PDA

View Full Version : Как да постъпя???



mishlenceto0o
04-09-2009, 18:30
с приятеля ми сме заедно от доста време и павим секс. Само 4е ме притеснява това 4е не винаги .. незнам как да се изразя.. Не подържа лична хигиена всеки ден и аз го забеляавам. до сега не е имало неприятни миризми и такива работи. сештате се. не искам само да си мислите 4е тои е някакав миризлив глупак защото не е.... къпи се през ден два, но бих искала да спазва пове4е ли4на хигиена и незнам как да му го намекна за да не го убидя нешто.. имах на 2-3 пати проблем с бялото те4ение, имах и гъбички един път, но не от него де. правим секс без презерватив и аз пия хапчета. и като ходих на гинеколог последния пат и тя ми каза 4е ако приятеля ми не ме пази от такива малки инфекции да слагам презерватив и това е.. От там се досетих 4е може би е и от личната му хигиена и тя ми е намеквала за са6тото. сащо така забелязвам 4е и след като свър6им не се измива. Незнам просто :( .. спазва си хигиена но не до такава степен и много искам това да се промени но незнам как да му го намекна без да го засегна.. помогнете ми :( :( :( :(

DieselBlood
04-09-2009, 19:06
как искаш да ти помогмем бе душа.да отидам да му го измием ли искаш?

A_Loving_Girl
04-09-2009, 19:10
Ми кажи му,няма начин аз вместо теб да му кажа....ако искаш да дойде целия форум да му го измие...

eXpl0d3
04-09-2009, 19:10
Омг как така се къпи през ден два :shock: :shock: :shock: и след секс пак не се къпи :( тва е отчайващо ...

Аз се къпя по 2 пъти на ден ,че и след чикия се къпя ..

Просто му го кажи.

DieselBlood
04-09-2009, 19:12
тва ше бъде бахти номера:да отидем да измием **** на приятеля и :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

shell
04-09-2009, 19:13
просто му го кажи-никой друг не може да го напарлви освен тебе.За доброто и на двама ви е

JenataNaShefa
04-09-2009, 19:14
Питаш как да постъпиш ли ? Говори с него, както казаха вече по-нагоре няма как някой от нас да дойде и да го направи вместо теб, това са лични отношения ! :?

CuteBaby
04-09-2009, 21:40
Както казаха всички преди мен-говори с него,кажи му това,което мислиш.Обясни му,че можеш да получиш инфекции от това,че не спазва достатъчно добра лична хигиена.

summerlove66
04-09-2009, 22:14
Ми преди сеск предложи да се къпете заедно уж малка забавление трето пето и тка ;)

eveto_xx
04-09-2009, 22:16
Е,да се къпе веднъж на ден е нормално. Но през ден-два?!?! Незнам ,мацко, карай го да се къпете заедно ...