PDA

View Full Version : неактуално



nude
04-10-2009, 01:24
изтрито мнение

butty
04-10-2009, 05:19
Реалната-100% .. може да си влюбен в един човек.. но чувствата увяхват.. Няма ли го истинския досег до другия човек..целувката, прегръдката..чувството, че сте едно цяло.. любовта изчезва

MartyParty
04-10-2009, 05:51
Кога пък стигна до убеждението,че платоничната любов е различна от реалната(че не е такава)?Любовта е чувство на симпатия,грижа,силна привъзраност и преданост,които понякога са придружени от сексуално привличане.Любовта си е тръпка-няма по-силна,по-трайна,по-истинска или по-красива.И тя е една и съща независимо дали присъства сексът или не в отношенията да двама влюбени.Съвкуплението е необходимост на тялото както на човека ,така и на животните,но при нас то се използва и като "израз" на слните чувства.Щом има секс без любов(безразборен),какво пречи на любовта да съществува без секс?

Maexxna
04-10-2009, 07:28
Реалната-100% .. може да си влюбен в един човек.. но чувствата увяхват.. Няма ли го истинския досег до другия човек..целувката, прегръдката..чувството, че сте едно цяло.. любовта изчезваНе съм съгласен.То по тая логика несподелената любов много лесно ще увяхва, но това не е така.(имам 8 години опит в това и все още ме мъчи).

иначе реалната любов би трябвало да е по-силна.

Bellatrix
04-10-2009, 07:35
Реалната.
MartyParty, никой не отрича, че стига наистина да е много силна любовта може да оцелее и без секс. Но това е до време. Сексът е човешка нужда. В един момент всеки го иска. Ако не можеш НИКОГА да го получиш от човека, когото обичаш, независимо колко ти е силна волята, ще го потърсиш другаде. След това връзката вече не е толкова красива, след една изневяра.
Истински платоничната любов е съществувала едно време при рицарството. Било е красиво и достойно за възхищение, но поне според мен не е правило нито рицаря, нито дамата щастливи в истинския смисъл на думата.

Take_That
04-10-2009, 07:36
Кога пък стигна до убеждението,че платоничната любов е различна от реалната(че не е такава)?Любовта е чувство на симпатия,грижа,силна привъзраност и преданост,които понякога са придружени от сексуално привличане.Любовта си е тръпка-няма по-силна,по-трайна,по-истинска или по-красива.И тя е една и съща независимо дали присъства сексът или не в отношенията да двама влюбени.Съвкуплението е необходимост на тялото както на човека ,така и на животните,но при нас то се използва и като "израз" на слните чувства.Щом има секс без любов(безразборен),какво пречи на любовта да съществува без секс?

Абсолютно съм съгласна с мнението на MartyParty, много добре казано :)

emily_1234
04-10-2009, 21:36
Е па платоническата що да не е реална?? :-o :-o :-o

HipHopBlond
04-10-2009, 21:41
Кога пък стигна до убеждението,че платоничната любов е различна от реалната(че не е такава)?Любовта е чувство на симпатия,грижа,силна привъзраност и преданост,които понякога са придружени от сексуално привличане.Любовта си е тръпка-няма по-силна,по-трайна,по-истинска или по-красива.И тя е една и съща независимо дали присъства сексът или не в отношенията да двама влюбени.Съвкуплението е необходимост на тялото както на човека ,така и на животните,но при нас то се използва и като "израз" на слните чувства.Щом има секс без любов(безразборен),какво пречи на любовта да съществува без секс?

Абсолютно съм съгласна с мнението на MartyParty, много добре казано :)

+1 Абсолютно \:D/

valdesbg
04-10-2009, 23:14
И по какви критерии разделяш платоничната от реалната?

Щото платоничната любов е реална, сексуалната любов също е реална.

nude
04-11-2009, 23:25
изтрито мнение

imaginaryyy
04-12-2009, 00:51
Кога пък стигна до убеждението,че платоничната любов е различна от реалната(че не е такава)?Любовта е чувство на симпатия,грижа,силна привъзраност и преданост,които понякога са придружени от сексуално привличане.Любовта си е тръпка-няма по-силна,по-трайна,по-истинска или по-красива.И тя е една и съща независимо дали присъства сексът или не в отношенията да двама влюбени.Съвкуплението е необходимост на тялото както на човека ,така и на животните,но при нас то се използва и като "израз" на слните чувства.Щом има секс без любов(безразборен),какво пречи на любовта да съществува без секс?

Абсолютно съм съгласна с мнението на MartyParty, много добре казано :)

+1 Абсолютно \:D/



Като порастнете, ще разберете :D :D

valdesbg
04-12-2009, 05:35
да бе прави сте и платоническата любов е реална, ама се разбира какво съм имал предвид :P

Не не се разбира.... :-o

dinko
04-12-2009, 10:56
nude, изясни си първо какво е платонична любов, какво точно трябва да се има в предвид под "реална" любов и защо платоничната любов да не е реална... :?

soul1199
04-12-2009, 15:02
реалната любов би трябвало да е по-силна