PDA

View Full Version : Какво да правя с косата си



petinkataaa
04-09-2009, 21:56
Здравейте :)
Искам и аз да ви попитам нещичко за моята косица :P
От както се знам,винаги съм била с по-дългичка коса,но зимата като отидох при баща си,реших че искам да съм с къса коса..сложих си едни временни кичури и отначало ми допадаше как изглеждах..идва и тук проблема..сега вече етажите пораснаха и само може да се топирва,без да се вдига като преди(може да се изправя и къдри,но мъничко,не както при дългата).От няколко дни разглеждам други теми за прически и тия с дългата коса ми харесват,мисля че ми отива,като се накъдря или изправя..Обаче като гледам и късите прически,направо ме побъркват,харесват ми страшно много,но всеки ден трябва да се вдига и толкова..не може да се къдри или нещо различно,както при дългата..по-долу ще сложа снимки и с къса и с дълга.. :)

та въпроса ми е..да си направя по-светли кичури и да пия нещо да расте по-бързо,като след това мога да я топирвам,изправям,къдря или нищо да не я правя (сега трябва да я къдря с плитки или да я изправям всеки ден,защото не стига,че е малка ами краищата се подвиват и ме прелича на първобидна)...или да си направя някакви кичури и да си смаля етажите и пак да я вдигам всеки ден ? :) :)