PDA

View Full Version : Посолството на САЩ в София организира уебчат днес от 16.00



kalashnik
04-09-2009, 11:42
Ето го и линка: http://statedept.connectsolutions.com/sofia На въпросите ще отговаря съветникът по печата и културата Катрин Ингмансън ще отговаря на въпроси за Съединените щати, за българо-американските отношения и за това какво означава да си американски дипломат в България. Въпросите могат да се задават и на български, и на английски.

gLypChenCee
04-09-2009, 11:46
В още колко раздела ще я пуснеш тая тема? :D

Bimmer
04-09-2009, 12:10
xxx

kalashnik
04-09-2009, 12:27
Аз ще попитам за плана не се притеснявай. Кажи какъв ти е техническия проблем, може и да знам как да го оправиш.

Bimmer
04-09-2009, 12:54
xxx

kalashnik
04-09-2009, 13:01
Ами исках да им дръпна една майна на всички и си викам поне малко да ги затрудня да вляза през прокси и като ми отвори сайта там пиша името и ми изписва "check the page for troubleshooting" т.е. да съм видял страницата за намиране на проблеми или нещо от сорта... Проблема е, че в България проксивръзката не се поддържа. Номера става и ако си на БТК, защото Айпито е нереално и постоянно се сменя и не могат да те хванат пак.

Diam0nD
04-09-2009, 13:12
а бе днес четохте ли 'Труд' . Имаше поместена статия за среща на калфин и клинтън ... и щели да обсъждат идването на освободени затвориници от гуате нещо си /затвор на сащ/ в България :shock: това си е важен въпрос. След като хапна ще видя дали ще мога да питам .

kalashnik
04-09-2009, 13:31
Вече стартирах с въпросите. Странно защо в последния момент е променено да се пише само на английски.

kristo
04-09-2009, 13:58
а бе днес четохте ли 'Труд' . Имаше поместена статия за среща на калфин и клинтън ... и щели да обсъждат идването на освободени затвориници от гуате нещо си /затвор на сащ/ в България :shock: това си е важен въпрос. След като хапна ще видя дали ще мога да питам .
Прекрасно- достатъчно цигани си имаме, сега американските престъпници и те да дойдат тука... Ще използват България като изтривалка американските дебили :-x

kalashnik
04-09-2009, 14:01
Тази е напълно неадекватна, питам я възможно ли е заради кризата да се разцепи САЩ на сепаративни република, а ето какво отговори:

Не и в обозримото бъдеще. Съгласно законите на САЩ, страните трябва да отговарят на определени критерии, които да отговарят на изискванията за визи Снемане програма. След като България отговаря на всички тези критерии, ще бъдат допустими за повече информация за визовите въпроси, моля, посетете нашия уеб сайт на http://bulgaria.usembassy.gov/index.html

kalashnik
04-09-2009, 14:20
Получих просветление, когато я питаш безобидни неща за семейството и отговаря, а когато я питаш за политиката на САЩ или нещо другу мълчи като пукел.

MrUndaztood
04-09-2009, 14:39
Вижте,трябва да си супер зле,за да си мислят,че ще отговорят за "Ран-ър".Така че,според мен тъй като нищо няма да спомогнете или прочие,оставете чата на хората,които наиситна примерно имат нужда да питат за нещо (работа,образование и т.н) :\\

kalashnik
04-09-2009, 15:10
Eто въпросите, ето и отговорите:

Смятате ли, че намесата на Русия по време на конфликта в Грузия беше усместна? Не смятате ли, че това беше отговор към вас за това, че признахте Косово. Както знаете Косово е исторически част от Сърбия, както и Абхазия на Грузия, защо тогава признахте едните, а другите не. Причаната е в това, че сърбите са по-близки с руснаците от колкото с вас, а при грузинците е обратното или гриша за причината. Ако да, то каква е? - няма отговор.

Какво е мнението ви за плана Ран-Ът? Според някои българи, включително и аз той е опит за унищожението на България и българската народност, правилни ли са опасенията ни?. ОТГОВОР: Смятам, че България е силна страна и няма причини някой да се стреми да ви заличи, няма място за такива опасения. Америка винаги ви е подкрепяла.

Не знам дали сте чувала за играта Shatterd union, в нея се разказва как САЩ се разпада и щатовете започват да воюват помежду си. Смятате ли, че в момент на икономическа криза това може да се случи. - Няма отговор.

Вашият президент Барак Обама поиска намаляване на броя ядрено оръжие в световен мащаб с 80%. Не знам дали знаете, но дори това да стане руската държава пак же запази статуквото да е лидер в ядреното оръжие, защото те имат над 16 000 бойни глави, а всички останали страни които сте в НАТО и имате подобно оръжие бройката на бойните глави не надхръвля 10 000, при подобно нещо как смята да процедира САЩ?

Световно известен факт е, че най-добрия начин за стимулиране на икономиката е воденето на война. След като САЩ е във финансова криза новото правителство след изтеглянето на войските от Ирак и Авганистан с коя страна смята да води война? С Иран или Либия? - Отговор няма.

CucAgMuH
04-09-2009, 15:46
Какво е мнението ви за плана Ран-Ът? Според някои българи, включително и аз той е опит за унищожението на България и българската народност, правилни ли са опасенията ни?. ОТГОВОР: Смятам, че България е силна страна и няма причини някой да се стреми да ви заличи, няма място за такива опасения. Америка винаги ви е подкрепяла.

"Винаги". ;-) Смятай... и сигурно "винаги" в бъдеще ще ни подкрепят.

BulgariaZaBulgarite
04-09-2009, 22:32
Дано по-бързо изчезне чифутския експеримент СЕЩ.

LINKNOT
04-11-2009, 03:18
Аз предлагам всички въпроси, които сте задали да напишете тук с отговорите им. Надявам се и някой да попита дали знаят нещо за плана на ран и ът. А аз не мога да вляза там..
Точно и аз за това се сетих като видях темата! Сигурна съм,че не само знаят за него,ами са важни участници в осъществяването му.

kalashnik
04-11-2009, 08:27
Аз предлагам всички въпроси, които сте задали да напишете тук с отговорите им. Надявам се и някой да попита дали знаят нещо за плана на ран и ът. А аз не мога да вляза там..
Точно и аз за това се сетих като видях темата! Сигурна съм,че не само знаят за него,ами са важни участници в осъществяването му. Чети отгова на кучката: Какво е мнението ви за плана Ран-Ът? Според някои българи, включително и аз той е опит за унищожението на България и българската народност, правилни ли са опасенията ни?. ОТГОВОР: Смятам, че България е силна страна и няма причини някой да се стреми да ви заличи, няма място за такива опасения. Америка винаги ви е подкрепяла.

MrUndaztood
04-11-2009, 10:52
Рано или късно САЩ ще се разцепe на конфедерации,както в миналото,а и плюс нота няма нищо вечно - няма и вечни съюзи,а от там ще се преструктурира и целият свят.Естествено змията хапе най-много когато умира - факт.