PDA

View Full Version : К*рва във класа...HELP



sweetkiss74
04-10-2009, 07:10
В нашия клас в началото на втория срок дойде една нова. ,от някой си друг град,но това няма значение.Така...Всеки ден "новата" идва с блузки,чиито деколтета са мн дълбоки...Като играем физкултура след това отива при момчетата(събират се на два чина и си говорят-момчетата)и започва "охх,сутиена ми е мокър" и си стиска...ДА допълна,че повечето си имат гаджета,дори от класа.Ходи с мн къси полички и се навежда постоянно,нарочно...Постоян но флиртува с тях...А те все пак са момчета...падат си по к*рви.Повечето момичета немогат да я понасят,освен приятелката й,която също е такава...ама не чак толкова.
Не мога да издържа още дълго и ще и каа в очите какво мисля...Все пак и моето гадже е там...Той не и обръща мн внимание и тя още повече му се натиска.
Полудявам...

sweetkiss74
04-10-2009, 07:18
П.п. Ако не сте разбрали нещо питайте!

:-)

Sintya
04-10-2009, 07:26
Ужас :-D
Еми, ако гаджето ти те обича, няма да има нещо с нея...

sweetkiss74
04-10-2009, 07:28
Ужас :-D
Еми, ако гаджето ти те обича, няма да има нещо с нея...


Обича ме...ааа той не я понася също,ама тя постоянно му пише в скайп,натискаму се...той в скайп я блокира,ама с натискането няма как да стане тва :D

MadeOfWater
04-10-2009, 07:30
"охх,сутиена ми е мокър" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

nefchi_bs
04-10-2009, 07:45
:lol: Сутиена ми е мокър :-D Щом гаджето ти не я отразява няма защо да се притесняваш :)

Jumbie483
04-10-2009, 07:49
Аз такива въобще не мога да ги търпя 8-)

MadeOfWater
04-10-2009, 07:49
Ходи с мн къси полички и се навежда постоянно,нарочно... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

alehole
04-10-2009, 08:06
пФффф ебати пиклата! Такива като нея са за боклука :D
Сигурно умираш от яд като я гледаш,но недей защото си много над нея!Гаджето ти е с теб заради това което си, а не заради това как изглеждаш.Нямам предвид,че не е обънал внимание на външния ти вид!Исках да кажа да бъдеш въвсем спокойна,не мисля че би се вчетатлил от това момиче,тя наистина се държи като курва,ужас!

sweetkiss74
04-10-2009, 08:13
пФффф ебати пиклата! Такива като нея са за боклука :D
Сигурно умираш от яд като я гледаш,но недей защото си много над нея!Гаджето ти е с теб заради това което си, а не заради това как изглеждаш.Нямам предвид,че не е обънал внимание на външния ти вид!Исках да кажа да бъдеш въвсем спокойна,не мисля че би се вчетатлил от това момиче,тя наистина се държи като к***а,ужас!


10x за думите :mrgreen:

martinelka_kuklata
04-10-2009, 08:29
Щом всички я мразят рано или късно трябва да я изгонят учителите ако знаят за поведението и...или поне някакво наказание да има нз..УЖАС!!!

Seducti0n
04-10-2009, 08:34
Това е нейният избор.
Мислиш ли, че не осъзнава каква е или поне каква изглежда в очите на околните...
Според мен поне на този етап няма смисъл да се намесваш, с повече от намек да стои далече от приятеля ти.

Дрескод!

mitternacht
04-10-2009, 09:19
Аман от простотия сред подрастващите :))
Пречаквате я след даскало момичетата и и сцепвате мазната муцуна.

afterforever
04-10-2009, 09:21
Това е нейният избор.
Мислиш ли, че не осъзнава каква е или поне каква изглежда в очите на околните...
Според мен поне на този етап няма смисъл да се намесваш, с повече от намек да стои далече от приятеля ти.

Дрескод!

Дрескод, я!!! :-x

rauwkost
04-10-2009, 10:48
Кажи кой клас си и ще ти кажа как да се справиш с нея и ку*венските и номерца.. много съм добра в това! :o
П.П. Добра съм в справянето, не в ку*венските номера (да не си помислите нещо :D ) 8-)

sweetkiss74
04-10-2009, 10:55
Кажи кой клас си и ще ти кажа как да се справиш с нея и ку*венските и номерца.. много съм добра в това! :o
П.П. Добра съм в справянето, не в ку*венските номера (да не си помислите нещо :D ) 8-)


9-ти клас съм :-)

egelon
04-10-2009, 11:06
Ми застреляй я бе
Или и вземете 1 краставица с пожелания "това да задоволи малко нуждите и" и учтиво и кажете да си я навре отзад :grin:

Bellatrix
04-10-2009, 11:07
Или и вземете 1 краставица с пожелания "това да задоволи малко нуждите и" и учтиво и кажете да си я навре отзад :grin:
Странно, но съм съгласна :D Това може да и се стори достатъчен намек и да я обиди достатъчно, че да се сецне.

YouCantStopMe
04-10-2009, 11:25
Абе кой не ги мрази тия.Жалко,че се завъдихга доста такива създания напоследък.'Айде и аз да не се отклонявам от темата.Ами.. какво да ти кажа.Недей да се ядосваш заради нея.Не заслужава да приковава вниманиево ви.Тя е просто.. едно разхайтено момиче,което след време ще си намери майстора.Щом гаджето ти те обича,няма от какво да се притесняваш.ОТблъсква я.. добре.. тогава не мисли за това.Тя колкото и да му се натиска,няма да и пусне,нали?
А това '' сутиенът ми е мокър'' ме довърши... :razz: С такива фрази ли флиртува? :lol: :razz:
Сама виждаш на какво ниво е... Спокойно.. :)

Neftochimic
04-10-2009, 11:34
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)

rauwkost
04-10-2009, 12:20
Мхмм.. 9-ти клас.. имам нещо точно за тебе! :-D
Например:
Когато прави пак така пред момчетата, отиди и й излей вода в деколтето и кажи "Сутиена ти е мокър" и направи няк'ва мазна усмивка, ама гледай да е с по-тънка блуза или тениска за да прозира. 8-) Или като дойде с пола и я вдигнете до ушите, или я смъкнете до глезените. :lol: 8)

shmurkam
04-10-2009, 12:46
[quote="sweetkiss74"] "охх,сутиена ми е мокър" [quote]
Да не й е изтекло млякото?

sweetkiss74
04-10-2009, 12:50
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...

sweetkiss74
04-10-2009, 12:51
Мхмм.. 9-ти клас.. имам нещо точно за тебе! :-D
Например:
Когато прави пак така пред момчетата, отиди и й излей вода в деколтето и кажи "Сутиена ти е мокър" и направи няк'ва мазна усмивка, ама гледай да е с по-тънка блуза или тениска за да прозира. 8-) Или като дойде с пола и я вдигнете до ушите, или я смъкнете до глезените. :lol: 8)


Хахх якоо0о0о

aciko
04-10-2009, 13:16
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...
Ако беше момче,нямаше да мислиш по тоя начин 8-)

MadeOfWater
04-10-2009, 14:46
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...
Ако беше момче,нямаше да мислиш по тоя начин 8-)


а по кой начин? :x

egois74e
04-10-2009, 15:11
напръскай някой по-старичък учител с парфюм от секс шоповете... забравих му името дето възбужда противоположния пол и се моли да вземе да му налети таа к*рва :grin: :grin: :grin: тогава евентуално ще се позасрами... а по същество .. набий я :D :D :o

LittlePrincess
04-10-2009, 15:18
Бий и два шамара и да не се прави на интересна.

Тя си е решила да е такава и се съмнявам ти да я промениш или който и да е от класа ви.

Ех много им се дразня. Догодина като дойдат в даскалото ми всички до една такива ще има да ядат бой.

LittlePrincess
04-10-2009, 15:19
Мхмм.. 9-ти клас.. имам нещо точно за тебе! :-D
Например:
Когато прави пак така пред момчетата, отиди и й излей вода в деколтето и кажи "Сутиена ти е мокър" и направи няк'ва мазна усмивка, ама гледай да е с по-тънка блуза или тениска за да прозира. 8-) Или като дойде с пола и я вдигнете до ушите, или я смъкнете до глезените. :lol: 8)

Хъх ние така ще направиме с лицето на една фдт-красавица. :D

zloto
04-10-2009, 15:37
Хванете я някой път в коридора всички момичета и й кажете няколко думички...
Или просто я изолирайте от класа. Да седи сама, да се правите, че не я чувате, дори когато попита за химикалка например. Ще престане да се държи така, сигурна съм...

Nam3less3
04-10-2009, 15:40
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...Защо да е тъп? Че му се прави секс ли? Щото другите деветокласнички, които не са курви, трудно ще му пуснат. А на всеки му се прави секс, и такива съученички тип "за 1 път" се харесват на момчетата.

Neftochimic
04-10-2009, 17:02
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...
Ако беше момче,нямаше да мислиш по тоя начин 8-)




че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...Защо да е тъп? Че му се прави секс ли? Щото другите деветокласнички, които не са к**ви, трудно ще му пуснат. А на всеки му се прави секс, и такива съученички тип "за 1 път" се харесват на момчетата.

a такаааа, да си дойдем на думата...

sweetkiss74 - ей дечко, айде да не започваме с обидите, че много ще си поемеш ;)

petinkataaa
04-10-2009, 17:12
пфф омръзнало ми е от такива боклуци.. а пък нали знаеш,че ако си лесен не си интересен..скоро ще им омръзне тая мърла,а ти през това време можеш да направиш доста неща...докато минава покрай теб,ти уж най-неволно я спъни,примерно...затапвай я постоянно като каже нещо (не мога да ти дам пример,защото на мене в нужда ми идват тия изразчта,с които храня целия си клас :-D ) ..или най-добре я изчакай някъде до училище и я набий..какво губиш ? :)

rusova
04-10-2009, 17:37
ti pak maco ko tolkzo se vprqga6 takoa si e momi4eto obi4a da hodi s golqmi dekolteta i t.n..... ko moje6 da i kaje6 v o4ite kak se obli4a li emi tq go znai vse pak :d gledai si jivota ne se mesi v nadrugite kat ti e tolkoz zor za gadjeto si go pazi nego puk i toi ima glava i da si misli toi s neq ...mngo tupa tema zna4i ..sorry

sweetkiss74
04-10-2009, 17:43
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...
Ако беше момче,нямаше да мислиш по тоя начин 8-)

Мнеее пак щях да мисля така.Мразя курви и дори динозавар да бях пак щях да си мисля по същия начин :razz:

aciko
04-10-2009, 20:06
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...
Ако беше момче,нямаше да мислиш по тоя начин 8-)

Мнеее пак щях да мисля така.Мразя к**ви и дори динозавар да бях пак щях да си мисля по същия начин :razz:
Айде,айде сега,ако беше момче и дойде да ти се качи на хуя,все едно няма да е наебеш ...

eXpl0d3
04-10-2009, 20:45
ИИИИ аз искам такава в нашия класссс :oops:

diksi
04-10-2009, 20:51
За такива като нея има и друго прилагателно-ПИКЛА! :razz:

eXpl0d3
04-10-2009, 21:15
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...
Ако беше момче,нямаше да мислиш по тоя начин 8-)

Мнеее пак щях да мисля така.Мразя к**ви и дори динозавар да бях пак щях да си мисля по същия начин :razz:
Айде,айде сега,ако беше момче и дойде да ти се качи на хуя,все едно няма да е наебеш ...

И аз съм на това мнение :)

MadeOfWater
04-11-2009, 05:09
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)


:o Ти фред ли си...сигурно и ти си от тъпите момчета...
Ако беше момче,нямаше да мислиш по тоя начин 8-)

Мнеее пак щях да мисля така.Мразя к**ви и дори динозавар да бях пак щях да си мисля по същия начин :razz:
Айде,айде сега,ако беше момче и дойде да ти се качи на хуя,все едно няма да е наебеш ...

И аз съм на това мнение :)



доста са ви богати фантазиите :?

MoonFruit
04-11-2009, 05:36
ооооо замислете се вие нито като момчета нито като момичета можете да кажете на кого му се прави и кой се отвращава така че си трайте там и по-темата...

MP
04-11-2009, 06:43
Долавям ОГРОМНА доза женска завист.Дали е възможно да има друга причина,поради която не я харесват съученичките и?Все пак,какво по дяволите на вас ви пречат поличките и?Като има какво да показва,защо да ходи като клошар?

alexandarchy
04-11-2009, 07:30
В нашия клас в началото на втория срок дойде една нова. ,от някой си друг град,но това няма значение.Така...Всеки ден "новата" идва с блузки,чиито деколтета са мн дълбоки...Като играем физкултура след това отива при момчетата(събират се на два чина и си говорят-момчетата)и започва "охх,сутиена ми е мокър" и си стиска...ДА допълна,че повечето си имат гаджета,дори от класа.Ходи с мн къси полички и се навежда постоянно,нарочно...Постоян но флиртува с тях...А те все пак са момчета...падат си по к*рви.Повечето момичета немогат да я понасят,освен приятелката й,която също е такава...ама не чак толкова.
Не мога да издържа още дълго и ще и каа в очите какво мисля...Все пак и моето гадже е там...Той не и обръща мн внимание и тя още повече му се натиска.
Полудявам...

Не се притеснявай, ако твоя приятел я игнорира, няма смисъл да се тревожиш и да си "тровиш" делника заради тази! ;)

safetyMode
04-11-2009, 17:29
не знам дали някой го е предложил преди мен. Като отиде да му се натиска ти отиваш при него и му лепваш една целувка ама по - продължителна. :-o

colymoly
04-11-2009, 17:53
и бой няма да я оправи тая, трябва някой да я изе*е много жестоко да не може да ходи после и да видим дали ще се натиска или ще си седне на задника :o

safetyMode
04-11-2009, 18:01
и бой няма да я оправи тая, трябва някой да я изе*е много жестоко да не може да ходи после и да видим дали ще се натиска или ще си седне на задника :o

щом е курва се предполага че ще иска още :D

vellvet
04-11-2009, 18:10
нищо не можеш да напрвиш та си е ку*ва и с това оправия няма :? скоро "славата" и ще отмине и вс ще видят каква малка пръдла е ;)

shadow4e
04-11-2009, 18:18
И аз имах съученичка, която му се натискаше на приятеля ми в началото на вързката ни и малко преди това като знаеше, че имаме чувства, обаче въобще не ми пукаше. Аз дори на него нищо не му казах, след 1 месец му казах, че ми писна от нея да ходи до него, не го ревнувах, но въпрос на чест. :D Колко съм се променила, сега ако някоя се държи така... 8-)

colymoly
04-11-2009, 18:51
и бой няма да я оправи тая, трябва някой да я изе*е много жестоко да не може да ходи после и да видим дали ще се натиска или ще си седне на задника :o

щом е к***а се предполага че ще иска още :D
е трябва да е баси животното

MP
04-11-2009, 20:14
Стига завиждали де,по-полека. 8-)

diksi
04-11-2009, 21:41
Тоз па... :razz: На курви да завиждаме....Забога?! Та те са смешни какво да завиждаме?!

BlueDream16
04-11-2009, 21:50
нищо не можеш да напрвиш та си е ку*ва и с това оправия няма :? скоро "славата" и ще отмине и вс ще видят каква малка пръдла е ;) мхм ;)

got2Bthe1
04-11-2009, 22:59
Споко и ние си имаме една квартална принцеса при нас...повечето момчета не и обръщаме внимание само смотаните гангстерчета дето се прават на играчи се въртът около нея....от мъжка гледна точка лично аз гледам ма не пипам че е мръсно.... :D :-P

safetyMode
04-12-2009, 07:56
абе във всеки клас, квартал и т.н има по 1-2-3 такива. Майната им просто ги подминаваме като пътни знаци и тва е. К*урвите са някви комплексирани, малки пикли и не заслужават вниманието. Мозъка им е на ембрионален стадий (ако ме разбрахте :D ) , така че не заслужават вниманието на никой ценящ себе си човек. Тва мисля аз.. :D

TheOtherME
04-12-2009, 13:16
Сутиенът и бил мокър... егати потната крава.Те момчетата ви може и да я гледат, ама няма да я пипнат, защото малко или много и на тях им е ясно за аккво става въпрос.

FeelMe
04-12-2009, 14:32
Долавям ОГРОМНА доза женска завист.Дали е възможно да има друга причина,поради която не я харесват съученичките и?Все пак,какво по дяволите на вас ви пречат поличките и?Като има какво да показва,защо да ходи като клошар?
може би ,защото всяко себеуважаващо се момиче , дори и да има какво да покаже няма да го направи.а да не говорим и за това ,че сваля момчета ,които си имат гаджета и дори са около нея.друг въпрос е вече дали момчетата й обръщат внимание.за мен такива момичета са адски жалки.

sweetkiss74
04-12-2009, 17:41
Тоз па... :razz: На к**ви да завиждаме....Забога?! Та те са смешни какво да завиждаме?!

:grin: хм... и аз съм на това мнение...то за ко да завиждаш на к*рви...лесно е да станеш

sweetkiss74
04-12-2009, 17:45
оня ден аз и две момичета заедно с нея направихме общ чат и и намекнахме нещо със споменчета


»»»...НеДеЙ дА сЪ НаДуВъШ..зА МеНе пЕт ПаРи нЕ сТрУвЪш..нА дРуГа НоМеРаТъЪ сИ пРаВи,НеКа тЯ дА тЕ ТъРпИ..ВсИчКо сИ иМа кРаЙ и МоЕтУу ТъРпЕнИе зНаЙ...«««

ЧуДиШ сЕ Защо Си КучКа,ЧуДиш Се ЗаЩо Се СЛучВА...ЛеСНо е дА Се ПроДаВаШ...ТруДно е Да Не Се ПреДаВАш...
зНая Че Ме МраЗиШ,Зад ГъРбА ми Ти ЗЛорАДсТвАш,Но МиличКа ЖиВОта Е Такъв-ТРуДно Е Да БъдЕш ПръВ!

LovEsIckk
04-12-2009, 18:19
Курвенска работа..Измислете нещо гадно за нея.Например,че е правила тройка с цигани :D :D :D :D

DevilWish
04-12-2009, 18:28
:lol: Сутиена ми е мокър :-D Щом гаджето ти не я отразява няма защо да се притесняваш :)
И аз така смятам ;) На курвите няма кой да им изсуши сутиените ;) ще си останат сами и това е ;)

colymoly
04-12-2009, 19:09
^ мм не мисля, че ще си останат сами за жалост има и много глупави момчета които им се хващат и по-късно разбират,че са сгрешили

Supermie
04-12-2009, 19:32
Подарете й едни чехли и един вибратор...ако не и харесат чехлите да се е*е в г*за!

rusova
04-12-2009, 20:01
Подарете й едни чехли и един вибратор...ако не и харесат чехлите да се е*е в г*за!
xa xa mnogo si uriginalen/na 6te preplqskam ;]
4e taka de nikoi da ne mis a zasqga i da ne mi sa nabira mnogo ;] ama mili4eta vi6te sega rabotata e takava 4e sme v svobodna durjava i mojem da se oblizame da s enatiskame i takiva ne6ta kadeto i iskame i s kogoto si iskame ..maco tova 4e si ima6 aver i 4e tq hodi pri nego i cqlostno negov problem toi ako ne q ignorira prai si smetkata za ko e s tebe i za ko ne ;] takivA DA Q bie6 ili da i kazva6 ne6to nqma smusal tova e decka gradina napravo tova moje da e za dobro koeto ti sa slu4va ,za6to gledate se lo6o na ne6tata e ko 6te ti otmukne gadjeto 6te si nameri6 po dobro ;] jivota tejak ;] pazite si nervi4kite i dumite za p natataka kogato 6te ti trqbvat ti si trugnala da se zanimava6 s nqkvo momi4e koeto si e suvsem individualno i si prai kot si iska i taka trqbva da e ;] sled nqkolko godoni kogato pootrasnete dano da go usaznaete ,boi6ta i mrasutii ne ur6at rabota za6toto nqkoi den na tebe 6te ti dodi na glavata i po gr6ka da e ili ne i togava 6te vidi6 kakvo i 6te se zamislite ;] xaxa cqla lekciq moga da vi iskaram tuka ama nqma xagx ah dorry na bukvite 4esa na US ama bg ne66to mi sa preeba ;] aide mucunki malki

gonnaMAKEyouSAD
04-12-2009, 23:53
ехх.. да бех в тоя клас дидиииииииии...ще я разпукам тая.. :oops: :oops: :lol: :lol: :razz:

Asatov
04-13-2009, 11:56
ехх.. да бех в тоя клас дидиииииииии...ще я разпукам тая.. :oops: :oops: :lol: :lol: :razz:
Мен ще ми е неприятно да я доближа камо ли за нещо друго...Какво като е красива и си показва ''хубостите'' като се замисля какво е докосвало устните и колко често.....дори не бих я целунал...Може да я гледам отстрани но нищо друго...

MaLty
04-13-2009, 12:58
Както каза някой преди мен..причаквате я и я спуквате от бой..да и е за урок :o

Бтв..като казах бой се сетих че тая година трябваше да имаме една нова в класа ам тя от Върбешница..ии казахме на класната че ако дойде ше я бием и когато идва и когато си отива..ии отиде във "в" клас 8-)

NIKY
04-13-2009, 13:31
Според мен не й обръщай никво внимание и не се занимавай с нея, се пак така ше паднеш на нейното ниво :wink:

malka_sladkka
04-13-2009, 19:24
Курвенска работа..Измислете нещо гадно за нея.Например,че е правила тройка с цигани :D :D :D :D

+10 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MimOSiNitY
04-13-2009, 19:40
Амии,то който го няма в главата го има на друго място :?
точно след година-две ще й видиш сметката...

djuki
04-13-2009, 19:54
За твоето гадже не се тревожи той е с теб и те обича , а тя скоро ще разбере , че по този начин далеч не се стига рано или късно ще стане безинтересна защото е показала всичко .

mechtaq_za_teb
04-13-2009, 20:03
Тя си го е избрала. Не можеш да го промениш, но може да не й обръщаш внимание. А ако гаджето ти държи на теб, ще направи същото.

HichNeMiPuka
04-14-2009, 11:35
Подарете й едни чехли и един вибратор...ако не и харесат чехлите да се е*е в г*за!
xa xa mnogo si uriginalen/na 6te preplqskam ;]
4e taka de nikoi da ne mis a zasqga i da ne mi sa nabira mnogo ;] ama mili4eta vi6te sega rabotata e takava 4e sme v svobodna durjava i mojem da se oblizame da s enatiskame i takiva ne6ta kadeto i iskame i s kogoto si iskame ..maco tova 4e si ima6 aver i 4e tq hodi pri nego i cqlostno negov problem toi ako ne q ignorira prai si smetkata za ko e s tebe i za ko ne ;] takivA DA Q bie6 ili da i kazva6 ne6to nqma smusal tova e decka gradina napravo tova moje da e za dobro koeto ti sa slu4va ,za6to gledate se lo6o na ne6tata e ko 6te ti otmukne gadjeto 6te si nameri6 po dobro ;] jivota tejak ;] pazite si nervi4kite i dumite za p natataka kogato 6te ti trqbvat ti si trugnala da se zanimava6 s nqkvo momi4e koeto si e suvsem individualno i si prai kot si iska i taka trqbva da e ;] sled nqkolko godoni kogato pootrasnete dano da go usaznaete ,boi6ta i mrasutii ne ur6at rabota za6toto nqkoi den na tebe 6te ti dodi na glavata i po gr6ka da e ili ne i togava 6te vidi6 kakvo i 6te se zamislite ;] xaxa cqla lekciq moga da vi iskaram tuka ama nqma xagx ah dorry na bukvite 4esa na US ama bg ne66to mi sa preeba ;] aide mucunki malki

миличка, научи се да пишеш пък после давай акъл. макар че съм съгласна с теб за някои неща. пиклата си е такава... и да я биеш, и да не я биеш пак ще си е същата. ти си гледай своя си живот, пък щом и младежът ти не ѝ объща внимавай не се кахъри. след време ще разбереш, че в тва време е най-добре да си егоист. е виж ако започне мн да се бута бих я ошамарила, та да знае да не се закача с мен 8)

rusova
04-14-2009, 11:51
Подарете й едни чехли и един вибратор...ако не и харесат чехлите да се е*е в г*за!
xa xa mnogo si uriginalen/na 6te preplqskam ;]
4e taka de nikoi da ne mis a zasqga i da ne mi sa nabira mnogo ;] ama mili4eta vi6te sega rabotata e takava 4e sme v svobodna durjava i mojem da se oblizame da s enatiskame i takiva ne6ta kadeto i iskame i s kogoto si iskame ..maco tova 4e si ima6 aver i 4e tq hodi pri nego i cqlostno negov problem toi ako ne q ignorira prai si smetkata za ko e s tebe i za ko ne ;] takivA DA Q bie6 ili da i kazva6 ne6to nqma smusal tova e decka gradina napravo tova moje da e za dobro koeto ti sa slu4va ,za6to gledate se lo6o na ne6tata e ko 6te ti otmukne gadjeto 6te si nameri6 po dobro ;] jivota tejak ;] pazite si nervi4kite i dumite za p natataka kogato 6te ti trqbvat ti si trugnala da se zanimava6 s nqkvo momi4e koeto si e suvsem individualno i si prai kot si iska i taka trqbva da e ;] sled nqkolko godoni kogato pootrasnete dano da go usaznaete ,boi6ta i mrasutii ne ur6at rabota za6toto nqkoi den na tebe 6te ti dodi na glavata i po gr6ka da e ili ne i togava 6te vidi6 kakvo i 6te se zamislite ;] xaxa cqla lekciq moga da vi iskaram tuka ama nqma xagx ah dorry na bukvite 4esa na US ama bg ne66to mi sa preeba ;] aide mucunki malki

миличка, научи се да пишеш пък после давай акъл. макар че съм съгласна с теб за някои неща. пиклата си е такава... и да я биеш, и да не я биеш пак ще си е същата. ти си гледай своя си живот, пък щом и младежът ти не ѝ объща внимавай не се кахъри. след време ще разбереш, че в тва време е най-добре да си егоист. е виж ако започне мн да се бута бих я ошамарила, та да знае да не се закача с мен 8)

еее добре хахахахахахаха аз не давам акъл а си казвам мнение,разликата е голяма. ти сама казваш и да я биеш и да не я биеш пак ще си е същата сама си противопоставяш на думите си ;) азю моя живот си го гледам и затова нямам такива проблеми хахахах аз съм разбрала каквото трябва.егоист ли? ахахаха по-добре не..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D и ко кат я ошамариш много велика ли ще станеш , т.е. да в очите на приятелите ти ама не и на околните ... след 10 години ми се обади да си поговорим пак аиде 4ао

diksi
04-14-2009, 11:55
Що не направите подписка и да я махнат :-P

HichNeMiPuka
04-14-2009, 12:18
Подарете й едни чехли и един вибратор...ако не и харесат чехлите да се е*е в г*за!
xa xa mnogo si uriginalen/na 6te preplqskam ;]
4e taka de nikoi da ne mis a zasqga i da ne mi sa nabira mnogo ;] ama mili4eta vi6te sega rabotata e takava 4e sme v svobodna durjava i mojem da se oblizame da s enatiskame i takiva ne6ta kadeto i iskame i s kogoto si iskame ..maco tova 4e si ima6 aver i 4e tq hodi pri nego i cqlostno negov problem toi ako ne q ignorira prai si smetkata za ko e s tebe i za ko ne ;] takivA DA Q bie6 ili da i kazva6 ne6to nqma smusal tova e decka gradina napravo tova moje da e za dobro koeto ti sa slu4va ,za6to gledate se lo6o na ne6tata e ko 6te ti otmukne gadjeto 6te si nameri6 po dobro ;] jivota tejak ;] pazite si nervi4kite i dumite za p natataka kogato 6te ti trqbvat ti si trugnala da se zanimava6 s nqkvo momi4e koeto si e suvsem individualno i si prai kot si iska i taka trqbva da e ;] sled nqkolko godoni kogato pootrasnete dano da go usaznaete ,boi6ta i mrasutii ne ur6at rabota za6toto nqkoi den na tebe 6te ti dodi na glavata i po gr6ka da e ili ne i togava 6te vidi6 kakvo i 6te se zamislite ;] xaxa cqla lekciq moga da vi iskaram tuka ama nqma xagx ah dorry na bukvite 4esa na US ama bg ne66to mi sa preeba ;] aide mucunki malki

миличка, научи се да пишеш пък после давай акъл. макар че съм съгласна с теб за някои неща. пиклата си е такава... и да я биеш, и да не я биеш пак ще си е същата. ти си гледай своя си живот, пък щом и младежът ти не ѝ объща внимавай не се кахъри. след време ще разбереш, че в тва време е най-добре да си егоист. е виж ако започне мн да се бута бих я ошамарила, та да знае да не се закача с мен 8)

еее добре хахахахахахаха аз не давам акъл а си казвам мнение,разликата е голяма. ти сама казваш и да я биеш и да не я биеш пак ще си е същата сама си противопоставяш на думите си ;) азю моя живот си го гледам и затова нямам такива проблеми хахахах аз съм разбрала каквото трябва.егоист ли? ахахаха по-добре не..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D и ко кат я ошамариш много велика ли ще станеш , т.е. да в очите на приятелите ти ама не и на околните ... след 10 години ми се обади да си поговорим пак аиде 4ао

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: още сега мога да ти звънна

HichNeMiPuka
04-14-2009, 12:19
Подарете й едни чехли и един вибратор...ако не и харесат чехлите да се е*е в г*за!
xa xa mnogo si uriginalen/na 6te preplqskam ;]
4e taka de nikoi da ne mis a zasqga i da ne mi sa nabira mnogo ;] ama mili4eta vi6te sega rabotata e takava 4e sme v svobodna durjava i mojem da se oblizame da s enatiskame i takiva ne6ta kadeto i iskame i s kogoto si iskame ..maco tova 4e si ima6 aver i 4e tq hodi pri nego i cqlostno negov problem toi ako ne q ignorira prai si smetkata za ko e s tebe i za ko ne ;] takivA DA Q bie6 ili da i kazva6 ne6to nqma smusal tova e decka gradina napravo tova moje da e za dobro koeto ti sa slu4va ,za6to gledate se lo6o na ne6tata e ko 6te ti otmukne gadjeto 6te si nameri6 po dobro ;] jivota tejak ;] pazite si nervi4kite i dumite za p natataka kogato 6te ti trqbvat ti si trugnala da se zanimava6 s nqkvo momi4e koeto si e suvsem individualno i si prai kot si iska i taka trqbva da e ;] sled nqkolko godoni kogato pootrasnete dano da go usaznaete ,boi6ta i mrasutii ne ur6at rabota za6toto nqkoi den na tebe 6te ti dodi na glavata i po gr6ka da e ili ne i togava 6te vidi6 kakvo i 6te se zamislite ;] xaxa cqla lekciq moga da vi iskaram tuka ama nqma xagx ah dorry na bukvite 4esa na US ama bg ne66to mi sa preeba ;] aide mucunki malki

миличка, научи се да пишеш пък после давай акъл. макар че съм съгласна с теб за някои неща. пиклата си е такава... и да я биеш, и да не я биеш пак ще си е същата. ти си гледай своя си живот, пък щом и младежът ти не ѝ объща внимавай не се кахъри. след време ще разбереш, че в тва време е най-добре да си егоист. е виж ако започне мн да се бута бих я ошамарила, та да знае да не се закача с мен 8)

еее добре хахахахахахаха аз не давам акъл а си казвам мнение,разликата е голяма. ти сама казваш и да я биеш и да не я биеш пак ще си е същата сама си противопоставяш на думите си ;) азю моя живот си го гледам и затова нямам такива проблеми хахахах аз съм разбрала каквото трябва.егоист ли? ахахаха по-добре не..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D и ко кат я ошамариш много велика ли ще станеш , т.е. да в очите на приятелите ти ама не и на околните ... след 10 години ми се обади да си поговорим пак аиде 4ао

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: още сега мога да ти звънна

rusova
04-14-2009, 12:46
mmmm не не недей сега неискам :-D :-D :-D :-D :-D аиде стига толкоз

sweet_nothings
04-14-2009, 14:05
Оу, леле к'ва беда е сполетяла вашия клас.. тц, тц, тц - просто нямам думи. :-o Аз ако бях на твойто място, уная щях да я направя на нищо пред цялото училище да види тя де се намира! Хах, ше ми се прави тя, се едно че е на дискотека, ае да си ебе майката... , не е моя работа, но звучи странно от страна на ученик да се облича така :?
Кой клас си? :)

nadety250
04-14-2009, 16:31
"охх,сутиена ми е мокър" :shock: :D :D
Има ги и такива с прекалено голямо самочувствие! Кажи и в лицето, че е мноого смешна .. :)

nesquiky
04-14-2009, 16:40
xaxaxax

Fudge
04-16-2009, 16:59
Ти и момичетата се съюзете и я ПРЕБИЙТЕ!! 8)
Тогава ще се получи обратен ефект :-o Те ще станат селските пачи вместо въпросната "курва"

john95
04-16-2009, 17:07
Имам идея....
Намери някой навлек - не е задължително да е от класа ти, но трябва да е тъп грозен и досаден.
Казваш му, че тя го харесва и, че чака той да забележи.

А после сеир :razz:

Момчетата ще се спукат от смях включително и вие момичетата..


ааа И тоя навлека да е от твойто даскало все пак :D

ViciouSs
04-16-2009, 18:51
че да имаш такава съученичка е супер.... 8-)

Пуу да имам такава нова съученичка, която ми се натиска... Без да му мисля ще я опъна :D . Пък после да става каквото ще

moon_flower
04-16-2009, 18:58
Аз щях да я пребия буквално.Като се замисля аз щях да бия бившата на гаджето ми,която все още уж го обичала...2 месеца са ходили,а той не може да я търпи,но..ме спря.Обаче ако се изцепи още един път ще я пребия наистина. :) Затова говори с тая по женски и и обесни едно хубаво,че щше стане лошо ако продължава. :)

sweetkiss74
04-17-2009, 12:23
Искам да ви кажа,чеее днес "госпожичката" отиде в мъжката съблекалня...седна там при момчетата(поне така те казаха) и след малко едното излиза и я дърпа за раката...Тръгнаха към тоалетната и всички си помислехме ,чееее...Но после разбрахме,че тя спорела колко му е голям... и искала да го види.Е кажете т'ва не е ли К*РВА?


:smt075

elle_123
04-18-2009, 14:01
.... Като отиде да му се натиска ти отиваш при него и му лепваш една целувка ама по - продължителна. :-o

adizitk1
04-18-2009, 16:50
Тя нека си е курва,на тебе кво ти пука?! :D

NeverTheSame
04-18-2009, 17:32
Тя нека си е к***а,на тебе кво ти пука?! :D

точно...ти си гледай момчето,не се опитвай да я промениш,щото според мен няма да успееш.
просто остави да си показва задника и циците,пък ти си се дръж на ниво....
наистина доста от съветите бяха доста интересни и сигурно ако се вкарат в действие ще стане голям купон,ама по-добре не падай на нейното ниво...



тя сама достатъчно си се излага тъй че... ;)
само напред и нагоре..и успех с приятеля ти :-)

UnaBletoLoVeU
04-19-2009, 18:37
Оу, леле к'ва беда е сполетяла вашия клас.. тц, тц, тц - просто нямам думи. :-o Аз ако бях на твойто място, уная щях да я направя на нищо пред цялото училище да види тя де се намира! Хах, ше ми се прави тя, се едно че е на дискотека, ае да си е** майката... , не е моя работа, но звучи странно от страна на ученик да се облича така :?
Кой клас си? :)

хахах това ми напомни на една от моето училище, която прилича малко на въпросната, която притеснява авторката. Та тази малката се заяждала с момичета от спортното, които тренират някакво бойно изкуство и са доста едрички. Разбрали се да се бият, а момичето от даскалото ми искало това да е пред нашето, защото ще й помогнат. Или поне така се надяваше..на помощ от онея, пред които си вре циците. И какво стана? Така я омотаха, че цялото й лице, барбар с фон-дьо-тена останаха на цимента и после не можеше да я познаеш от кървавата й маска. Вика "помощ", а всеки си прави кефа да я гледа. Малко тъпо и от тяхна страна да не помогнат, ама тя си и заслужаваше да си изяде боя и да се кротне.