PDA

View Full Version : Досада..



slunchice
04-08-2009, 20:53
Абе хора кажете ми какво да правя.Бях си на село 1 седмица и излизах с едно момче и точно преди да ме целуне му казах,че няма смисъл да става каквото и да било защото е много трудно а и нежелателно да подържаш връзка от разтояние да не казвам абсурдно,той ми каза,че може да идва в Бургас (аз живея в бургас) и се свиквало и т.н. и 1000 пъти му казах,че няма как да се получи и най-накрая останаха доста неизяснени нещата(в крайна сметка се целувахме).Прибрах си се в бургас и след 3 дни говорихме по телефона и пак се опитах да му обясня, но явно въобще не зацепва,че неискам да съм с него и т.н. и незнам как да му обясня и как да му го набия в главата това,че няма да се получи.В същото време неискам да нараня чувствата му щото после ще ми е трудно да го погледна в очите което пак е гадно..и незнам какво да му кажа,хем да разбере хем да не му е толкова гадно..
Досада.. :?

myNameIsImmortal
04-08-2009, 20:56
Кажи му: В Бургас имам друг.. (ако искаш да престане да те занимава, но така ще го нараниш)
А иначе можеш да му кажеш: Искам да сме само приятели.. не мога да издържа на връзка от разстояние, независимо дали всеки ден ще идваш при мен..

Просто трябва да го отрежеш така, че да те забрави.
Но казваш, че след това няма да можеш да го погледнеш в очите..
Това вече е трудно.. трябва да го скъсаш по по-деликатен начин, и той да разбере че можете да сте само приятели..

Успех. :)

BlueDream16
04-08-2009, 21:02
@myNameIsImmortal е прав 8)

Jumbie483
04-08-2009, 21:10
Ако момчето има чувства, това "да бъдем само приятели" ще е по-зле от това да направиш някоя сцена да речем.
Кажи му, че ако наистина те харесва ще те остави.. или кажи, че не си готова и не искаш да бързаш..
Може да кажеш, че си харесваш момче в Бургас и страшно много искаш да си с него..

devilsown
04-08-2009, 21:26
Кажи му: В Бургас имам друг.. (ако искаш да престане да те занимава, но така ще го нараниш)
А иначе можеш да му кажеш: Искам да сме само приятели.. не мога да издържа на връзка от разстояние, независимо дали всеки ден ще идваш при мен..

Просто трябва да го отрежеш така, че да те забрави.
Но казваш, че след това няма да можеш да го погледнеш в очите..
Това вече е трудно.. трябва да го скъсаш по по-деликатен начин, и той да разбере че можете да сте само приятели..

Успех. :)

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 05:00
Ако наистина те харесва, каквото и да му кажеш ще нараниш чувствата му.

Niakoitam
04-09-2009, 08:30
:)
Аз отговарям само с две темички:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=240419&highlight=

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=240563&highlight=

Ако прочетеш най-малкото моите постове там ще разбереш какво имам впредвид.Не е лошо да прочетеш и повечето други.Такаче изобщо не се сърди на момчето.

yahhooo
04-09-2009, 08:49
"Не искам да го нараня, и не искам да ходя с него". А какво искаш?

YaNcHeToOo
04-09-2009, 09:23
"Не искам да го нараня, и не искам да ходя с него". А какво искаш?

Не знае и тя :D

DevilWish
04-09-2009, 09:35
Кажи му: В Бургас имам друг.. (ако искаш да престане да те занимава, но така ще го нараниш)
А иначе можеш да му кажеш: Искам да сме само приятели.. не мога да издържа на връзка от разстояние, независимо дали всеки ден ще идваш при мен..

Просто трябва да го отрежеш така, че да те забрави.
Но казваш, че след това няма да можеш да го погледнеш в очите..
Това вече е трудно.. трябва да го скъсаш по по-деликатен начин, и той да разбере че можете да сте само приятели..

Успех. :)
emi syglasna sym.kakto i da e kakvoto i da re6i6 nai-vajnoto e da govori6 s nego.bez razgovor nqma da se polu4i.

soul1199
04-09-2009, 11:04
като не иксаш да си с него,защо ти е било да се целувате?и да се занимавате? :shock:

LittlePrincess
04-09-2009, 14:33
Кажи му, че не искаш да си с него кво само увърташ?

MiMcHeToOo
04-09-2009, 16:51
В крайна сметка, след като не искаш да си с него, не си и толкова. Колкото и да те харесва и да досажда, факта си е факт ;)

tfoitakuchka
04-09-2009, 16:55
просто му кажи с най точни думи .. той е настоятелен и се бори за теб..няма да стане с овъртанки

nebrejnata
04-09-2009, 16:57
:-o

valdesbg
04-09-2009, 20:23
Директно и без заобикалки - Не искам да съм с теб.

На въпорси защо и как не отговаряш, врътваш дупе и така. Няма какво д амислиш з анеговите чувства и мисли и бла бла...Важно е ти какво искаш.