PDA

View Full Version : Голямата "приятелка"



martinelka_kuklata
04-10-2009, 07:31
Сигурно ще ме помислите за тъпа, че още се движа с тая обаче моля първо да ме изслушате..
Имам една "приятелка" с която се познаваме от 6 години и съм свикнала постоянно да излизаме двете да се събираме и т.н. Напоследък супер много започна да ме дразни и вече осъзнавам, че не ставаме за приятелки..По принцип обичам всичко да става навреме точно и правилно,без да закъснявам или да не си държа на думата. И така..аз мислех, че мога да и се доверя и и двете знаем всичките си пароли на нета,скайпа и какво ли още не. Преди около седмица обаче нета ми беше спрян и ми казаха,че се е блокирал защото някой е влязъл с моя акаунт.И кой да бъде това-тя, защото няма нет и само тя знае паролата ми, но когато я попитах отрече и аз много се ядосах, защото съм избухлива а тя дори настоя да не и викам като е виновна..Каква наглост. На другия ден тя отново влязла, вече сигурна, че мен ме няма у нас и не може да се блокира акаунта ми и дори си писала коментари в някои сайтове. Разбирам да и трябваше нещо за даскало презентация,проект или друго, но тя иска само да си разгледа снимките, което за мен е супер просташко. Също са я засичали да краде по магазините и други работи. Когато и говоря сериозно ми се лигави.Днес пак ме ядоса, защото аз и говорех сериозно, че трябва да дойде да тренираме, защото сме двете и аз не мога сама, но тя отказа за да може да поспи до 16:00 Най-много мразя флегми и пак излязох от контрол и се развиках, а тя със сънен глас ми каза: "Върви си сама бе, като ще ми викаш.." Не викане ами пердаха си заслужи, но не обичам да се бия и да се дразня и си заминах а тя ми тръшна вратата под носа. Отнася се супер зле с всички и накрая се прави на виновна и затова всички я мразят, но си мисли, че след като аз съм и св доверила за всичко може да ме използва.
И сега не знам какво да правя, защото съм свикнала с нея и така... :smt013 :smt021 :smt021

Благодаря на всички, които са го прочели, а ако ви е досадно не знам защо го написах, но просто имах нужда някой да ме изслуша..

sweetkiss74
04-10-2009, 07:36
Ще те убия...неправи тази грешка да си даваш паролите втори път...А тези ги промени и тая я забрави,защото ще те повлече по лошия път заедно със себе си. :grin:

bebity92
04-10-2009, 09:05
Имах такава приятелка,която постоянно ме командваше,но я зарязах,не се събирам вече с нея. :) :) :) :)

taNcheto93
04-10-2009, 16:03
Смени си паролите и не се занимавай повече с нея

LittlePrincess
04-10-2009, 16:13
Сменяй паролите, не си и давай повече и не се занимавай с нея.

ThePowerOfLove
04-10-2009, 16:15
Да, първо си смени всички пароли, които тя знае. После се замисли дали искаш да се занимаваш с нея :)

HanopkaH
04-10-2009, 16:25
Никога не си давайте паролите, дори да сте сигорни в човека срещу вас.

petinkataaa
04-10-2009, 17:01
с моята може би единствена приятелка се познаваме от нааааай-мънички,винаги сме живеели едни до дрyги...на предишното място и сега пак,родителите ни са мнoгo добри приятели и се събират доста често или у нас или у тях..по цял ден след училище сме заедно, за съжаление е една година по-малка и не сме в един клас,което не пречи на приятелството ни..когато тя дойде в нас нашите я имат за моя сестра и аз кяdо съм в тях е така..имаме многооооооо спомени заедно...като бяхме по-мънички се карахме доста,но дори като се карахме никоя нищо не е издавала за другата...сега вече се караме рядкo..докато живеем една срещу друга и сме заедно всеки дeн,и родителите ни са много близки,винаги ще бъдим приятелки..обичам я (sun) :-) :-) (hug) :):):)


а ти сменяй паролите и я зарязвай тая овца...никаква приятелка не е .. намери си добро момиче за приятелка,което ще те обича и цени :)

martinelka_kuklata
04-10-2009, 17:07
Значи първо мерси на всички за съветите. :-) Проблема не е до толкова в паролите, ами до това, че не мога въобще да и имам доверие за нищо и не държи на думата си.. Днес след като се карахме тя избяга на село не знам дали заради това...ама... И аз мисля, че не ми трябва, а и нашите не я харесват. Мисля наистина да не се занимавам с нея днес дори излизах с друга приятелкаи беше по-яко щото нямаше кой да ми се лигави насреща и т.н. :) :)

MiliVanilly
04-10-2009, 21:16
Лелееее супер тъпо е постъпила тая твоя приятелка... аз бих сериозно си поговорила с нея.. :-x

sladka__droga
04-10-2009, 21:46
Щом като говориш сериозно с нея ти се лигави , влиза си в сайтовете с твойте пароли , пише си коментари , гледа снимки , тряска ти вратата под носа и нз си още кво мислиш ли , че заслужава да се държиш добре с нея и въобще да сте приятелки ?
Зарежи я , смени си всички пароли обаче преди това за не направи нещо .. де да знам и си гледай живота ; )).

spotlight
04-10-2009, 22:31
Според мен трябва да зарежеш това момиче, просто го отбягвай, не я търси и ако тя не те потърси се примери и ще е най - добре ако си намериш момче за приятел, но нищо повече. С моч най - добър приятел можем да си кажем всичко, по всяко време, имаме си доверие, той никога не би ме зарязал заради някой свой приятел, винаги мога да го помоля за всичко, както и той мен, пък и никога не би ми завидял за момче или дрешка :D :D просто е супер с момче приятел :) :) :)

martinelka_kuklata
04-11-2009, 05:19
MiliVanilly няма смисъл да говоря, защото ще излезе все едно и се моля, а не искам да се унижавам до това, след като тя ми тръшна вратата..

sladka__droga мерси за съвета, май така ще направя.

spotlight наистина в някои случаи момчетата са много по-добри приятели от момичетата и в този случай е така..

vlubeno_momi4e***
04-11-2009, 08:41
И това ти било приятелка! Остави я да си троши главата! Тя не заслужава нищо от тебе ; ))

Bee_Fan
04-12-2009, 06:42
Не си струва да се занимаваш с нея. Очевидно е, че те използва. Но заради такива като нея не оставяй с впечатлението, че няма истински приятели! Има, макар и да не са много, ще намериш. :)

martinelka_kuklata
04-12-2009, 06:57
Bee_Fan не съм останала с такова впечатление, че няма истински приятели, а оставам с убеждението, че тя не е такава..

YourPoison
04-14-2009, 15:55
Смени си паролите и не се занимавай повече с нея
+

diksi
04-15-2009, 11:59
Ама по-бързо ги смени, да не те изпревари ТЯ !!! :lol:

martinelka_kuklata
04-15-2009, 16:47
Тя да ги смени,пък после трябва да си сменя главата,като я загуби... :-x :-x :-x

sm_95
04-15-2009, 19:05
Да, първо си смени всички пароли, които тя знае. После се замисли дали искаш да се занимаваш с нея :)

абсолютно съм съгласна! почти винаги дори най-добрите приятелства се издънват

BuKuTyY
04-16-2009, 08:59
хмм приятелката ти е постъпила като някое 7 годишно дете. И ако мислиш че не си на нейния акъл остави я или си поговори с нея. Това че сте приятелки от 6 години нищо не значи аз това лято чак срещнах истинска приятелка така че... не се ядосвай заради лапетията и :)

martinelka_kuklata
04-16-2009, 09:26
Не сме си говорили от седмица сигурно и само като я видя на даскало умирам от смях.. Да оставим това, че акъла и е като на 7 годишна, както каза BuKuTyY ама вчера ми се облякла нашта в широки дънки и тясна риза.. :D :D всички и се смеят, че облича някфи супер неподходящи неща например имала някъф потник розожо и зелено от 3 години и ще си купи вратовръзка да си я сложи с тоя потник :shock: и после ми се сърди що никой не я харесва и дори не си прикаат с нея.. :lol: :grin: 8-)

martinelka_kuklata
04-16-2009, 09:28
Взех да ставам гадна, като и се присмивам, но си го заслужава наистина

1994_gabi_94
04-16-2009, 15:56
Ще те убия...неправи тази грешка да си даваш паролите втори път...А тези ги промени и тая я забрави,защото ще те повлече по лошия път заедно със себе си. :grin:

Ar7aN
04-16-2009, 16:32
Моят съвет - за*би я и повече не се занимавай с нея , защото може да станеш като нея... казвам ти го от личен опит. :)