PDA

View Full Version : Целувките : )



iwsyY
04-12-2009, 10:19
Ами вчера една приятелка ми сподели,че когато се целува с гаджето си очите му били отворени :D Аз не обърнах внимание,обаче сега като се замисля..
Та!Според вас има ли значение дали очите са ти затворени или отворени,или е без значение? :-D И дали това,че очите му са отворени не значи,че не вкарва чувства в целувката?

m0ney
04-12-2009, 10:22
Силно възможно.имаше един тъкъв филм,когато момичето целуна момчето с отворени очи значеше ,че не чувства нищо!
И аз съм го изпитвала-когато е целувка по задължение не си затварям очите!Всеки е различен :)

Take_That
04-12-2009, 10:26
Да и аз съм чувала, че когато някой се целува с отворени очи няма чувства, но много много не го вярвам, може би просто така е свикнал дадения човек :) И аз понякога съм се целувала с отворени очи, но защото ми е било хубаво да гледам партньора си, но това е било за секунди :D , а не защото нямам чувства ....

ThisIsMe
04-12-2009, 10:36
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле.

3oPuTy
04-12-2009, 10:36
Миии зависи :) Аз лично се сещам за 2 варианта:
1.Не влага никакви чувства.
2.Обича да те гледа.
Аз лично адски рядко гледам,когато се целувам с някое момче,но сегашния ми си го гледам понякога,защото е такова ангелче и просто не издържам :oops: :-) :oops: Естествено това "гледане" трае няколко секунди и се случва рядко :)

Hilary_
04-12-2009, 12:12
Da ti imam problemite...edni se celuvat s otvoreni ochi drugi sus zatvoreni...koi kakto mu e kef!!! I ne nqma znachenie... celuvkata si e celuvka... :?

LittlePrincess
04-12-2009, 12:15
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле.

+1.

sexa_na_kompleksa
04-12-2009, 12:17
Винаги се целувам със затворени очи, без значение дали имам чувства към момчето, или не. xD

VilleBaby
04-12-2009, 12:21
Аз винаги си затварям очите.
Само веднъж погледнах да видя дали той гледа :D :D 8-) ...е ...не гледаше :D
Така ми се струва по-нежно...А и има неещо вярно в това , че който не си затваря очите не влага чувства... 8-)
:-)

p0iSsOonN
04-12-2009, 12:28
Аз винаги си затварям очите.
Само веднъж погледнах да видя дали той гледа :D :D 8-) ...е ...не гледаше :D
Така ми се струва по-нежно...А и има неещо вярно в това , че който не си затваря очите не влага чувства... 8-)
:-)

+1 Аз си гледах постоянно, защото не изпитвах нищо към него. Не го правех нарочно, но просто не се получаваше. 8-) А той си беше със затворени. :D

NotMyEmergency
04-12-2009, 12:29
Винаги се целувам със затворени очи независимо от обстоятелствата.И не мисля че това значи че момчето няма чувства просто всичко си е до самия човек.

BlueDream16
04-12-2009, 12:36
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле. +1

anSsito
04-12-2009, 12:37
И аз съм го чувала това, но не го вярвам.. Всеки се целува както му харесва, няма правило, което да гласи: "Ако се целуваш така значи еди си кво"
Иначе аз се целувам с затворени очи, но е имало моменти, когато съм поглеждала от любопитство.. :D

nicolepcd
04-12-2009, 12:52
Бе не знам дали ако е с отворени очи няма чувства, ама знам, че ако го видя с отворени очи ще се дръпна и ще се изхиля :lol: Смешно е, пък е и леко неловко :oops: :D

cinderella_gugutka
04-12-2009, 12:53
еми аз когато се целувах с едно мом4е много оби4ах да гледам,незнам защо се полу4аваше така ама кофтито беше 4е и той гледаше и се полу4аваше някво много неловко и 2-та да се гледаме :o а ина4е едно друго мом4е имам 4увството 4е всеки път когато ме целуваше о4ите му бяха леко притворени и ме наблюдаваше.така 4е дано не е вярно това 4е който гледа не изпитва нищо

teenems
04-12-2009, 13:06
все гъз .. :-o

TheBeliever
04-12-2009, 13:07
Според мен това са пълни глупости. И аз поглеждам от време на време, но това не значи, че нямам чувства. Приятелят ми също поглежда. И не съм съгласна, че е смешно или грозно. Напротив, може да бъде както изключително секси, така и адски романтично.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-12-2009, 13:12
abe sigurno nqma zna4enie no na men mi e po udobno sus zatvoreni o4i..;]

emily_1234
04-12-2009, 14:18
Аз не мога да се целувам със затворени очи... просто не мога и никога не съм могла ... някак си странно ми е 8-) :lol:

loveDeni
04-12-2009, 14:28
Ми зависи.Аз винаги се целувам с затворени очи.Пък дали е с отворени или затворени няма значние.Макар,че аз предпочитам и на двамата да са ни затворени :)

soul1199
04-12-2009, 14:30
винаги се целувам със затворени очи,един път реших да ги отворя и пак си ги затворих :razz: :razz: :razz: :razz: :shock:

Crazy_sunchO
04-12-2009, 16:48
един приятел каза, че когато се целува с отворени очи с дадено момиче, значи че иска да е с него, а като е със затворени очи си представя че се целува с някоя друга :D аз лично се целувам със затворени очи и от време на време поглеждам от чисто любопитство :-P

I_Know
04-12-2009, 17:09
ми по принцип няма значение дали са затворени или отворени.. просто зао да стоят отворени..?-- няма нищо за гледане :D

FancyGirl
04-12-2009, 17:11
Според мен това са пълни глупости. И аз поглеждам от време на време, но това не значи, че нямам чувства. Приятелят ми също поглежда. И не съм съгласна, че е смешно или грозно. Напротив, може да бъде както изключително секси, така и адски романтично.

съгласна...

gabsit000
04-12-2009, 17:22
порпинцип сам чувала,че като на момчето или момичето били отворени очите по време на целувка -то той/тя не влагал/а никакви чувства в целувката..тва са си някви хопотезички които а са верни,а не ..целувала съм момче което не изпитвам чувства към него...ам мойте бяха затворени..отоворих ги за моемнт да видя.. и неговите бяха затворени..ам не значи че е имало чувства помежду ни..тъй като на следващия ден никой никого не е търсил ... ;)

nebrejnata
04-12-2009, 17:28
не мисля че целувката с отворени очи има нещо общо с чувствата според мен просто така е свикнал човека

Fortuna
04-12-2009, 18:30
Kogato se celuva6 s1s zatvoreni o4i pove4e se naslajdava6 na celuvkata moje bi...Ina4e pri vseki e razli4no

LqPi7oO
04-12-2009, 18:34
4etoh w edin sait 4e ima hora koito nemogat s zatworeni o4i i edinstwenoto koeto e trqq da moje6 da izd1rja6 na blizostta da ne ti stane sme6no .. :D

Converse333
04-12-2009, 18:47
Ми аз винаги си затварям очите. :D Приятеля ми понякога ги държи отворени,понякога затворени.Но веднъж като видяхме 1 момиче и 1 момче да се целуват,момчето си беше затворило очите и фр ми каза:-Хаха,виж го този като някой п*д*рас си затваря очите... :-D

NaNa_SladuRana
04-12-2009, 18:52
когато се целуваш с човек,към който имош някакви чувства,то ти искаш в този момент единствено да се насладиш на целувката му,не те интересува нищо и никой в този миг-вечност,затова си затваряш очите

smiLe49
04-12-2009, 18:52
Е на всеки се случва да погледне някога или пък да забрави да ги затвори :D Не значи веднага,че няма чувства.

iwsyY
04-12-2009, 19:02
Да,и за мен е без значение,щото и аз си ги държа отворени понякога :D Беше ми интересно да видя какво мислите вие :) :-)

TheBeliever
04-12-2009, 19:26
когато се целуваш с човек,към който имош някакви чувства,то ти искаш в този момент единствено да се насладиш на целувката му,не те интересува нищо и никой в този миг-вечност,затова си затваряш очите

А може би искаш да запомниш този миг-вечност с най-малките детайли, включително и гледката на любимия човек. И затова си отваряш очите.
Няма нищо общовалидно, всеки човек и всяка целувка за различни.

vesito13
04-12-2009, 19:42
Това дали се целува отворени или със затворени очи , показва най-малко дали ме обича или не :? Когато приятелят ми ме гледа и аз оставам с отворени очи някак си тъпо би ми било той ме гледа , аз него не :-D Друг път и двамата сме със затворени очи ... и в двете неща намирам по нещо мило :)

Sw3eTy
04-13-2009, 11:49
Аз пък не мога да не ги затворя .. просто като инстинкт, рефлекс .. не знам и аз, ама самички си се затварят. Предпочитам и неговите да са затворени, иначе ми е някакво тъпо да ме гледа :D

GreenFairy
04-13-2009, 14:25
Смятам, че си го гладм достатъчно често и достатъчно от близо, че да се целувам с отворени очи, предпочитам да не го гледам докато го целувам, той също си затваря очите, та не виждам защо аз да го гледам непрекъснато. Пък и повече ми харесва когато ги отворя след това :)

FlashMX
04-13-2009, 16:44
Предпочитам затворени или много много многооо леко притворени - ама много рядко с притворени

vihrenco
04-13-2009, 17:35
на който както му харесва смятам аз - едни се целуват с отворени очи ,др със затворени , но това няма нищо общо с чувствата примерно ...целувката си е целувка бе хора :-)

FiRe_LaDy
04-13-2009, 17:57
Да и аз съм чувала, че когато някой се целува с отворени очи няма чувства, но много много не го вярвам, може би просто така е свикнал дадения човек :) И аз понякога съм се целувала с отворени очи, но защото ми е било хубаво да гледам партньора си, но това е било за секунди :D , а не защото нямам чувства ....

+ 1 .. и аз съм се целувала с отворени очи дори с момчето,кеото обичам,но беше,защото не можех да му са нарадвам и не исках да отделям поглед от него :oops:

YourPoison
04-14-2009, 12:05
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле.
+ 8-)

iwsyY
04-14-2009, 12:11
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле.
+ 8-)
ама то и аз понякога с отворени.. 8-)

vankata_kz1991
04-15-2009, 12:43
Според мен по-добре е да се целуваш със затворени очи...все едно всичко спира за миг и се наслаждаваш само на целувката :-) :-) :-) моите се затварят като по инстинкт....само понякога много рядко ги отварям за 1-2 сек и пак ги затварям :) :) :)

GossipGirl89
04-15-2009, 13:15
Хаха и аз си спомням, че преди години имах едно гадже, с което като се целувахме винаги бях с отворени очи не знам защо... :D Не мисля, че има някво значение дали са отворени или затворени :)

sweet_sorcerer
04-15-2009, 13:17
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле.
+с...като някаква риба опулен... 8-)

jambo_bs
04-15-2009, 13:31
Достатъчно се гледаме иначе чак не се понасяме 8)

galu6a
04-15-2009, 13:36
и аз се целуавм с затворени очи незнам защо само понякога ги отварям да го погледна :-D

Tomorrowww
04-15-2009, 19:52
Хаха и аз си спомням, че преди години имах едно гадже, с което като се целувахме винаги бях с отворени очи не знам защо... :D Не мисля, че има някво значение дали са отворени или затворени :)

зе ми думите .. тъкмо ми спести писането 8-) .. и аз преди година имах такова гадже , при което най - редовно си бях с отворени очи .. незнам защо просто си стояха отволени .. а може и това да е вярно , защото не изпитвах някви по - големи чувства към него :D

justbebsi
04-15-2009, 20:08
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле.
+с...като някаква риба опулен... 8-)
+1

kristito3
04-20-2009, 17:19
abe 4uvala sum 4e nikoi ot mom4etata po princip si durjat o4ite otvoreni, no ima i takiva koito si gi zatvariat. mislia 4e tezi koito si gi zatvariat naistina 4uvstvat liobovta :-) :-) nz mislia 4e e nai hubavo kogato sa s zatvoreni 04i :-) :-)

DevilWish
04-20-2009, 17:35
Винаги се целувам със затворени очи, без значение дали имам чувства към момчето, или не. xD
И аз бях така преди.Сега при последният си приятел, някой път го хващах, че е с отворени очи, защото си ги отворих само да го видя и го питах защо е така и аз си вкарах филм, че е като няма чувства /макар, че зная колко ме обичаше/, а накрая на връзката почнах и аз да го целувам с отворени очи . . и мисля, че наистина има значение . .тогава вече ми беше все по-безразличен. .

moon_flower
04-20-2009, 17:38
Аз понякога се целувам така,само че го правя понеже обожавам да го гледам как се целува със затворени очи. 8-)

beiho
04-20-2009, 18:10
Ми на мен не ми е удобно да зяпам муцуни, но пък приятелката ми понякога си отваря очите и не го намирам за сериозно!

beiho
04-20-2009, 18:16
Ама и аз съм се целувал с отворени очи и почти нищо не се чувства, няма възбуда, нищо, празно мляскане само.Не знам смисъла :-o

hisy
04-20-2009, 18:55
Da ti imam problemite...edni se celuvat s otvoreni ochi drugi sus zatvoreni...koi kakto mu e kef!!! I ne nqma znachenie... celuvkata si e celuvka... :? аз съм на същото мнение :)

FancyGirl
04-20-2009, 22:58
Има ли някакво значение подяволите ?
Всеки се целува различно, защо вярвате на някакви глупости незнам... :?

sladyr4etoo
04-21-2009, 18:29
всеки както си иска...няма правила :)

glorka94
05-06-2009, 12:42
Ама и аз съм се целувал с отворени очи и почти нищо не се чувства, няма възбуда, нищо, празно мляскане само.Не знам смисъла :-o
Е,аз не съм се целувала напълно с отворени очи,но само а момент ги отворих и наистина някак ми беше неприятно и нямаше чувство колкото и да обичах момчето,все едно :? :)

SunShinePearl
05-06-2009, 13:04
аз винаги се целувам с затворени очи но приятелят ми се целува с отворени :D отначало ми беше мн странно да ме гледа но вече свикнах супер рядко ги затваря ..и като го питах защо и той нз така съм свикнал да гледам човека тъй че...

donkihot
05-06-2009, 13:06
абе моля ви се..и аз така си мислих до вчера.. :grin: :o един пич,който харесвам ама харесвам ме целуна и аз така се шашнах че останах с отворени очи...дори като го проумях не ги затворих....въпрос на удоволствие...по-яко е с отворени...според мен

gumS
05-06-2009, 15:28
Хах според мен със затворени е по-яко...Моят приятел пък в началото изобщо не ги затваряше,но после като взе да се отпуска .. и от тогава все със затворени :P

skuck
05-06-2009, 15:41
хах някъде бях чел, че ако пратньора е с затворени очи,можело да си представя някой/я друг/а.

Не че на мене ми е повлиало това нещо ама се целувам с отворени очи, обичам да я гледам ... по скоро при мене ще е обратно ако ми е гадна тогава ще си затворя очите...
хахах направете аналогия с яденето на нещо зле изглеждащо хахаха

Shia
05-06-2009, 17:00
Не вадете психология от едно спонтанно действие.Аз си го гледам,особено в моменти,когато съм разнежена,не съм го виждал от дълго време или имам проблем и той ми е помогнал.

Xray
05-06-2009, 17:04
определено има значение,според мен като са затворени момичето/момчето обича истински... така мисля защотот при мен е така..

Cathylicious
05-06-2009, 17:18
Само веднъж ми се е случвало да си ги отворя и то защото наистина бях отегчена .. За мен е нещо като инстинк да си затварям очите при целувка ..

dydolinkka93
05-06-2009, 18:27
аз винаги се целувам със затворени просто по инерция : )) но според мене това как се целуваш, смисъл с отворени или затворени очи, не зависи от това какви чувства изпитваш :P

kristito3
05-06-2009, 18:28
най-хубаво е със затворени :-) :-) :-)

RoCkSpOt
05-06-2009, 18:38
Ами аз винаги си се целувам с отворени очи...ама винаги а наистина много обичам приятелката си... и вкарвам чуства в целувката тя винаги си ги затваря...

smileforyou12
05-06-2009, 20:15
НА МЕН МИ Е НАЙ-ДОБРЕ СЪС ЗАТВОРЕНИ ОЧИ НО ВСЕКИ СИ ПРЕЦЕНЯВА КАК ДА СЕ ЦЕЛУВА КАКТО МУ Е УДОБНО ТАКА :)

co0L_gIrL
05-07-2009, 12:11
ааххха ми не знам.. както му е удобно, но до сега не ми се е случвало някой да ме целува с отворени очи :D аз така.. поглеждам просто от любопитство..
един път само се случи и двамата да си отворим очите, бяхме се подпрели на един блок и се целуваме и изведнъж няква кола включи фаровете.. И аз някфо си отварям леко очите и го гледам той с няква много смешна физиономия :D

kristito3
05-07-2009, 13:39
един път само се случи и двамата да си отворим очите, бяхме се подпрели на един блок и се целуваме и изведнъж няква кола включи фаровете.. И аз някфо си отварям леко очите и го гледам той с няква много смешна физиономия :D :D :D :D много гадно така като са ви прекъснали :o бтв и мен така като ме изпраща до блока и като се целуваме все някой ще вземе да мине :D :D е не винаги де

co0L_gIrL
05-07-2009, 19:14
един път само се случи и двамата да си отворим очите, бяхме се подпрели на един блок и се целуваме и изведнъж няква кола включи фаровете.. И аз някфо си отварям леко очите и го гледам той с няква много смешна физиономия :D :D :D :D много гадно така като са ви прекъснали :o бтв и мен така като ме изпраща до блока и като се целуваме все някой ще вземе да мине :D :D е не винаги де

оле.. нас много често ни прекъсваха.. тъкмо ме целуне.. телефона му звънне :D тъкмо напреднем и вече сме се разцелували, ще минат малки дечица с майка си и баща си и ще питат "Ама мамо, баткото и каката какво правят :D " .. ии.. абе всеки път изникваше нещо.. Обожавам когато му звъннеше телефона да не вдига, просто да продължава да ме целува..
По дяволите, защо скъса с мен .. :cry:

Just_say_no
05-07-2009, 19:16
Ами няма нищо лошо човек да гледа докато се целува. Всичко е въпрос на навик и е мн спонтанно.

kristito3
05-07-2009, 19:27
:D :D

kristito3
05-07-2009, 19:27
един път само се случи и двамата да си отворим очите, бяхме се подпрели на един блок и се целуваме и изведнъж няква кола включи фаровете.. И аз някфо си отварям леко очите и го гледам той с няква много смешна физиономия :D :D :D :D много гадно така като са ви прекъснали :o бтв и мен така като ме изпраща до блока и като се целуваме все някой ще вземе да мине :D :D е не винаги де

оле.. нас много често ни прекъсваха.. тъкмо ме целуне.. телефона му звънне :D тъкмо напреднем и вече сме се разцелували, ще минат малки дечица с майка си и баща си и ще питат "Ама мамо, баткото и каката какво правят :D " .. ии.. абе всеки път изникваше нещо.. Обожавам когато му звъннеше телефона да не вдига, просто да продължава да ме целува..
По дяволите, защо скъса с мен .. :cry: при мен пък като мине някой и аз спирам, гушкам го и лягам на рамото му (за да не ме видят коя съм, ако са хора от блока :D:D:D:D ) наистина съжалявам, че е скъсал с теб :( :( :cry: :cry:

singlelady123
05-18-2009, 22:16
За парви път с отворени ама ги затворих :D :-)

Muccia
05-19-2009, 05:08
ами честно да си кажа..не са нито отворени като на опусум :D нито са напълно затворени..знам ли..леко отварям а и не го гледам в затворените му очи :-D За момент спирам да го целувам и тогава поглеждам към устните му..и пак продължавам..но очите ми пак си стоят така леко мижащи :-) и стига с тези глупости че ако те целува с отворени няма чувства за мен това са някакви глупави простотии дето нямат никакво значение.По ми е кеф да виждам горе-долу къде е но не и напълно :-D

mechtaq_za_teb
05-19-2009, 05:15
Силно възможно.имаше един тъкъв филм,когато момичето целуна момчето с отворени очи значеше ,че не чувства нищо!
И аз съм го изпитвала-когато е целувка по задължение не си затварям очите!Всеки е различен :)Да, и аз съм мислила за това. Според мен, когато си затворим очите, влагаме повече чувства. Някак си по-различно е... докато не ми е приятно да знам, че аз съм със затворени очи, а той с отворени :-D

XTREMEFREERIDE
05-19-2009, 15:33
Зависи от много неща. Може да е бил неспокоен или да го е било страх някой да не ги види. Незнам.
Аз понякога го гледам в муцунката :-D , защото докато се целуваме понякога се сеща за нещо и се усмихва, а тогава усмивката му е най - искрена и обичам да го гледам. Сладко е.
Според мен това не означава нищо. ;)

HipHopBlond
05-19-2009, 15:47
Оххх господи от тъпи по-тъпи теми...

Според тебе защо очите са затворени??? За да се пренесе в целувката на макс!!! Ако иска и на теб да ти достави повече удоволствие би трябвало в такива моменти нищо друго да не го интересува...

Еххх тея целувки бее, все некви проблеми все нещо не е наред...

Почвайте се и да се знае...!

vampirekiss
05-19-2009, 17:16
Всъщност не,че вярвам че ако се целува с отворени очи няма чувства,но ми изглежда много смешно и тъпо така,като целуваш някои и тои да ти се изпули в лицето.Грозно е .по-добре очите да са леко притворени или затворени,отколкото да те зяпа,като теле в зеле.
+1 :razz:

Аз веднъж пробвах и се почувствах хипер тъпо да зяпам порите на гаджето.