PDA

View Full Version : Болки в зърната



DevilWish
04-10-2009, 17:20
Здравейте, момичета /и момчета, макар че едва ли Вие ще успеете да ми помогнете/ =)
Имам малко проблемче, което все още не е толкова притеснително, но все пак зная, че тези неща трябва от рано да се видят.Ако не се оправя до няколко дни ще посетя естествено доктор, защото не зная какво може да си докарам.
Та ситуацията е такава - от 1 месец не водя полов живот /разделих се с приятелят си/, спрях с противозачатъчните и не зная може би е заради това, но когато си докосна зърната ме болят.Не е много силна болката, но все пак не е приятно.Самите гърди не ме болят, ако си докосна гърдите нямам проблем, но в момента, в който се докосна до зърната и ме боли.
Някой има ли представа на какво може да се дължи?Търсих в интернет, но не намерих никаква информация.Дали е от това, че съм спряла противозачатъчните и хормоните ми са се променили или има нужда да се притеснявам?
ПС - До цикъла ми има време така, че не може да се говори за ПМС.
Мерси на всички, които прочетоха =) Надявам се някой да ми помогне =)

Mihailova
04-10-2009, 17:42
Стисни си зърната , знам , че ще те боли , но го направи и виж дали ще има някаква течност изтичаща от тях , дори да се навлажнят само.

DevilWish
04-11-2009, 06:25
Стисни си зърната , знам , че ще те боли , но го направи и виж дали ще има някаква течност изтичаща от тях , дори да се навлажнят само.
И ако има какво и ако няма какво да правя?

Mihailova
04-11-2009, 07:19
Ако има значи има инфекция - проблем , следователно веднага на лекар. Ако няма - опипай си гърдите от подмишниците до самите гърди , както и тях включително и пипай за възелчета или топченца. Ако не мине до 10 дена , отиди на лекар.

DevilWish
04-11-2009, 07:23
Ако има значи има инфекция - проблем , следователно веднага на лекар. Ако няма - опипай си гърдите от подмишниците до самите гърди , както и тях включително и пипай за възелчета или топченца. Ако не мине до 10 дена , отиди на лекар.
Направих го, няма течност.Опипах се, няма топченца нито нищо.Но все пак се притеснявам.Тая болка я имам от поне 4-5дни :С

batkodoki
04-11-2009, 22:31
Здравейте, момичета /и момчета, макар че едва ли Вие ще успеете да ми помогнете/ =)
Имам малко проблемче, което все още не е толкова притеснително, но все пак зная, че тези неща трябва от рано да се видят.Ако не се оправя до няколко дни ще посетя естествено доктор, защото не зная какво може да си докарам.
Та ситуацията е такава - от 1 месец не водя полов живот /разделих се с приятелят си/, спрях с противозачатъчните и не зная може би е заради това, но когато си докосна зърната ме болят.Не е много силна болката, но все пак не е приятно.Самите гърди не ме болят, ако си докосна гърдите нямам проблем, но в момента, в който се докосна до зърната и ме боли.
Някой има ли представа на какво може да се дължи?Търсих в интернет, но не намерих никаква информация.Дали е от това, че съм спряла противозачатъчните и хормоните ми са се променили или има нужда да се притеснявам?
ПС - До цикъла ми има време така, че не може да се говори за ПМС.
Мерси на всички, които прочетоха =) Надявам се някой да ми помогне =)


ВЪЗРАСТ?!

спряла си рязко хормоналните противозачатъчни гарантиращи безотговорен комфорт на "бившия"!

хубаво.

но защо трябва да изтезаваш собстеното си тяло по този начин?!

DevilWish
04-12-2009, 06:22
ВЪЗРАСТ?!

спряла си рязко хормоналните противозачатъчни гарантиращи безотговорен комфорт на "бившия"!

хубаво.

но защо трябва да изтезаваш собстеното си тяло по този начин?!
Темата не е относно противозачатъчните ми, а относно съвсем друго нещо.И извинявай, но нямам намерение да бъда млада 18 годишна майка ;) за това противозачатъчни.Ако на теб ти се гледат деца, или пък ти се иска твоите приятелки да правят аборти - еми рискувай.Но когато имаш дълга връзка смятам, че е най-добре да използваш противозачатъчни.И критика относно това няма ни най-малко да ме трогне.Имам съвсем други грижи на главата си ;)

kalpazanka
04-12-2009, 09:43
^Тцтцтц, какъв тон и какво отношение! Потресена съм! :shock:

KadifWerewolf
04-12-2009, 09:49
for realo-o

DevilWish
04-12-2009, 15:45
^Тцтцтц, какъв тон и какво отношение! Потресена съм! :shock:
Моят тон?Че аз казах най-нормално каво мисля :shock: Явно, че и това не може. :( Какво ми е отношението?Нима казах нещо не правилно?Или някъде излъгах?Темата доста се поотклони.Почвам да съжалявам, че я направих.
Само искам да благодаря още един път на Mihailova за конкретните отговори.Да се надяваме, че ще ми мине, иначе ще трябва да се ходи на доктор.
Смятам темата, за изчерпана, защото така и така никой не помага ;)