PDA

View Full Version : "Добро момче", но само толкова



malinenakruv
04-11-2009, 12:45
наскоро бях на 1 кафе кадето видях едно мн хубаво момиче,просто замръзнах страшно яка беше,мн ме впечатли ама си замина мн бързо и не можах да предприема никфи дейстфия. Тка де на следващия ден успях да и намеря скайп,писахме си,запознахме се секи ден си говорихме и нещо почна да ма кефи супер мн.Прайхме си намеци,закачки ала бала,че кат се видим следващия път мое да стане нещо ала бала,но проблема беше,че тя си има приятел.След тфа дойде тоя ден отидахме на същото кафе,запознахме се вече наживо,обаче тя ми каза,че харесва гаджето си мно силно и че май наистина е флюбена,каза че сам бил наистина добро момче ама не можела тка и ала бала.Оттогава не сме се виждали,но редовно си пишем по скайп,но като фр нищо повече.
Кажете кво мога да направя в тоя случай,тва не е просто някой каприз,постоянно мисля за нея и мога да кажа,че сам мн влюбен чесно
дайте някои савет не мога без нея :( :( :(


shadow4e
Пиши описателни заглавия

summer_mo0n
04-11-2009, 12:55
Примири се със ситуацията.

valdesbg
04-11-2009, 12:57
Кажете кво мога да направя в тоя случай,тва не е просто някой каприз,

Точно каприз е. Мацката ти го е казала директно - не те иска. От тук нататък е самонавиване...

nebrejnata
04-11-2009, 13:56
щом е влюбена в приятеля си нищо не можеш да направиш а аконаправиш най-много и приятелските си взаимоотношения да си развалите :shock:

cinderella_gugutka
04-11-2009, 13:59
еми намери си друга ала бала (не е толкова трудно да забравиш някого с който дори не сте излизали на истинска среща да не говорим за ходене)

soul1199
04-11-2009, 14:13
няма,какво да направиш,момичето ти го е казало директно,намери си друга!

ThisIsMe
04-11-2009, 15:19
Колкото и да е трудно,приеми факта че тя не иска да е с теб.Ще ти е тъпо ден /два и после всичко ще си е по старо му.И БТВ наблегни към българския език,защото май не правиш разлика между буквите В и Ф Very Happy айде успех в живота! :D

sladkalady
04-11-2009, 15:20
Примири се !Тя ти е казала ,че харесва гаджето си мн силно...
Има и други момичета,не е само тя :)

myNameIsImmortal
04-11-2009, 16:45
Откажи се!
Не е хубаво да разбиваш връзки. [-X

LovEsIckk
04-11-2009, 17:40
Ми по-добре недей контактува с нея и насочи интереса си към някоя друга.

DevilWish
04-11-2009, 17:43
Слушай ако я харесваш искаш да е щастлива ,щом е щастлива с приятелят си остави я.Тъпо е да разделяш някой.Говорете си като приятели, ако тя не предприеме нещо, значи че няма интерес и трябва да я оставиш.Дори да си много привлечен = и това ще мине повярвай ми ;)

tuzaro
04-11-2009, 18:52
Кажете кво мога да направя в тоя случай,тва не е просто някой каприз,

Точно каприз е. Мацката ти го е казала директно - не те иска. От тук нататък е самонавиване... 8-)

emily_1234
04-11-2009, 19:06
Ииии аман! представи си имаш гадже и тя те зареже изведнъж и ти каже че си пада по някакъв от прословутия СКАЙП. как ще се почувстваш ти, а ??!!?! :x

Като скъсат тогава вече вземи предприемай нещо ! :o

anSsito
04-11-2009, 19:07
Примири се с случилото и я забрави. Тя ти е казала в прав текст, че вие освен приятели друго не може да бъдете - така че поне запази приятелските си отношения с нея и не предприемай никакви действия. А това да я забравиш не би било трудно като се има в предвид, че само 1 път сте излизали..

vesSynkaa
04-11-2009, 19:21
Няма кво да направиш .. ;) Момичето ти е казала просто, кратко и ясно,
че е влюбена в приятеля си, кво повече искаш ?Остави ги да бъдат заедно
и тва е .. Намери си друга .. ;)

LittlePrincess
04-11-2009, 19:48
Откажи се. Ясно те е отрязала.

MP
04-11-2009, 20:12
Научи се да пишеш.

Take_That
04-11-2009, 20:20
Момичето ясно ти е казало, че харесва приятеля си, нищо не можеш да направиш в тази ситуация, не можеш да промениш чувствата и. Бъди приятел с нея, нищо не губиш... както казаха по-горе ако се опиташ да ги разделиш, най-много да си развалиш приятелството с нея, а ти едва ли го искаш :)