PDA

View Full Version : lubov....



zesoares
04-10-2009, 14:27
em xora slu4valo li vi se e ..nqkoe momi4e da si mislite 4e si pada po vas(da ima nqkvi znaci) ..no da ne ste napalno sigurni i tq da ne si go priznava napravo?..i vi momi4eta pravite lo go tva da ne si priznavate na mom4eto napravo 4e si padate po nego?..daite malko help da sam 100% sig dali tq si pada po men....ddz nqkoi trik :) ?

(sorka ama nqmam bg na klaviaturata) :(

galu6a
04-10-2009, 14:31
имала сам мн такива случай в повечето си мълчах а едни просто му признах и той отвърна ,но в течение на обстоятелствата всичко се промени и сега съжелявам ,че съм го ноправила ,но в момента съм щастлива с мъжа до себе си :)

Take_That
04-10-2009, 16:47
Кажи знаците, които ти дава .... :)

mArMaLaDkA
04-10-2009, 16:51
Латиница,липса на запетайки,неграмотност-няма да си избождам очите,заради поредния неграмотник във форума. :?

Neftochimic
04-10-2009, 16:58
em xora slu4valo li vi se e ..nqkoe momi4e da si mislite 4e si pada po vas(da ima nqkvi znaci) ..no da ne ste napalno sigurni i tq da ne si go priznava napravo?..i vi momi4eta pravite lo go tva da ne si priznavate na mom4eto napravo 4e si padate po nego?..daite malko help da sam 100% sig dali tq si pada po men....ddz nqkoi trik :) ?

(sorka ama nqmam bg na klaviaturata) :(

denied!
a на теб случвало ли ти се е да не ти четът темите заради това, че са на шлюковица 8-)

malka_sladkka
04-10-2009, 17:21
Къде са модераторитееееееееееееее ????????????

DevilWish
04-10-2009, 17:25
Лично аз не мълча.Ако харесвам някой показвам му го достатъчно добре, за да разбере намернията ми.Не съм такава шматка, че да ги оставя прикрити и след това да изтърва шанса с момчето.Ако е наистина заинтересована - едва ли щеше да имаш съмнения.
И следващият път отвори абв.бг или някой друг сайт, в който можеш да си кирилизираш нещата, защото това и мен ме мъчи да го прочета.

ViciouSs
04-10-2009, 18:22
И на мен ми се е случвало ама аз глупака не и обърнах внимание когато тряаше... :)

ghetto_superstar
04-10-2009, 18:25
...пффффф и колко още пъти ще ти се случва.Запознай се с него и излезте.А ако се познавате още по-добре.

TeenHelper
04-10-2009, 19:58
Защо все момчетата трябва да правят първата крачка? Познавам момичета, които по 2-3 години харесват едно момче, а то дори няма представа за това. Прекарвай повече време с това момиче ,наблюдавай действията й думите й -само така ще разбереш. Научи се да знаеш какво искаш - ако я харесваш покажи й го :)

Успех!

RiseGirl
04-12-2009, 06:37
Пиши на кирилица!

Всеки твой следващ пост на латиница ще бъде изтриван без предупреждение.