PDA

View Full Version : Пак глупав въпрос!



pipsi
04-11-2009, 19:04
Знам,че има много теми за диети (повечето ги прегледах),но Ви моля за точен отговор :) Значи аз съм 175см,но съм доста пълна това е факт :( сега сезона вече напредва и този път наистина съм решила,че ще направя всичко,за да отслабна,та въпросът ми е ако хапвам само салати 1седмица колко кг приблизително могат да се смъкнат? Но да не решите,че съм тръгнала да отслабвам ей така изведнъж и само за седмица,не,след това мисля да включа и супи и така. Какво ще кажете?? Плс без бъзици, на 18 год съм!

koshtramba
04-11-2009, 19:07
Бате, ти си мутант.

bellzee
04-11-2009, 19:16
Бате, ти си мутант.

а ти си идиот :?
:lol:
__________________
Get the Swisslife feeling!

Life is like chocolates.
Sometimes sweet, sometimes bitter, sometimes hiding something unexpected.
Don't let it melt before you've enjoyed it!

t1n4e7o
04-11-2009, 19:22
Знам,че има много теми за диети (повечето ги прегледах),но Ви моля за точен отговор :) Значи аз съм 175см,но съм доста пълна това е факт :( сега сезона вече напредва и този път наистина съм решила,че ще направя всичко,за да отслабна,та въпросът ми е ако хапвам само салати 1седмица колко кг приблизително могат да се смъкнат? Но да не решите,че съм тръгнала да отслабвам ей така изведнъж и само за седмица,не,след това мисля да включа и супи и така. Какво ще кажете?? Плс без бъзици, на 18 год съм!

Според мен нищо няма да направиш така... Ще ти кажа един начин. Инструкторката ми го каза. Значи през ден ходиш във фитнес залата и яко кардио, а може и да бягаш по около 2-3 км на стадиона. Закуската ти е мюсли с обезмаслено кисело мляко или прясно, както предпочиташ, обяда - салата с месо на скара, вечеря до 7 - салата. Можеш да хапваш и плодове когато си гладна ... Има и много други диети. Пробвай на Дюкан или 90- дневната, а ако не бързаш може да пробваш и с разделни хранене. Но забравяш за сладкото, газираното, тестеното и всякакви боклуци от типа - чипс, снакс

koshtramba
04-11-2009, 19:49
Бате, ти си мутант.

а ти си идиот :?
:lol:
__________________
Get the Swisslife feeling!

Life is like chocolates.
Sometimes sweet, sometimes bitter, sometimes hiding something unexpected.
Don't let it melt before you've enjoyed it!

Е, нека не прекаляваме ;)

Darkkiss
04-11-2009, 19:50
чакай чакай чакай!!!
ти цял живот си яла като кит и сега за 1 седмица като ядеш цивилизована храна искаш да станеш като др-те момичета !?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

evalongoriq
04-11-2009, 20:01
неможе само чрез диета да отслабнеш.трябва и да се спортува.двете неща в комбинация имат по-голям ефект.неможе да ядеш само салати.чувала съм от диетолог че в храната трябва да има от всичко тоест от въглехидрати,белтъчини и т.н.трябва да адеш по малко но по-често.разбира се незабравяй да спортуваш.с мързел не се отлабва миличка!Успех :)

koshtramba
04-11-2009, 20:05
чакай чакай чакай!!!
ти цял живот си яла като кит и сега за 1 седмица като ядеш цивилизована храна искаш да станеш като др-те момичета !?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Бате, яла е като малко китче, недей така. :lol: :lol: :lol: :lol:

bloodyF
04-11-2009, 20:21
не става тая за една седмица...цял живот да си ял по 1 хляб на ден и накрая за 1 седмица да искаш да си като фиданка...е не става..иди на диетолог :o :o

therichbitch
04-11-2009, 20:23
Знам,че има много теми за диети (повечето ги прегледах),но Ви моля за точен отговор :) Значи аз съм 175см,но съм доста пълна това е факт :( сега сезона вече напредва и този път наистина съм решила,че ще направя всичко,за да отслабна,та въпросът ми е ако хапвам само салати 1седмица колко кг приблизително могат да се смъкнат? Но да не решите,че съм тръгнала да отслабвам ей така изведнъж и само за седмица,не,след това мисля да включа и супи и така. Какво ще кажете?? Плс без бъзици, на 18 год съм!
аз съм го прайла тва обаче беше през първите дни на лятото и понеже мн спях и нямаше никво движение ефекта беше не повече от 1-1,5 кг, затова трябва да си задвижваш метаболизма, но все пак да ти препоръчам нещо по разнообразно:

ден - до три кофички кисело мляко

|| ден - пресни зеленчуци

||| ден - до 5 сварени яйца

|V ден - 3 сварени картофа

V ден - сварено пилешко месо
пробвай и кажи дали действа :-D аз лично мисля да мина на тая диета около 2 пъти, но ше е по- нататък май

Civilizationruller
04-11-2009, 20:31
@koshtramba
момиче да вика на останалите "брат" особенно на друго момиче да каже "брат" по ме отвръщава от тва "майна" уе...а това "майна" напрао немога да го търпя.. сама смятай кво си говорим за "брат"

@Darkkiss
:razz: как я насоли :shock: по леко е

@Всички
питала ва момата колко може да отслабне за 1 седмица а не дали може да направи перфе тяло за 1 седмица кво сте се развикали немога да разбера

@Авторката
Немога да определя колко ще отслабнеш като не се похвали колко тежиш... пък и да кажеш немога да кажа с точност също така няма да стане само салата да ядеш тря поне 1 час кардио да правиш и ако можеш бягане 30-40 мин поне бавно но славно ще се получат нещата... да ти предложа специална диета немога най добре е да идеш на диетолог ако си толкова тежък случай :-D

koshtramba
04-11-2009, 20:32
@koshtramba
момиче да вика на останалите "брат" особенно на друго момиче да каже "брат" по ме отвръщава от тва "майна" уе...

@Darkkiss
:razz: как я насоли :shock: по леко е

@Всички
питала ва момата колко може да отслабне за 1 седмица а не дали може да направи перфе тяло за 1 седмица кво сте се развикали немога да разбера

@Авторката
Немога да определя колко ще отслабнеш като не се похвали колко тежиш... пък и да кажеш немога да кажа с точност също така няма да стане само салата да ядеш тря поне 1 час кардио да правиш и ако можеш бягане 30-40 мин поне бавно но славно ще се получат нещата... да ти предложа специална диета немога най добре е да идеш на диетолог ако си толкова тежък случай :-D

Апа ти много знаеш дали съм момиче у същността си? Дъмб си, дюд.

Civilizationruller
04-11-2009, 20:37
@koshtramba
момиче да вика на останалите "брат" особенно на друго момиче да каже "брат" по ме отвръщава от тва "майна" уе...

@Darkkiss
:razz: как я насоли :shock: по леко е

@Всички
питала ва момата колко може да отслабне за 1 седмица а не дали може да направи перфе тяло за 1 седмица кво сте се развикали немога да разбера

@Авторката
Немога да определя колко ще отслабнеш като не се похвали колко тежиш... пък и да кажеш немога да кажа с точност също така няма да стане само салата да ядеш тря поне 1 час кардио да правиш и ако можеш бягане 30-40 мин поне бавно но славно ще се получат нещата... да ти предложа специална диета немога най добре е да идеш на диетолог ако си толкова тежък случай :-D

Апа ти много знаеш дали съм момиче у същността си? Дъмб си, дюд.

Бате, и аз тва винаги съм се чудела.Ще следя!
От http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=241328
Извод - или си момиче, или си обратен...

koshtramba
04-11-2009, 20:41
Да, брато, ама в интернет пространството не знаеш кой на какъв се прави, сеш се? :lol: :lol: :lol: :lol: Аз съм 35 годишен педофил, чесно.

suunnseT
04-11-2009, 20:56
Хм амии .. ето нещо което аз използвам за да съм във форма :
:arrow: Ходя на фитнес поочти всеки ден (първите 3 месеца с инструктор,а после с лична програмка .. за около 1час съм готова и съм доволна от себе си,че съм се поизпотила !
:arrow: Не ям глупости, а много зеленчуци и плодове.
ииии се надявам след време да имам стегнато тяло (:: ДАНО..

bellzee
04-11-2009, 21:01
аве ти само за ядене ли мислиш!!!Мрадни са малко и отивай на фитнес... :?
__________________
Кой, ако не аз, кога, ако не сега...

brokeninside13
04-12-2009, 17:37
писна ми от такива теми.. честно! :?
ако имаш сланини най-добте тичай, после се стягай ... не четете ли др теми! има МИЛИОНИ! :?