PDA

View Full Version : kakvo da pravq???? :(



gasolinkata
04-11-2009, 19:44
eto go i moq problem predi nqkolko dni hodih na seloto na nai-dobrata mi fr i tam tq me zapozna s vsi4kite i fr i az zapo4nah da si har edno mom4e... edin den predi da si trugna se napih malko i zapo4nah da se celuvam s nego i tam ala bala kvo praihme se edno, no problema e 4e az sum ot sofiq a toi e ot tam a az naistina mn mn go har, nemoga da spra da mislq za nego,postoqnno se 4udq kakvo li pravi v momenta i nekvi takiva...vseki den se 4uvame po telefona i na mene mi e mn gadno poneje iskam da sum s nego..i sega sum naistina mn ot4aqna i nz kakvo da pravq dr mesev sig pak shte hodq tam no nemoga vseki put kogato moita fr hodi i az da hodq s neq zashtoto vse pak neinite roditeli shte si pomislqt 4e stavam nahalna pone spored men e taka molq vi daite mi suvet poneje naistina nz kakvo da pravq... a i predvaritelno da vi kaja za da ne me pitate na 14 godini sum sega shte pravq 15 znam malko malka sum no vuzrasta za men nqma nikvo zna4enie taka 4e spored men i za vas nqma da ima ..predstavete si ako bqhte na moe mqsto ;) az naistina super mn haresvam tova mom4e,naistina iskam da sum s nego i bih napravila si4ko za nego i za da se oburna kum vas zna4i naistina sum se ot4aqla mn i nz kakvo da pravq :cry: ..blagodarq predvaritelno !!! :)

cinderella_gugutka
04-11-2009, 19:49
о4евидо трябва да го забравиш . дали ще успееш-да!щом аз съм преживявала много по тежки раздели и глупости зна4и и ти ще можеш

shadow4e
04-11-2009, 20:00
Писането на латиница е забранено и темата я заключвам. Пиши на кирилица, защото по правило всички мнения, написани на латиница се трият. Ако искаш да си редактираш постта, пиши на ЛС и ще ти я отключа.