PDA

View Full Version : Ами сега????



YouRGirL
04-11-2009, 20:03
От няма и месец излизам с едно момчер познавам го от мното време и го харесвам.Проблема е там че от скоро с бившия ми приятел сме в добри отношения и един ден ми предложи да излезем ма само кат фр.Аз не се съгласихр защото си имам приятел но честно казано ми се искаше да се видим.Нз какво да правя харесвам приятеля си но и към бившия май изпитвам нещо!
Дайте ми съвет как да постъпя или поне кажете вие как бихте постъпили :)
Благодаря предваритерно :)

pinkbutterfly
04-11-2009, 20:25
Ами..аз на твое място бих излязла с бившия си,нали знаеш,че старата любов ръжда не хваща ;)

valdesbg
04-12-2009, 04:49
Бившия си е бивш. Да си мислила като сте се разделяли.

ghetto_superstar
04-12-2009, 07:44
Не усещташ ли,че това кафе е намек,да се съберете пак.Реши какво искаш и не ги разигравай. :)

MegabytE
04-12-2009, 07:48
Ами сега, ами като преди. :grin:

Neftochimic
04-12-2009, 08:36
ами сега, накъде?
у лево!

selens
04-12-2009, 08:44
Не усещташ ли,че това кафе е намек,да се съберете пак.Реши какво искаш и не ги разигравай. :)

gabsit000
04-12-2009, 11:23
"МАЙ изпитвам нещо" ... май или юнни...

това "май" ме навежда на мисълта,че и ти не си обедена баш какво изпитваш към бившето си гадже...първо трябва да премислиш добре нещата,да разбереш дали това е просто някакво прителско излизане или намек пак да се съберете..и дали чувствата към сегашното гадже са по-силни от чуствата изпитващи към бившето..и когато вече си наясно..направиправи това което мислиш,че е нй-добре :)

myNameIsImmortal
04-12-2009, 11:27
Бившия си е бивш. Да си мислила като сте се разделяли.

винаги прав!

А и помисли как ще се почувства сегащното момче с което си..
.. когато имате чувста към друг, но не и към момчето с което сте гаджета в момента, защо тръгвате с тях.. за да изкарате 1 месец, да имате при кой да отидете, след което да му кажете "Сори, имам чувста към бившия, искам с теб да сме само приятели" и да го заебете ли..?
Ето затова после всички момчета говорят в множествено числи за вас и ви слагат под общ знаменател..
И ще се чудите защо постъпваме зле с вас и се държим студено..?
Защото всичко се връща..!

mynichka
04-12-2009, 11:27
Добре..а защо се раздели с бившето?
Сега вече имаш ново, остани си с него

LittlePrincess
04-12-2009, 11:45
Абе я си стой с новото. Онзи е минало вече.

yozii
04-12-2009, 11:48
Щом си се разделила с бившия няма защо да се върнеш при него и да нараниш сегашното си гадже :-D

soul1199
04-12-2009, 14:44
добре,че не си приела да излезете,стой си с гаджето,бившия си е бивш!

Transporter
04-12-2009, 14:50
Бившия си е бивш. Да си мислила като сте се разделяли.

винаги прав!

А и помисли как ще се почувства сегащното момче с което си..
.. когато имате чувста към друг, но не и към момчето с което сте гаджета в момента, защо тръгвате с тях.. за да изкарате 1 месец, да имате при кой да отидете, след което да му кажете "Сори, имам чувста към бившия, искам с теб да сме само приятели" и да го заебете ли..?
Ето затова после всички момчета говорят в множествено числи за вас и ви слагат под общ знаменател..
И ще се чудите защо постъпваме зле с вас и се държим студено..?
Защото всичко се връща..!

Правилно!!!

Какви са тея обичам сегашния ми приятел ама има чувства към бившия... е тва да не ти е харем да си избираш всеки ден с кой да си... като си скъсала бившия си да си мислила за последствията.. сега ще сърбаш каквото си си надробила!

GabisiTa
04-12-2009, 15:06
Реши първо кой искаш - бившия или настоящия?! :?

Slawi92
04-12-2009, 15:08
Нищо бившо не важи!!! 8)

Crazy_sunchO
04-12-2009, 15:13
На мен нещо такова ми се случи преди няколко дена... Бившата на вече бившия ми го потърси и той осъзна, че я обича...И скъса с мен. А аз имам някви чувства към него. Не наранявай момчето. Запитай се дали го заслужава. Пък и щом сте се разделили с онзи, значи е имало няква причина, не е бил перфектен. Както си решиш, но помисли за чувствата на сегашното ти гадже.

summer_mo0n
04-12-2009, 17:57
Бившото си бивше. Остани си с новото момче.

Take_That
04-12-2009, 18:01
Нищо бившо не важи!!! 8)

Нищо бивше не важи, само Аз си струвам :D :D :D
По темата, както казах преди, миналото си е минало, бившия приятел - бивш :)

sweetsunshine
04-12-2009, 18:01
Прецени какво изпитваш към бившия си и какво към настоящия,но когато вземеш решение с кого да си,помисли как със бившия отново ще скъсате(щом вече 1 път сте скъсали) и тогава си помисли дали няма да съжаляваш,ако се върнеш при него.Ако решиш да останеш със сегашния си приятел си поговорете и открии чувствата си и мислите си пред него,защото той ще бъде наранен заради това,че си го лъгала!

Boyd
04-12-2009, 18:13
Бих те посъветвал да се виждаш, с който искаш. Т'ва че имаш приятел не е никакъв проблем. Според мен е доста по-добре да си с някой бивш, защото го познаваш, отколкото с новия кретеноид.

vlubeno_momi4e***
04-12-2009, 20:01
Бившия си е бивш. Да си мислила като сте се разделяли.

vihrenco
04-13-2009, 17:21
Бившия си е бивш. Да си мислила като сте се разделяли.

винаги прав!

А и помисли как ще се почувства сегащното момче с което си..
.. когато имате чувста към друг, но не и към момчето с което сте гаджета в момента, защо тръгвате с тях.. за да изкарате 1 месец, да имате при кой да отидете, след което да му кажете "Сори, имам чувста към бившия, искам с теб да сме само приятели" и да го заебете ли..?
Ето затова после всички момчета говорят в множествено числи за вас и ви слагат под общ знаменател..
И ще се чудите защо постъпваме зле с вас и се държим студено..?
Защото всичко се връща..!

Правилно!!!

Какви са тея обичам сегашния ми приятел ама има чувства към бившия... е тва да не ти е харем да си избираш всеки ден с кой да си... като си скъсала бившия си да си мислила за последствията.. сега ще сърбаш каквото си си надробила!

Прецени какво изпитваш към бившия си и какво към настоящия и не ги лъжи и двамата и гледай да не напраиш некои любовен триъгълник и оплетеш кашите ....нз вече кво стаа с тая любов , накъде отиваме !?

vesito13
04-13-2009, 17:27
Бившият си е бивш , така е , но то си личи , че нещо още те влече към него . Според мен дори и месец да отказваш срещи и тем подобни , ще се стигне до момент , в който пак ще излезеш с него . Не си играй и с двамата , избери си само един , който ти прецениш , но нека е един ! И между другото най-добре поне за малко се отдръпни от сегашния ти приятел . Обмисли всичко и тогава избирай , за да не съжаляваш после ;)

SmiLeEmptYSouL
04-13-2009, 17:35
миналото си е минало .. то там си седи
аз лично не бих се връщала назад ,защото поне според мен събиране с бивш е разносилно на крачка назад в живота .. :) но както си прецениш :)