PDA

View Full Version : Mozila FIrefox



Maskata
04-11-2009, 00:50
Здравейте! :)
Имам един голям проблем!
От скоро като си пусна мозилата и да речем си отворя сайт,в който има бутон за цъкане нещо мозилата ми се прецаква и не ми дава да го цъкна!Оказа се,че проблема е решим като просто дам ALT+TAB х 2 и си се върна пак на мозилата,но това е само за 1 клик и после пак :shock: :(

Нека ако някои има идея как да се оправи,знае за какво става на въпрос или като мен си мисли,че е от версията на 3.0.8 да сподели тук всичко,което знае :)

От сега казвам изключено е да се сменя Браузъра или да се минава на по-стара версия,без вариант за запазване на Bookmark-натите ми сайтове!Не отказвам помощ просто неискам да се донаебав*м!! :?

Давайте всякакви предложения,защото не съм сигурен,че е от Мозилата...може и др да е...хайде вие сте...помогнете ми :(

ivanstef
04-11-2009, 05:44
Добре де инсталираш си едно SAFARI 4 и при инсталацията казваш, че искаш да използваш боокмарките на Firefox
1. ПОлучаваш 3 пъти по-бърз браузър
2. Нямаш проблема
3. Кефиш се на готиния Apple интерфейс

Успех!

mullated
04-11-2009, 09:06
То така най-лесно.... Ами сафарито като му се счупи нещо, какво да прави, някакъв друг браузър ли да слага?Ами ако се счупат всичките, както ще прави човека?
Ta по проблема, някакви аддонс слагал ли си? Има една добавка НоСкрипт, която понякога прави проблем и тябва ръчно да позволиш скриптовете.

Maskata
04-11-2009, 13:10
Добре де инсталираш си едно SAFARI 4 и при инсталацията казваш, че искаш да използваш боокмарките на Firefox
1. ПОлучаваш 3 пъти по-бърз браузър
2. Нямаш проблема
3. Кефиш се на готиния Apple интерфейс

Успех!

Ами виж аз няям проблем да си сменя браузъра,но защо ако проблема ми е решим?+това за мен Лисицата си е по-добра и не се напъвам толко да я сменям...мерси за съвета и в краен случай ще те послушам!


То така най-лесно.... Ами сафарито като му се счупи нещо, какво да прави, някакъв друг браузър ли да слага?Ами ако се счупат всичките, както ще прави човека?
Ta по проблема, някакви аддонс слагал ли си? Има една добавка НоСкрипт, която понякога прави проблем и тябва ръчно да позволиш скриптовете.


Ами имам само 4 add-ons
#1 Microsoft .Net Framework assistant
#2 my babylon english toolbar
#3 Skype extensions for firefox
#4 Winamp toolbar

#2 и #4 не са,според мен,защото са ми от по-отдавна и с тях не съм имал проблеми,но ако смятате,че е от тях кажете :?
#1 и #3 не съм ги записвал аз или ми е дало да ги запиша и аз набързо съм цъкнал ок!Имам предвит,че не съм ги записвал специално като #2 и #4!!!Тва са ми add-ons