PDA

View Full Version : Хепатит о.О



vpowerrr
04-10-2009, 09:33
Здравейте :)

Един ден, сърфирайки из интрернет, съвсем случайно влезнах в сайт за борба с хепатит-а. Прочетох симптомите и как се пренася, т.е. неможе да имам хепатит B или C ( до колкото разбрах се пренасят по полов и кръвен път), но имам съмнения за хепатит A :shock: . Не ме боли стомах, не повръщам, не се чувствам отпаднал, нямам нарошения в съня, нито объркано съзнаниe. Но "бялото" в очите ми е леко жълтеникаво. И на майка е така, но като е ходила на очен,ѝ е казал, че това е от преумора ( работата ѝ е свързана с 10-12 часа работа на компютър). Така, че допускам, че може би и при мен е нещо такова, защото не ставам от компютъра по 10-15 часа(рекорда ми е 52 часа :lol: ). Но и немога да преценя дали кожата ми е "жълта" . Ако може да ми поясните колко "жълта" трябва да е ? ОоО и забравих д акажа, че съм на 13 години, както и че не пуша,не пия ( много много рядко се случва да изпия най-много 1 чаша бира от 330мл.)и дори не съм виждал наркотици. Но и свикнах всеки ден с приятели да си взимам един чипс с нещо за пиене(рядко алкохол) т.е. храня се доста нездравословно. Тежа 59кг. висок съм 1,68м.... не се сещам какво друго да кажа. Моля помогнете мии :?

Abigoria
04-10-2009, 09:35
Не се филмирай... Нямаш симптомите => нямаш хепатит :)

vpowerrr
04-10-2009, 09:40
Благодаря за бързият отговор още докато си допълвах мнението :grin: :grin: камък ми падна от сърцето :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

clever
04-10-2009, 09:43
Стига сте си въобразявали болести :-D Причината за жълтото на очите може да е от компютъра... нищо чудно щом седиш толкова дълго пред него :-D Можеш да се консултираш с очен лекар, както е направила майка ти :)

Много ми е интересно защо почнахте да си измисляте болести в последните дни на ваканцията-един го боляло глава и мисли ,че има менингит;друг кашлял и мислел ,че има туберколоза... :D

clever
04-10-2009, 09:47
Също така можеш да се храниш по-здравословно :wink: :-D

Abigoria
04-10-2009, 09:48
Също така можеш да спреш цигарите и да се храниш по-здравословно :wink:
То не пуши детето :)

vpowerrr
04-10-2009, 09:49
Ама не не аз не сам пипал цигара през живота си 8) и за храненето.. май ще се наложи да спра чипса :D

clever
04-10-2009, 09:50
Да де аз се обърках :-D не прочетох правилно.. после го редактирах :D Иначе можеш да отидеш на очен лекар и да намалиш малко стоенето пред компа :D

MrUndaztood
04-10-2009, 11:05
Болен си от синдорма на Мюнцхаусен (въобразяваш си,че си болен от разни болести).

А "бялото на окото" се нарича склера ;) Не са малко хора,на които склерата им е мръсно бяла,леко пожълтяла,причинит са умора,някои заболявания,алергии,инфекц ии и т.н

Тъй че,нищо ти няма.

deni15
05-18-2009, 07:00
споко бе ... пожълтяването се появява мн по късно при хепатита :shock:

Nitroglycerin
05-18-2009, 07:59
Изхвърли си компютъра и ще се оправиш ,а и също за да нямаш други здравни проблеми.

П.П. На 20 няма да можеш да получиш ерекция ако с тези темпове седиш пред комютъра:
1.Тъй като се притискат артерите който снабдяват пениса с кръв.
2.Лъченията от компютъра се равняват на рентгеновите.