PDA

View Full Version : Въпрос? А може би няколко... :D



BUUM
04-11-2009, 23:22
Момче съм на 15 години...
Какво мислите нормално ли е момче да си обезкосмява лицето (брада, мустак) с епилатор... Ще има ли някакви проблеми след това ( с кожата/космите) >>>???<<<

А има ли някакъв начин да се намали количеството на космите (да станат по къси, редки) , защото не искам да си махам космите от краката, но иначе са казано с една дума МНОГО... Повтарям, че не искам да ги махам напълно...

Моля изкажете мненията си, всяко едно може да ми бъде много полезно...
Мерси :)

praskovka91
04-11-2009, 23:55
еми това за епилирането не го прави..защото ако ти се получат подкожни косъмчета на лицето..ще е мн гадно..а за краката..ми дзн..махни ги..или ги изруси :D

BUUM
04-12-2009, 00:07
Ами пробвах с епилатор и стана супер бързо, и чак след седмица започнаха да се забелязват косъмчета... със самобръсначка сигурно трябва през ден да се бръсна ? а и сега са ми малко косми сигурно ще станат повече ако се бръсна, незнам и аз затова питам вас?

ами...а-аа-а... какво по дяволите представляват подкожните косъмчета? (не се смейте)

Давайте идеи за краката, че иде лятооо! ;(

shell
04-12-2009, 06:28
мали епилатор за лицето :-o не те ли боли много :shock: подкожно косъмче е когато косъма не може да пробие повърхността на кожата и остава вътре в нея и това потякога води до появата на пъпки. а за краката не се сещам за начин да намалиш космите-или ги махаж изцяло или не.

Jamalska
04-12-2009, 06:35
За краката...махни ги с кола маска.После им трябва бая време да пораснат в предишното количество.Аз си ги махам на ръцете така и ако си ги махна есента и зимата ги заеба до пролетта пак няма да са толкова,колкото преди това:/

clever
04-12-2009, 07:14
Къде такова нещо................?! :lol: Откъде ти хрумна да си махаш космите на лицето с епилатор ,пич!? :lol: Има си бръсначки за тая работа...А що се отнася до космите на краката-момче си -не ги махай :wink:

LovelyGirl
04-12-2009, 07:14
А не си ли чувал за електрическа самобръсначка :D
А за краката, няма как да се махнат наполовина или само част от тях.Или всичко, или нищо.
Ако ще ги махаш, по-добре дай с кола-маска.

galu6a
04-12-2009, 07:26
ами нз дали е полезно ,но със сигулност косъмчитата ще уредреят и след време даже ще спрат да растът :)

Mihailova
04-12-2009, 08:04
Много лоша идея , не си ли говорила със специалисти по този въпрос ? Кожата на лицето , не е като кожата на краката или интимните части , съвсем различна е. Когато космите на лицето се скубят , те обратно на очакваното не уредяват , а се сгъстяват , стават по-дебели и по-тъмни.

s1NNer
04-12-2009, 08:26
Когато космите на лицето се скубят , те обратно на очакваното не уредяват , а се сгъстяват , стават по-дебели и по-тъмни.


По твойта логика момичетата, които си махат мустачките трябва да са е егати мустака и всички, които си скубем веждите като малко ги оставим да пораснат те ще избиват двойно повече .. мисли малко преди да пишеш!


А колкото до автора .. бе ти малоумен ли си да си махаш космите по лицето с епилатор.. За какво по дяволите хората са измислили самобръсначка бе .. та даже и електрическа .. ?!? :-x Момче си за да се държиш като такова и съответно като всички момчета да се бръснеш - да ти расте брадата и после пак и пак ... Колкото до краката - ако си падаш гей махни си ги, ако си нормален ги остави .. уверявам те, че едва ли някой ще ти се смее, че имаш косми по краката .. все пак си момче.

Mihailova
04-12-2009, 08:31
s1NNer Драги , иде реч за бузките ;) Той да няма брада само на мустаците ?!

LovelyGirl
04-12-2009, 08:39
ами нз дали е полезно ,но със сигулност косъмчитата ще уредреят и след време даже ще спрат да растът :)

[/b]galu6a - на лицето няма как да спрат да растат :)
То, ако бешетака, всички момчета щяха да ползват епилатори :-D :) [/b]

mimsssssss
04-12-2009, 10:28
мн момчета ако се усетят в по ранна възраст и не се бръснат ходят на кола маска или с епилатора в домашни условия.преди месец гледах браун имат нов епилатор за лице със няколко приставки беше 90лж.предлагам ти наи добре да ползваш различни един за лице и един за тяло.обезкосмяването може да става така както решиш ти ако не изпитваш болка най ефикасно е сус епилация(но се препоръчва ползването на ексфолиант за да не ти станат подкожни косъмчета като почнат да изтъняват).за тези на краката не ги махай ако не ти пречат,и да много са все пак си момче и имаш хормони за по голямо окосмяване,ако не те притесняват теб самия мисля че няма защо да ги махаш-иначе кола маска всеки месец за година ще оредеят страшно много и може да спреш да ги махаш тогава.

ThisIsMe
04-12-2009, 10:33
Няма значение на колко години си.Ако имаш косми,защо да не ги махнеш?
Според мен ги махни само на лицето.Никога не съм харесвала момчета с мустаци,бради...честно казано,дори се отвращавам.На краката не ги пипай според мен.Момчетата няма нужда да го правят.

toy
04-12-2009, 10:41
Много лоша идея , не си ли говорила със специалисти по този въпрос ? Кожата на лицето , не е като кожата на краката или интимните части , съвсем различна е. Когато космите на лицето се скубят , те обратно на очакваното не уредяват , а се сгъстяват , стават по-дебели и по-тъмни.

абсолютни глупости!
няма как да ти станат по гъсти каквото и да ги правиш! човек има толкова фуликули, колкото му е заложено да има, ти не можеш да ги увеличиш или намалиш! космите не могат да станат по-редки, освен ако не си правиш лазерна епилация. няма такова нещо, че ставали по-гъсти. просто има някаква илюзия когато се епилираш, защото епилатора отскубва някой косъмчета, а други ги скъсва и така след известно време първо израстват тези скъсаните, после отскубнатите, не на веднъж и затова ти се струва, че стават по-редки. това са ПЪЛНИ глупости...
със самобръсначка стават по дебели и дълги.

Bianca
04-12-2009, 11:13
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!

toy
04-12-2009, 11:31
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?

galu6a
04-12-2009, 11:37
ами нз дали е полезно ,но със сигулност косъмчитата ще уредреят и след време даже ще спрат да растът :)

[/b]galu6a - на лицето няма как да спрат да растат :)
То, ако бешетака, всички момчета щяха да ползват епилатори :-D :) [/b]

ами аз нз за брадата ,но за женските мустачки знам така ,че почти изчезват с времето ама не се маахаг т епелатор ,а с лентички :)

Bianca
04-12-2009, 12:00
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?
Да, обаче преди бръсненето не всички косми са поникнали от фоликулите си. ;););)

BUUM
04-12-2009, 12:11
Такам...

За краката не съм казвал да ги махам напълно, а просто да не са много...
(или да имаш малко косми е гейско :D )

За лицето... защо не епилатор (като се използват нужните средства да не растат подкожни) Става супер бързо и НЕ МЕ БОЛИ (да :D )
:-P :P 8)

LovelyGirl
04-12-2009, 12:22
И какви средства се използват, за да не растат подкожни :-o
Аз за такова нещо не съм чувала :?

BUUM
04-12-2009, 12:30
Нали някой по-горе беше споменал, че има някви мазила? :shock:

mimsssssss
04-12-2009, 12:55
Нали някой по-горе беше споменал, че има някви мазила? :shock:
да ексфолиант(има гранулки които разтъркват мъртвата кожа и изкарват тънките косъмчета на повърхността на просто казано)

Joro951
04-12-2009, 13:28
Според мен краката си ги обезкосми с кола маска няколко пъти и така космите ше станат по-редки и по-малки..

summergir1
04-12-2009, 14:16
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?
Да, обаче преди бръсненето не всички косми са поникнали от фоликулите си. ;););)
егати скандалджийката, мислех, че само с мен се заяждаш... :lol:
по-леко с нервите, ще ти трябват...

Bianca
04-12-2009, 14:16
Много мислиш. :-)

Joro951
04-12-2009, 15:03
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?
Да, обаче преди бръсненето не всички косми са поникнали от фоликулите си. ;););)
егати скандалджийката, мислех, че само с мен се заяждаш... :lol:
по-леко с нервите, ще ти трябват...Недей да мислиш толкова, не ти се отдава явно..

GabisiTa
04-12-2009, 15:15
Лицето с епилатор? Как не те боли? :shock: :-o

BUUM
04-12-2009, 15:16
Ами то се свиква...

Wrathchild
04-12-2009, 16:09
Лицето не го обезкосмявай с епилатор! Мустака ти ще е толкова рядък и мек, че ще е като 'девствен'. А от това по-смешно нещо няма!

sweetsunshine
04-12-2009, 18:26
Ами пробвах с епилатор и стана супер бързо, и чак след седмица започнаха да се забелязват косъмчета... със самобръсначка сигурно трябва през ден да се бръсна ? а и сега са ми малко косми сигурно ще станат повече ако се бръсна, незнам и аз затова питам вас?

ами...а-аа-а... какво по дяволите представляват подкожните косъмчета? (не се смейте)

Давайте идеи за краката, че иде лятооо! ;(Ще ти дам един съвет,значи ти си се епилирай един път на 2 седмици някъде,защото косъмчетата изтъняват и започват да растат все под кожата и трабва да разчоплиш и т.н.,за да излезе иначе стои черно под кожата.И след 1 седмица когато започнат да растат ги бръсни,за да не изтъняват толкова много,защото може и белези да ти останат.Същото е и за краката например,аз съм момиче спилирам се 1 път седмично,но сега забелязах,че много са започнали да растат подкожно,и сега ще карам със бръснача една седмица,след това епилирам и така,че направо нямат махане подкожните...

mimsssssss
04-12-2009, 19:05
Лицето не го обезкосмявай с епилатор! Мустака ти ще е толкова рядък и мек, че ще е като 'девствен'. А от това по-смешно нещо няма!
защо да е грозно да няма брада и мустаци?трябва да му "чернее" лицето и да седи на точки от бръсненето ли?

Mihailova
04-12-2009, 19:06
Мразя мъже без брада , смисъл да си я бръснат няма проблем , но да си личи , че имат. Иначе все едно пипам .. бебешко дупе :-&

In4iTu_
04-12-2009, 19:09
Къде такова нещо................?! :lol: Откъде ти хрумна да си махаш космите на лицето с епилатор ,пич!? :lol: Има си бръсначки за тая работа...А що се отнася до космите на краката-момче си -не ги махай :wink:

victoriqq
04-12-2009, 21:20
неееееееееее не дей с епилатор... ще има да скачаш да врекаш.. мани не дей :D .. измисли нещо друго.. :)

Civilizationruller
04-12-2009, 21:23
с епилатор <.< 3 букви Г, е, й...

summergir1
04-13-2009, 10:55
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?
Да, обаче преди бръсненето не всички косми са поникнали от фоликулите си. ;););)
егати скандалджийката, мислех, че само с мен се заяждаш... :lol:
по-леко с нервите, ще ти трябват...Недей да мислиш толкова, не ти се отдава явно..
лапай бе _|_ келеш

Joro951
04-20-2009, 06:24
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?
Да, обаче преди бръсненето не всички косми са поникнали от фоликулите си. ;););)
егати скандалджийката, мислех, че само с мен се заяждаш... :lol:
по-леко с нервите, ще ти трябват...Недей да мислиш толкова, не ти се отдава явно..
лапай бе _|_ келешЗасегна ли се? :(

summergir1
04-20-2009, 13:38
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?
Да, обаче преди бръсненето не всички косми са поникнали от фоликулите си. ;););)
егати скандалджийката, мислех, че само с мен се заяждаш... :lol:
по-леко с нервите, ще ти трябват...Недей да мислиш толкова, не ти се отдава явно..
лапай бе _|_ келешЗасегна ли се? :(
не, защо ?

vellvet
04-20-2009, 20:38
за краката с епилатор ОК но лицето по- добре недей ... там кожата е доста чувствителна и може да се появят пъпчици подкожни косъмчета и зачервяване...

Joro951
04-21-2009, 09:31
^ Ако се бръснеш, естествено, че ще станат повече и по-дебели, по дяволите. :-o Какви ги приказваш?!^

повече ще станат, така ли?
ти косъма знаеш ли от къде ти излиза? от фуликула, колкото фуликули, толкова косми. колкото имаш като си се родил, толкова ще имаш и като умреш, повече НЕ МОГАТ да станат. тъпа ли си "по дяволите"?
Да, обаче преди бръсненето не всички косми са поникнали от фоликулите си. ;););)
егати скандалджийката, мислех, че само с мен се заяждаш... :lol:
по-леко с нервите, ще ти трябват...Недей да мислиш толкова, не ти се отдава явно..
лапай бе _|_ келешЗасегна ли се? :(
не, защо ?Шот си тъпа и бавна.. :oops: