PDA

View Full Version : Много интересно.. (глупава тема)



mArMaLaDkA
04-11-2009, 20:08
Абе,за 7875487 път срещнах във форума твърдение,че трябва да се бръсне по посока на косъма,а не на контра.Ми хубаво,де,ама по посока на косъма нищо не става.Косъма не се отрязва напълно,ами остава леко набол и е супер противно.Ако било на контра,излизали подкожни косъмчета.-Че то и с епилатор могат да ти излязат подкожни косъмчета,и с кола-маска..Ама не,наистина сериозно се замислям,тея които твърдят,че трябвало по посока на косъма,те пробвали ли са го изобщо това?!

Сега не тръгвайте да ми обяснявате колко вредно било бръсненето-това е ясно.Просто ми е интересно това твърдение и реших да споделя. :oops: Готова съм да споря! 8-)

koshtramba
04-11-2009, 20:10
Бате, и аз тва винаги съм се чудела.Ще следя!

sladkish_14
04-11-2009, 20:11
Ммм за пръв път го чувам това :shock: .. Това ,че ако е на контра излизат подкожни косъмчета така е ,. понякога ,. Обаче пък по посока на косъма нищо не може да стане предполагам :?

TheNewReligion
04-11-2009, 20:12
Извод: трябва да ходим космати! Неведнъж съм писала, че горилите са много симпатични животинки.

mArMaLaDkA
04-11-2009, 20:20
^Не бе,просто знам какво ще стане.Ще се пръкнат хиляда философи,които няма да кажат нищо по темата,но задължително ще изтъкнат колко ужасно е с бръснача и как кола-маската е най-добрия вариант.Нали тая фраза я повтарят във всяка тема за обезкосмяване..

BigFakeSmile
04-11-2009, 20:30
ми то вредно ма как ше се прайш с кола маска долу??
то бахти болката бахти чудото..
ми нз...наистина нищо не става по посока на косъмчетата...аз винаги обратно и подкожни косъмчета до ся съм няяла

LovelyGirl
04-11-2009, 20:31
Аз давам 1во по посока на косъма, след това на контра.Само с първия вариант не става гладко :neutral: .
На мен пък не ми излизат подкожни косъмчета от бръсначката, но с епилатора да.
Така че не зависи само посоката на връснене.

Mihailova
04-11-2009, 20:32
Всичко друго мога да приема , но да си бръснете интимните части особено момичетата , колкото искате ми говорете - няма да го приема. Има си кола маска , всичко чистичко и хигиенично. С бръснене , космите само стават по-твърди , повече и по-тъмни. На всичкото отгоре след често бръснене , остават точици и пак си личи. По-хубаво нещо от кола маската няма.

BigFakeSmile
04-11-2009, 21:09
^^ми то хубаво, ама аз съм дете, което НЕ може да отделя по 20 лв на месец
дават ми по 3 лева...а когато съм на училище - по 2
в такъв случай?
не мога да кажа на майка дай ми 20 лв за еди кво си...особено за такова нещо пък изоообщо няя ми даде :?

Zehtinka
04-11-2009, 21:15
А такаа 20 кинта ша давам!Вместо туй ше се наям като сладко пиги у КFC :grin: А и ми е толкова комфортно да ходя косматаа... :oops: Uuupss,I did it again ! :oops:

Mihailova
04-11-2009, 21:17
BigFakeSmile Първо на колко си години ? Второ кола маската САМО на триъгълник е по-малко от 10 лева , а не 20 лева. А можеш и да си купиш кола маска от магазина - ленти , която струва 9 лева и ако можеш сама да се справиш - дерзай.

BigFakeSmile
04-11-2009, 21:21
хмм..кво е тва нападение??
на 15 съм и за по горното мнение, не не се тъпча, не си давам парите за храна, а за друго.
и не, не ходя космата..omg.. ползвам си самобръсначка през ден
ии тея лентички съм ги пробвала...ама не става нищо бе..или аз съм некадърна?

Mihailova
04-11-2009, 21:23
BigFakeSmile Първо не съм те нападала. Второ и аз съм на 15 години. И трето не , не си некъдърна , просто космите ти от бръсненето са затвърдели , косъмът им е станал по-здрав и не са податливи. А щом си имала пари за лентички , при условие , че кола маската само на тръигълник излиза малко по-скъпо , какъв е бил смисълът ?

BigFakeSmile
04-11-2009, 21:28
еми начи, когато си купих лентичките, разполагах с повече пари :-o
не ги давах за квото ся.. :o пък и то...и да събера 10 лв..на козметик ми е странно..няква жена да ми го прави...
с епилатор съм пробвала, обаче мноого косъмчета остават (остъй болката, аз съм мазохист)
само домашната кола маска няям идея как става, от къде се купува :D по магазини не съм виждала...може би аптека??
нз..просто не съм се интересувала..само самобръсначка и това е, ама си е гадничко :(

Mihailova
04-11-2009, 21:34
BigFakeSmile Някой ден ще съжаляваш много затова , че си се бръснала , но проблема си е твой :)

Zehtinka
04-11-2009, 21:38
хехе...мене кфо ме изкарахте тука Биг Фут-космато същество,което само се тъпче :D добре дее може и да е така,но всъщност се шегувах :D

EroSennin
04-11-2009, 21:47
Принципно буги барабата е най компетентен по тази тема но и аз ще споделя че се бръсна по посока на косъма, така са ми казвали и го правя защото на контра е много кофти чувството и в 80% от случайте кожата се раздразнява :С