PDA

View Full Version : има ли такова нещо като"недоизпята песен"?



sapphirr
04-12-2009, 11:01
значи филма е следния:2ма души са заедно известно време,мъжката част е била първата,която е заявила,че обича другия.всичко е ОК до една интересна сутрин,когато (гореспоменатата) мъжката страна казва:"зает съм ,ще ти звънна по-късно,става ли..." и повече нито звъни,нито дори вдига телефон......а в крайна сметка никой от двамата не е сложил каквато и да била точка на историята.
та има ли такъв филм като недоизпята песен или недописана история или там както сами предпочитате да го наричате?

Re5peC7
04-12-2009, 11:09
всичко е индивидуално май..той може да мисли че песента им е изпята вече и затова така да прави..за нея пък може да не е понеже е свършило така...има варианти доста и всеки е възможен. Но темата ти ме навежда и към нещо друго..за недоизживяната любов с някого..това вече го има..там вече обстоятелствата се намесват и затова така се получава

Iv4eTy
04-12-2009, 11:49
Ами такава ситуация е много кофти. Лично според мен, в тази ситуация щом мъжа не се обажда е ясно за какво става въпрос, но все пак момичето е трябвало да го потърси просто да се изяснят.

BlueDream16
04-12-2009, 11:58
Кофти история.. аз съм инат попринцип и в такава ситуация,и да ме боли не бих го потърсила.. :(

Take_That
04-12-2009, 13:01
всичко е индивидуално май..той може да мисли че песента им е изпята вече и затова така да прави..за нея пък може да не е понеже е свършило така...има варианти доста и всеки е възможен. Но темата ти ме навежда и към нещо друго..за недоизживяната любов с някого..това вече го има..там вече обстоятелствата се намесват и затова така се получава

++++
П.П - щом той така иска, нека така да е... От темата ти разбирам, че си опитала да се свържеш с него, но той не е вдигал телефона си (колко страхливо и жалко от негова страна) Не ти трябва такъв човек ( Страхливец) ще срещнеш по-добър :) Горе главата и само Напред!

cinderella_gugutka
04-12-2009, 13:06
оххх моя поне ми вдигаше телефона :D :D :D
ами недоизпята или не просто трябва да го забравиш-о4евидно за него вси4ко си е изпяно,а щом за него е така зна4и и ти трябва да го оставиш

soul1199
04-12-2009, 14:55
ясно е какво е станало,той те е оставил,а ти си му ходила по гъза/като си му звъняла/примири се,ще си намериш друг

GabisiTa
04-12-2009, 14:57
Кофти ситуация, но няма какво да направиш. Опитала си, потърсила си го, но той явно не иска нищо с теб... Забрави го :?

sapphirr
04-13-2009, 11:50
ne sum kazvala ,4e stava vupros za mene.a poprincip pitam

InnchetO
04-13-2009, 12:10
О фак ;д при мене се получи нещо подобно ;д
Въпросния беше на екскурзия, аз звънях като побъркана 2 дена, после спрях и той накрая като се завърна ми съобщи в скайп, че "изобщо не е разбрал, че съм му звъняла" ;д нооо все пак иска да скъсаме ;д
Ебаго гадна е ситуацията.. смисъл в момента в който звъниш, притесняваш се, нервиш се и тн е просто ужасно. Поне да си ти теглят майната като хората, а не да се правят на путки!

Недоизпята песен? Не, песента е песен, докато има кой да я пее.

valdesbg
04-13-2009, 15:42
Мисля си че няма такъв филм. Или поне аз не смятам за възможно "просто" да изчезнеш един прекрасен слънчев ден...

SunShinePearl
04-13-2009, 15:46
О фак ;д при мене се получи нещо подобно ;д
Въпросния беше на екскурзия, аз звънях като побъркана 2 дена, после спрях и той накрая като се завърна ми съобщи в скайп, че "изобщо не е разбрал, че съм му звъняла" ;д нооо все пак иска да скъсаме ;д
Ебаго гадна е ситуацията.. смисъл в момента в който звъниш, притесняваш се, нервиш се и тн е просто ужасно. Поне да си ти теглят майната като хората, а не да се правят на п****!

Недоизпята песен? Не, песента е песен, докато има кой да я пее.
+1