PDA

View Full Version : Истината



sweet_emotion
04-12-2009, 11:02
Не искам да драня никои но моля който има отрицателни коментари да си запазят мнението за себе си. просто искам да си излея душата, по принцип не пиша теми просто чета някои от вр на вр да мини време ...

За мене е ваажно не дали има мускули и плочки по тялото (както повечето не биха са съгласили но за мене тези хора живеят в някаква илюзия) или пък някой фешън гъзар,аз предпочитам някой по скромен,който да не е красив а поне малко чаровен , да мога да разчитам на него ...Вие какво мислите по въпроса, понеже мн пъти тука попаднах на мнения от рода да е красив даима стегнато дупе да има хубава усмивка да има яка прическа и разни такива ... предпочитате не толкова известен , на когото приятелите могат да се броят с 1 2 ръце или супер готин , който все някога ши ви тегли шута ( с извинение ) :) :) :) :) :)

myNameIsImmortal
04-12-2009, 11:10
Разни хора - разни идеали..
Разбира се всеки иска готин пич, с много мускули, без никакви външни дефекти, да бъде желан от всяко момиче но да е само за нея и такива..
Само с разликата, че тя ще проплаче много по-скоро отколкото ти.. ;)
Защото точно тези "гъзарчета" си сменят момичетата, така както човек сменя носните кърпички когато е разболее..
Затова недей да се депресираш и прочие - рано или късно човек получава това, което иска и което заслужава.. и ще го получиш :)

:)

leoparda93sl
04-12-2009, 11:18
Напълно подкрепям мнението на myNameIsImmortal :) Свестните хора получават винаги,това което искат.А аз мисля,че си точно такова момиче :)

3oPuTy
04-12-2009, 11:22
В петък точно за това спорихме с компанията :) Зададох следния въпрос на един приятел:"Защо винаги се държиш лигаво и заядливо като 15 годишен?!" Той ми отговори:"Когато се държа добре с някое момиче то не ми обръща внимание,защото знае,че нито имам много пари,нито карам лъскава кола ... Сега съм решил да не давам "Евала" на никоя,защото всички са еднакви!!!"
От това изказване започна и спора ни :) Аз си държах на мнението,че не всички момичета гледаме парите и колите,а той обратното :) Дори се опита да изкара и мен поредната материалистка,но (за моя изненада) нямаше човек от компанията ни,който да не успори мнението му :) В крайна сметка стигнахме до извода,че от повечето им познати аз и още 2 момичета сме единствените момичета,които нито гледат външния вид,нито гледат парите,нито очакват да ги возят в някоя скъпа кола :?
Честно казано се бях шашнала тотално :shock: Като знам,колко много хора познават тия момчета и като чух от всеки един от тях,с какви момичета са имали "отношения" направо щях да падна от стола ... :shock: Знаех,че има доста материалистки,но не знаех,че хората като мен са толкова застрашени от изчезване :shock: :shock: :shock:


И все пак по темата:НИКОГА не съм гледала външния вид :? В списъка ми с бивши гаджета е пълно с момчета,които са нищо на външен вид,но са със страхотни характери :) Не гледам парите и колите ... Та за к'во са ми неговите пари,като не позволявам дори едно кафе да ме почерпят :? А за к'во ми е да имам гадже с лъскава кола?!Нека си има някоя обикновенна (или дори да няма),от колкото да си вдига самочувствието и да привлича вниманието на останалите с някоя лъскава количка :? В крайна сметка не ако искам личен шофьор ще си изкарам книжка и ще си карам моята кола,а няма да чакам гаджето да ме носи на ляво и на дясно :?

BlueDream16
04-12-2009, 11:39
Не е важен външния вид толкова,но не мога да възприема да съм влюбена в някои с криви зъби,мазна коса и т.н (примерно) .. leoparda93sl правилно каза,че свестните хорица получават каквото искат .. :(

Iv4eTy
04-12-2009, 11:43
Разни хора - разни идеали..
Разбира се всеки иска готин пич, с много мускули, без никакви външни дефекти, да бъде желан от всяко момиче но да е само за нея и такива..
Само с разликата, че тя ще проплаче много по-скоро отколкото ти.. ;)
Защото точно тези "гъзарчета" си сменят момичетата, така както човек сменя носните кърпички когато е разболее..
Затова недей да се депресираш и прочие - рано или късно човек получава това, което иска и което заслужава.. и ще го получиш :)

:)

Напълно подкрепям.
Момичетата, които гледат само външността на момчетата бързо остават сами, самосъжаляващи се и т.н.
А и още нещо, едва ли има човек, за когото приятеля/ката да не е красив/а. Вкусът на всеки е различен, но най-важното е самия човек, това което е вътре в него, а не лъскавата обвивка. Просто защото харесваш си някой, излизате и като видиш че човека две думи не може да върже или е някой хипер кретеняга ти се отщява, дори да е най-красивият.

Точно затова за мен е важно, не външния вид, а характера на човека.

LittlePrincess
04-12-2009, 11:49
Кой каквото харесва. Кажи ми когато познаваш (т.е. сте на здрасти и нищо повече) някое адски красиво момче, но не му знаеш характера и въпреки това те покани да излезете дали ще му кажеш "изчакай малко първо да те опозная" ?? Просто ми е интересно. Иначе те подкрепям напълно - за мен не е толкова важен външния вид колкото това как се държи с мен.

FlashMX
04-12-2009, 11:55
Повече хора като тебе трябва да има :-)

Iv4eTy
04-12-2009, 11:57
Кой каквото харесва. Кажи ми когато познаваш (т.е. сте на здрасти и нищо повече) някое адски красиво момче, но не му знаеш характера и въпреки това те покани да излезете дали ще му кажеш "изчакай малко първо да те опозная" ?? Просто ми е интересно. Иначе те подкрепям напълно - за мен не е толкова важен външния вид колкото това как се държи с мен.

Не става въпрос за това, да отказваш да излезеш с някой, когото не познаваш. Така или иначе, когато започваш нова връзка, в повечето случаи не позаваш добре човека. Въпроса е в това да си с някого, само заради външността му, въпреки че като характери не си допадате.

Hilary_
04-12-2009, 13:11
Purvo vseki si ima mnenie i vkus... vtoro ne samo "gotiniq pich" bi mogul da te zareje...i "skormniq" su6to moje... tova ne go opredelq krasotata i populqrnostta na edno momche... :? Posle ne zashtitavam nito ednite nito drugite... az izbiram tova koeto smqtam za nai-dobroto (po moe mnenie) ... sushtu taka mnogo po veroqtno e "skromniq" da stane ebati "guzara" ... no sushto tolkova e veroqtno i "gotiniq pich" da se prevurne v dobro i vliubeno momche (ot lichen opit go znam) ... taka che ako ne poglednesh chovek otvutre a ne samo kakuv e nishto ne stava... :? ai stiga tolko ot men... 8)
P.S. Sorka za latinicata... :D

Take_That
04-12-2009, 13:14
Колкото и жалко да звучи в нашето откачено време много момичета гледат парите, колите, външния вид, а момчетата "гъзари" си сменят половинките като носни кърпички. вземете един сайт за запознанства :shock: :shock: Нагледала съм се на някакви 13-14 годишни, които се снимали, така че да им се видят гърдите (та те на такава възраст сутиени носят ли бе :shock: ) или пък се снимат по бельо, за да може всеки да види колко красиво оформено тяло има съответното детенце..... Мисля, че тозно тези момичета имат най-голяма вина затова повечето( не всички) момчета да мислят само и единствено затова как да ги вкарат в леглото... Вие какво бихте помислили, ако видите някоя 13 годишна пикла(с извинение) разсъблякла ви се насреща - "Ела кумчо, изяж ме!" Такива момичета е нормално да са материалистки, да гледат пари, коли, външен вид - та те си падат по батковци, нали така!? На едно дете, колкото по-голяма близалка му дадеш, толкова повече ще се радва....!
Светът е тръгнал в някаква откачена посока, коята аз не разбирам, или аз съм задръстена, защото не гледам пари, коли, външен вид, а искам едно свястно момче, което да ме обича и да ме уважава или наистина сегашното поколение е ... абе не е за говорене! :shock:

cinderella_gugutka
04-12-2009, 13:19
всеки иска да има готино гадже и познатите като го/я видят да кажат-ей,каква яка мацка/какъв як пи4 е забил/а.той може да е с мускули,перфектно дупе и много популярен ноо това не е гаранция 4е ще си падна по него...и не бих тръгнала с някое мом4е само заради това

soul1199
04-12-2009, 14:15
всеки е различен,някой предпочитат такива хора,който описа ти,други-не,за всеки е различно,но лично аз съм на мнение,че не вс.е скъпата кола,яката прическа,готините приятели и т.н.,е да,като мина покрай някой такъв се заглеждам,но само толкова,предпочитам,като се запозная с някой да го опозная първо от вътре,защото,ако е някой гадняр,с яки дрешки,изобщо няма да го погледна,не вс.е външния вид,за мен е вавен характера,но и поне малко външния вид,поне да не ходи,като клошар 8-) 8-) другото е само подробнос] :)

sweet_emotion
04-12-2009, 18:29
FlashMX - благодаря ти много :)

nebrejnata
04-12-2009, 18:44
естествено че мама и тате като имат пари трябва да станат газарчета а и това не се отнася само за момчетата също и за момичетата който станаха кукли с голямо самочувствие. почти всеки търси идеала но когато ко намери в повечето случаи остава разочарован

Converse333
04-12-2009, 18:53
Аз по принцип винаги си харесвам някой леко надут с хубави дрехи,добре изглеждащ... :-D
Но в момента приятеля ми не е първия красавец,но е много чаровен.Облича се хубаво,въпреки че не е някой богаташ.В началото не съм си и мислела,че може да тръгна с такова момче.Но като го опознах започнах да го харесвам.Така,че за мен по-добре чаровно момче с хубав характер,отколкото някой надут красавец с много пари,който няма и грам мозък в кухата си главица. :)

vihrenco
04-13-2009, 17:25
Разни хора - разни идеали..
Разбира се всеки иска готин пич, с много мускули, без никакви външни дефекти, да бъде желан от всяко момиче но да е само за нея и такива..
Само с разликата, че тя ще проплаче много по-скоро отколкото ти.. ;)
Защото точно тези "гъзарчета" си сменят момичетата, така както човек сменя носните кърпички когато е разболее..
Затова недей да се депресираш и прочие - рано или късно човек получава това, което иска и което заслужава.. и ще го получиш :)

:)

Вярно е ,съгласен
рано или късно човек получава това, което иска и което заслужава

ysmiFchiCa
04-13-2009, 18:47
Разни хора - разни идеали..
Разбира се всеки иска готин пич, с много мускули, без никакви външни дефекти, да бъде желан от всяко момиче но да е само за нея и такива..
Само с разликата, че тя ще проплаче много по-скоро отколкото ти.. ;)
Защото точно тези "гъзарчета" си сменят момичетата, така както човек сменя носните кърпички когато е разболее..
Затова недей да се депресираш и прочие - рано или късно човек получава това, което иска и което заслужава.. и ще го получиш :)

:)
Ето това е.... ;) ... Напълно подкрепям!! :) :) :)

NotMyEmergency
04-13-2009, 19:02
Попринцип напълно те подкрепям! :) Но като се замислиш зад визията на газарче може да се крие човек който е напълно искрен и добър с теб.Тъкаче независимо как гледаш че е един човек от вън без да го опознаеш нищо не може да се каже. :P

dragonfly92
04-13-2009, 20:54
напълно съм съгласна с авторката :) моя приятел не е нито богат нито красив , но това не ми пречи :) аз си го обичам какъвто е :-)

oasis
04-13-2009, 21:47
Еми за мен е важна енергията която носи човек има някой хора, не кой знае колко красиви обаче в тях има нещо адски привличащо. А и за мен красотата е относителна, всеки си има негов усет за красиво! Но не бих била гадже с някой който не ме привлича по някакъв начин, когато съм влюбена в някой го виждам с други очи и за мен си е красив! :-D

zesoares
04-13-2009, 22:19
olleee gledam tuka ..i sled malky 6e si povqrvate 4e bixte xodelie s nqkoi ,,po obiknoven pi4 de ne e nqkoi super krasavec koito ne e bogat,nqma mn pari koli :-D :-D :-D ,, kvo iskate da kajete 4e v edno mom4e parvoto ne6ty de vi privli4a e ,,grozotiata mu,, edin krasavec/ bogata6 ima mn pove4e ot 6ansove ot edin obkinoven pi4 .Vse pak koi ne predpo4it da se vozi v baavarec ot trabanta :) .....,da vidite kvo staa kato parkiram bavarece pred disko samo otvarqm vratiti i toi sami4ak se pali :grin: :grin: aa vse pak ima i takiva momi4ete de si padat po obiknovenni momi4eta no sa mn mn mn malku....a kato gledam tuka vi vs ste takiva :( :(

Darkkiss
04-14-2009, 00:34
лъжа е

nadety250
04-20-2009, 18:16
FlashMX каза:Повече хора като тебе трябва да има

+1 :-)

AFT
04-20-2009, 18:51
Значи ако се появят двама младежи и двамата имат чувство за хумор, и двамата имат мозък и т.н. обаче единия е с плочки и готино трибуквие, а другия не, ще избереш втория, щото тва го прави скромен? И щото първия може да те зареже, тъй като е готин, а готините са лоши и известени? Мда, грозните хора винаги са мили душици, забравих.

А за "пичовете", които само мрънкат за тея пари нямам коментар... losers. (доста често взех да го използвам тва,хъх)

nymphadora
04-21-2009, 05:28
и аз мисля като теб :)

doodle
05-02-2009, 15:21
Ам..тфа че някои от момчетата са си просто такива : сменят момичетата за два дена , незначи че ако искаш да си с него нетрябва да тръгваш с него . Всяко момиче има своя идеал ...Просто трябва да си наясно в това което правиш и с какво се захващаш , за да няма след време разкаяния . Бъди с човека с които се чустваш наи добре , и с човека когото обичаш ! Без значение какъв е отвън , и какво е мнението на другите за това. Все пак живеем за себе си , не за хорското мнение :) :wink:

babity
05-02-2009, 15:48
Може би затова всички казват, че трябва да има "химия". Може да е ебаси добртат душа, ама ако има външност, с която да не мога да направя компромис или чак е мазен от доброта... мерси съм.

got2Bthe1
05-02-2009, 16:02
И все пак по темата:НИКОГА не съм гледала външния вид :? В списъка ми с бивши гаджета е пълно с момчета,които са нищо на външен вид,но са със страхотни характери :) Не гледам парите и колите ... Та за к'во са ми неговите пари,като не позволявам дори едно кафе да ме почерпят :? А за к'во ми е да имам гадже с лъскава кола?!Нека си има някоя обикновенна (или дори да няма),от колкото да си вдига самочувствието и да привлича вниманието на останалите с някоя лъскава количка :? В крайна сметка не ако искам личен шофьор ще си изкарам книжка и ще си карам моята кола,а няма да чакам гаджето да ме носи на ляво и на дясно :?

Момичетата като теб трябва много бързо да започнат да се множат че ставате малцинство...амин....

sku
05-02-2009, 21:48
Каквото и да си говорим външния вид има значение и хубавото е че всички имаме различни критерии т.е. за всеки влак наистина си има пътници!
И да за мен е важно да изглежда добре,но не и да не може да се почеше по врата от твърде мн мускули...И да важно е да е поне на моето материално равнище иначе някак си се чувства неудобно(да вметна че моето семейство си е най-нормално,така че не е нужно да е милионер!) И да важно е да обръща внимание на външния си вид,така както аз обръщам на моя, но ако има повече козметика от мен вече нещата отиват сериозно у лево! :-D
Искам да кажа че трябва да има баланс! Не съм материалистка-напротив,качествата на човека са много по-важни,но външния вид за мен има значение. А и квото и да си говорим първо харесваш някого на външен вид и после започваш да го опознаваш отвътре!
Важното е да има баланс-под опаковката да откриеш съдържание!

CheriHool
05-02-2009, 22:40
Не искам да драня никои но моля който има отрицателни коментари да си запазят мнението за себе си. просто искам да си излея душата, по принцип не пиша теми просто чета някои от вр на вр да мини време ...

За мене е ваажно не дали има мускули и плочки по тялото (както повечето не биха са съгласили но за мене тези хора живеят в някаква илюзия) или пък някой фешън гъзар,аз предпочитам някой по скромен,който да не е красив а поне малко чаровен , да мога да разчитам на него ...Вие какво мислите по въпроса, понеже мн пъти тука попаднах на мнения от рода да е красив даима стегнато дупе да има хубава усмивка да има яка прическа и разни такива ... предпочитате не толкова известен , на когото приятелите могат да се броят с 1 2 ръце или супер готин , който все някога ши ви тегли шута ( с извинение ) :) :) :) :) :)
Тоя на аватара ми е идеален за теб.
Точно това, което търсиш. :D
Ела. :-) Ще ти го дам за малко. :)

co0L_gIrL
05-03-2009, 12:47
една хубава тема.
Никога не съм харесвала тия момчета , дето се имат за много "оборотни" и не знам си какво.. Че са прекрасни, няма по хубави от тях, страшни гъзета, всяка им се лепи.. Никога не съм харесвала момче от този тип.
Момчето което харесвам в момента, е скромно- не е най- красивият, но в моите очи по- красив от него няма. Забавен е- кара ме да се смея, утешава ме когато имам нужда.. Обръща ми достатъчно внимание.. просто.. не бих могла да искам повече.. :smt007

ThisIsMe
05-03-2009, 12:51
всеки да си харесва каквото иска.АЗ лично съм на твоето мнение (авторката)

Ivalinka
05-03-2009, 13:39
защо все така излиза, че хубавите.. нараняват, а (обратното на хубав :D ).. са бижута, супер, ... и т.н.

1во, това изобщо не е така. зависи си от човека..

2ро- изисквам външност... до там да ми харесва да го гледам, да ми грабва окото... и най-важното, да има силни ръце и красива усмивка. просто задължително. :razz:

и не смятам, че има нещо лошо в това.
:)

niquetamere
05-03-2009, 14:41
haide pak obshtiq znamenatel ~ :?

ImmortalForever
05-03-2009, 14:58
Супер.Представям си го.
Ти и твоя ,изрично подчертавам скромен, "не-фешан" , "не-културист" ,а просто обикновен "принц" в парка..Привечер..Картинка..Т ой ти се усмихва..Жълтите му зъби никак не те смущават..Нали не е културист и не е събрал всичко пошло на този свят в себе си... Из косата му, се гонят късчета пърхот (но това е от вятъра)..нали прическата му не е фешънска...и ред други малки нещица..които и сама можеш да си представиш.. Скъпа, всичко това ти го направих описатлено, за да разбереш, че тия дето изглеждат и добре не винаги се правят на оборотни и не всяка от нас си търси точно такъв тип..Просто на такива попадаме.. и аз лично познавам и контактувам с много такива мъже и момчета..Повечето от тях имат много мозък в главата си и най-важното че го използват по предназначение.. и аз ти го заявявам най-чистосърдечно-не можеш да отсъдиш за някого по външния вид..Може да изглежда перфе и пак да е стока..Въпроса не опира до изглеждане, а до възпитание, възприятеие на ситуации и гледни точки...Това, че има и капути сред тях не ги прави еднакви...Вярно, че е не е важно как изгелжда, но ако се влюбиш в горе описания опростен вариант на мъж извъобще.. те признавам.....

TheBeliever
05-03-2009, 15:03
защо все така излиза, че хубавите.. нараняват, а (обратното на хубав :D ).. са бижута, супер, ... и т.н.

това изобщо не е така. зависи си от човека..

:)

Съгласна съм с теб.

Не съдете за всички по един начин. Познавам момчета от заможни семейства, които са с дългогодишни връзки и са адски щастливи с приятелките си. Не всички с пари и коли за говеда. Както и обратното, не е задължително да си гъзар, за да си бройкаджия и да тъпчеш момичетата както си искаш.
Моят приятел се поддържа, не знам дали е красавец, защото съм пристрастна ( :D ), но за мен си е супер. Като тръгнах с него нямах никаква представа в какво състояние е бюджета на родителите му :lol: Затова изобщо не виждам как това би могло да има някакво влияние върху избора на едно момиче. Вие какво, да не разпитвате момчетата колко е заплатата на техните преди да тръгнете с тях :lol:

Denchoy
05-03-2009, 15:38
ЕСТЕСТВЕНО, че характера на един човек/мъж е по-важен от визията му, НО познавам и секси момченца, които са добри душички :) И е нормално всяка от нас да иска добре сложено момче или ти искаш да ми кажеш, че ако дойде едно дебело пъпчиво момче с прекрасна душа и ти каже, че иска да бъда твоя принц, ти ще му кажеш "Окей, хайде да се опознаем"...Пълни глупости винаги трябва да има баланс между качествата :)

BigFakeSmile
05-03-2009, 15:50
външния вид е много важен, не държа да е някое конте, но поне да се поддържа :)
мн съм страдала от такива ''контета'', които се държат нагло и целия градд ги познава...
незнам вече и аз какво да искам..

MrBlinD
05-03-2009, 15:52
ЕСТЕСТВЕНО, че характера на един човек/мъж е по-важен от визията му, НО познавам и секси момченца, които са добри душички :) И е нормално всяка от нас да иска добре сложено момче или ти искаш да ми кажеш, че ако дойде едно дебело пъпчиво момче с прекрасна душа и ти каже, че иска да бъда твоя принц, ти ще му кажеш "Окей, хайде да се опознаем"...Пълни глупости винаги трябва да има баланс между качествата :)
Апфф никой не ти говори за някфи дебели и грозни същества с добри души ,наистина трябва да има баланс ,но не вярвам някое момиче да откаже и на момче средно красиво мило и може би не много богато освен , ако не е от ония там надути кифли без никфо покритие ...

krasitoOoO
05-03-2009, 15:57
според мен не е важен въшния вид,но има някой хораа... :?

BeeRy
05-03-2009, 15:59
Purvo vseki si ima mnenie i vkus... vtoro ne samo "gotiniq pich" bi mogul da te zareje...i "skormniq" su6to moje... tova ne go opredelq krasotata i populqrnostta na edno momche... :? Posle ne zashtitavam nito ednite nito drugite... az izbiram tova koeto smqtam za nai-dobroto (po moe mnenie) ... sushtu taka mnogo po veroqtno e "skromniq" da stane ebati "guzara" ... no sushto tolkova e veroqtno i "gotiniq pich" da se prevurne v dobro i vliubeno momche (ot lichen opit go znam) ... taka che ako ne poglednesh chovek otvutre a ne samo kakuv e nishto ne stava... :? ai stiga tolko ot men... 8)
P.S. Sorka za latinicata... :D

+1 :)

Denchoy
05-03-2009, 16:11
ЕСТЕСТВЕНО, че характера на един човек/мъж е по-важен от визията му, НО познавам и секси момченца, които са добри душички :) И е нормално всяка от нас да иска добре сложено момче или ти искаш да ми кажеш, че ако дойде едно дебело пъпчиво момче с прекрасна душа и ти каже, че иска да бъда твоя принц, ти ще му кажеш "Окей, хайде да се опознаем"...Пълни глупости винаги трябва да има баланс между качествата :)
Апфф никой не ти говори за някфи дебели и грозни същества с добри души ,наистина трябва да има баланс ,но не вярвам някое момиче да откаже и на момче средно красиво мило и може би не много богато освен , ако не е от ония там надути кифли без никфо покритие ...
Ами да нали това казвам, че баланса е важен..Обаче ми е доста забавно, когато някое момиче започне да обеснява как за нея външния вид няма абсолютно никакво значение, а същевременно мъжът мечта е Брат Пит, Чад Майкъл Мъри или Чък Бас :D