PDA

View Full Version : Много разочарована..



Ne_Znaesh
04-12-2009, 10:08
Здравейте тийнове

Имам нужда от малък съвет..

Преди няколко седмици покрай общи приятели се запознаех с едно доста симпатично момче. Усетих някакво привличане... и на следващият ден той ми беше взел телефона от приятелката ми. Аз естествено горе- в небесата! :grin: Но веднага след като се запознахме той трябваше да замине за Варна ( а аз съм от София) за около 2-3 седмици. Той замина и се почнаха едни съобщения...всеки ден след едно негово съобщение, той моментално ме изтрелваше в небесата от кеф и радост! :grin: Много, много се привързах към него и ми ставаше ужасно кофти ако не си пишем или чуем един ден. И двамата тръпнахме в очакване да се видим пак след като той се върне...
И така той онзи ден се върна и ме кани да излезнем, да ходим на някакъв club. Аз не познавам никoй от неговите приятели освен братовчедка му, но останах успокоена след като той ми каза, че ще бъде до мен и няма смисъл да се притяснявам. :)
Уговорката беше да дойде да ме взе сам, но се оказа, че трябвало да вземе и братовчедка му с него. Качвам се аз в колата, той дори не ме поглежда, едно "здравей" не ми казва. :( Аз малко или много се притеснявах и през целият път само с братовчедка му си говорихме, а той си караше.После в club-a, пак се държеше дръпнато... все едно съм непозната за него :( Нито ме поглеждаше, нито... абе нищо, ние бяхме непознати! :( Не си удържа на обещанието да стои до мен...И така цяла вечер! :(
След като се прибрах нямах никакво настроение... Бях разочарована, защото малко или много си мислех, че поне "здравей" ще си кажем :) Защо така се получи!? Защо бяха всичките тези съобщеия след като той не ми обърна никакво внимание?! Защо се държеше така сякаш никога не сме се виждали нито чували??

Това негово държание ме провокира страшно много и да си призная...почуствах се много кофти...боли когато паднеш от облаците.

Take_That
04-12-2009, 10:12
Може би се е уплашил от всичко това, което е било м/у вас, докато той е бил във Варна или пък е твърде срамежлив и не знае как да реагира след цялата тази ситуация със смс-те.... Има ли някакъв шанс да поговориш с него? Мисля, че това е най-доброто решение :)

Ne_Znaesh
04-12-2009, 10:18
Междудругото той не е от най отворените...pone pred men. Леко мълчалив и срамежлив си е. Аз съм така по приказливата.. Но има като гледам страшно много приятели.. страшно много познати, контакти много. Не вярвам ако си срамежлив човек да имаш толкова много познати и приятели.. И не вярвам това да е била причината... Айде сега, цяла вечер един поглед да не ми даде..

:o :o

myNameIsImmortal
04-12-2009, 10:19
Трябвало е този път ти да поемеш инициативата, макар че това е било негово задължение, понеже той те е поканил в клуба.
Говори с него, питай го зали иска да излезете и да пробвате наново дали ще се получи.

Друг начин не виждам.
Успех. :)

Take_That
04-12-2009, 10:23
Междудругото той не е от най отворените...pone pred men. Леко мълчалив и срамежлив си е.

Ти сама го казваш - срамежлив пред теб, притеснява се, може би наистина това е причината, но да не гадаем, а най-добре този път да поемеш нещата в свои ръце и да говориш с него :)

TheNewReligion
04-12-2009, 10:46
Я , горе главата! Повече не го търси, не му се обаждай, не питай никого за него! Ако той не те потърси- той губи.

Iv4eTy
04-12-2009, 12:07
Ами има много причини да се държи така- срам, притеснение, може просто да е спекал и да не е знаел какво да прави, все пак смс-ите са едно, а общуването на живо друго. Може да не е бил в настроение-да се е случило нещо и т.н.
Потърси го, поговори с него и се изяснете. Попитай го за причината да се държи така и късмет :-)

FlashMX
04-12-2009, 12:09
Ами има много причини да се държи така- срам, притеснение, може просто да е спекал и да не е знаел какво да прави, все пак смс-ите са едно, а общуването на живо друго. Може да не е бил в настроение-да се е случило нещо и т.н.
Потърси го, поговори с него и се изяснете. Попитай го за причината да се държи така и късмет :-)
+1

LittlePrincess
04-12-2009, 12:21
Може да се е притеснил. А ти трябваше да му изтърсиш в клуба "сега ме доведе, за да не си говориме ли? и няма да си спазиш обещанието ли?" или нещо от сорта. Поне аз бих се заяла, не може да ми пише такива есемеси и после нищо :?

moneycomeme
04-12-2009, 12:36
...проблема е че и двамата сте се държали като гъзове... :) ти обвиняваш него,вероятно и той се чуди защо ли се е получило така и в крайна сметка никой не е поел инициативата-лоша работа!Мен ако питаш тва ви е било,явно няма смисъл да пробваш след като виждаш че дори старта ви не е добър!УСПЕХ!

anSsito
04-12-2009, 12:42
А защо си чакала той първи да ти обърне внимание? Какво ти е пречило ти първа да го заговориш? А ти каза ли му "здрасти"?
След случилото се може или да го забравиш или да поискаш да се видите само двамата и да си поговорите.. Евентуално и да се изясните ;)

cinderella_gugutka
04-12-2009, 12:44
според мен няма как да е станало защото се е притеснил или е много срамежлив :? но каква е при4ината само той си знае.грешката ти е 4е когато той не е поел инициативата ти нищо не си направила.трябваше да говориш насаме с него-как така ще ти обещае нещо а после нищо,и как така ще те покани да излезнете а цяла ве4ер една дума да не ти обели :? .аз ако бях на теб добре щях да го наредя а пък после да става квото ще.просто го попитай по някакъв на4ин защо се е държал така.ако не ти отговори-казваш му сбогом и това е(ама дори и това не заслужава)

nebrejnata
04-12-2009, 14:06
щом си по приказлива започни разговора и го питай защо се държи така да ти дава надежди а после да се държи студено

soul1199
04-12-2009, 14:21
според мен е трябвало да си излзете само двамата,не в club,а примерно на разходка,но само двамата,може да се е притеснил човека,покани го да излезете някъде двамата и се разберете!късмет :-) :)

Ne_Znaesh
04-12-2009, 15:53
Бях доста ядосана и без настроение снощи като пуснах темата и забравих да допълня, че той как си се мотаеше нещо ... аз го дръпнах за ръката и му казах " няма ли да танцуваме"??. Той дойде, танцувахме си, за ръце се държахме... И това е! Ако не бях аз и това нямаше да стане.
Аз няма да му се обаждам.. нека той се сети. :)

Crazy_sunchO
04-12-2009, 15:56
Абе, щом не се е получило още в началото, значи (поне според мен) нищо няма да излезе. Все пак се замисли че има мноооого момчета, които не биха се държали по подобен начин. Ще си намериш идеалната половинка, този го остави да се срамува и да се притеснява до края на живота си. Да не ти пука.

.. DeViL mAy CrY ..
04-12-2009, 17:05
Мисля,че трябва да поговорип с него.ПОсле ще се чудиш как щеше да стане ако беше звънанла или поговрила с него.Щом си поканила да танцувате,не ти пречи и да поговорите.Все пак ще си убедена какво е и няма да догатваш.Успех

Isabelle
04-12-2009, 17:36
Може да се е притеснил. А ти трябваше да му изтърсиш в клуба "сега ме доведе, за да не си говориме ли? и няма да си спазиш обещанието ли?" или нещо от сорта. Поне аз бих се заяла, не може да ми пише такива есемеси и после нищо :?
++