PDA

View Full Version : da go napravq li



neshtogoreshto77
04-12-2009, 12:47
Taka pitam za edna priqtelka...da q narechem E. :) {tq nqma reg,tuka}
Tq ima edin priqtel,koito se poznavat ot lqtoto...togava sa se zaribqvali i tova momche v momenta uj q svalq...tq e tvardo ybedena che iska toi da i e parviq....otkakto sa se zapoznalitoi ne e imal drugi priqtelki.....ne che sa hodili ....vsichki i kazvat che e playboy...no mnogo ot faktite...govorqt obratnoto :) Iska da spi s nego...sigurna e che go iska :{ noo moli za saveti ot vasha strana :}{}
:( :-x :x

ToniStoraro
04-12-2009, 12:53
Тва е все едно аз да питам дали да ида до Клозета.

BlueDream16
04-12-2009, 12:56
И аз как да помогна .. ?! Какъв съвет да и дам ?!... :shock:

neshtogoreshto77
04-12-2009, 13:03
da ti kaja i az neznam...pomoli me da pusna tema :)
a problema idval ot tova che ne e 100% sigorna che nqma da q zareje sled tova... :) no i tq go iska...kazah i da deistva spored men :)

ghetto_superstar
04-12-2009, 13:06
Тя го иска...той не вярвам да и откаже...има ли смисъл от питане :-o

Grudi_SeXa
04-12-2009, 13:16
Щом не е сигурна й предлагам комромисен вариант - да си купи вибратор и да го кръсти на момчето, така той при всички положения ще й е първия и никога няма да я зареже. 8)

Ravage
04-12-2009, 13:22
още една безумно тъпа тема . Шиба ви се - шибайте се ... кво питате друг дали да пуснеш на някой ... колко малоумни сте станали лапетата не ви знам ама като видя такава тема напрао умирам от смях . Все едно аз да питам напълно непознат/а дали да се оженя за приятелката ми :-x :-x :-x

neshtogoreshto77
04-12-2009, 13:27
още една безумно тъпа тема . Шиба ви се - шибайте се ... кво питате друг дали да пуснеш на някой ... колко малоумни сте станали лапетата не ви знам ама като видя такава тема напрао умирам от смях . Все едно аз да питам напълно непознат/а дали да се оженя за приятелката ми :-x :-x :-x

prav si...kazah i che nqma smisal...che tva zavisi ot neq i shtom iska da go napravi..tq "ama ako me zareje"............. :grin: :booooomb: :-)

soul1199
04-12-2009, 13:50
още една безумно тъпа тема . Шиба ви се - шибайте се ... кво питате друг дали да пуснеш на някой ... колко малоумни сте станали лапетата не ви знам ама като видя такава тема напрао умирам от смях . Все едно аз да питам напълно непознат/а дали да се оженя за приятелката ми :-x :-x :-x

prav si...kazah i che nqma smisal...che tva zavisi ot neq i shtom iska da go napravi..tq "ama ako me zareje"............. :grin: :booooomb: :-)кат си мисли,че ще я зареже,защо иска :shock: :shock:

Extremescream
04-12-2009, 13:52
Защото е поредната тъпа пикла,дето не знае ебе ли и се,или и се пикае.Аман вече..... :booooomb:

nebrejnata
04-12-2009, 13:53
нека да прави както сметне за добре едва ли хората който са иска ли съвет от тук са го изпълнявали такаче нека го направи ако иска

FeelMe
04-12-2009, 13:54
още една безумно тъпа тема . Шиба ви се - шибайте се ... кво питате друг дали да пуснеш на някой ... колко малоумни сте станали лапетата не ви знам ама като видя такава тема напрао умирам от смях . Все едно аз да питам напълно непознат/а дали да се оженя за приятелката ми :-x :-x :-x

prav si...kazah i che nqma smisal...che tva zavisi ot neq i shtom iska da go napravi..tq "ama ako me zareje"............. :grin: :booooomb: :-)

напълно съм съгласна с Ravage . ако я зареже-зареже.поне ще й бъде за урок и ще се научи да не бъде толкова наивна (за мен това е наивност,лично мнение).

soul1199
04-12-2009, 13:54
Защото е поредната тъпа пикла,дето не знае е** ли и се,или и се пикае.Аман вече..... :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

loveDeni
04-12-2009, 13:59
Ами едва ли някой тук може да й помогне.След като е решила - да си го прави.Никой нищо не може да каже,интересно що пускаш такава тема ;) Не е нужно да занимавате целия форум с лапешки истории :-x 8-)

Boyd
04-12-2009, 15:25
Taka pitam za edna priqtelka...da q narechem E. :) {tq nqma reg,tuka}
Tq ima edin priqtel,koito se poznavat ot lqtoto...togava sa se zaribqvali i tova momche v momenta uj q svalq...tq e tvardo ybedena che iska toi da i e parviq....otkakto sa se zapoznalitoi ne e imal drugi priqtelki.....ne che sa hodili ....vsichki i kazvat che e playboy...no mnogo ot faktite...govorqt obratnoto :) Iska da spi s nego...sigurna e che go iska :{ noo moli za saveti ot vasha strana :}{}
:( :-x :x

Щом искаш да ти е първия - действай. Все пак когато човек е сигурен, както си ти, го прави.

Давай!

ubuntureload
04-12-2009, 15:59
Да Ви eбa компетенцията и малоумието .... боли ме kyра за твойта приятелка ми като е разгонена да ходи да я оплодят и после да те кара да питаш дали е бременна ей такива прости същества наистина заслужават да бъдат чукани зверски като животни и след тва зарязвани като мръсни парцали!!!!

VilleBaby
04-12-2009, 16:08
Такам...щом тя толкова иска да е с него...и не са ходили...значи той не е направил нищо , за да тръгнат?
Ако става дума за секс не вярвам той да откаже...
Но да не се цупи после "приятелката ти " (мисля , че темата се отнася за теб , няма значение) , че я е наебал и зарязал.
Ако пък толкова й се ебе да си направят кефа , после ще съжалява , но поне ще си е взела поука...
(НАДЯВАМ СЕ)
Лапешки истории... :x

anyfany2
04-12-2009, 17:26
Никакъв съвет немога да дам..Ако се чувства готова-да го прави! Това е,но ако така пита по форумчетата и се колебае,значи не е готова..Де да знам.. [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(

ThisIsMe
04-12-2009, 17:55
не прави глупости!
затова ти е главата на раменете!

t1n4e7o
04-12-2009, 18:12
Като ти се е*е и две не виждаш, ръгай чушката в боба и хич да не ти пука :grin:

LovEsIckk
04-12-2009, 18:15
Няма нищо срамно да поискаш съвет.Тва с "приятелката ми" стана банално :o

hottie
04-12-2009, 18:40
Пиши на кирилица !