PDA

View Full Version : пъпки!



toolostinyou
04-11-2009, 10:36
хора помагаите, излезли са ми някакви пъпки приличат на младежки , но аз съм сигурна че е от един фон дьо тен , които ползвах. кажете ми с какво да ги мажа. не мога да се гледам така. помогнете моля ви. :lol:

mechtaq_za_teb
04-11-2009, 10:49
хора помагаите, излезли са ми някакви пъпки приличат на младежки , но аз съм сигурна че е от един фон дьо тен , които ползвах. кажете ми с какво да ги мажа. не мога да се гледам така. помогнете моля ви. :lol:Офф като чуя за фон дьо тен и ми става лошо. Заради такова нещо ми се разказа играта на лицето в продължение на месеци. Затова спрях да слагам. Отначало ми беше кофти да ходя с раздразнено лице, но сега почна да се успокоява, като не му слагам никакъв грим.
Препоръчвам ти да си вземеш розова вода, за да го почистваш сутрин и вечер и крем Акне Аут. И в никакъв случай не слагай грим!!!

toy
04-11-2009, 11:12
хубавите фон дьо тени на доказалите се марки като лореал, виши, манхатън, мейбълин, севънийн отдавна не вредят на кожата. това е мит, на който още много хора се връзват. отдавна фон дьо тена и пудрата не запушват порите и имат дори лечебни свойства, добрите не ви вредят, помагат ви! те не само, че прикриват, но и лекуват несъвършенствата по кожата. недейте се мацоти с тия боклуци от орифейм и ейвън или голдън роуз и импала и няма да имате проблеми.
иначе съм съгласна с предишното мнение- розова вода и акне аут

GbSy
04-11-2009, 11:20
Дерматолог.

iwsyY
04-11-2009, 12:05
хубавите фон дьо тени на доказалите се марки като лореал, виши, манхатън, мейбълин, севънийн отдавна не вредят на кожата. това е мит, на който още много хора се връзват. отдавна фон дьо тена и пудрата не запушват порите и имат дори лечебни свойства, добрите не ви вредят, помагат ви! те не само, че прикриват, но и лекуват несъвършенствата по кожата. недейте се мацоти с тия боклуци от орифейм и ейвън или голдън роуз и импала и няма да имате проблеми.
иначе съм съгласна с предишното мнение- розова вода и акне аут
+++++++++++++++++++++++++++++ аз съм ползвала на Манхатън,на Лореал и на Макс Фактор и съм страшно доволна от всеки един от тях!

toolostinyou
04-11-2009, 13:26
А този крем Акне Аут от къде мога да си го закупя? Розова вода мисля че трябва да има в аптеката, но за Акне Аут незнам.

mechtaq_za_teb
04-11-2009, 13:48
А този крем Акне Аут от къде мога да си го закупя? Розова вода мисля че трябва да има в аптеката, но за Акне Аут незнам.В почти всяка аптека има Акне Аут. Вземи си крема. Около 6-7 лева е. Няма да сбъркаш.

А за качеството на козметиката на Лореал и Манхатън съм съгласна. За мейбълин имам някои възражения, но и те са добри. ;)

galu6a
04-11-2009, 13:50
има мн такива теми ,но можеш просто да си вземеш спирт и крем здраве или бочко и ще мине не е кой знае какво :)

toolostinyou
04-11-2009, 13:58
Благодаря ви много момичета за съветите дано ми помогнат. Вие кога получихте видим резултат?

mechtaq_za_teb
04-11-2009, 14:04
Благодаря ви много момичета за съветите дано ми помогнат. Вие кога получихте видим резултат?Лично при мен, до няколко дни усетих, че пъпчиците завяхват и много рядко излизаха нови. :)

sweetsunshine
04-11-2009, 19:55
хубавите фон дьо тени на доказалите се марки като лореал, виши, манхатън, мейбълин, севънийн отдавна не вредят на кожата. това е мит, на който още много хора се връзват. отдавна фон дьо тена и пудрата не запушват порите и имат дори лечебни свойства, добрите не ви вредят, помагат ви! те не само, че прикриват, но и лекуват несъвършенствата по кожата. недейте се мацоти с тия боклуци от орифейм и ейвън или голдън роуз и импала и няма да имате проблеми.
иначе съм съгласна с предишното мнение- розова вода и акне аутсамо тука незнам къде слагаш медицинската козметика която е пъти по-добра от Мейбълин,Манхатан и Севънтийн например в тази група..Те са различен клас.От тези марки които изброй единствено Виши има ФДТ които найстина не запушва порите.

LittlePrincess
04-11-2009, 20:03
Не използвай този фдт повече и спри изобщо да слагаш грим, почиствай си лицето и ще се оправи всичко.

BrokenInnocence
04-11-2009, 23:17
хубавите фон дьо тени на доказалите се марки като лореал, виши, манхатън, мейбълин, севънийн отдавна не вредят на кожата. това е мит, на който още много хора се връзват. отдавна фон дьо тена и пудрата не запушват порите и имат дори лечебни свойства, добрите не ви вредят, помагат ви! те не само, че прикриват, но и лекуват несъвършенствата по кожата. недейте се мацоти с тия боклуци от орифейм и ейвън или голдън роуз и импала и няма да имате проблеми.
иначе съм съгласна с предишното мнение- розова вода и акне аутсамо тука незнам къде слагаш медицинската козметика която е пъти по-добра от Мейбълин,Манхатан и Севънтийн например в тази група..Те са различен клас.От тези марки които изброй единствено Виши има ФДТ които найстина не запушва порите.

Съгласна за Виши, защото е медицинска козметика. Останалите са просто марки, чиято цел е да прокарват МИТА, че ФДТ е полезен за кожата и едва ли не само с него можеш да си махнеш пъпките от лицето. Това са глупости. Целта на ФДТ е да прикрива бръчки и пигментни петна при жени, не пъпките на тийнейджъри, затова й положението обикновено става още по- зле като се намацотиш с него. И понеже някъде из форума бях чела, че ФДТ предпазвал кожата, преди още някой да ми е изкарал тоя аргумент- това от, което НАЙ- МНОГО трябва да се пази кожата на лицето е слънцето... тоест нещото, което наистина качествено предпазва са хидратиращи кремове със слънцезащитен фактор минимум 30.

LifeIsGood
04-12-2009, 04:10
Маска с аспирин, слагаш 2-3 хапчета аспирин в малко вода, разтварят се и след това добавяш малко мед за да стане гъсто и го нанасяш на лицето...чакаш 10-15 мин и измиваш. Това го прави 2 пъти в седмицата и ще се оправи...

http://www.youtube.com/watch?v=Q-Hksg8B4cQ

KadifWerewolf
04-12-2009, 04:18
ЕБАЛ СЪМ ТЕ :) :grin: :) :-o :o

toy
04-12-2009, 10:07
хубавите фон дьо тени на доказалите се марки като лореал, виши, манхатън, мейбълин, севънийн отдавна не вредят на кожата. това е мит, на който още много хора се връзват. отдавна фон дьо тена и пудрата не запушват порите и имат дори лечебни свойства, добрите не ви вредят, помагат ви! те не само, че прикриват, но и лекуват несъвършенствата по кожата. недейте се мацоти с тия боклуци от орифейм и ейвън или голдън роуз и импала и няма да имате проблеми.
иначе съм съгласна с предишното мнение- розова вода и акне аутсамо тука незнам къде слагаш медицинската козметика която е пъти по-добра от Мейбълин,Манхатан и Севънтийн например в тази група..Те са различен клас.От тези марки които изброй единствено Виши има ФДТ които найстина не запушва порите.


ами явно много си назад с материала. марките, които съм изброила НЕ ЗАПУШВАТ ПОРИТЕ! лореал и манхатън имат страхотни фон дьо тени, които не вредят, а дори лекуват. това не е медицинска козметика, къде съм я слагала и как така се изказваш на сляпо. виши само споменах, но той спада също към тези.

Maimunche_f
04-12-2009, 14:54
Не съм убедена, че е добра идея да ползваш Акне аут. На мен дерматолог ми го беше предписал лосиона за едни пъпки, които ми бяха излезли (не бяха акне). Ползвах го една седмица и ми се появи едни ужасен ситен обрив, който супер много ме сърбеше. Ходих на друг дерматолог, който каза че продукта изопщо не е за проблема, който имам, тъй като е за акне, а моите пъпки не са акне.... Така че и в твоя случай сигурно няма да е много удачно да го ползваш...

TraPPed
04-12-2009, 15:30
амиии салицилов спирт 2% ... иии я стига с това клише хубав фдт...доакзано е че какъвто и да е фдт пак състарява кожата..и м/у тези марки не са медицинска козметика...ай стига с това невежество бееей

toy
04-12-2009, 16:06
амиии салицилов спирт 2% ... иии я стига с това клише хубав фдт...доакзано е че какъвто и да е фдт пак състарява кожата..и м/у тези марки не са медицинска козметика...ай стига с това невежество бееей
първо драги ми НЕВЕЖ изписа се толкова много за спирта, СПИРТА НЕ ПОМАГА А УСИЛВА ПРОБЛЕМА.. "ай стига с това невежество бееей"!!!!!!
и второ никой никъде не е казал, че това е медицинска козметика.
сега драги ми си мълчи с твоето невежеството, че ако знаеше какви глупости ръсиш, щеше отдавна да си ни освободил от присъствието си.
а да, трето никой не е препоръчвал фдт, ама като гледам не ти стига мозъка, щото то не е само да го прочетеш написаното, трябва и да го усмислиш.

HotChickMaggie
04-12-2009, 16:18
Има един лосион Акне аут и крем към него.В аптеките го има.
За 4 - 5 дена всичко изчезва.Гарантирам ти..знам го от личен опит.Като ми излезе нещо на лицето,само това ползвам.Много неща съм опитвала, но от това съм страшно доволна.

п.п. Моя проблем не беше акне,но лосиона помогна.Предполгам,че и на теб ще ти помогне.

victoriqq
04-12-2009, 16:30
vzemi si OXY .. mn deistva .. gori gi i kojata stava mn qka :D :grin:

p.s : sorry za latinicata :)

suunnseT
04-12-2009, 18:22
Има един лосион Акне аут и крем към него.В аптеките го има.
За 4 - 5 дена всичко изчезва.Гарантирам ти..знам го от личен опит.Като ми излезе нещо на лицето,само това ползвам.Много неща съм опитвала, но от това съм страшно доволна.

п.п. Моя проблем не беше акне,но лосиона помогна.Предполгам,че и на теб ще ти помогне.

И аз от личен опит гарантирам,че след почистване като нанесеш лосиона ще има ефект! (ако става дума за акне)

victoriqq
04-12-2009, 20:45
да и ''акне аут'' също е ефикасно.. повярвай ми минала съм през много кремове, маски и глупости :D ''окси'' и ''акне аут'' .. не си взимай от скъпите на ''виши'' и т.н.. :):):)

victoriqq
04-12-2009, 21:23
при вас за колко време г/д действа ''акне аут'' - смисъл да има и видим резултат..
интересно ми е при другите колко време.. [/b]

suunnseT
04-13-2009, 11:02
при вас за колко време г/д действа ''акне аут'' - смисъл да има и видим резултат..
интересно ми е при другите колко време.. [/b]

зависи не съм го изчислявала,
но като по-малка имах големи проблеми
и доктор ми го препоръча - при мен подейства,
но много изсушава кожата,което е сравнително добре
за мазната Т-зона пре тийнейджърите ! (:

HotChickMaggie
04-18-2009, 21:25
при вас за колко време г/д действа ''акне аут'' - смисъл да има и видим резултат..
интересно ми е при другите колко време.. [/b]

зависи не съм го изчислявала,
но като по-малка имах големи проблеми
и доктор ми го препоръча - при мен подейства,
но много изсушава кожата,което е сравнително добре
за мазната Т-зона пре тийнейджърите ! (:

Ами точно защото изсушава много кожата,си има и крем към него.