PDA

View Full Version : Catoen вече в България !!!



catoen
04-09-2009, 15:11
Стори ми се интересно да публикувам тема тук, тъй като повечето от вас са в периода на бушуващи хормони и мислят безспирно за гаджета, няма какво да се лъжем :) Убеден съм, че това, за което говоря ще ви е отголяма полза както да улесните общуването си, така и да вдигнете самочуствието си.

На колко хора от вас им се е случвало следното: Возите се в автобуса, стоите си в някой кафене с приятели или пък вървите за някаде и точно в този момент някое момче или момиче ви грабва вниманието. Вторачвате поглед и не спирате да гледате в захлас, а той/тя също ви заглежда и нескрито показва, че не сте му безразлични. Тук обаче става трудното, а именно - как да се заприказвате? Започвате да събирате смелост, адреналина се покачва, сърцето затуптява и точно да направите първата крачка и се отказвате. После се разминавате и повече може да не се видите....НИКОГА! Сигурен съм, че цял ден след това си блъскате главата и ви е яд, че сте били толкова притеснени, защо не сте направили нищо. Сега признайте си, сигурен съм, че на абсолютно всеки му се е случвало това, поне веднъж.

Tова, което се опитвам да обесня е, че ВСИЧКИ ние вече имаме втори шанс да се срещнем с този така "уникален" за нас човек!!!

На практика catoen.com е първият по рода си сайт, защото не съществува друга такава система в ЦЕЛИЯ свят. Звучи доста странно, но е истина, защото лично аз съм търсил подобен сайт и не съм открил до сега.

Това не е сайт за запознанства където да си харесате някой измежду 100000 потребителя, това е уникална система, която ви запознава с човек, когото вече сте видели и сте харесали.

Позрави!

Joc
04-09-2009, 15:13
реклами на баба ти ще правиш... да ти пикая на тъпите сайтове...

FockidyFockFock
04-09-2009, 15:16
AFCatoen... :lol:

catoen
04-20-2009, 10:40
Някакви нови мнение? 8-)

Joc
04-20-2009, 10:49
не... все още пикая

catoen
04-20-2009, 11:03
не... все още пикая

Е, поздравления за завидно големия пикочен мехур. =D> Надявам се носиш памперси иначе би било трудно да излезеш? :smt103

Joc
04-20-2009, 11:04
добре че не ми пишеш пак ЛС 5 страници което да не го чета :lol:

stilllllllll pissiiinnnn'

Blab
04-20-2009, 11:07
Много плосък ПР виждам.
К'во, ще направиш база данни по градове с папарашки снимки и крадната лична информация? :lol:

catoen
04-20-2009, 11:15
Joc
МнениеПуснато на: Пон Апр 20, 2009 2:04 pm Заглавие:
добре че не ми пишеш пак ЛС 5 страници което да не го чета Laughing

stilllllllll pissiiinnnn'

Така правят културните хора, вместо да дрънкам глупсти във темите. Ако ти не се справяш с прочитането на правилно написан текст, мисля че не съм аз човекът към когото трябва да се обърнеш :)


Blab
МнениеПуснато на: Пон Апр 20, 2009 2:07 pm Заглавие:
Много плосък ПР виждам.
К'во, ще направиш база данни по градове с папарашки снимки и крадната лична информация? Laughing

Всъщност не, няма да има снимки. Политиката на сайта е таква, че не се виждат профилите на другите потребители от всички. Т.е. не е нормален сайт за запознанства, при който можеш да разгледаш всеки профил и да изпратиш писмо на човека. Наистина тук има база данни, но в нея са вкарани всички заведения от по-големите градове - София, Варна, Пловдив, Бургас и още няколко, за които съм намерил информация. Има също така и всички видове градски транспорт. Разбира се, разчитам на потребителите да ми изпратят допълнителна информация за заведения, които не са вкарани в сайта, защото няма как да намерим всяко кафене в България :) Странното е, че повечето хора или поне повече млади хора първо критикуват или просто постват една псувня без дори да са погледнали сайта или да знаят за какво става въпрос, което е наистинна странна реакция на силно изразен негативизъм.

Отностно ПР забележката, благодаря. Наясно съм с евтината реклама, но просто в момента нямам 20000лв аз свястна такава :)

Поздрави!

Joc
04-20-2009, 11:17
справям се с четенето... просто не си интересен... както и сайта

Blab
04-20-2009, 11:25
И мен не ме влече, нямам проблем с общуването, соу - изразявам мнение.
Погледнах, напиши си на български текстовете.
Няма друг такъв сайт, казваш, как тогава дори видеото ти е на английски?
За да намериш някого, трябва и той да те търси. Има известна доза романтика в това. Ох, дежа вю... момент... Това затваряне комуникациите в кутия е прекомерно рамкиране, струва ми се. Някой трябва да научи децата да социализират свободно, а не да се уповават на фикция.

catoen
04-20-2009, 11:34
И мен не ме влече, нямам проблем с общуването, соу - изразявам мнение.
Погледнах, напиши си на български текстовете.
Няма друг такъв сайт, казваш, как тогава дори видеото ти е на английски?
За да намериш някого, трябва и той да те търси. Има известна доза романтика в това. Ох, дежа вю... момент... Това затваряне комуникациите в кутия е прекомерно рамкиране, струва ми се. Някой трябва да научи децата да социализират свободно, а не да се уповават на фикция.

Виждам, че най-после някой е погледнал за какво става въпрост. Критиката ти ме радва и с радост ще отговоря на смисления ти пост, защото "пикая на сайта" споменато от момчето по-горе значи горе долу нищо, също както и той самия - no offence ;)
Отностно езика, целият сайт е на български език, а видеото е с български субтитри. Може да сменяш езиците от най-горната част на сайта.
Действително затварянето в кутия не е най-удачния начин да живееш живота си, но трябва да се съгласите, че в забързания живот и в големите градове, в които е пълно с непознати, не е толкова лесно да се запознаеш с някой. Разбира се, за някои хора общуването не е проблем, за което браво! Но има и много други, които се притесняват от първото "Здравей" и това би било лесен и безболезнен начин да се запознаят с човек, който ги е впечатлил. А кой казва, че срещата трябва да продължи в интернет? Веднъж щом се запознаете може да се наслаждавате на компанията си някаде далеч от света на компютрите :)

crazy_style
04-21-2009, 10:44
MM da smisleno e... Ako nqkoi ti napravi 4ak tolkova vpe4atlenie za6to da ne go potursi6.. Syper...

ZipFail
04-21-2009, 11:05
Джизъса ще се изкефи 8-)

Jesus
04-21-2009, 18:03
Джизъса ще се изкефи 8-)
аз позлава гепиме, импулс и други такиа :D

catoen
04-21-2009, 19:49
Ееее време е да станеш и наш клиент :P

StayFly
04-21-2009, 19:56
Джизъса ще се изкефи 8-)
аз позлава гепиме, импулс и други такиа :D
Възможно е да откриеш момичето от НДК ,за което беше направил тема!
Вече си представям как се пипаш от кеф 8-)

Cable
04-21-2009, 21:04
То импулс не го ли ползват и с тая цел :-o

Riot
04-21-2009, 21:05
Стига си ме натоварвал с глупости 'е момче

thegmin
04-21-2009, 21:23
Genialno da geotargitirash bulgarski sait w USA. :razz:

catoen
04-22-2009, 05:52
Здравейте отново,

Виждам, че има тука голямо недоволсвто отностно факта, че Catoen не се хоства тук в България, нито че не е с .bg домейн. Тъй като получих и ЛС свързано пак с тази тема искам да уточня, че създателят на Catoen не е от България. Неговата цел е да създаде глобален сайт, като всяка страна си има собствен мениджър и администратор, в случая съм аз. Аз отговарям за всичко което става в България, но това къде са сърварите и как се хоства този сайт не ме засяга.

Нашата цел не е да се издигнем високо в ранк листата на Google, защото това няма да доведе до значително повишаване на трафика. Със сигурност в бъдеще ще се направи оптимизация на сайта за търсачките, но целта в момента е сайта да се популяризира сред масата хора. Рекламата от уста на уста е много по-ефективен метод, но пак казвам SEO ще има, само че в бъдеще.

Другото, което искам да кажа. Catoen е направен така, че сам разпознава вашето IP, а с това и от коя държава сте, след което автоматично показва сайта на вашият език. Да кажем, ако сърфирате от България ще го показва на български, ако сърфирате от Сърбия, на сръбски. Това го казвам, защото при някой хора може да излезе на друг език и това зависи от държавата, в която се намират. Разбира се, след като се регистрирате може да смените езиковите настройки.

Не подценявам факта на трафика, който може да генерира Google, но тук в България все още не е толкова апетитен, че да се стремим към него все още. Иначе един .bg домейн е най-лесното, което може да се направи. Благодаря за критиката ви и наистина я оценявам, защото повдигате важни въпроси за бъдещето развитие на сайта.

И все пак смятам, че на този, на който наистина му трябват успугите на Catoen няма да гледа дали е хостнат в Аляска и дали домейна му е .bg;.net;.info или каквото и да било друго.

Поздрави!

thegmin
04-22-2009, 09:48
2/3 ot trafika idwa ot SEO. Nikoq druga reklama ne e tolkowa efektiwna. Shtom e globalen go naprawete s poddomein bg. koito da e na syrwyr w bg. Izgradete nqkakwa mreja. Misli ot gledna tochka na admin i populqlizirane.

jghgh
04-22-2009, 12:19
Е ако тоз човек дето го търся е асоциален, не ходи по заведения и кафенета, как ще го намеря дори да се регна? 8-)

catoen
04-22-2009, 12:35
2/3 ot trafika idwa ot SEO. Nikoq druga reklama ne e tolkowa efektiwna. Shtom e globalen go naprawete s poddomein bg. koito da e na syrwyr w bg. Izgradete nqkakwa mreja. Misli ot gledna tochka na admin i populqlizirane.

Благодаря за мнението, ще помисля над това което казваш. Ще те питам някои работи, но по-късно защото сега нямам време.

catoen
04-22-2009, 12:36
Е ако тоз човек дето го търся е асоциален, не ходи по заведения и кафенета, как ще го намеря дори да се регна? 8-)

Има карта, на която може да посочиш точното място където си видял този човек, освен това е вкарана и автобусната мрежа на по-големите градове :)

cherrypezz
04-22-2009, 12:41
Интересно е.

Jesus
04-22-2009, 15:15
абе ние асоциалите неизлизе от вкъщи така че няма как да ни видите :)

catoen
04-22-2009, 17:13
абе ние асоциалите неизлизе от вкъщи така че няма как да ни видите :)
Скоро ще разработим сайт с военните - catoen military - и ще ви открием навсякъде, така че няма не искам няма недей ;)

catoen
04-23-2009, 15:05
Споменавал ли съм, че в сайта са вкарани ВСИЧКИ училища и университети от по-големите градове. Вече никоя съученичка или пък съученик не може да се измъкне.... :twisted:

FlashMX
04-23-2009, 15:59
Споменавал ли съм, че в сайта са вкарани ВСИЧКИ училища и университети от по-големите градове. Вече никоя съученичка или пък съученик не може да се измъкне.... :twisted:
Ами ако тя не се е регнала... Например.. момичето което съм видял в трамвая няма НИКАКВА идея дори за съществуването на този сайт? Тогава КУР >?

catoen
04-23-2009, 18:14
Тогава се получава даже повече от мъжки полов орган :) НО винаги има надежда, освен това целта на Catoen е да бъде разпространен в цяла България и не само, за което смятам че ще спомогнат и много потребители казвайки на приятелите си :)

Joc
04-23-2009, 18:24
ИМПУЛСЪ бейби!