PDA

View Full Version : КАК ВЪЗПРИЕМАТЕ ОТВОРЕНАТА ВРЪЗКА ?



nahalna
04-09-2009, 13:05
На кратко ...имах кратка връзка с един човек,но не се получи,защото свободното ни време не съвпада и имаше 2 варианта или всичко да приключи (моя вариант) или да преминем към отворена връзка ( неговия) ...докъто незапочнем да се виждаме значително по-често. Работата е там ,че не искам да се е*е и занимава като цяло с други... Който е имал такава връзка нека ми каже как е се е развила и дали е имало HAPPY AND или... 10x !!! :---) :razz: [/b]

SiSsKkAa
04-09-2009, 13:12
Ами и ние неможем да се виждаме доста често ама на такава връзка никога няма да се съглася,а и ако той те обича никога няма и да ти я1 предложи дори.Това е моето мнение.Няма да умре без секс

krem4et0
04-09-2009, 13:28
По темата: не възприемам отворената връзка. Нито добре, нито зле......това за мен не е нормално. Аз съм с някого, има причина да сме заедно и тя вероятно е чувства, значи ще правя секс с него и само с него. Същото важи и за отсрещната страна.

dimitar_ak
04-09-2009, 13:35
Ако на мен ми поискат отворена връзка казвам "сбогом". Това си е забиколно задаване на въпроса "мога ли да чукам и други".

Hilary_
04-09-2009, 13:39
От такива връзки няма смисъл... :? Рано или късно всичко се разпада... :?

Blo0dSuGaR
04-09-2009, 13:41
Не бих се съгласила!Много съм ревнива и това просто ще е кошмар за мен!

bUbOoLeChE
04-09-2009, 13:41
Аз това нещо като "отворена връзка" не мога да го разбера..няма смисъл от такава "връзка", ако въобще може да се нарече "връзка" :? :-o споделям и разсъжденията на krem4et0

whysosad
04-09-2009, 13:59
Не бих се съгласила!Много съм ревнива и това просто ще е кошмар за мен!
Аз също!
Самата мисъл, че прави същите неща с друга ще ме побърка ! :?

Boyd
04-09-2009, 15:09
Как се е развила.. к'во да ти кажа.. от личен опит, знам че вижданията са за едночасов разговор, после секс, баня и кой от къде е. Като разбира се можеш да си се виждаш с други, да се мляскаш с тях, ако щеш и да спиш с тях.

ViolentSaint
04-09-2009, 16:41
Абсурд... заеби тея глупости.
Стигне ли се до там за мен практически съм си свободен електрон и не съм обвързан.

Bellatrix
04-09-2009, 17:04
Ако на мен ми поискат отворена връзка казвам "сбогом". Това си е забиколно задаване на въпроса "мога ли да чукам и други".
Мда, така е.
Тези отношения за мен не заслужават да се наричат връзки. Това си е просто приятелство, в което се виждате по за малко и после кой с който ще. А ти ще преживееш ли факта, че той може да се влюби в някоя от тези, които уж са моментни? Или факта, че докато ти си мислиш за него, той се чука с някоя друга...?

vanilla
04-09-2009, 17:20
Аз съм имала такава връзка в продължение на 3 години.
Той се възползваше повече, отколкото аз.
И това, смея да твърдя, беше най-истинската ми връзка и най-хубава. В последствие обикнах момчето, той мен също.
Прекаравахме си уникално готино, разкрепостено и неповторимо.
Просто си пасвахме.
Разделихме се, защото той замина.
Може би той е единственият човек, с който бих се събрала.
Отворената връзка ни научи да си имаме доверие.

anonimnaa
04-09-2009, 17:28
По темата: не възприемам отворената връзка. Нито добре, нито зле......това за мен не е нормално. Аз съм с някого, има причина да сме заедно и тя вероятно е чувства, значи ще правя секс с него и само с него. Същото важи и за отсрещната страна.

A_Loving_Girl
04-09-2009, 19:05
Такъв тип връзка не е за мен....или е само мой , или няма да стане .. :?

BiboW
04-09-2009, 19:05
Зле.

JenataNaShefa
04-09-2009, 19:17
Аз не възприемам подобни връзки, за мен са безперспективни... :?

coteto
04-10-2009, 20:00
От такива връзки няма смисъл... :? Рано или късно всичко се разпада... :?
еее не всички се разпадат зависи кой как възприема тази Отворена връзка

по едно време и аз бях в нещо като такава връзка с приятелят ми.
понеже бяхме разделени но той поиска да се виждаме като приятели и се виждахме понякога го правихме.той не е бил с др през тва време нито аз просто не бяхме официално така да се каже заедно.след месец се събрахме.
може би това че не показвахме чувствата си пред себе си и пред другите го накара да разбере че иска да е с мен(защото той все късаше)
и така сега сме си заедно :grin:

jambo_bs
04-10-2009, 20:04
От такива връзки няма смисъл... :? Рано или късно всичко се разпада... :?

И аз така мисля :?

Pliok0019
04-10-2009, 20:06
От такива връзки няма смисъл... :? Рано или късно всичко се разпада... :?

И аз така мисля :?
По-скоро не бих участвала в подобна връзка.

JUSTDNB
04-10-2009, 20:22
Ами..не я възприемам може би??Тва не е връзка за мене,ако искаш да се праскаш наляво и надясно за кво ти е да ходиш с някой?

Rofl4e
04-10-2009, 20:35
аз не бих го направила.. просто няма смисъл да се ебете с други пък уж да сте заедно и да се обичате не става.. рано или късно всичко свършва но НЕ с хепи енд

krem4et0
04-11-2009, 06:24
vanilla, а 5-те години връзка мен не са ме научили да му имам доверие, така ли? Ако имахме "отворена връзка", но той не е искал да се възползва от това.....да имаме доверие 1 в друг. Но при положение, че спи и с други...къде му е доверието на това? доверие, че ще ползва презерватив с другите ли? Доверие, че сексът с всяка друга ще му се стори отвратителен ли? Обясни ми какво доверие.

Понеже чета редовно форума на бг-мама ми направи впечатление сходно изказване от 1 дама. Тя купувала презервативи на мъжа си и се грижела винаги да има в себе си, за да прави секс с други на спокойствие. Възприемала секса с други за нещо нормално и естествено и за двете страни. Възприемала го, дори и когато е била бременна. То ясно, че много хора-шарен свят, но за мен е извратено. Не, че мъжете не изневеряват. Сигурно почти няма семейство без поне 1 изневяра от двете страни, но да възприемаш така спокойно факта, че той прави секс с друга и то докато си бременна от него...Не можах да разбера дали въпросната дама също е правила секс с други мъже, докато е била бременна.
Може да съм с консервативни възгледи. Сигурно е така. По природа просто съм си моногамна и съответно си търся моногамен партньор. Не ги разбирам тия връзки. Едва ли щуе ги разбера. Същото като сексът между приятели е за мен. Приятелите ми са приятели...не ги целувам, не правим секс.

Bellatrix
04-11-2009, 06:32
vanilla, а 5-те години връзка мен не са ме научили да му имам доверие, така ли? Ако имахме "отворена връзка", но той не е искал да се възползва от това.....да имаме доверие 1 в друг. Но при положение, че спи и с други...къде му е доверието на това? доверие, че ще ползва презерватив с другите ли? Доверие, че сексът с всяка друга ще му се стори отвратителен ли? Обясни ми какво доверие.

Понеже чета редовно форума на бг-мама ми направи впечатление сходно изказване от 1 дама. Тя купувала презервативи на мъжа си и се грижела винаги да има в себе си, за да прави секс с други на спокойствие. Възприемала секса с други за нещо нормално и естествено и за двете страни. Възприемала го, дори и когато е била бременна. То ясно, че много хора-шарен свят, но за мен е извратено. Не, че мъжете не изневеряват. Сигурно почти няма семейство без поне 1 изневяра от двете страни, но да възприемаш така спокойно факта, че той прави секс с друга и то докато си бременна от него...Не можах да разбера дали въпросната дама също е правила секс с други мъже, докато е била бременна.
Може да съм с консервативни възгледи. Сигурно е така. По природа просто съм си моногамна и съответно си търся моногамен партньор. Не ги разбирам тия връзки. Едва ли щуе ги разбера. Същото като сексът между приятели е за мен. Приятелите ми са приятели...не ги целувам, не правим секс.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Именно. И аз съм ставала свидетел на такъв тип връзки и не свършват хубаво. Една позната в началото много се кефеше на идеята и с нейния го караха така. После той взе, че се хареса с една от тия уж за една вечер и започна подобна връзка и с нея още докато е с моята позната.
Резултатът беше, че когато познатата ми разбра изпадна в нервна криза. :(

vanilla
04-11-2009, 13:34
vanilla, а 5-те години връзка мен не са ме научили да му имам доверие, така ли? Ако имахме "отворена връзка", но той не е искал да се възползва от това.....да имаме доверие 1 в друг. Но при положение, че спи и с други...къде му е доверието на това? доверие, че ще ползва презерватив с другите ли? Доверие, че сексът с всяка друга ще му се стори отвратителен ли? Обясни ми какво доверие.

Не съм казвала, че това е единственият начин да се научите на доверие. При мен така се получи. При друг, по друг начин. Всеки си е индивидуален.
Разликата е, че и аз, и той го искахме и не ни пречеше да сме с други. Ти не го искаш, затова не ти изглежда перспективно.
Сексът ни беше страхотен. Пасвахме си от всякъде. Беше на една ръка разстояние. Имаше тръпка.
В последствие си паснахме и като характери, с израстването ни и външните фактори. И сексуалната връзка, която имахме, ни сближи. Знаех какво е да е с друга. И усещах след това, че няма други. Вярвах му, защото се сближихме ужасно много. И ако не бяхме имали такава връзка, нямаше да има шанс по-нататъшната ни връзка. Какво доверие? Доверие, че той е партньорът, който може да ми достави удоволствие. Доверие, че го познавам вече. Свикнала съм на малките му странности. И така :-)
Надявам се да съм задоволила любопитството ти. Ако има още нещо, питай. С удоволствие ще споделя.

AutumnTears
04-11-2009, 13:51
Според мен е нелепо подобно взаимоотношение да се нарича връзка.

beachy_bunny
04-11-2009, 14:13
хахах ... отворена затворенааа ... ако му са ходи .. пак ше ходи ... :-D :-D тц тц тц ... абе то ше се превърне в твой кошмар .. ще се будиш и ще заспиваш с мисълта " коя ли ебе сега ? " :D сори ама е тъй

krem4et0
04-11-2009, 14:59
Права си, че аз съм друг тип човек...Благодаря за отговора. Аз пък имам доверие, че чувствата му са по-силни от всеки нагон.....

MoHuTo
04-11-2009, 16:52
Никога не бих се съгласила на подобно "нещо"... даже не бих го нарекла връзка.. тва си е чисто използване.. хем си му сигурна за секс, хем може да си чука и други... как ти се струва???

CrazyBear
04-11-2009, 17:31
Вие сте яко зле! :?
Ами да имала съм отворена връзка!Струваше си-имахме малко проблеми с терена,но с тоя мъж си заслужаваше-не съм имала чувства към него-нито той към мен! Правехме мръснишки и дори животински секс! За мен беше важно да го имам поне за хубавия секс-не ми дремеше дали ще се чука с други!
Това продължи около 7-8месеца....към края той беше адски ангажиран в работата и секс срещите ни намалиха изкл. много! И да един друг ме изкуши и почнах да спя и с него...
С първия почти се забравихме-не сме си писали,не сме се чували и виждали....но наскоро той ми писа!
Укори ме,че не съм му се похвалила за изкусителя (с който в момента сме гаджета) припомни ми,че се бяхме разбрали,ако някой от нас си хване гадже или нещо подобно и дори прати поздрави на момчето с което съм сега! Ще си останем приятели-не сме си сторили нищо лошо-не сме се карали-а секса си го биваше! :)
Бог знае кога бих изпаднала в нуждата от секс-може би бих го потърсила,ако не е зает! :oops:
От моята отворена връзка съм доволна! И пак бих го направила! :)

CrazyBear
04-11-2009, 17:39
О, да!И още нещо-отворената връзка НЕ е само за него А Й ЗА ВАС!
Нима за вас не е важно да разполагате със свободата си!
И наистина - в един брак който продължава сума години секса буквално малко по малко си умира-и често се случва да си изневеряват двойките! Как я мислите тая, че секса след 20-30годишен брак е същия както преди 5-10-15-20 години ли? :-x
Вярвайте ми както и да експериментирате се ще се изхабите от към идеи които са в МОНОГАМЕН стил!
Според мен е по-добре или да се спретват някви тройки и оргии след дълъг брак или всеки да си почуква по нещо извън семейството по абсолютно дискретен начин и 1000% без чувства!
Четете истории в www.izpoved.com и влезте в час със реалността!

Ecstasy
04-11-2009, 19:20
Не съм имала такава връзка, но моето мнение е, че отворената връзка е като отвореното мляко - разваля се .

krem4et0
04-12-2009, 07:57
О, да!И още нещо-отворената връзка НЕ е само за него А Й ЗА ВАС!
Нима за вас не е важно да разполагате със свободата си!
И наистина - в един брак който продължава сума години секса буквално малко по малко си умира-и често се случва да си изневеряват двойките! Как я мислите тая, че секса след 20-30годишен брак е същия както преди 5-10-15-20 години ли? :-x
Вярвайте ми както и да експериментирате се ще се изхабите от към идеи които са в МОНОГАМЕН стил!
Според мен е по-добре или да се спретват някви тройки и оргии след дълъг брак или всеки да си почуква по нещо извън семейството по абсолютно дискретен начин и 1000% без чувства!
Четете истории в www.izpoved.com и влезте в час със реалността!

Едва ли си имала 20 годишен брак, за да си сигурна. А и твоето е друго. Става въпрос за връзка, в която сте официално заедно, в която прекарвате времето си заедно, може и да живеете заедно. Всички аспекти на връзката с даден човек са налице...и правите секс и с други. Не става дума просто да се срещата да правите секс, защото няма с кого. Разбра ли разликата?

galenata
04-12-2009, 08:57
Не бих имала такава връзка.Не зависимо колко често се виждаме.Няма да приема моето момче да бъде и с други,ако е с мен е само с мен и точка.

Mihailova
04-12-2009, 09:02
Приемам го , като край на нашата връзка.

Punisherrr
04-12-2009, 09:27
По темата: не възприемам отворената връзка. Нито добре, нито зле......това за мен не е нормално. Аз съм с някого, има причина да сме заедно и тя вероятно е чувства, значи ще правя секс с него и само с него. Същото важи и за отсрещната страна.

mimityuy
04-12-2009, 10:46
Според мен е нелепо подобно взаимоотношение да се нарича връзка.
+1
За мен това е все едно си необвързан и правиш чест секс с един човек от чисто сексуално желание към него може би .. :x

3oPuTy
04-12-2009, 10:56
Няма смисъл от такава връзка :?
Ако искам да ходя и да правя секс с различни хора въобще няма да се захващам с някого ... :?
А и какъв е смисъла да казваш,че си с някого и в следващия момент да се уговаряш с някой приятел кога и къде ще ходите да се е*ете :?

Iv4eTy
04-12-2009, 12:44
Когато си с някого и между вас има чувства няма значение дали се виждате често и колко пъти правите секс. Ако се обичате няма да има значение и няма да има смисъл от такива глупости. За мен този тип "връзка" дори не е връзка, какво е това като се видите - обичам те и т.н. като не давай всичко що мърда... е няма такъв вариант, според мен твоя човек не те обича. Тегли му чертата!

loveDeni
04-12-2009, 14:04
"Отворена връзка" за мен не е връзка ;) :(

DArpege
04-12-2009, 18:36
Аз съм за отворената връзка.. дори в момента съм в такава.Aз предложих защото 1во имаме един живот и колкото и да сме влюбени не бива да се ограничаваме само с един сексуален партньор. Hе казвам разбирасе да ходиш да се ебеш наляво и на дясно ,но има моменти в които, някой супер мн те привлича и неможеш да устоиш. Разбира се всичко става дискретно за да не разправят хората, че приятеля ти е балък и тнт.И смятам ,че този тип връска помага и за това да си имат по-голямо доверие... 8) 8) 8) :-)

krem4et0
04-12-2009, 19:29
Явно съм сбъркана нещо, но обясни ми как може да обичаш и да си ВЛЮБЕН в някой, а в същото време да не можеш да се сдържиш и да не може да устоиш на когото и да било? Влюбеният обикновено даже е вманиачен и заслепен от половинката си. Ако обича истински...би пренебрегнал първичното. Ако сексът е по-важен от чувствата ти...мнооого жалко.

Yallama
04-12-2009, 19:30
отворена връзка - неангажиращ секс с всички :-o

GameMaster
04-12-2009, 19:42
Пиши на кирилица!
krem4et0

Jumbie483
04-12-2009, 20:00
Аз против, тези.. хъм връзки :? То това и връзка не е..

DArpege
04-13-2009, 12:25
Явно съм сбъркана нещо, но обясни ми как може да обичаш и да си ВЛЮБЕН в някой, а в същото време да не можеш да се сдържиш и да не може да устоиш на когото и да било? Влюбеният обикновено даже е вманиачен и заслепен от половинката си. Ако обича истински...би пренебрегнал първичното. Ако сексът е по-важен от чувствата ти...мнооого жалко.

НЕ сексът не е по-важен ! Просто когато сте от по-дълго време заедно нещата се изчерпват от към сексуална гледна точка знеш как му е най-добре на него какво ще направи той и тнт. Тогава търсиш нещо различно и според мен е нормално ,освен ако не си супер ограничен .Като казвам обаче нещо различно нямам предвид да е постоянно ...Нз така мисля аз както и той.... и ни е мн добре ! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P

krem4et0
04-13-2009, 13:53
Повече от 3 години правя секс с този партньор и само с него...може и да е предсказуемо, но винаги ме вълнува, треперя и ми е хубаво...А и хората експериментират.

sais
04-15-2009, 18:42
Отворена точно не, но секс с друг за освежаване на връзката. Или да направим тройка, тоест когато и двамата сме съгласни да си доставим удоволствие с трети. Да гледам гаджето с друг е страшно възбуждащо, или тя да ме гледа с друга. Изобщо някакви секс игри, които и двамата желаем, могат да донесат несравними еротични мигове на наслада.

VilleBaby
04-15-2009, 19:45
По темата: не възприемам отворената връзка. Нито добре, нито зле......това за мен не е нормално. Аз съм с някого, има причина да сме заедно и тя вероятно е чувства, значи ще правя секс с него и само с него. Същото важи и за отсрещната страна.


+1 :?

fashion4etyy
04-28-2009, 14:44
На кратко ...имах кратка връзка с един човек,но не се получи,защото свободното ни време не съвпада и имаше 2 варианта или всичко да приключи (моя вариант) или да преминем към отворена връзка ( неговия) ...докъто незапочнем да се виждаме значително по-често. Работата е там ,че не искам да се е*е и занимава като цяло с други... Който е имал такава връзка нека ми каже как е се е развила и дали е имало HAPPY AND или... 10x !!! :---) :razz: [/b]

mi az i priqtelkata mi sme taka. tq se vijda s drugi i az s drugi..no obi4am samo neq :-)

neznaesh
04-29-2009, 12:51
Отворените връзки за мен са връзки, крепящи се на желание, страст, нагон.. всичко друго, но не и чувства. Това е и правилото на една такава връзка. И рядко се стига до "три дни яли, пили и се веселили".
Хубави са тез' връзки.. зависи от емоционалното състояние. :)

gLoRiToO
04-29-2009, 14:59
Абе кви са тия глупости отворена връзка,ще ходи да се чука с още 5-10 момичета но иначе ще харесва и обича само мен.Тва е пълна смешка,или обичаш някого и си само с него или си се клатиш наляво надясно,без да се обвързваш...

plmn
04-29-2009, 15:03
На кратко ...имах кратка връзка с един човек,но не се получи,защото свободното ни време не съвпада и имаше 2 варианта или всичко да приключи (моя вариант) или да преминем към отворена връзка ( неговия) ...докъто незапочнем да се виждаме значително по-често. Работата е там ,че не искам да се е*е и занимава като цяло с други... Който е имал такава връзка нека ми каже как е се е развила и дали е имало HAPPY AND или... 10x !!! :---) :razz: [/b]

mi az i priqtelkata mi sme taka. tq se vijda s drugi i az s drugi..no obi4am samo neq :-)

:razz: :razz:

HichNeMiPuka
04-29-2009, 15:04
"friends with benefits"

трудно бих нарекла положението, в което си "връзка".
но бих те посъветвала да вземеш всичко хубаво, което ти предлага ситуацията

макар че съм на мнение, че ако момчето държеше на теб не би пожелал да имате "отворена връзка"

mickelangelo
04-30-2009, 16:18
за да поддържам такава връзка .. трябва да не ми пука дори малко за някой ...

therichbitch
04-30-2009, 17:07
Не бих се съгласила!Много съм ревнива и това просто ще е кошмар за мен!
Аз също!
Самата мисъл, че прави същите неща с друга ще ме побърка ! :?
i az kum kluba na revnivite :-D

Vincent
04-30-2009, 18:26
Не я възприемам...жалка гледка -_-

BeeRy
04-30-2009, 19:22
От такива връзки няма смисъл... :? Рано или късно всичко се разпада... :?

+1 8-)

sweetchef
04-30-2009, 19:40
Отворените връзки не водят до нищо добро и със сигурност няма да има HapPy AnD :)

SuperBadSuperFresh
04-30-2009, 20:36
Отворена връзка за мен си е чисто и само физическо привличане