PDA

View Full Version : kakvo da pravq ??? :(



gasolinkata
04-11-2009, 19:18
Molq vi ako nqkoi moje da mi pomogne po nqkakuv na4in shte sum vi mn blagodarna..eto go i moq problem predi nqkolko dni bqh s moita nai-dobra fr na neinoto selo..tam tq me zapozna sus si4ki i az si har edno mom4e...edin den predi da si trugna ve4erta se celuvahme nali s tva mom4e i tam ala bala kvo pravihme kakto i da e tva no problema e tam 4e toi jivee tam a az v sofiq i az nz kakvo da pravq super mn go haresvam nemoga da spra da mislq za nego..vseki den se 4uvame po telefona i mi e mn gadno..sega sig dr mesec pak shte hodq tam no nemoga da hodq tam postoqnno zashtoto mi stava malko neudobno ve4e vse pak roditelite na moita fr nqma da iskat seki put da me vzimat i sega sum ot4aqna ot jivota i ako nqkoi moje po nqkakuv na4in da mi dade suvet kakvo da pravq shte sum mu naistina mn blagodarna... a i da kaja predvaritelno ne da me pitate na 14 godini sum taq godina pravq 15 zn 4e sum malko malka i sig nqkoi shte si kajat 4e ne sum dostatu4no poumnqla i nekvi takiva, no povqrvaite ne e taka... naistina mn mn go haresvam tova mom4e i iskam po nqkakuv na4in da sme zaedno i bih napravila vsi4ko za nego... blagodarq!!! :)


*Латиницата е забранена. Грешен раздел.

smeshnik
04-11-2009, 19:37
като за начало искам да те попитам... как прецени, че темата е за ...Спорт и здраве :lol:

InTheAyer
04-11-2009, 20:07
като за начало искам да те попитам... как прецени, че темата е за ...Спорт и здраве :lol:
Е как е преценила, явно обмисля вариянта да тича до селото и обратно :D

Darkkiss
04-12-2009, 02:03
като за начало искам да те попитам... как прецени, че темата е за ...Спорт и здраве :lol:
Е как е преценила, явно обмисля вариянта да тича до селото и обратно :D

тамън ще смъкне килцата които и пречат 8-)