PDA

View Full Version : Момичета: Какво правите за да имате красива кожа???



LifeIsGood
04-12-2009, 03:59
Аз съм на 20, от скоро започнах да се грижа за кожата на лицето си...За съжаление като бях по малка имах пъпки и редовно ги пипах и стисках. Имам късмет че нямам белези, но на места все още имам червено на местата на пъпките. Както и да е, от както започнах да се грижа редовно за кожата си имам огромно подобрение, лицето ми е гладко и красиво и съм много щастлива!!!
Ето какво правя:
Вечер си мия лицето със "Biore blemish healing cleanser" http://www.biore.com/usa/?enl_semgrp=brand&enl_semcamp=bior%E9_brand&enl_semterm=biore&enl_semeng=g&enl_medium=p&enl_semmatch=broad&enl_semadid=742471528&gclid=CMWlscq46pkCFRJhnAod_wnYSQ(аз съм в САЩ не знам дали в БГ я има тази марка)
След това ползвам хидратиращ крем, гел за около очите на същата марка.
Сутрин само слагам крем който също предпазва от слънцето, и пудра фон дио тен....
Веднъж в седмицата си правя маска за дълбоко почистване на черни точки и т.н.

Какъв е вашия режим??

galu6a
04-12-2009, 07:33
не се грижа кай знае калко сутрин ама не винаги с тоник на ГАРНИЕР и ако имам пъпки с едно лекарство нз како взех го он аптеката за 1,90 :-D ,а лятото понеже ми се омазнява лицето си правя маска от хума и така :)

titinkaa
04-12-2009, 07:54
мия си лицето вечер с един ексфолиант френси е на Биодерма а когато излзиам слагам фон дьо тен и слънце защитен фактор 40 заради кожата ми тъй като лесно се омазнява и от слънцето ми излзиат пъпки но като ползвам слунце защитния и нямам тоя проблем