PDA

View Full Version : Гугала ми е на патагонски ;(;(;(;(



magi_003
04-09-2009, 12:01
eto go problema mi. znachi , kakvoto i da napisha na gugala mi dava neshto ot toq rod :




Чуждестранни граждани могат РґР° РёР·РІСЉСЂС?ват трудова дейност РЅР° територията РЅР° Република България след получаване РЅР° разреС?ение РѕС‚ Агенцията РїРѕ заетостта. ...
www.az.government.bg/ - Подобни страници
Конкурси за работа в АЗ
Програми и мерки
Търсене на работа (е-Трудова борса)
Работа в чужбина Предстоящи обучения
Европейски фондове и ...
РќРѕРІРёРЅРё
Търсещи работа
Още резултати РѕС‚ government.bg »

Аз - жената - списание за модерната жена, съпруга и майкаЕлектрРнно списание за жената, семейството и дома.
www.az-jenata.com/ - 60k - РљРµС?ирана - РџРѕРґРѕР±РЅРё страници
РђР·-детето - българският детски портал, Kid's portal, Р·Р° РІСЃСЏРєРѕ дете ...Детският портал предлага разнообразни РёРіСЂРё, четива Рё образователн ё материали Р·Р° деца РѕС‚ различни възрасти.
www.az-deteto.com/ - Подобни страници
Урок за родители » Аз-детето - българският детски портал, Kid's ...spored men tezi kunkursi sa ot edna strana dobri no to druga ne az u4astvam po4ti vinagi i sam pe4elila samo edim pat i to nakraq nagrada ne vidqx ...
www.az-deteto.com/?page=view&aid=5089 - Подобни страници
Още резултати РѕС‚ www.az-deteto.com »
blogosfera.az-jenata.comblogosfera.az-jenata.com. РђР· - жената - списание Р·Р° модерната жена, СЃСЉРїСЂСѓРіР° Рё майка ... идеята Рµ РЅР° az-moga.com. Рё видеото пак там може РґР° РІРёРґРёС?. ...
blogosfera.az-jenata.com/ - 154k - РљРµС?ирана - РџРѕРґРѕР±РЅРё страници
az media ezine - списание за онлайн реклама и маркетингnew media ezine - списание за уеб, нова медиа, интерактив, креатив, интернет, онлайн, маркетинг, сайтове, портали, съдържание, дизайн, проекти и хората, ...
www.azmediaezine.com/ - 13k - РљРµС?ирана - РџРѕРґРѕР±РЅРё страници
честит РЅРё 7-РјРё рожден ден РЅР° Az-jenata.com at Smilingднес Az-jenata.com навърС?РІР° 7 РіРѕРґРёРЅРё онлайн - РґР° РЅРё Рµ честит рождения ден! p5250138. имахме прекрасно парти-ревю сутринта, Р·Р° което ще РїРёС?Р° СЃРєРѕСЂРѕ още ...
smiling.webreality.org/blog/?p=1567 - 41k - РљРµС?ирана - РџРѕРґРѕР±РЅРё страници
Блог за мениджмънт, образование и развитиеБлог за мениджмънт и лидерство, идеи и иноваци, маркетинг и реклама, креативност и икономика.
az-moga.com/ - 55k - РљРµС?ирана - РџРѕРґРѕР±РЅРё страници
MyLyricsBox - A-Z Song Lyrics ArchiveMyLyricsBox is a daily updated song lyrics archive.
www.mylyricsbox.com/ - 28k - РљРµС?ирана - РџРѕРґРѕР±РЅРё страници
Sibir.bg - РЎРЅРёРјРєРё РЅР° sonia balinova - "tova sum az"31 мар 2009 ... tova sum az. Sibir.bg - Р?згради мрежа РѕС‚ приятели. Блог, видео, СЃРЅРёРјРєРё, РіСЂСѓРїРё, съобщения. Всичко Рµ БЕЗПЛАТНО.
www.sibir.bg/index.php?page=photoAlbumPreview&albID=275232&PicID=1261141 - 55k - РљРµС?ирана - РџРѕРґРѕР±РЅРё страници


molq da mi pomognete .. ;( sigorno neshto sam mu smenila ezika no nqmam predstava kak ... iskam da si mi e pak na balgarski , shte mi pomognete li da go opravq ;(

CucAgMuH
04-09-2009, 12:05
View -> Charcter Encoding -> избираш Cyrillic(Windows 1251)

A за цялостна кирилизация: http://www.badmin.org/StaticsHowTo/Cyrillic/

magi_003
04-09-2009, 12:08
nishto ne razbrah :( ... ot kade da vleza vav "view" pls obqsni mi , ne sam na "ti" s komputrite :)

m3talmania
04-09-2009, 13:32
От браузъра влез във View...

magi_003
04-09-2009, 14:16
da vidqh go , ama CucAgMuH kaza View -> Charcter Encoding -> избираш Cyrillic(Windows 1251) ... na men mi pishe samo Cyrillic [ bez (Windowls 1251 ) ] i na men tova Cyrillic si mi e markirano i pak ne stava :(

Samoten89
04-09-2009, 14:42
da vidqh go , ama CucAgMuH kaza View -> Charcter Encoding -> избираш Cyrillic(Windows 1251) ... na men mi pishe samo Cyrillic [ bez (Windowls 1251 ) ] i na men tova Cyrillic si mi e markirano i pak ne stava :(Unicode T-8 или каквото има с Уникод експериментирай ;).

CucAgMuH
04-09-2009, 14:56
Magi, душичке, ползвай линка който ти дадох за да си оправиш локале-то. Обяснено е и за XP и за Vista. Ако след това има някакви проблеми - сподели какъв ти е бразузъра и каква ти е операционната или направо дай screenshot.

Joro951
04-09-2009, 15:53
Избери Unicode (UTF-8)

RiseGirl
04-12-2009, 07:35
Пиши на кирилица!

Всеки твой следващ пост на латиница ще бъде изтриван без предупреждение.