PDA

View Full Version : Стига глупости!!!Къв е тоя бе :@



diksi
04-10-2009, 21:17
Хора наистина е важно...От няколко дена едно момче жестоко ме дразни и се нуждая от помощ ! Как да си превъзмогна гнева..Тъпия нещастник от дни идваше пред блока кадето играехме повече деца...Ма такива на мойте годинки 12 8-) И изведнъж се появяват некни надувки 8ми клас и нещо единия ме гледа ма знам ли...Викат можело ли да играят с нас...Пфф аз им викам че не става да е махат ама другите нен не останете айде...Хубаво натресоха се ама играеме на волейбол и единия ме гледа и ми вика що съм била Наопаки :lol: Мене просто ме дразнеше и толкова!!! Казах му че не мога да го понасям...И се приближих до него да му кажа нещо ама единствените думи коитоказах бяха.....ВИЖ КАКВО...и тоя нещастник ме сграбчи и целуна :-x Пред всичките ми прятели...Хора много е гадно- А най-гадното е че мойте фр. го харесват мнг. и като дойде той и незнам кво да права иде ми да му размажа фасона..Ама се пак 8ми клас е :( Помощ :roll: :roll: :roll:

MiliVanilly
04-10-2009, 21:34
Еми игнорирай го. Това, че те е целунал, го е направил само, за да се изфука пред всички други колко е велик и колко е готин..Тъпак.. Ако наистина те харесваше, нямаше толкова прибързано да се прави на любовник.. Според мене го чупи 8)

diksi
04-10-2009, 21:45
Лесно е да го игнорирам..ама не толко щото мисълта че като го вида и мойте фр. въздишат по-него а е едно леке направо ме фрапира :shock: Почти нищо няма освен че е хубав...супер глупав е направо :-x

MiliVanilly
04-10-2009, 21:48
Да, трудничко ще ти е щото приятелките ти като въздишат по него и ти разправят колко е готин... не знам, с лекенца само ще си загубиш времето.

Щом те е целунал тебе, значи си красива - не се оставяй на лекенцата да те имат - ако наистина си красива ще си намериш по-нормално момче.

А пък за другите момичета, в крайна сметка всеки се оправя за себе си. Ако тях толкова ги кефи, да ходят да се натискат с него. Не му се репчи, защото така още повече ще го предизвикаш - просто си се прави, че не го забелязваш.

AFT
04-10-2009, 21:51
Що не си признаеш,че го харесваш просто? ^^

MP
04-11-2009, 06:50
Да,наистина.Тези колко сме ги слушали...Като е 8-ми клас да не се води много голям ли,какво?Малка ви е разликата.

diksi
04-11-2009, 08:08
Няма да му ставам поредната бройка!!! Просто е много нахален и като дойде при мен аз просто стана ама гадното е че не мога да разчитам на момичетата там...Те са заслепени или незнам...Колко бил сладък и тем подобни...

LittlePrincess
04-11-2009, 08:24
^ еми щом не искаш да си му поредната бройка му дай да разбере, че няма да стане. Нека види, че не може да има всяка, защото както го описваш изглежда, че той си мисли така.

diksi
04-11-2009, 08:28
Там е проблема :D ....Признавам си....НЕ знам как :(

Jumbie483
04-11-2009, 08:29
Ох.. играй си с другите :-o

LittlePrincess
04-11-2009, 08:40
Там е проблема :D ....Признавам си....НЕ знам как :(

Кажи му, че не го искаш.. Аз така като им казвам досаждат още малко и като видят, че игнорирам се отказват. 8-)

vlubeno_momi4e***
04-11-2009, 08:57
Толкова ли е трудно да му кажеш "Айде у лево" ;dd .. или както ти казаха вече го игнорирай.. не е толко сложно.

nefchi_bs
04-11-2009, 12:24
Аз пак не загрях :-o За какво е цялата работа?Че те е целунал ли? :-D

MadeOfWater
04-11-2009, 12:33
Аз пак не загрях :-o За какво е цялата работа?Че те е целунал ли? :-D


да :-D

sladur4etyYy
04-11-2009, 14:22
Що не си признаеш,че го харесваш просто? ^^

хаха точно тва шях да напиша! 8-) 12- годишните по принцип така показват, че харесват някого- обиждат го ;д

BloomF
04-11-2009, 14:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ше ме умориш.. :lol: Харесваш го, нали? :-D

XceSS
04-11-2009, 15:02
"Не искам да съм поредната бройка" :lol:
Както и да е, нормално-харесваш го, но и ти не знаеш или просто не искаш да си признаеш :)

BrainlessROCKBABY
04-11-2009, 15:25
inlove, нали? разбирам те, нормално е да го мразиш..по-добре е обаче да му признаеш, вместо да го игнорираш :smt060

ThisIsMe
04-11-2009, 15:39
[b]Спокойно :) не е нищо сериозно ,какво си се шашнала толкова..

Axe_vs_Sword
04-11-2009, 16:06
Щом те е целунал тебе, значи си красива - не се оставяй на лекенцата да те имат - ако наистина си красива ще си намериш по-нормално момче.
Като е красива трябва непременно да намери друг красив, незавивисмо какво има в главата ли?

Bellatrix
04-11-2009, 16:17
Аз пък мисля, че той те харесва. Всичките ти приятелки го искат и за него са лесна плячка. Ти си предизвикателство.
Ако НАИСТИНА не го искаш наоколо (а не го харесваш поне малко) се дръж възможно най-грубо с него. Така, че да го отблъснеш и да прозре, че няма шанс.

Neftochimic
04-11-2009, 17:26
ххахахахахахах, ебати детското филмче :lol:

diksi
04-11-2009, 17:34
Охх не знам вече :razz: Объркана съм Искам или не Искам тва е въпроса..И честно да ви кажа ако не беше ми се случвало такова нещо на мене шях да кажа _КАКВО ТОЛКОВА_ ;d

emily_1234
04-11-2009, 19:49
Толкова ли е трудно да му кажеш "Айде у лево" ;dd .. или както ти казаха вече го игнорирай.. не е толко сложно.

E, ся, нали трябва да се изфука как баткото я цункал 8-) :lol: 8)

diksi
04-11-2009, 21:31
Толкова ли е трудно да му кажеш "Айде у лево" ;dd .. или както ти казаха вече го игнорирай.. не е толко сложно.

E, ся, нали трябва да се изфука как баткото я цункал 8-) :lol: 8)
Защо сичко трее да е за фукня...човек да съжали от такива като тебе че е пуснал тема :booooomb:

got2Bthe1
04-11-2009, 23:02
Господ за това е създал топките....за да ни ги сритвате като почнеме с мизериите...

kasidy
04-12-2009, 21:02
Ако го харесваш карай по сериалите :D Той: големия сваляч, тя - недостъпната иии накрая двамата се нахвърлят един на друг и тя после отрича че го харесва иии тн. Няма лошо и да го харесваш - кво толкова да стане :D Пък ако не го - просто не се дръж никак с него. Нито го игнорираш, нито се занимаваш с него - той става един от многото иии в един момент ще се усети.

anonymous497065
04-13-2009, 03:18
Общо взето какво излиза - ти го харесваш, заблудена си, че те харесва и се вживяваш максимално.А и нещо много като по филмите ми звучи.Целувката..преди това.

YouKnowImBetterThanYou
04-13-2009, 03:59
Неговата дързост е откровено казано признак на това, че е искал да се докаже пред приятелите си. Няма да влизам в конкретизация на какво точно прилича тва неговото поведение, ама явно ти си го харесваш и то ако не заради себе си, то заради другите и това е твоята голяма грешка. Спекла си и не ако действително не го харесваше, именно момента след шоуто (целувката) е бил точния, за да му теглиш една голяма храна пред цялата публика. Щом не си го направила, значи все пак имаш някакви симпатии и си се зарадвала от факта. Що не вземеш да тръгнеш с него просто. Почти сигурен съм, че ще първата в неговата "бройка". (тва има връзка с целувката пред всички - само човек с без опит, но с желание да се докаже прави такива клишета... както и да) но просто като обобщение на всичко - пробвай да тръгнете. Харесват го - значи е симпатичен, той те харесва и ти го е показал по доста интересен начин. Защо пък не? Помисли си и действай пък нататък никой няма да те задължи да се задържиш с него насила. Споко! :D

term0t0
04-13-2009, 06:23
Бий говедото рогато бий бий бий.. :smt021

PS:Не сме чорбарче :-)

sladkish_14
04-13-2009, 06:41
Браво на момчето ! Ето такива момчета харесвам аз .. няма ама ама директно 8-) .. Колкото до тебе , абе малко ме самнява тази твоя агресивност към него , не се знае може пък да ти е симпатичен пък да не искаш да приемеш факта .. :neutral: .. И все пак малки сте още , играйте си 8-) .

П.С - Абе вземи се на сериозно иди пред него , когато всичките ти приятели са там и му кажи "Не те харесвам , остави ме на мира !" .. Така ще си го върнеш и предполагам от накърненото му самочувствие няма да те погледне повече ,, но преди това реши наистина ли това искаш :wink:

diksi
04-13-2009, 15:50
Така...Знам че няма да съм му първата щото е имал много преди мене....Знам че не ме харесва като нищо повече освен, че се забавлява....От друга страна аз не го харесвам като нищо повече, освен че има физическо привличане....До тук сме квит (Що пък като е така да не си гледам кефа и не си ``поиграя`` малко) Няма с какво да ме нарани?!

YouKnowImBetterThanYou
04-13-2009, 16:31
Така...Знам че няма да съм му първата щото е имал много преди мене....Знам че не ме харесва като нищо повече освен, че се забавлява....От друга страна аз не го харесвам като нищо повече, освен че има физическо привличане....До тук сме квит (Що пък като е така да не си гледам кефа и не си ``поиграя`` малко) Няма с какво да ме нарани?!
Под "поиграя" да му завъртиш някой курвенски номер ли разбираш?

diksi
04-13-2009, 19:16
КУРВЕНСКИТЕ НОМЕРА СА ЗА КУРВИТЕ !
----------------------------------------------------------------------------------------
Мисля, че ако бях курва (Което не меоже да се случи на 12 годишно хлапе,според моите представи, но както и да е...) нямаше да се притеснявам, че ще съм поредната...Още при целувката щях да реагирам по съвсем друг начин....
----------------------------------------------------------------------------------------
Да си поиграя е да го дразня, но не по курвенски начин, а просто да го дразня....По мой си начин!!! :)

YourPoison
04-14-2009, 15:52
Що не си признаеш,че го харесваш просто? ^^

хаха точно тва шях да напиша! 8-) 12- годишните по принцип така показват, че харесват някого- обиждат го ;д
хах да ; )

FeelMe
04-14-2009, 16:31
аххахахахаххаххахаха и някой ми каза че аз съм дете със децки начин на разсъждение ;д ааххахахаххахахахахха :lol: :lol: :lol: :lol:
абе не знам дали си със "децки" начин на разсъждение , но не е лошо да се научиш да пишеш правилно...

53downfall
04-14-2009, 21:18
НАЙ НАКРАЯ НОРМАЛНО 12 ГОДИШНО ДЕТЕ :grin: :grin: :grin: :smt026 :smt026 :smt026 :smt023 :smt023 :smt023

victoriqq
04-14-2009, 21:27
ем размажи му го фасона кат искаш :D

AtlantidaLove
04-15-2009, 09:01
Що не си признаеш,че го харесваш просто? ^^

хаха точно тва шях да напиша! 8-) 12- годишните по принцип така показват, че харесват някого- обиждат го ;д + =)

afterforever
04-15-2009, 09:32
Браво на момчето ! Ето такива момчета харесвам аз .. няма ама ама директно 8-) .. Колкото до тебе , абе малко ме самнява тази твоя агресивност към него , не се знае може пък да ти е симпатичен пък да не искаш да приемеш факта .. :neutral: .. И все пак малки сте още , играйте си 8-) .

П.С - Абе вземи се на сериозно иди пред него , когато всичките ти приятели са там и му кажи "Не те харесвам , остави ме на мира !" .. Така ще си го върнеш и предполагам от накърненото му самочувствие няма да те погледне повече ,, но преди това реши наистина ли това искаш :wink:

Аз същото казах!.. Смисъл това преди П.с.-а :D

diksi
04-15-2009, 11:56
Тое е голема женка бе леле....Днеска направо :lol: ... Мани мани дълга история....

Magichkaa_
04-15-2009, 20:16
въ,все едно аз я пиша тая тема.Така де сега съм на 14,обаче ми се е случвало подобно нещо,както предполагам и на много момичета.Миличка,ако искаш си дай скайпа да си пишем и.. това за поредната бройка също ме измъчваше и приятелките ми го харесваха и бешеее 8ми класс :D Ако искаш ми пиши на ЛС :)

yahhooo
04-15-2009, 20:34
На колко каза, че си на 12?

diksi
04-16-2009, 11:16
Виждам, че четеш внимателно....
Да, на 12 съм!!!

1994_gabi_94
04-16-2009, 16:52
Еми игнорирай го. Това, че те е целунал, го е направил само, за да се изфука пред всички други колко е велик и колко е готин..Тъпак.. Ако наистина те харесваше, нямаше толкова прибързано да се прави на любовник.. Според мене го чупи 8)

diksi
04-17-2009, 18:31
Ох...Не мога да се занимавам с него

clever
04-17-2009, 19:30
Хора наистина е важно...От няколко дена едно момче жестоко ме дразни и се нуждая от помощ ! Как да си превъзмогна гнева..Тъпия нещастник от дни идваше пред блока кадето играехме повече деца...Ма такива на мойте годинки 12 8-) И изведнъж се появяват некни надувки 8ми клас и нещо единия ме гледа ма знам ли...Викат можело ли да играят с нас...Пфф аз им викам че не става да е махат ама другите нен не останете айде...Хубаво натресоха се ама играеме на волейбол и единия ме гледа и ми вика що съм била Наопаки :lol: Мене просто ме дразнеше и толкова!!! Казах му че не мога да го понасям...И се приближих до него да му кажа нещо ама единствените думи коитоказах бяха.....ВИЖ КАКВО...и тоя нещастник ме сграбчи и целуна :-x Пред всичките ми прятели...Хора много е гадно- А най-гадното е че мойте фр. го харесват мнг. и като дойде той и незнам кво да права иде ми да му размажа фасона..Ама се пак 8ми клас е :( Помощ :roll: :roll: :roll:
кажи на приятелите ти;че не искаш да дружиш с 8-ми клас
ако са истински приятели ще те разберят и ще сформират компанийка без 8-ми клас :)

clever
04-17-2009, 21:24
аххахахахаххаххахаха и някой ми каза че аз съм дете със децки начин на разсъждение ;д ааххахахаххахахахахха :lol: :lol: :lol: :lol:
абе не знам дали си със "децки" начин на разсъждение , но не е лошо да се научиш да пишеш правилно...

1. Ами ако не искам пък?
2.МОГЪ ДЪ СИ ПРАФЪ ПУ КОЛКУТУ СИ ИЗКЪМ ГРЕЖКИ ВЪВ ЕДИН ДУМА?

ОК?! :x
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AFT
04-17-2009, 22:29
Показах темата ти на една приятелка и заедно умряхме да се смеем. Ти го харесваш, той те харесва, обаче детския акъл не ви позволява да сте заедно. Моя съвет е да не правиш нищо, защото си само на 12 години - играй си пред блока и остави момченцата за след 2-3 години, когато нещата ще ти се разяснят стабилно. ^^

emily_1234
04-17-2009, 23:55
Толкова ли е трудно да му кажеш "Айде у лево" ;dd .. или както ти казаха вече го игнорирай.. не е толко сложно.

E, ся, нали трябва да се изфука как баткото я цункал 8-) :lol: 8)
Защо сичко трее да е за фукня...човек да съжали от такива като тебе че е пуснал тема :booooomb:

Сори- просто така ми прозвуча.
Не го приемай лично :) И мен много ме плюят в темите ми :-|

lenito_sf
04-19-2009, 07:56
Момиче , евала ти правя , че не гладаш само външния вид.. \:D/ :smt041 .. ами и мозъка . А колкото до проблема ти , просто ни излизай с тези момичета до едно известно време , докато не отмине всичко или поговори с него и му разясни чуствата си към него :)

DevlLady666
04-19-2009, 11:47
даа...i've been there..мии просто даденото момче знае, че ти си единствената, която не го харесва и за тфа е целунал тебе и ще продължава..а за да не го прави трябва да го затапиш яко пред всички...усещането е наистина уникалноо...пробвай 8-)

skailer
04-21-2009, 14:01
Абе ти се радвай ;p другите ще ти завиждат :lol:

diksi
05-19-2010, 20:52
Леле хора, сега чета и се смея.. Как може да съм била толко тъпа.. :lol:

petersl55
05-19-2010, 21:00
на 12 ли си ве? :) майче моя...

webmast3rche
05-19-2010, 22:29
М вече е на 13 :D

Chacho
05-19-2010, 22:43
Навремето не ми е ясно защо не са заключили темата, но вече мисля, че й е време.

uBuTo
05-20-2010, 09:29
Лапешка работа!.. :lol:

diksi
05-21-2010, 19:41
На 14 съм.. Е нe готино хлапе съм била.. :D

DarkWhisper
05-21-2010, 20:29
...каза 50 годишната жена за себе си преди време....

diksi
05-21-2010, 20:40
Ми какво бе, сега съм пубертет и се гордея.. :lol:

WaterLilly
05-21-2010, 21:02
Ми какво бе, сега съм пубертет и се гордея.. :lol:
Гордей се като с импулса ти, толкова целувчици и сърчица си си извоювала!

December
05-21-2010, 21:11
Леле хора, сега чета и се смея.. Как може да съм била толко тъпа.. :lol:Хах,тва ме разби :razz: :razz: :razz:

December
05-21-2010, 21:14
Ми какво бе, сега съм пубертет и се гордея.. :lol:
Гордей се като с импулса ти, толкова целувчици и сърчица си си извоювала!Да уе,аз й завиждам!Човек какво друго може да иска от живота...

diksi що у импулса си се писала,че си '93 набор :-o

WaterLilly
05-21-2010, 21:14
Леле хора, сега чета и се смея.. Как може да съм била толко тъпа.. :lol:Хах,тва ме разби :razz: :razz: :razz:
След още една-две години ще каже абсолютно същото нещо. :lol: (и аз за мен, вероятно)

amk933
05-21-2010, 21:14
стигЪ