PDA

View Full Version : крем за премахване на ...



buuu
04-09-2009, 09:55
здрвейте :) търся си крем или лосион за премахване на червените пъпчици след бръснене ..мн е неприятно ..предложете ми някакви на достъпна цена :)

Hilary_
04-09-2009, 09:56
Пробвай с кремчета за хидратация... на мен ми помагат... така кожата се омекотява което също си е един + ... 8)

toy
04-09-2009, 11:54
на мен много ми помагат лавандулов спирт, термална вода, розова вода, лосион :)

_princess_
04-09-2009, 12:59
Според мен пък раздразнена кожа(бръсната) не стябва да се маже със спирт, а по-скоро с нещо омазняващо, например зехтин.

toy
04-09-2009, 13:21
Според мен пък раздразнена кожа(бръсната) не стябва да се маже със спирт, а по-скоро с нещо омазняващо, например зехтин.
за след бръснене не знам, но за след епилиране това е най най най добрия е верния начин, защото порите са широко отворени, готови да бъдат замърсени, а лавандуловия спирт-кой е много безобиден, ако се използва правилно, та той прави точно това, което трябва да се направи-почиства порите, стяга ги. отгоре един хубав лосион и няма такова нещо като пъпчици.
едно време(говоря преди 5-7 години) в козметичните салони след епилация и кола маска точно с това са третирали обработената зона. дори сега на много места го правят, но рядко, прсото вече си имат апарати, специални кремове и други неща за тази цел.
за домашни условия е много удачен вариант

EroSennin
04-09-2009, 18:00
По време на бърснене пяна не ползваш ли ? :-o