PDA

View Full Version : Записване на CD



safetyMode
04-09-2009, 18:11
Мога ли да запиша музика на СиДи ако само пъхна СиДи-то в компа? Без програма имам впредвид :( :( :-o :-o

Samoten89
04-09-2009, 18:27
Мога ли да запиша музика на СиДи ако само пъхна СиДи-то в компа? Без програма имам впредвид :( :( :-o :-oС Уиндоус ХП по принцип може без друга програма ;). Write Files To CD даваш ;). Explorer

safetyMode
04-09-2009, 21:13
Мога ли да запиша музика на СиДи ако само пъхна СиДи-то в компа? Без програма имам впредвид :( :( :-o :-oС Уиндоус ХП по принцип може без друга програма ;). Write Files To CD даваш ;). Explorer

мерси много :grin:

Samoten89
04-10-2009, 06:40
Мога ли да запиша музика на СиДи ако само пъхна СиДи-то в компа? Без програма имам впредвид :( :( :-o :-oС Уиндоус ХП по принцип може без друга програма ;). Write Files To CD даваш ;). Explorer

мерси много :grin:Няма проблем, но използай Неро примерно, защото Уиндолса по-принцип записва на максималната скорост, което е адски тъпо! Също така мисля, че заключва дисковете. На Нерото има много опции и е просто в пъти по-добре. Когато се изпекът на макс скорост по-принцип трудно се чете информацията. Може дори целият диск да не ти прочете...