PDA

View Full Version : Нека върнем Дарко в Music Idol !!!



Vincitore
04-09-2009, 12:27
http://bgpetition.com/DarkoIlievski/index.html


Дарко е страхотен певец,и изгонването му от music idol беше огромна грешка !!! Дарко трябва да се върне в music idol,защото заслужава и съм сигурна че има още много да показва !!! Дарко ТРЯБВА да се върне !!!

DieselBlood
04-09-2009, 13:34
Голяма работа като са го изгонили

gorska
04-09-2009, 15:32
дабе, беше голям смешник и ми беше станал адски несимпатичен само за няколкото пъти, които съм гледала .
Боян и Александър са пъти по яки
добре че се махна

TellMeYourName
04-09-2009, 15:41
а бе мама ви...изгонили са го - точка! веднага интернет подписи...да ви пикам на подписката.

Jumbie483
04-09-2009, 15:52
Дарко да не би да е онзи македонец..
онзи леко женствения ? (не го обиждам)
не ми харесваше, другите двама са по-яки :P

PLuScHeTo
04-09-2009, 16:35
Офф да бе ... дай да връщаме македонците, а да гоним българите... :o ;)

Vincitore
04-09-2009, 16:40
Super просто е ... като не ви харесва ,не пишете !!!!
Македонец е да,но пее мн яко и не заслужаваше да си иде толкова рано!!! Айде като не ви изнася не пишете в тази тема !!!! :x :x :x

DJEB
04-09-2009, 16:58
е нали вече върнаха Митко,няма сега всеки втори да връщат я :)

MartyParty
04-09-2009, 18:56
Стига ги връщахте пък вие.Баси глупавата работа с тия връщания.Ако е толкова страхотен певец,както твърдите,ще се справи и без Мюзик Айдъл.Някой ще го забежи и ще преуспее без да минава по този трънлив път,защото реално не ти трябват всичките тези концерти и предизвикателства,за да си звезда.Те са избрали вазможно най-трудния начин.

AutumnTears
04-09-2009, 19:21
То е ясно, че няма да победи македонец!
и мъжете тази година не струват 8-)

runningXgirlX96
04-09-2009, 19:30
Пффф... стига бе македонци ще връщаме... Това е БЪЛГАРСКИЯТ МЮЗИК АЙДЪЛ. Представяте ли си да го спечели македонец :razz: Дарко да ходи да търси македонски мйзик айдъл ;)

lingling
04-10-2009, 20:43
ДА БЕЕЕ!!!! ДАРКО Е СТРАХОТЕН! не мога да повярвам че го изгониха.... мисля че показваха кадрите където пие и купонясва за да настроят хората срещу него че да не гласуват за него.... Дарко е супер, не само че е чаровен, ами има и много хубав мек глас.... :-)

bloodyF
04-10-2009, 21:27
айде...поредната вълна от фенки/фенове


българският мюзик айдъл..не македонският ;) да спечели Росина ,че ми е съгражданка 8) :D

eple
04-10-2009, 21:33
Пффф... стига бе македонци ще връщаме... Това е БЪЛГАРСКИЯТ МЮЗИК АЙДЪЛ. Представяте ли си да го спечели македонец :razz: Дарко да ходи да търси македонски мйзик айдъл ;)


ако пее по-добре от българите,не виждам къв е проблема..

Vincitore
04-10-2009, 22:08
Пффф... стига бе македонци ще връщаме... Това е БЪЛГАРСКИЯТ МЮЗИК АЙДЪЛ. Представяте ли си да го спечели македонец :razz: Дарко да ходи да търси македонски мйзик айдъл ;)


ако пее по-добре от българите,не виждам къв е проблема..


Абсолютно съм съгласна !!! Пее уникално,и не трябваше да си ходи толкова рано !!!!!

TheNewReligion
04-10-2009, 23:05
"Пее МНОГО яко" ли прочетох? :-o Защо не си извади бананите от ушите, когато пееше за последно, а? Като толкова го обичаш, защо не гласува за него? А?

bobi0194
04-11-2009, 07:11
Нека не го връщаме, щото има по-добри! :grin:

PIF
04-11-2009, 07:43
УНИКАЛНО ПЕЕЛ :shock:

смехчи :lol:


не се вкарвайте във филми, ревли малки :Д

RottenFlesh
04-11-2009, 08:55
Ще кажа само:Ха ха ха.

lingling
04-11-2009, 10:07
кой е казал че българите не пеят добре... айде ся... бъдете толерантни... нали все пак е Мюзик айдъл, а не Бългериан Айдъл :D а и точно, защото е Мюзик айдъл се гледа не откъде си, ами дали пееш добре. защо тогава на кастинга бяха допуснати чернокожи и англичанка и не знам още какви... мустафа кат е турчин кво прави там :D то... по тая логика тряя да ходиш на кастинги със свидетелство че всичките ти роднини са българи :D на мен Дарко ми беше фаворит :-({|=

kradinero
04-11-2009, 12:04
кой е казал че българите не пеят добре... айде ся... бъдете толерантни... нали все пак е Мюзик айдъл, а не Бългериан Айдъл :D а и точно, защото е Мюзик айдъл се гледа не откъде си, ами дали пееш добре. защо тогава на кастинга бяха допуснати чернокожи и англичанка и не знам още какви... мустафа кат е турчин кво прави там :D то... по тая логика тряя да ходиш на кастинги със свидетелство че всичките ти роднини са българи :D на мен Дарко ми беше фаворит :-({|=

И да ги пуснат, повечето българи са на мнение, че това е БГ Мюзик Айдъл... ;)

vanilla
04-11-2009, 13:21
Да бяхте пускали смс-и като толкова го харесвате.
Като го върнете сега, ще си отиде след 2 седмици.
Какъв е смисълът от връщанията?

BrainlessROCKBABY
04-11-2009, 15:00
Офф бе, завистници такива! Да не сте слепи! То се вижда, че македонците са едим милион пъти по-талантливи от българските изсипаняци на тоя Айдъл! Направо ви се чудя! Плюс тфа мъжете тая година са много малко, но за сметка на това, къде-къде по-чаровни. Тия кифли с мазни косици (с изключение на симона <333) са толкова постни, гласът им никакъв го няма..пффф... Върнете Дарко, заслужава да пее, дори да спечели. Не се ли видя достатъчно очевадно Дарко vs. Преслава за кого крещя цялата зала? Ами тия мангали дето ги държат? Призлява ми, просто вече не е смешно, ама изобщо.

plmn
04-11-2009, 16:17
Голяма работа като са го изгонили

ToniStoraro
04-12-2009, 06:31
Първо - Дарко беше най - слабият певец от македонците. От първия малък концерт насам той пееше много слабо, на моменти фалшиво. От чисто музикална гледна точка няма място там ако се съди по последните му изпълнения. Диапазонът му никак не е голям и много трудно пее някои тонове, което прави да звучи фалшиво. В сравнение с Преслава Мръвкова той не е певец. Напълно заслужаваше да си иде. Сега, това че много му се кефите някои на готината прическа вече е друг въпрос, само че момчето пее фалшиво! Нищо против него, просто От всички мъже той беше най - слабият певец и с право го изгониха.
Също последния път ми се стори, че даже не избра правилната тоналност! Това си е вече много!