PDA

View Full Version : Косата...



iwsyY
04-10-2009, 20:49
Здравейте!Имам проблем с косата си-притеснявам се,че я третирам прекалено и няма да остане нищо от нея..Не капе и си изглежда жизнена,но все пак съм на 14 и се притеснявам.Проблемът е,че не е нито права,нито къдрава!И не мога да не я третирам.Или я изправям, или я къдря.Когато я изправям и правя и обем и става една..А много мразя,когато я чупя с пяна,защото се уплита,а на следващия ден не прилича на нищо.Редовно ходя на фризьор и си правя маски със зехтин,жалтък и витамин А,но все пак..Какво да правя?Предложете ми начин,по който до не се изтощава толкова,но все пак да изглежда добре :)

ghetto_superstar
04-10-2009, 20:57
Аз също много си третирам косата,но използвам подхранващи маски,балсами ала бала и т.н.
За изправяне и къдрене ползвай някакви специални продукти.Аз заизправяне използвам Phyto и има ефект :)

praskovka91
04-10-2009, 23:04
ми..не я къдри с пяна..моита и тя една нито къдрева нито права..и си купих някво зса къдрици..гел някакъв Angel professional 24лв..малко скъпичко..ама е мн мн добро..така само като я къдриш..тя ще се оправи..ще порасне като моята и..само ще искаш да си начупена..защото е по яко..пробваи:)..ако не с тоз балсам..с някои др просто да не е пяна:)