PDA

View Full Version : косата ми



splendour
04-10-2009, 20:06
подстригах се и сега косата ми се пречупва навън http://prikachi.com/files/741892Q.jpg ето така изглежда.ужасно е а не мога секи ден с пресата .дайте идея.не искам да се извива така

VilleBaby
04-10-2009, 20:08
Изчакай да ти порастне малко и смени прическата.
Дотогава си измисли разни прически с фибички , дрънкулки или я връзвай.

s1NNer
04-10-2009, 20:08
Каква ти е косата попринцип? Права, чуплива или къдрава? И след като се подстрига мила ли си си косата? Защото ако не си я мила може просто фриоьорката просто да ти я е направила така и след като се изкъпеш да се оправи ;]

zuzimuzi
04-10-2009, 20:10
napravi si pri4eska ala schiniat o

splendour
04-10-2009, 20:17
ами снимки мои имам в линка в подписа(там съм преди да се подстрижа) .да изкъпах я и я изправих но тя се начупва докат спа. а ако я чакам да расте..... мойта коса почти не расте.иначе фиби разни не ми стоят а и тя пак стърчи.ужасна е

adizitk1
04-10-2009, 20:17
Мойта беше същата и я оправях със сешоар всеки ден.Взимам гребена,хващам краищата от вътрешната страна,пречупвам ги навътре и ги прещипвам със сешоара...същото като с маша,само че,само на краищата.

splendour
04-10-2009, 20:22
Мойта беше същата и я оправях със сешоар всеки ден.Взимам гребена,хващам краищата от вътрешната страна,пречупвам ги навътре и ги прещипвам със сешоара...същото като с маша,само че,само на краищата. да но съм първа смяна а и я посдтригах защото беше хипер изтощена и ако продължа да я изтощавам саможертвата ми ще е била безсмислена а косата ми съвсем ще окапе

sladur4etyYy
04-10-2009, 21:00
подгъва се от дължината- ако ти е някъде до врата или маааалко по- дълга, се ''подпира'' на него и се подгъва (ако ме разбираш ;д). остави я да порасне малко и не би трябвало да се получава така. а дотогава можеш да си я връзваш.