PDA

View Full Version : Имам нувда от съвет



tanchetyy
04-10-2009, 12:30
Има едно момче което много харесвам , но се наложи преди време да излажа че съм с друг и когато му казах какво изпитвам той ме одряза зарди другия .след това разбрах че има чувства към мен , но много хора му наговориха глупости и сега незнам как да оправя нещата. ако му се обадя няма да иска да излезем не зарди друго ами от гордост.Искам да ви пом оля за съвет
Благодаря ви предварително

BigFakeSmile
04-10-2009, 12:42
ем щом няма да иска....оставяй го и толкоз, не може да му се молиш
П.П пише се: излЪжа, оТрязвам и т.н.

Re5peC7
04-10-2009, 12:43
хммм..мисли за начин при който ще сте на 4-ри очи и ще можеш да му обясниш всичко...може да накараш някой познат да го покани да излезнат, а да отидеш ти и тогава...

myNameIsImmortal
04-10-2009, 12:54
обади ли му се да го питаш дали иска да излезете?
Ти да не би да си пророк, та да знаеш какво ще каже?
Понякога чувствата надделяват над мисълта.. т.е. ако има наистина чувства няма да му дреме какво говорят за теб..

ghetto_superstar
04-10-2009, 13:39
Нормално е да откаже първоят път да излезете :)
Ти си тази която е сгрешила и трябва да му се "подмажеш" по някакъв начин.Ако изпитва нещо към теб ще се предаде :D

Chrissie
04-10-2009, 15:07
Ако му предложиш да излезете и да поговорите,би трябвало да се съгласи,макар и не веднага.В крайна сметка,не виждам защо да не приеме,при положение,че не той е подтиснал гордостта си.Ти си тази,която би трябвало да не прави нищо по въпроса,от гордост,но мисля,че няма да сгрешиш,ако му се обадиш.Кажи му,че трябва да говориш с него спешно,но не му казвай за какво иначе може и да не приеме.Когато се видите му обясни как стоят нещата-ще разбере или поне би трябвало,ако естествено,не се окаже невероятен глупак и пренебрегне опитите ти за сдобряване или помиряване,или там както искаш го наречи.
Пожелавам ти късмет! :wink:

MP
04-10-2009, 15:45
А той случайно да не е гей?Викаш,отрязал те бил заради другия.Ясно,ясно...

yahhooo
04-10-2009, 15:48
Моля ти се: СПРИ ДА БЯГАШ ОТ ЧАСОВЕТЕ ПО БЪЛГАРСКИ!

justbebsi
04-10-2009, 15:58
обади ли му се да го питаш дали иска да излезете?
Ти да не би да си пророк, та да знаеш какво ще каже?
Понякога чувствата надделяват над мисълта.. т.е. ако има наистина чувства няма да му дреме какво говорят за теб.. +1

tanchetyy
04-10-2009, 19:29
Благодаря много на всички ви ще се пробвам пак каквото стане .
Относно писането почти винаги пиша с английски букви и не сам свикнала с български и в барзината не съм поправила грешките извинявам се