PDA

View Full Version : Маска за СУХА коса



sladur4etyYy
04-10-2009, 21:32
ох, хора напоследък забелязвам, че косата ми е станала много безжизнена- няма блясък и е суха на пипане. жал ми е за нея, сериозно хах. тя по принцип си ми е суха, ама и аз с тия преси и глупости си продължавам.. пуф.. кажете някоя хубава маска, от която сте доволни, щото така не мога да я трая :D

smiLe49
04-10-2009, 22:05
Аз уж оня ден си взех няква маска за изправяне на косата.Оказа се обаче,че нищо не стана.Както и да е,поне косата ми миришеше хубаво и беше мекичка.Иначе някаква така дето ти искаш не знам,но потърси си някаква за подхранване...за изтощена коса.Има много видове,намери най-подходящата за теб.А понеже си написала,че ползваш преса на мен моята фризьорка ми препоръча на Лонда един балсам дето уж е за професионална работа и пак пише,че изправя косата...но е също и за предпазване косата от пресата.Слага се на мокра коса и не се отмива.Струва около 15 лв. :)

sladur4etyYy
04-10-2009, 22:21
ми да, точно някаква подхранваща и възстановяваща ми трябва. а иначе аз уж ползвам Loreal Hot Liss и кристали от време на време, ама не помагат явно.. :? а може ли снимка или цялото наименование на този продукт на Londa? :)

smiLe49
04-11-2009, 10:43
Еми ето моето е четвъртото отгоре на долу http://www.londa-professional.de/index.php?page=2491&session=3fb30d2...5b3fdab6befa5d0 :)

Dark_Angel_F
04-11-2009, 12:58
Повечето "купешки" маски за коса не омагат кой знае колко ... ( това го знам от професионален фризйор , който работи в германия ) За по - одбър ефект си вземи Стимулант за коса на Икаров струва 5-6 лева и върши много по - добра работа.

galu6a
04-11-2009, 13:49
виж някоя бабешка рецепта :-D :-D

joannalof
04-11-2009, 13:55
За СУХА коса съм чувала за масло от жожоба :-o Има го в аптеките, евтино и просто се втрива в косата :D
За изтощена коса - аз ползвам шампоана на Пантен (червения) + кристали :grin:

sladur4etyYy
04-11-2009, 13:57
виж някоя бабешка рецепта :-D :-D

хах да и аз за тва си мислех, ама пък ме мързи да се цапам с кви ли не щуротии, само че да забъркам нещо, което не съм сигурна, че действа :D по- лесно ще е да си купя.

Dark_Angel_F, стимуланта на Икаров какво точно прави? в смисъл само за подхранчане ли е или има и допълнителни ''екстри'', като повече обем примерно...понеже аз обем си имам ;д а и да не почне да се омазнява по- бързо се тревожа 8-)

taNcheto93
04-11-2009, 15:28
Стимуланта на Икаров придава блясък, обем, мекота и здравина на косата и засилва растежа :-D .

ghetto_superstar
04-11-2009, 15:45
Кристали си вземи "Black"
Аз понеже моята коса много я третирам и мн ми се беше изтощила(даже вземах някви ампулки :-o ).Откак започнах да ги използвам косата ми е жива :D

sladur4etyYy
04-11-2009, 16:13
Стимуланта на Икаров придава блясък, обем, мекота и здравина на косата и засилва растежа :-D .

юхууу, той бил многофункционален, бе 8-) и все пак все още се чудя дали някоя маска няма да е по- добър вариант.
иначе тая седмица непременно ще намеря време да ида на фризьор, ще си резна 1 пръст (коса, не пръст от ръката :Д:Д), по принцип така винаги се съживява :D

sladur4etyYy
04-11-2009, 21:05
ени адър айдиас? 8-)

kaka_lara
04-12-2009, 07:01
Моята коса също е много суха. Наскоро си взех на Елсев маската и балсама с пчелно млечице и направо се преродих с тях. Много добре ми се отразява на косата :-D

taNcheto93
04-12-2009, 07:42
Пробвай с домашни маски. Аз отскоро започнах да си правя и косата ми е много по-добре. Също така маските на Глис кюр са добри :wink: