PDA

View Full Version : как да си го върна



zaichetyyyy
04-09-2009, 21:52
Здравейте на всички
проблема ми е такъв че нараних момчето което обичам. Наговориха му глупости за мен. Сега искам да му обясня всичко да чуе истината от мен но не знам как да го извикам да говорим защото на кафе няма да се сагласи а друг начин няма а и незнам дали ще ми повярва.Искам да ви помоля за съвет защото наистина много го обичам .Благодаря ви предварително

nebrejnata
04-09-2009, 21:58
Здравейте на всички
проблема ми е такъв че нараних момчето което обичам. Наговориха му глупости за мен. Сега искам да му обясня всичко да чуе истината от мен но не знам как да го извикам да говорим защото на кафе няма да се сагласи а друг начин няма а и незнам дали ще ми повярва.Искам да ви помоля за съвет защото наистина много го обичам .Благодаря ви предварително
нали са глупости защо да си го наранила :-o

azz_azz
04-09-2009, 22:02
ами обади му се по телефона или му напиши смс нещо от рода на "Искам просто да поговорим дай ми възможност да ти обясня как стоят нещата а ти сам прецени дали ще ми вярваш или не" или нещо подобно.

Не знам какво точно са му наговорили нито дали е истина,за да ти дам по адекватен съвет.

Wrathchild
04-09-2009, 22:03
Покани го у вас или се разходете в някой парк - там има достатъчно затънтени места. Времето и без това е хубаво.

zaichetyyyy
04-09-2009, 22:28
нали са глупости защо да си го наранила :-o[/quote]
ами защото преи време се наложи да излажа че съм с друг апак и тои е много труден характер и няма да се сагласи на кафе изобщо

aciko
04-09-2009, 22:44
Кажи му:
Ела у нас да правим секс,искаш ли?

Давам му макс 20 мин. 8-)

zaichetyyyy
04-09-2009, 22:56
Кажи му:
Ела у нас да правим секс,искаш ли?

Давам му макс 20 мин. 8-)

Ако искам да прекратя взаимоотношения с него тогава ще му го кажа

w0sh
04-09-2009, 23:01
Кажи му:
Ела у нас да правим секс,искаш ли?

Давам му макс 20 мин. 8-)

Ако искам да прекратя взаимоотношения с него тогава ще му го кажа

мислене от викторианската епоха.

selens
04-09-2009, 23:13
Кажи му:
Ела у нас да правим секс,искаш ли?

Давам му макс 20 мин. 8-)
10 8-)

IndependentGirl
04-09-2009, 23:23
Не го карай да излезете на кафе.. в този случай май по-добре ще е да отидете на разходка или в някой парк, както казаха по-нагоре.. :) Ако не се съгласи.. :? Не знам.. тъпо ще е да му го обесняваш в смс-и, по телефона или пък в скайп.. :-s :-|

myNameIsImmortal
04-10-2009, 08:39
Кажи му:
Ела у нас да правим секс,искаш ли?

Давам му макс 20 мин. 8-)
10 8-)

аз му давам 6 минути, и ще диша така, че все едно е бягал след автобуса :lol:

А по темата: нали знаеш къде ходи, с кой излиза.. сгащи го някой път и му казваш всичко в очите.. ако не ще - не ще.. но след това, като осъзнае че това са били лъжи ще се осъзнае и ще тича покрай теб и по теб..

Slawi92
04-10-2009, 08:52
кажи му ей пиклио идвай тука ке че дойдем аз и ке те сгънем кат циганин баничка от 70 стинки

soul1199
04-10-2009, 08:59
звънни му и му кажи,че трябва да говориш спешно с него,ами ако излезете и ти,като му обясниш вс.може да не ти повярва,внимавай,как му го казваш!

kobrichka
04-10-2009, 11:28
Съгласна съм с azz_azz.
Най-добре му се обади, за да се видите и да си поговорите. Просто му кажи, че трябва да чуе нещата и от двете страни не само от едната. Все пак имаш право да се защитиш независимо от това дали той ще ти повяраа. На кафе едва ли е удачно да се виждате и да говорите за такива неща, най-добре на някое по тихо място. Не ти ли даде възможността да му кажеш и твоята гледна точка по въпроса опраделено не си струва да се бори за него повече. Колкото и да е наранен в случая всеки заслужава да го ислушат независимо от това дали ще ти повярава или не.

evelinka1122
04-10-2009, 11:40
свържи се с него по някакъв начин... кажи му, че всичко е мн сложно и не всичко е така както си го мисли... ако малко се интересува от теб, с колкото и сложен характер е, вярвам че ще дойде да се оправите... успех пиши после какво е станало :)

Slawi92
04-10-2009, 19:25
успех пиши после какво е станало :) :P :P :P