PDA

View Full Version : Въпрос за Movie Maker



Delion
04-10-2009, 15:07
Опитвам се да правя клипове с тази програма (Windows Movie Maker) и се получава с изключение на това, че качеството на звука се влошава. Можете ли да ми кажете как да го подобря?

MeTaLfAn
04-10-2009, 15:57
провери си драйвърите c DriverUpdaterPro мисля, но не съм сигурен

ivanstef
04-11-2009, 06:42
Еми всичко зафиси от формата и големината на видеото, което създаваш. Ако искаш по-добро качество на звука използвай например wav песни, но имай предвид, че размера на готовото видео се увеличава.

п.с Мейкъра не струва, не си заслужава да се занимавате с него. Има дузина други по-добри програми, които не са трудни.

Delion
04-11-2009, 08:16
Мерси. А можете ли да ми кажете някаква друга програма за клипове, по-елементарна да е. Не ми трябва някаква със супер много функции, а такава, с която да направя съвсем просто клипче.

Delion
04-11-2009, 18:12
Елементарни неща няма.
Sony vegas 6.0 <- работих с нея един път и се справих доста добре (защо и ти да не можеш).
Изтеглих я Sony Vegas, но пък при нея като сейфвам клипа в avi формат, той става над 600 мегабайта :shock: А като е в wav формат става към 40 мегабайта, но няма картина. Ужас...

Delion
04-11-2009, 20:05
Изтеглих си по-стара версия на програмата и с малко разцъкване на настройките оправих нещата. Мерси все пак :)