PDA

View Full Version : Какво да му кажа???



magitu1
04-08-2009, 18:14
Всичко стана както си седяхме на една пейка аз, гаджето и едни приятели.На него му звънна телефона-беше братовчед му.И след като свършиха с разговора той каза че трябва да ходи да го вземе. И някъде след около 5 мин. той стана и каза аз трагвам. и аз му казах "ама чакай-Къде?" и той нищо продължи си, а аз седях като статуя и незнаех какво става. Всички започнаха да ми викат "Погледни как те заряза и т.н." Мене нервите не ме здържаха и се разплаках.После го видях да влеза в едно кафе при положение, че преди това каза че не му се ходи на кафе.Та въпроса ми е какво да правя? Няма да му звънна в никакъв случай, но сега като се прибере какво да му кажа по скайп?
Благодаря, предварително!!!

swap
04-08-2009, 23:51
haha emi nali trebvalo da zeme bra4etsi kvo obesnenie iska6 o6te ????
ama dobre ako te haresva naistina 4e6e pone da te popita da doide6 s nego ... ima i druga vazmojnost 4e go e malko sram da se poqaviava s tebe ... no mojebi prosto ne te haresva ... neznam ti si znae6 nai dobre !·!·!·!

Darkkiss
04-09-2009, 00:58
ти тоя пост по-неграмотно не можа ли да го напишеш!?
нищо не разбрах...

KadifWerewolf
04-09-2009, 01:29
ко речи

stratega
04-09-2009, 03:58
100% вече си му написала, но според мойто лично мнение. Не му пиши и ще видиш после как ще те търси ;)


Така става при мен с женското :) отидем ебем я и я остайм и гледай след това телефона пуши.

ПОсле излезем и пак я натъртя и така ;)


Яко рбаоти и винаги се получава :)