PDA

View Full Version : теми при запознанство в Skype



xplodera
04-12-2009, 09:49
харесах едно момиче в импулс дадох + , тя ми отварна със същото . Взех и Skype.Много искам да я поканя на кафенце , разходка но неможе преди 10 мин да и имам skype , да не сме си писали нищо , да не знам как се казва , и да и предложа да излезем. Даите некви идеи за теми да се опознаем и след 2-3 дена да излезем :(

valdesbg
04-12-2009, 09:53
харесах едно момиче в импулс дадох + , тя ми отварна със същото . Взех и Skype.Много искам да я поканя на кафенце , разходка но неможе преди 10 мин да и имам skype , да не сме си писали нищо , да не знам как се казва , и да и предложа да излезем. Даите некви идеи за теми да се опознаем и след 2-3 дена да излезем :(

Може бе, кой те лъже че не може. Ама като начало разбери как се казва поне.. :)
А иначе - бъди готин и забавен докато си пишете. На въпроса как ще ти се изсмея най-искрено. След час най-много би трябвало да няма нищо против да излезете. Това при условие че ти си се представил като различен от всичката паплач в импулс, аха или където се сетиш още.

Успех.

myNameIsImmortal
04-12-2009, 09:56
ee как да не може да се сетиш? :-o
Като започнеш
- как се казваш
- на колко си
- какви филми харесваш
- каква музика
- любимите й занимания
- къде обича да се мотае с приятели
- къде учи

неща от ожедневието :)
Не е много трудно. :)
Описваш малко деня си, след което я питаш:
а как мина твоя, какво прави?

Говори че вече почва училище и ваканцията свършва.. все такива работи за които се мисли повече :)


П.П. Xplod-ки ли имаш?

nebrejnata
04-12-2009, 14:43
:razz:

soul1199
04-12-2009, 14:46
разбери повече за нея,според мен изчакай малко,за къде бързаш,питай я дали има приятел!

LittlePrincess
04-12-2009, 14:48
В скайп може да говорите за всичко. Хубаво е, че си се замислил, че няма да е много хубаво от 10 мин да й имаш скайп и вече да се уговарят срещи. Поне за мен е адски дразнещо.

GabisiTa
04-12-2009, 15:09
Запознай се първо с нея. Ами ако си има приятел? Говорете си известно време, виж как се развиват нещата ( и дали изобщо се развиват.. ) и тогава вече я кани .. :)

sexa_na_kompleksa
04-12-2009, 15:48
харесах едно момиче в импулс дадох + , тя ми отварна със същото . Взех и Skype.Много искам да я поканя на кафенце , разходка но неможе преди 10 мин да и имам skype , да не сме си писали нищо , да не знам как се казва , и да и предложа да излезем. Даите некви идеи за теми да се опознаем и след 2-3 дена да излезем :(

Може бе, кой те лъже че не може. Ама като начало разбери как се казва поне.. :)
А иначе - бъди готин и забавен докато си пишете. На въпроса как ще ти се изсмея най-искрено. След час най-много би трябвало да няма нищо против да излезете. Това при условие че ти си се представил като различен от всичката паплач в импулс, аха или където се сетиш още.

Успех.

На теб различен ли те струва?

DevilWish
04-12-2009, 15:53
ee как да не може да се сетиш? :-o
Като започнеш
- как се казваш
- на колко си
- какви филми харесваш
- каква музика
- любимите й занимания
- къде обича да се мотае с приятели
- къде учи

неща от ожедневието :)
Не е много трудно. :)
Описваш малко деня си, след което я питаш:
а как мина твоя, какво прави?

Говори че вече почва училище и ваканцията свършва.. все такива работи за които се мисли повече :)


П.П. Xplod-ки ли имаш?
Абсолютно ;)

nebrejnata
04-12-2009, 17:59
тоя скайп завладя младежите до нищо хубаво няма да се стигне :-o

GregoryHouse
04-12-2009, 21:04
Вие хора от ден на ден ставате по тъпи и несамостоятелни,а твърдите обратното....вече трябва някой освен да ви казва какво да правите ами и какво да говорите...скоро някой ще го прави и вместо вас...

MegabytE
04-12-2009, 21:11
Оу, brother...

LovEsIckk
04-12-2009, 21:27
Имай малко търпение бе .. И недей нахалства,ако много избързваш или прекаляваш най-много да те ореже!

53downfall
04-12-2009, 21:30
Ще си спестя наредбите.
Ти си задръстен,ми като я поканиш на кафенце за кво ще си говорите бе детенцеее???

Darkkiss
04-12-2009, 23:00
ворлд оф варкрафт

Aicken
04-13-2009, 06:38
ee как да не може да се сетиш? :-o
Като започнеш
- как се казваш
- на колко си
- какви филми харесваш
- каква музика
- любимите й занимания
- къде обича да се мотае с приятели
- къде учи
- свирки праиш ли
- а анален ?
- пари имаш ли да ми плащаш сметките
- ваще богати ли са

неща от ожедневието :)
Не е много трудно. :)
Описваш малко деня си, след което я питаш:
а как мина твоя, какво прави?

Говори че вече почва училище и ваканцията свършва.. все такива работи за които се мисли повече :)


П.П. Xplod-ки ли имаш?