PDA

View Full Version : раздаване на флаери



My6mYLka
04-11-2009, 18:13
някой знае ли каде търсят хора за раздавене на флаери във Велико Търново :) оитам сериозно

LovEsIckk
04-11-2009, 18:36
И аз тва питам :)

InnchetO
04-11-2009, 20:22
Пробвайте в някой голям, нов магазин.
Там попринцип търсят, не знам конкретно за Велико Търново.

Bianca
04-11-2009, 20:37
Знам, знам, тъпа съм, но какво е... флаер? 8-)

InnchetO
04-11-2009, 20:41
^досадните брошурки дето ти ги бутат в ръцете както си вървиш по улицата 8-)

mitternacht
04-11-2009, 20:41
Брошурки.
Тука питат, къде могат да намерят някой да им плати да раздават по улицата такива рекламки.

PIF
04-11-2009, 20:42
всякакви рекламни листовки, брошури,
които ти раздават определени лица,
докато най-спокойно си се разхождаш.

Bianca
04-11-2009, 20:43
Ох, така си и мислех. хD Мерсиии.

eple
04-11-2009, 20:50
^досадните брошурки дето ти ги бутат в ръцете както си вървиш по улицата 8-)

мхм,а всъщност се чудя някой заглежда ли ги..

много е кофти работата,едни познати тва работиха ,трябва да си супер спокоен,повечето те подминават или те гледат супер на кръв
аз не бих издържала да не изпсувам някой.. :D

guinessgirl
04-11-2009, 20:53
аз пък винаги ги взимам,все пак хората искат по-бързо да си раздадат простотиите.. влизам им в положението

виж в някой голям магазин,да

My6mYLka
04-11-2009, 20:55
мс ще видя
П.С. и аз така като ми раздадът или си пражя някфи простотийки от тях или направо ги хвърлям :D

InnchetO
04-11-2009, 20:56
^досадните брошурки дето ти ги бутат в ръцете както си вървиш по улицата 8-)

мхм,а всъщност се чудя някой заглежда ли ги..

много е кофти работата,едни познати тва работиха ,трябва да си супер спокоен,повечето те подминават или те гледат супер на кръв
аз не бих издържала да не изпсувам някой.. :D

Да, и аз съм раздавала. Само дето аз ги гоня по улиците докато не си вземат брошурка 8-) бОли ме.. нали тряя ги раздам :D
Иначе има ги и тея дето си искат брошурките.. намират се.
А пък ако някой ВСЕ ПАК се измъкне без брошурка яко псуваш пък най-много да изядеш 1-2 шамара 8-)

mitternacht
04-11-2009, 20:58
По морето си събирах брошурки, щото ме кефеше да си колекционирам :) Там даже се е случвало да си изпрося.

И на мене ми е чудно това, защо щом дават ултиматум да раздадат всички брошурки, просто не ги изхвърлят или изгорят или нещо такова?

Bianca
04-11-2009, 21:00
^ Е, реклама, логично е. :-o

eple
04-11-2009, 21:01
ми те ще изгорят една част,ама те повечето дават сууууупер много.
ама наистина много.
трябва да си на много оживено място,за да успееш да ги раздадеш,а и както не всеки взима..
според мен за тия пари не си заслужава.

InnchetO
04-11-2009, 21:04
И на мене ми е чудно това, защо щом дават ултиматум да раздадат всички брошурки, просто не ги изхвърлят или изгорят или нещо такова?

'Щото.. минават пичовете да проверят раздаваш ли, хората носят ли брошурки и тн.
бтв. Ако хората си хвърлят брошурките по земята също не плащат..

Seducti0n
04-11-2009, 21:39
:-o инче, яко бойна мадама ще се окажеш...
Не знам дали наистина си склонна да проявиш методите, които изреди, но замисли се-от тези хора/да, от случайните минувачи/ от тях ти зависи заплащането... :?

s3xy
04-11-2009, 22:15
Само дето аз ги гоня по улиците докато не си вземат брошурка 8-)
А пък ако някой ВСЕ ПАК се измъкне без брошурка яко псуваш пък най-много да изядеш 1-2 шамара 8-) xaxaxaxaxa :lol: :lol: и аз така бих действала 8-)

InnchetO
04-11-2009, 22:21
:-o инче, яко бойна мадама ще се окажеш...
Не знам дали наистина си склонна да проявиш методите, които изреди, но замисли се-от тези хора/да, от случайните минувачи/ от тях ти зависи заплащането... :?

Да, зависи, ама са еденични тея нафукани мадами дето ми викат "Не мерси".. просят си за една псувня просто.. 8-)
К'во ся.. като ми каже "Не мерси" как да не и каже човек "А един...?" 8-)
Изнервено си е.. раздаваш 3 часа вече някви листовки там, пече те слънцето, ходи ти се на кафе и да ти мине една такава.. чшшш.. Не ше псуваш ми незнам кво :D

Pliok0019
04-11-2009, 22:24
:-o инче, яко бойна мадама ще се окажеш...
Не знам дали наистина си склонна да проявиш методите, които изреди, но замисли се-от тези хора/да, от случайните минувачи/ от тях ти зависи заплащането... :?

Да, зависи, ама са еденични тея нафукани мадами дето ми викат "Не мерси".. просят си за една псувня просто.. 8-)
К'во ся.. като ми каже "Не мерси" как да не и каже човек "А един...?" 8-)
Изнервено си е.. раздаваш 3 часа вече някви листовки там, пече те слънцето, ходи ти се на кафе и да ти мине една такава.. чшшш.. Не ше псуваш ми незнам кво :D
Аз в повечето случаи казвам "Не, мерси" и подминавам. Много гнусно ми се струва някой да ме напсува. В крайна сметка изобщо не съм длъжна да вземам някакъв скапан лист, информацията от който не ме интересува.

И все пак отказвам учтиво. Можеше да кажа "Разкаай се.", например.

InnchetO
04-11-2009, 22:26
^Според мен, щом не си раздавала, незнаеш какво е. Просто си пренервена отвсякъде и една фръцла да земе да ти каже "Не мерси" просто не се сдържаш.. :?

Pliok0019
04-11-2009, 22:28
^Според мен, щом не си раздавала, незнаеш какво е. Просто си пренервена отвсякъде и една фръцла да земе да ти каже "Не мерси" просто не се сдържаш.. :?
Никой не е длъжем да ти взема листчетата, за да вземаш ти пари. Зависи на какъв човек ще попаднеш. Има голям шанс да си изгубиш работата или да си изядеш боя.

InnchetO
04-11-2009, 22:57
^Според мен, щом не си раздавала, незнаеш какво е. Просто си пренервена отвсякъде и една фръцла да земе да ти каже "Не мерси" просто не се сдържаш.. :?
Никой не е длъжем да ти взема листчетата, за да вземаш ти пари. Зависи на какъв човек ще попаднеш. Има голям шанс да си изгубиш работата или да си изядеш боя.
Изобщо не ми е за работата.
А и кво като никой не е длъжен? Поне от учтивост вземаш едно пък ако трябва го хвърли в следващата кофа...

EroSennin
04-11-2009, 22:59
И аз принципно не обичах да се занимавам с такива глупости да взимам това дето ми го бутат в ръцето но 1 приятелка ме научи, пък и по този начин помагам на раздавачите, като свършат си ходят :)

XceSS
04-11-2009, 23:04
Преди 2 седмици на билата раздаваха.Питай там или в пикадили, мисля че ми бяха казали, за там че търсели, но не съм сигурен.

InnchetO
04-11-2009, 23:05
Преди 2 седмици на билата раздаваха.Питай там или в пикадили, мисля че ми бяха казали, за там че търсели, но не съм сигурен.

тея на билата не са ли за пускане в пощите? :-o

My6mYLka
04-11-2009, 23:59
Преди 2 седмици на билата раздаваха.Питай там или в пикадили, мисля че ми бяха казали, за там че търсели, но не съм сигурен.

тея на билата не са ли за пускане в пощите? :-o


да 8-) аз предпочитам да ги раздавам поне бабите ги вземат като ми раздадат повече аз ги предавам на следаващите и те дъртите ми ги вземат 8-)

XceSS
04-12-2009, 03:54
Преди 2 седмици на билата раздаваха.Питай там или в пикадили, мисля че ми бяха казали, за там че търсели, но не съм сигурен.

тея на билата не са ли за пускане в пощите? :-o

Ааа вървях си по центъра и ми ръгаха в ръцете некви каталози.Даже единия имаше високоговорител...

Nini96
06-18-2012, 22:32
някой знае ли каде търсят хора за раздавене на флаери във Стара Загора

someonerandom
06-19-2012, 05:57
То ясно,че не сте длъжни да ги взимате,ама нищо няма да ви стане. Да ви имам манталитета. Защо да не помогнете на хората? Утре вие като сте на някаква подобна работа ще седите и ще чакате някои да се съобрази с вас. Аз лично винаги ги взимам(без онези,за които искат да се плаща),въпреки че грам не ми пука за тях, и обикновено даже чакам да повървя поне няколко минути,преди да ги пусна в някое кшче 8-)

Aneliya Popova
03-25-2016, 15:17
Аз предното лято раздавах флаери (http://superprint.bg/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D 0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%B5%D1%80%D0%B8/) и беше добре, като за сезонна работа. Ще си помисля и за това лято.

baby_baby
04-05-2016, 16:29
Виж в интернет