PDA

View Full Version : Проблем с родителите ми



kamelchety
04-10-2009, 17:25
Ами предполагам,че и някой друг го е имал този проблем който имам аз за жалост :-# Как да започна като е толкова гадно за обяснение :( значи проблема е такъв че когато съм в къщи и родителите ми са в нас или поне единия винаги има кавги,караници и обиди :( баща ми вика дори и за най малкото а аз като чуя караници и започвам да плача просто немога да се здържам а съм момиче на 17г. вече незнам как да се справя и с кого да споделя,като кажа на майка ми че баща ми днес е викал докато я е нямало и тя неми обраща внимание просто вече се е отказала да се разправя с него но на мен ми действа лошо това викане и каране ...... даже понякога вместо да споделям с майка ми какво се е случило го казвам на майката на приятела ми и ако не е тази жена аз до сега да съм полудяла просто незнаете какво е в нас моля ви каже те ми как да се справя омразна ми все да плача и да имам главоболия :(

rusova
04-10-2009, 17:31
ne im obru6tai vnimanie ignorirai gi .. spodelqi s nqkoi pove4e

Mihailova
04-10-2009, 17:35
Ходи на психолог. Там човекът ще те изслушва , ще ти дава съвети и ще ти помогне да преудолееш мъката си.

Blab
04-10-2009, 17:38
удо:Д

На какво се дължи това?
Липса на пари?
Стрес в работата?
Алкохол?
Не е просто така, нали знаеш?

kamelchety
04-10-2009, 17:41
ами то когато има и когато няма пари пак си е едно и също , и с алкохола е така и да е пил и да не е пил пак си зеи :(

kamelchety
04-10-2009, 17:44
ne im obru6tai vnimanie ignorirai gi .. spodelqi s nqkoi pove4e ами аз споделям с майката на гаджето ми и тя ми дава същия съвет да ги игнорирам но някак си немога

Boyd
04-10-2009, 18:03
Значи и майката на приятеля ти е толкова читава! К'во значи да ги игнорираш !? Ми дръж се с тях по същия начин, дръж се по-зле, дръж се отвратително сякаш не са хора, третирай ги като нищожества и ще видиш веднага резултат! Винаги като опре ножа в кокъла, е най-успешна атаката. Все пак атаката е най-добрата защита. Давай по техния начин и спри да ревеш за глупости.

rusova
04-10-2009, 21:08
Значи и майката на приятеля ти е толкова читава! К'во значи да ги игнорираш !? Ми дръж се с тях по същия начин, дръж се по-зле, дръж се отвратително сякаш не са хора, третирай ги като нищожества и ще видиш веднага резултат! Винаги като опре ножа в кокъла, е най-успешна атаката. Все пак атаката е най-добрата защита. Давай по техния начин и спри да ревеш за глупости.

nai mngo da zapoz4nat da se durjat po zle s neq ...
da gi ignorila smusal da se suglasqva tam, i tolkoz da se obr6tuva tolkoz s tqh vuzmojno po malko ,,

Radi1
04-11-2009, 01:16
Ами предполагам,че и някой друг го е имал този проблем който имам аз за жалост :-# Как да започна като е толкова гадно за обяснение :( значи проблема е такъв че когато съм в къщи и родителите ми са в нас или поне единия винаги има кавги,караници и обиди :( баща ми вика дори и за най малкото а аз като чуя караници и започвам да плача просто немога да се здържам а съм момиче на 17г. вече незнам как да се справя и с кого да споделя,като кажа на майка ми че баща ми днес е викал докато я е нямало и тя неми обраща внимание просто вече се е отказала да се разправя с него но на мен ми действа лошо това викане и каране ...... даже понякога вместо да споделям с майка ми какво се е случило го казвам на майката на приятела ми и ако не е тази жена аз до сега да съм полудяла просто незнаете какво е в нас моля ви каже те ми как да се справя омразна ми все да плача и да имам главоболия :( моя проблем е друг но,прилича на този.От известно време майка ми се пропи и когато пие почва да ми говори за МОЕТО бъдеще и го говори всеки път.Един път с татко отишли на гости и така се изложила разляла ракията на покривката :-x добре че това семейство в което са били майка и татко са много добри приятели ,а не някои клюкари.ПОМОГНЕТЕ !!!

Supermie
04-12-2009, 20:57
Кажи на ваще, че това ти вреди срашно много, пробвай да ги заплашиш с нещо (не е много добър съвет но невиждам друг избор) примерно, че ще отидеш да живееш в приятеля си, или незнам нещо което ги интересува..Успех! :)

Radi1
04-13-2009, 15:53
аз съм на 15 години :grin:

Lysit0
04-13-2009, 16:07
Значи и майката на приятеля ти е толкова читава! К'во значи да ги игнорираш !? Ми дръж се с тях по същия начин, дръж се по-зле, дръж се отвратително сякаш не са хора, третирай ги като нищожества и ще видиш веднага резултат! Винаги като опре ножа в кокъла, е най-успешна атаката. Все пак атаката е най-добрата защита. Давай по техния начин и спри да ревеш за глупости.

nai mngo da zapoz4nat da se durjat po zle s neq ...
da gi ignorila smusal da se suglasqva tam, i tolkoz da se obr6tuva tolkoz s tqh vuzmojno po malko ,,



da gi ignorila smusal da se suglasqva tam, i tolkoz da se obr6tuva tolkoz s tqh vuzmojno po malko

И това няма да помогне,защото все някога ще трябва да говори с тях и да общува.Или седни и проведи един дълъг разговор с баща си или както казаха по - горе дръж се с тях както те с теб,и даже по - зле.Това може да ги накара да се замислят,защо си станала толкова агресивна,че те са виновни итн.....

kamelchety
04-14-2009, 12:03
Значи, от опит ти казвам- не се опитвай да ги променяш, нищо няма да излезе. Най-добре изчакай момента, в който ще си финансово независима и излез на квартира. Това е идеалното решение и на моите проблми, но за съжаление аз съм прекалено зависима от родителите си. Ако можеш ти го направи. Нека това те мотивира във всяко начинание, което предприемаш и ще видиш колко бързо ще се наредят нещата. През останалото време просто се абстрахирай от виковете и започни да ги приемаш като фонов шум. :)
Ами аз това ще направя сега есента ставам на 18г и отивам да живея при приятела ми

kamelchety
04-14-2009, 12:05
моя проблем е друг но,прилича на този.От известно време майка ми се пропи и когато пие почва да ми говори за МОЕТО бъдеще и го говори всеки път.Един път с татко отишли на гости и така се изложила разляла ракията на покривката :-x добре че това семейство в което са били майка и татко са много добри приятели ,а не някои клюкари.ПОМОГНЕТЕ !!!

Ти на колко години си? :)
защо не си пуснеш темичката отделно защото така се бъркат и двете нямам нищо против но мисля че ще е по добре :wink: