PDA

View Full Version : Има ли бъдеще .. надеждата умира последна ..



DieFrau
04-08-2009, 21:53
Здравейте! Искам да споделя моята история и да ми дадете съвет.Та значи с приятеля ми сме заедно от 6 месеца и до скоро нещата бяха супер, бих казала идеално! Но изжеднъж всичко се промени (той).Държанието му стана отвратително..От един нежен и романтичен станах груб,неразбиращ и гаден.Говорили сме хиляди пъти на какво се дължи и все не се разбираме в края на разговора.Секса намаля,срещите ни или с нежелание се уговаряме или не излизаме въобще, също си говорим и по-малко по телефона докато преди не натисках червената слушалка..и просто вече незнам..Абсолютно ми показва,че ме има за даденост и нищо повече, НО има и моменти,в които си е същия добричък и мил,в тях виждам надежда за връзката ни.Не съм грозна или дебела, за да няма интерес към мен.Обичам разнобразието и в момента съм в много добра форма.Плюс това се караме за най-малките и незначителни неща, които можете да си представите..Не ни е еднообразно.. напротив постоянно измислям някакви идеи, който той май не удобрява .. (така излиза като се замисля) Обичам го и незнам как да продължа без него, защото мисля че това в скоро време ще стане.. Всичко толкова много ми липсва .. идея си нямате колко ...

Мерси,че отделихте време а прочетете !

Hilary_
04-08-2009, 21:56
Е добре в това положение незнам дори какво да ти напиша... говорили сте...вкарваш разнообразие... може би изчакай да видиш как ще се получат нещата... или пък м унамеквай лекичко колко ти е приятно когато се държи мило... опитай... :) Късмет! :wink:

soul1199
04-08-2009, 21:59
имах същия проблем преди време,точно същата история и разбрах,че си има друга,и естт го зарязах и намерих моя човек :) :-) можее би трябва да си дадете време,късмет :)

aciko
04-08-2009, 22:04
Е добре в това положение незнам дори какво да ти напиша... говорили сте...вкарваш разнообразие... може би изчакай да видиш как ще се получат нещата... или пък м унамеквай лекичко колко ти е приятно когато се държи мило... опитай... :) Късмет! :wink:
Хубави нови снимчици 8) 8-)

TheNewReligion
04-08-2009, 22:09
Отдръпни се и си гледай живота. :wink: Има голяма вероятност той да доприпка при теб.

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 04:57
Възможно е чувствата му да са охладнели, на което се дължи смяната на държанието му. Или да има някакъв проблем, за който да не ти казва? Не разбирам защо иначе да се отнася с теб така, след като ти сама каза, че обичаш разнообразието. Да не би да се чувства задушен от вниманието ти? Защото и това е причина...

BlindedAngel
04-09-2009, 06:40
Дай му анален секс... 8-)

valdesbg
04-09-2009, 06:44
Не те има за даденост, а индиректно ти показва че скоро ще се разделите. Искаш или не... :)

mitkom89
04-09-2009, 06:58
Няма надежда майна... Надеждата умира последна, но тогава всичко друго е умряло отдавна...

Hilary_
04-09-2009, 08:03
Няма надежда майна... Надеждата умира последна, но тогава всичко друго е умряло отдавна...
доста добре казано... ;-)

myNameIsImmortal
04-09-2009, 08:29
От твоя страна искаш да възобновиш връзката ви, да се получи отново, да върнеш добрия и романтичен приятел, който толкова много обичаш.. Но проблема идва оттам дали е възможно.
И за да стане така (след 6 месеца) явно си му омръзнала.. сама казваш че секса е намалял - 1вата причина по която се разбира.. значи за да не иска много секс с теб, (а повечето момчета са ненаситни на тема секс) явно си е намерил друга с която да разнообразява..
2рото нещо е, че щом вече не е романтичен и мил, не се държи добре, е преценил че вече те притежава.. че си негова и че не можеш да живееш без него.. затова не му пука как се държи, и знае че каквото и да стане може да дойде при теб и да се мушне под завивките ти...

.. можеби това е края на вашата връзка..
не знам.. дано да не е това което казвам, а да е бещо друго и нещата да се оправят.. ама в последно време надеждата не умира, а се самоубива още в началото на 1 връзка..

BlueDream16
04-09-2009, 09:23
Отдръпни се и си гледай живота. :wink: Има голяма вероятност той да доприпка при теб. подкрепям.. + както той се държи,дръж се и ти така,но не винаги,а само в моменти,в които има нужда от теб...Ако продължава да те отбягва,значи наистина е възможно да има друга.Тогава и да боли и да не боли-бий му шута по царски и си гледай живота .. ;)

YaNcHeToOo
04-09-2009, 09:25
Не те има за даденост, а индиректно ти показва че скоро ще се разделите. Искаш или не... :)

И как по-точно разбра, че ще се разделят?!Може пък да има проблеми момчето :?

DevilWish
04-09-2009, 09:34
mislq,4e prosto trqbva da si pogovorite.....razgovora re6ava ne6tata, dokato myl4anieto gi pravi po-zle.vsi4ko, koeto spodeli na nas trqbva toi samiq da go znae.

DieFrau
04-09-2009, 14:31
Говори ли сме хиляди пъти и съм му казвала тези неща, но той не ме разбира или се прави че не разбира ..има моменти, в който се държи супер с мен и е както преди, но в повечето се тормозя само ...

Момчета представете си следната ситуация (за да не пиша нова тема!)
Ако приятелката ви изведнъж спре да ви търси и се отдръпне от вас,започне да излиза само с приятелки, не държи на срещите ви.. въпреки,че няма чуства или поне малки ще ревнувате ли или тези действрия ще са повод за разсяла ?

Take_That
04-09-2009, 18:16
Изпадала съм в същата ситуация, в която си и ти в момента, наистина е много неприятно ... Съветът ми е просто да се разделите, няма смисъл да поддържате нещо, което отдавна е умряло....

unknown1
04-09-2009, 18:45
Говори ли сме хиляди пъти и съм му казвала тези неща, но той не ме разбира или се прави че не разбира ..има моменти, в който се държи супер с мен и е както преди, но в повечето се тормозя само ...

Момчета представете си следната ситуация (за да не пиша нова тема!)
Ако приятелката ви изведнъж спре да ви търси и се отдръпне от вас,започне да излиза само с приятелки, не държи на срещите ви.. въпреки,че няма чуства или поне малки ще ревнувате ли или тези действрия ще са повод за разсяла ?
По-скоро ще бъде повод за раздяла.Но от начина,по който описваш нещата ми се струва ,че така или иначе ще се разделите.А ти имаш ли някаква идея на какво се дължи тази му промяна?Някакви други проблеми в отношенията ви,който с времето са го накарали да се отдръпне или да има и друго момиче?А на колко сте?

naia
04-09-2009, 18:49
просто понякога нещата не се получават и е време за нещо ново.....връзките на тези години нито са вечни нито дълготрайни.....все някога свършват....

cinderella_gugutka
04-09-2009, 19:07
ако бях на твое място просто щях да се отдръпна от него-може би си му омръзнала и има нужда от по4ивка.след известно време ако те потърси и нещата потръгнат-супер,ако ли не-край.знам 4е като го оби4аш ще ти е много трудно да се отдръпнеш ,камо ли да прекратиш връзката ви но според мен това ще е най правилното решение

smiLe49
04-09-2009, 19:30
Мда,опитай да поговориш с него пак и ако не реагира и си продължи както досега.Заеби го,ако държи найстина на теб и те обича ще те потърси.Ако не сама можеш даси направиш изводите.Както казаха и другите няма смисъл да се бориш за нещо когато вече отдавно е умряло.Всяка връзка има "срок на годност"...