PDA

View Full Version : Продължи...!



vellvet
04-11-2009, 19:19
Ще си позволя да пусна темата на ново като копирам само ЕРОТИЧНИТЕ мениния надявам се авторката няма нищо против ;)

Моля без излишни глупости и коментари! Просто продължавайте и се дръжте на ниво!
Нека заедно напишем един еротичен разказ!
Влезте в ролята! БЕЗ ЗАДРЪЖКИ и БЕЗ коментари по разказа!Просто продължавайте историята с не повече от 3 дълги или 5 кратки изречения! Не правете два ваши поста един след друг!Изчакайте някой да се включи!
Аз започвам! (женско съм)

Беше лято,а аз бях с най-добрия си приятел на почивка в друг град.Запознах се с един симпатичен младеж,той беше на 21,аз на 18г.
Определено силно ме заинтригува,макар да не знаех почти нищо за него. това непреодолимо желание да бъда с него ме влудяваше.погледът му сякаш ме събличаше, искаше да ме изпие с устни. очите му, ръцете му, гласът му, изтръпвах всеки път когато кажеше името ми.Знаех,че ще се поддам на изкушението да бъда с него!Дори само за една нощ!Исках го!Усещах,че той също имаше интерес към мен.Бяхме с компания и единодушно решихме да идем в една дискотека близо до плажа. Двамата танцувахме... потниите ни тела се допираха, ръцете ни бяха навсякаде. представях си как това не са ръцете ни а устните ни ... взех кубче лед в уста и допрях до врата му.Той беше свалил потника си и беше гол до кръста!Имаше изключителни гърди!Плъзнах студените си утни и език по тялото му,зърната му бяха настръхнали и аз завъртях езиче около тях....усетих как потръпва и погледа му ставаше все по- жаден и по - жаден.. плъзна силната си ръка по гърба ми, леко и нежно и започна да я спуска все по надолу и по надолу докато танцувахме...


*Темата се следи и поддържа от MakeMeLaugh

Ecstasy
04-12-2009, 17:45
Погледна ме по един необикновен начин и двамата тръгнахме към плажа, който беше на крачки от нас.Там на лунната светлина аз не знаех къде съм, сякаш мястото бе ново за мен, имаше нещо вълшебно.Седнахме на пясъка и той нежно плъзна ръка върху бедрото ми.

Joro951
04-12-2009, 18:03
Тогава аз пръднах и замириса на плитко заровени индианци.

ghetto_superstar
04-12-2009, 18:06
^Не само пръдна,а и се усра 8-)

Rookie
04-12-2009, 18:12
Но той ми влезе в положението, и ми изяде акото.

(ако трябва да говоря от името на момичето, само тази част не разбрах)

vellvet
04-12-2009, 18:57
Погледна ме по един необикновен начин и двамата тръгнахме към плажа, който беше на крачки от нас.Там на лунната светлина аз не знаех къде съм, сякаш мястото бе ново за мен, имаше нещо вълшебно.Седнахме на пясъка и той нежно плъзна ръка върху бедрото ми.

и двамата искахме едно и също... знаехме че ще се случи... правили сме го десетки пъти, но тои беше различно.. подхождахме плахо но горещо и страстно. телата ни се вплетоха.. устните ни се сляха обляни от лунната светлина.

ubuntureload
04-12-2009, 19:08
..Осъзнах че тази тема няма бъдеще... всеки 2-ри пост ще бъден миризлив и кафяв ... туй че мацо не си прави труда да възродиш черешово топче ...... Като цяло темата става но не е затози форум .. :-)

Bellatrix
04-12-2009, 19:30
..Осъзнах че тази тема няма бъдеще... всеки 2-ри пост ще бъден миризлив и кафяв ... туй че мацо не си прави труда да възродиш черешово топче ...... Като цяло темата става но не е затози форум .. :-)
Мда, прекалено романтично е за тукашните развратници :D

vellvet
04-13-2009, 11:48
от доста време на сам не се е появявала интересна, не банална тема, която не гласи "бременна ли съм" или "на 10 съм и ми се чука" ... и сега някой се е сетил да пусне нещо готино (темата не е моя!) защо трябва да я развалят :? :x :-#

Samoten89
04-13-2009, 12:03
ТОВА Е СПАМ! Това е форумска игра и мястото и не е тук ;). :-o

hottie
04-13-2009, 12:06
Темата няма място на този сайт.