PDA

View Full Version : Проблем с бедрата



Zaharinka
04-08-2009, 20:50
Имам проблем с вътрешната част на бедрата.Въпреки,че 4 дни в седмицата тичам в същото време правя упражнения 6 дни в седмицата (4 от дните съчетавам бягане + аеробни упражнения в къщи) не правя драстична диета а ям това което ми се яде в определени количества.
И ето нагледно проблемната зона съм я отбелязала със розово.Някой ако може да помогне за да ми станат краката като вариянт 2 защото мисля,че той е правилен.
http://i44.tinypic.com/i791zo.png

Пиши описателни заглавия!
krem4et0

m3talmania
04-08-2009, 21:00
От колко време правиш всички тези упражнения? :)

Zaharinka
04-08-2009, 21:07
Оо от доста вече година,но тази зона просто не подлежи на никакви промени.Вече започвам да се отчайвам...

clever
04-08-2009, 21:11
Спокойно!Не обръщай внимание на това...с течение на времето ще премине-може и след пуберетета .. може и преди.Продължавай да си правиш упражненията и ще си във форма :wink:

pinki
04-08-2009, 21:15
Оо от доста вече година,но тази зона просто не подлежи на никакви промени.Вече започвам да се отчайвам...
ми да не те отчайвам ама аз съм леко като тебе :-k то там са си мускули и няма как да ги стопиш (както и аз ](*,) ) . Имам една фр, която също е така,а е супер слабичка :( и все пак най-гадното е, че се протриват дънките в тая област :(

zai4ety13
04-09-2009, 06:27
нали казваш, че ядеш от всичко което ти се рияте? Ами тогава вземи да се ограничаваш малко :) Може и никоя диета да започнеш нз...А пък може да е така и заради многото бягане.Може да ти се образуват мускули...нали знеш спортистките колко са мускулести и какви големи бедра имат...

Bianca
04-09-2009, 07:15
Оффф, ти луфт ли искаш да имаш? Баси грозното е. Добре са ти краката, стига да не се протрива твърде много, де. Тогава вече не знам.

Zaharinka
04-09-2009, 07:56
М като казах че си ям каквото искам нямах предвид,че се тъпча с дюнери и пици и т.н. Просто не ги обичам.Позволявам си по няколко парчета шоколад или вафлички.Пък и не мисля,че това чак толкова се отразява понеже съм активно спортуваща.Проблема с претъркването е кофти понеже ако едни панталони ми са широки надолу там са тясни и става кофти...Голям проблем ми е направо умирам...

Terorist
04-09-2009, 08:06
Абе хора, съвсем ви се изкривиха представите. Вариант 1 е правилен, както се изразява авторката. Идеалните крака когато се съберат трябва да имат 3 допирни точки: глезените, коленете и бедрата, а между тях да има луфтове, но не големи. По-слаби крака изглеждат криви, като на дядо дет не е слизал от коня цял живот.

shell
04-09-2009, 08:13
много момичета имат същите крака така че да не ти пука, а и ако краката са ти добре оформени и слаби тогава не е абсолютно никакъв проблем,дори не се забелязва.По добре да са ти така от колкото да има голямо разстояни между тях!
Продължавай да си спортуваш все така-ще си си във форма,ще се чувстваш и изглеждаш страхотно!

under_black_sky
04-09-2009, 11:14
Със спорт не е сигурно,че ще стане една година е спортувала и няма резултат ... имам една позната , която спортува 3 години вече и просто е такава структурата и до тука..

Bianca
04-09-2009, 11:30
Със спорт не е сигурно,че ще стане една година е спортувала и няма резултат ... имам една позната , която спортува 3 години вече и просто е такава структурата и до тука..
Тя имаше предвид, че ЗАРАДИ спорта са ѝ станали такива краката.
П. П. Не се коси, аз да не ти показвам моите крака. "Чудо и приказ"...

taNcheto93
04-09-2009, 13:36
И аз съм имала такъв проблем, наистина е много гадно. Прави упражнения специално за вътрешната част на бедрата.

bloodyF
04-09-2009, 13:50
Със спорт не е сигурно,че ще стане една година е спортувала и няма резултат ... имам една позната , която спортува 3 години вече и просто е такава структурата и до тука..
Тя имаше предвид, че ЗАРАДИ спорта са ѝ станали такива краката.
П. П. Не се коси, аз да не ти показвам моите крака. "Чудо и приказ"...


твоите крака са много готини бе :)


пт:по добре така,,иначе ще изглеждаш все едно имаш криви крака ;)

Zaharinka
04-09-2009, 16:09
М да явнно пак ще минавам на диета.Пу цял живот ограничения добре,че поне обичам да спортувам,че сиг положението щеше да е мн зле...
Явно не съм само аз със този ужасен проблем.А може би и от спорта краката са ми станали по-мускулести въпреки,че бягам на дълги разстояния за да го избегна и пак уфффф... :smt012

hottie
04-09-2009, 16:18
Трябва ти това --> http://www.4fitnessbg.com/shop/products/bodyformer.jpg

Намира се в спортните магази за по около 7-8лв :)

Loshotia
04-09-2009, 16:19
Само да кажа, че при много хора това си е структура и ако искат и да не ядат, а само да спортуват, пак ще си ги имат там месцата. Чувала съм, че там никога не може на 100% мускул да остане, освен ако не се махнат оперативно сланинките

krem4et0
04-09-2009, 16:22
Трябва ти това --> http://www.4fitnessbg.com/shop/products/bodyformer.jpg

Намира се в спортните магази за по около 7-8лв :)

Имам го! Много добро за вътрешната страна на бедрата. И все пак моите се допират и аз все си мисля, че това е правилното и красивото.

Loshotia
04-09-2009, 16:25
^намираш ли промяна след като си го ползвала?

hottie
04-09-2009, 16:26
И аз го имам и съм много доволна :) Разбира се, че не е красиво да имаш луфт, но ако например и се допират бедрата там при ходене не е най-нормалното и може да си помогне с този уред. И може даже да си прави упражненията докато гледа ТВ например 8-)

Loshotia
04-09-2009, 16:37
А къде трябва да се слага това- на проблемното място или може и между коленете

billytalent
04-09-2009, 16:38
А как се казва този уред :)

Sissy90
04-09-2009, 17:38
Прави повече секс и може да се оправят нещата :-D Ама ще трябва наистина мнооого секс. А съвсем сериозно - това си е просто женска структура. Загледай се по момичетата по улицата - не са ли и другите така? Не можеш да промениш нещо, което природата доста преди теб го е измислила. Сигурна съм, че щом спортуваш толкова, имаш секси крака ;)

taNcheto93
04-09-2009, 18:29
А възможно ли е от този уред да се натрупат мускули? Ако да по-добре да не си го взимам. И може ли да поясните как се използва :oops:

Loshotia
04-09-2009, 18:51
Слагаш между краката и почваш да ги събираш

А от секса...не знам, при мен промяна няма. Дали е от позата?

Bianca
04-09-2009, 18:53
Със спорт не е сигурно,че ще стане една година е спортувала и няма резултат ... имам една позната , която спортува 3 години вече и просто е такава структурата и до тука..
Тя имаше предвид, че ЗАРАДИ спорта са ѝ станали такива краката.
П. П. Не се коси, аз да не ти показвам моите крака. "Чудо и приказ"...


твоите крака са много готини бе :)


пт:по добре така,,иначе ще изглеждаш все едно имаш криви крака ;)
Не мисля така, кълките са ужасно големи и се разпльокват като торби с пясък, когато седна.

hottie
04-09-2009, 18:59
Ами да, имаше промяна при мен. Преди 2 години по едно време бях малко..не напълняла, но се бях леко отпуснала и като влязох във форма исках само да си върна краката в добър вид и си взех този уред . За 2 седмици се стегнах идеално. Защото точно тази част се стяга по-трудно. Аз например плувам, но и плуването не помага толкова.

Този уред(не знам как се казва...уред за бедра) се слага между краката и притискаш с бедрата, така че да се събере. Получава се напрежение и лека полека се стягаш.

Sissy90
04-10-2009, 04:36
Слагаш между краката и почваш да ги събираш

А от секса...не знам, при мен промяна няма. Дали е от позата?
За секса беше шега :-D А за уреда - и аз така знам, че се използва - гледала съм даже разни снимки из интернет - да се седнал на земята, или пък да си легнал странично и така да свиваш и отпускаш.

krem4et0
04-10-2009, 11:16
Измислен е от Сюзън сомърс. Тя играе в "Стъпка по стъпка" ако някой е гледал сериала. Става и за рамене, за корем и изобщо за стягане. дали има ефект не мога да преценя, защото го ползвах преди година, но правих и диета. Сега не го ползвам, но и за себе си харесвам тази част но бедрата си. За корем обаче е мега ефикасно.Body Former или Thigh master го водят май.

Zaharinka
04-10-2009, 11:58
О да ще си го взема този уред.В интернет не можах да намеря къде го продават онлайн обаче...