PDA

View Full Version : SMS..



DieFrau
04-11-2009, 07:39
Ако случайно откриете смс в телефона на гаджето, за който незнаете и случайно сте видели (смс-а е от момче/момиче с текст "защо без мен пате") Как ще реагирате ?
Аз лично бих си замълчала и ще проверя телефона след известно време и ще видя дали смс-а е още там .. ако не е ще ми се изясни картинката.. Все пак "умният човек не казва всичко, което знае"..

Благодаря за отговорите предварително !

valdesbg
04-11-2009, 07:49
Доверието и личното пространство имаш ли ги за нещо? Що се ровиш където ти не е работа?

ThisIsMe
04-11-2009, 07:49
ЩЯх да попитам какво става,но в никакъв случай нямаше да оставя нещата така.

m0ney
04-11-2009, 07:49
Ще се притесня леко ,но пък хей-имам му напълно доверие!
А пък и кво правя аз в телефнните му данни?
Той не рови в мойте :D :-D
Това е лично!Незнам при вас как е..

DieFrau
04-11-2009, 07:53
Да, за личното пространство съм .. Но когато се колебаеш и връзката не върви и имаш удобен момент, в който да се видиш, че си "единствен/а" смятам че любопитството ще надделее над теб ..

DieFrau
04-11-2009, 07:54
Въпросът беше какво ще направите в тази ситуация, а не да тълкуваме личното пространство .. !

Neftochimic
04-11-2009, 07:57
ще я питам къв е тоя, за кво й пише такива смс-и и такива неща...

m0ney
04-11-2009, 07:58
Ами иначе по темата!
Аз съм ревнива и ако нещата са на МНОГО ЗЛЕ тогава чак ще я издира тая и ще й счупа тиквата в цимента!
На него нищо няма да му казвам.. :}
Но тва чак в краен случай

valdesbg
04-11-2009, 08:03
Колкото и изпаднал и отчаян да съм, каквато и да е ситуацията - няма да тръгна да ровя по телефона на приятелката ми. Та такава ситуация при мен е недопустима. Така че няма как да ти отговоря какво ще направя.

vesito13
04-11-2009, 08:18
Ако случайно намеря такъв смс ( което не вярвам да стане , но все пак хипотетично ) приятеля ми ще си отнесе егати скандала :? И само приятелка да му е , да се обръща към него с пате , няма да се разберем :o Е зависи де , ако познавам момичето и знам , че така си говорят и като се видят , айде може да го приема . Обаче да е някаква , за която нито съм чувала , нито нищо и да му говори на пате . Бих му дала шанс да ми обясни какво е това , но не вярвам да има свястно обяснение ... Каквото и да е , ще съм обидена и минимум една седмица цупене не ми мърда . [-( Ако пък става въпрос за изневяра ще го зарежа , едно е някаква да му се натиска , ще я разкарам , обаче , ако той е направил нещо , КРАЙ [-X

NaNa_SladuRana
04-11-2009, 08:51
мбазя да се ровя в телефоните на хората и ми е мн тъпо някой като каже "дай да ти разгледам телефона" :?

BlueDream16
04-11-2009, 08:54
не ми пука 8) да си троши главата.. :-P

Na7a6a
04-11-2009, 09:44
Определено ще му поискам обяснение, разбрали сме се като има нещо да не премълчаваме, а да го обсъдим. Но пък аз не му ровя в телефона, както и той в моя, така че... :)

nicolepcd
04-11-2009, 13:50
Никога не с му ровила в телефона, но все пак ако намеря такъв СМС, едва ли ще му кажа нещо 8-) Първо, изглежда глупаво да му кажа "Ей, аз.. такова... ти ровех из телефона и видях някакъв смс, ква е тая, аааааааааааааааааа? :lol: ". Второоо... щом не ме е оставил още, значи нещо го задържа при мен, така че не виждам проблем :-o Ако започнат проблеми, тогава вече може и да го кажа тва глупавото изречение... :D

soul1199
04-11-2009, 13:57
бих го попитала,какъв е този смс и ще го изслушам

nebrejnata
04-11-2009, 13:58
ще питам коя е тая няма да оставя нещата така да ме гризе от вътре :D

Jumbie483
04-11-2009, 15:19
Ами при положение, че ние двамата не крием неща един от друг.. и си знаем какво имаме по телефоните на изус, не виждам причина да се тормозя.. Щом смс-а е оставен там, значи на него не му пука дали ще го прочета или не.. следователно другото момиче не го засяга.. :D

Shia
04-11-2009, 16:08
Ако смс-а е от непознат номер,ще го питам това от кого е,е от листата му с контакти ,като видя кой го е писал ще знам защо е такъв СМС-а



Имаше преди един такъв-но беше от приятелката на брат му,писала му,когато телефона на моя е бил в брат му

NejnoDivi4ka
04-11-2009, 17:20
Всеки си има лично пространство ... дори да поискам на някои телефона не гледам смс-те ... ето това е и причината да не си давам телефона често на нахални хора които се ровят точно там... колкото до смс в телефона на момче или момиче с което ходиш или просто харесваш...По-добре да не се рови там дори и от любопитство защото при такава ситуация човек би се почувствал гадно ... трябва да има доверие... :P :)
Ето и един съвет от мен: Не се рови там дето може да откриеш болка...с нещата които незнаем се живее по-лесно! :)

DevilWish
04-11-2009, 17:30
ще я питам къв е тоя, за кво й пише такива смс-и и такива неща...
И аз така бих направила.Но директно ще попитам няма да чакам.

LovEsIckk
04-11-2009, 17:41
Ще поискам обяснение какъв е този смс..Ако не ми го даде да си гледа работата.

KimBerLy1912
04-11-2009, 17:53
Е как няма да го питам...
Доколкото се познавам най-вероятно бих провела собствено разследване...ще звънна на тоя номер,ще се опитам да открия на кого е и пр... Знам,че съм навътре във филма. :D
Моя си е свикнал с проверките на телефона (не че ако е имало нещо,не би имал възможност да го изтрие.. ).. Също му давам да разглежда и моя :-D
Но от лично пространство до GSM-a ми/му ...аз виждам доста голяма разлика... Едното е едно,а другото-30 (примерно... )
Искам да кажа,разликата е голяма :D

shadow4e
04-11-2009, 17:55
И аз бях попаднала на смс, в който едно момиче му говореше на "baby", ама той ми беше говорил за нея и беше някаква интернет-досадница, която беше доста ограничена, май го сваляше, ама не ми пука, щом не се виждат, дори не си и чатиха в скайп.

То и аз тук съм получвала ЛС-та с предожения за секс и се хилим заедно. :D

Според мен му кажи, защото само ще се терзаеш и отношенията ви ще загрубеят, ще си го изкарваш на него, а може и да не е виновен. Кажи му и виж какво ще ти отговори, имай предвид, че може и да ти се разсъди, че си ме ровила в телефона, но му покажи ясно, че не ти е приятно други да го "паткосват" :D Поне на мен не би ми било приятно и тази граница трябва да я постави той.

vellvet
04-11-2009, 18:01
реакцията ми би била КВА Е ТАЯ?!? :o

YouRGirL
04-11-2009, 18:28
първо не бих ровила защото това е нещо лично пък и му имам пълно доверие и мисля че би ми казал ако има нещо

citygirl
04-11-2009, 18:50
И кво му е на тоя sms ? Думичката "пате" не означава нищо.. Просто едно обръщение, което не трябва да се забелязва,ако имаш стабилна връзка и помежду ви има доверие :) Но никога не бих ровила в телефона на приятеля ми :?

yahhooo
04-11-2009, 19:24
Голяма работа..

FiRe_LaDy
04-11-2009, 19:38
Ако бях намерила подобен смс в телефона на бившия ... щяхме да се скараме!Но не обичах да му ровя в телефона ... имах си му доверие.

Take_That
04-11-2009, 20:43
Бих попитала какъв е този смс и от отговора му да разбера дали ме лъже или не ..... :)