PDA

View Full Version : Да се опитам ли да се събера отново с него?



Crazy_sunchO
04-12-2009, 14:20
Значи, проблема е следния. Ходех със С. месец и половина, всичко вървеше както си пише по книгите. Наши общи приятели са ми казвали, че намеренията му са сериозни и че от всичките му приятелки до сега аз съм едва ли не най-добрата. Но има една малка подробност - учи в друг град и се прибира само в събота и неделя. Аз правех всичко възможно да прекарваме повече време заедно. Дайе много пъти съм бягала от училище само и само да съм с него. Но в наалото на тази седмица нещо стана, той се промени... Вече не ме търсеше толкова често, намираше си оправдания да не се видим и т.н. (той тази седмица си беше тук). Видях че нещата не вървят на добре и поговорих с него. Заряза ме. И сега ми е меко казано гадно... Искам да съм само с него, с никой друг... Той каза че задължително иска да остане приятел с мен, но това всички го казват... Да се опитам ли да си го върна или не? :(

П.С. Който няма мнение, просто да не пише, вместо да мисли как да ме съди. Тази тема е, защото искам съвет, а не защото мога да търпя подигравки.

FallOutGirl
04-12-2009, 14:31
хм.. и мене ме заряза снощи, но за причина ми каза невероятната простотия, на теб какво ти каза като причини :S

cinderella_gugutka
04-12-2009, 14:36
опитай-поне ако не стане ще знаеш 4е си напраила вси4ко възможно
но ако ще опитваш из4акай малко-2-3 седмици примерно защото сега ще ти откаже най вероятно

FallOutGirl
04-12-2009, 14:46
мм според мен, е доста унизително, след като те зарежат да се молиш и да обясняваш, колкото и да го искаш, защото така той ще е сигурен, че се пържиш и дори може да го е страх да се видите като приятели после, а и на тебе ще ти е доста неловко, пък и ако ти откаже ще се чувстваш мнооого по-зле, дай му малко време, дръж се куул :-D, ако не те потърси, му се обади и предложи да се видите и тогава ще си говорите ... ако видиш, че не му пука, недей да пробваш дори да говориш затова, изгубена кауза е :?

soul1199
04-12-2009, 14:48
според мен се остави на течението,не го търси...

BlueDream16
04-12-2009, 14:53
Приятелство след връзка.. :? хич не ми звучи на добре,по-добре се откажи и гледай възможно най-малко да мислиш за него .. продължаваш напред и това е :?

GabisiTa
04-12-2009, 14:55
Изчакай малко, недей веднага да го търсиш, може той да го направи или пък на теб да ти мине, кой знае... :)

Crazy_sunchO
04-12-2009, 15:04
хм.. и мене ме заряза снощи, но за причина ми каза невероятната простотия, на теб какво ти каза като причини :S
Ми аз го питах дали въпроса е там, че още обича бившата си, с която са ходили 1 година. Думите му бяха "не само това, имам си мои проблеми които няма да ти кажа"... :(
А, да, аз след 2 седмици имам рожден ден и го питах длаи ще дойде въпреки всичко, и той ми обеща да дойде. Ако до тогава осъзнае, че е направил грешка и иска да се върне при мен.... Това ще е най-големия подарък :)
Иначе мерси за съветчетата :)

Take_That
04-12-2009, 15:08
Заряза ме.

Ти си опитала да оправите нещата, да поговорите като нормални и разумни хора и да си изясните отношенията, а той какво Зарязал те... Момчето просто си е търсило повод да те остави и този разговор е бил и този въпросен повод.... Не го търси и не се влачи подир него, имай достойснтво и гордост! Горе главата и само напред гледай!

FallOutGirl
04-12-2009, 15:13
хм.. и мене ме заряза снощи, но за причина ми каза невероятната простотия, на теб какво ти каза като причини :S
Ми аз го питах дали въпроса е там, че още обича бившата си, с която са ходили 1 година. Думите му бяха "не само това, имам си мои проблеми които няма да ти кажа"... :(
А, да, аз след 2 седмици имам рожден ден и го питах длаи ще дойде въпреки всичко, и той ми обеща да дойде. Ако до тогава осъзнае, че е направил грешка и иска да се върне при мен.... Това ще е най-големия подарък :)
Иначе мерси за съветчетата :)

леле, дано ! Това наистина ще е добър подарък, и все пак ако се случи, не му се пускай лесно, увери се, че този път иска наистина да е с теб, а бтв ти май си теле 8-) Аз имам на 13 май , само, че не го искам ... :lol: а дотогава си живей животеца и гледай да си 'убава за рд-то ти :) Късмет !

Crazy_sunchO
04-12-2009, 15:15
Като мине рд-то ще пиша кво е станало. А вие стискайте палци :)

Take_That
04-12-2009, 15:21
Като мине рд-то ще пиша кво е станало. А вие стискайте палци :)

Стискаме! Даже на краката 8-)
П.П не се подигравам

VilleBaby
04-12-2009, 16:01
Забрави го.
Той те е зарязал изведнъж значи или там в другия град има друго момиче...или просто е видял , че нещо не се получава с теб.
Не се унижавай да се опитваш да си го върнеш...щом той те е скъсал... :? :? :?

TraPPed
04-12-2009, 16:11
аз не виждам за какво ще те подиграва някой...обаче ако се е появил някакъв друг фактор между вас,ако има друго момиче,ако тръпката е изчезнала не виждам как ще стане,но според мен не трябва да тръгваш да ми пишеш или да му се молиш да обяснява..всмисъл да се влачиш след него,защото е адски грозно и гадно-сега наблюдавам това при една моя приятелка....иска се търпение и умение отново да го заинтригуваш с нещо ново...

myNameIsImmortal
04-12-2009, 16:20
Oф, и твойта не е лесна..
1во искам да те питам, каза ли ти поради каква причина иска да сложи край на вашата връзка, или просто каза че иска да сложи край?

Точно това моментално отчуждаване, как така изведнъж да иска да приключите като гаджета и да останете приятели е "малко" съмнително..
Най-вероятно е да си е намерил друго момиче в града в който учи и да предочита да вижда нея 5 дни в седмицата, отколкото теб 2 пъти в седмицата..

Ако искаш изчакай малко, след което понеже нали ще е там където учи, можеш да му се обадиш, или пъкк да изчакаш да си дойде в събота и на 4 очи да проведеш разговор с него..

Ако е взел внезапно това свое решение, то може с последсвие да прецени че е сгрешил, да види че когато теб те няма, не всичко е както преди и да иска да е отново с теб..

не знам.. можеби пак трябва да опиташ, ако мислиш че може да се получи нещо, а ако не просто да го забравиш като момчето на сърцето ти, и да го помниш като бивш, който сега ще ти бъде просто приятел..

myNameIsImmortal
04-12-2009, 16:23
Забрави го.
Той те е зарязал изведнъж значи или там в другия град има друго момиче...или просто е видял , че нещо не се получава с теб.
Не се унижавай да се опитваш да си го върнеш...щом той те е скъсал... :? :? :?

И какво като той я е скъсал.. може пък да е било спонтанно решение, и след като премисли с нейна помощ да се оправят нещата.. познавам 2 такива двойки, където след някъде 4-5 месеца като са били заедно са късали и след което пак са се събирали и са заедно все още..
При всеки е ИНДИВИДУАЛНО!!!!

И няма такива унижения.. при любовта такава дума не съществува!..
Щом го обича и иска да е с него трябва да опита!

Crazy_sunchO
04-12-2009, 16:27
Oф, и твойта не е лесна..
1во искам да те питам, каза ли ти поради каква причина иска да сложи край на вашата връзка, или просто каза че иска да сложи край?
Ми аз го питах дали въпроса е там, че още обича бившата си, с която са ходили 1 година. Думите му бяха "не само това, имам си мои проблеми които няма да ти кажа"...

myNameIsImmortal
04-12-2009, 16:31
Ми аз го питах дали въпроса е там, че още обича бившата си, с която са ходили 1 година. Думите му бяха "не само това, имам си мои проблеми които няма да ти кажа"...

Е ето тук забрави всичко друго което съм казъл..
Защото като не иска да бъде МЪЖ и да каже защо поне те къса, и го страх да каже истината не му обръщай внимание..
Просто тук е момента в който трябва да го игнорираш и не трябва дори и за приятел да го искаш.. и като ти каже айде да излезем приятелски някъде и т.н. му казваш едно: Еми не мога, имам си проблеми, които няма да ти кажа.. и чао ..
:? ..

Crazy_sunchO
04-12-2009, 16:38
Иска ми се да можех. Че той ако ме покани на кафе някой път, аз няма да се замисля изобщо... Просто толкова се привързах към него, че искам да сме заедно и нищо друго :(

I_Know
04-12-2009, 16:42
мила, не мисля че си заслужава.. ще ти е трудно да го забравиш..но пък заслужава ли си 5 дни да го чакаш... и да се виждате само 2 дни.. получава се малко сложно...


но за да се почувстваш по-добре върни си го.. ;) опитай се :)

myNameIsImmortal
04-12-2009, 16:45
Воля..
Друго не мога да кажа.. :-o

teenems
04-12-2009, 17:22
ем пробвай да го върнеш ама и е от друг град :? ,айде дано рд-то мине добре :-)

nebrejnata
04-12-2009, 17:27
може би се забърква с друга а и нали е казал че още обича старата

scanadal
04-13-2009, 13:08
Недей да поглеждаш назад и да се надяваш да се осъзнае и да се върне при теб.Просто се опитай да го преодолееш.Преди време и аз така бях скъсала с едно момче за което давах живота си(той скъса с мен де),след седмица имаше имен ден и за моя изненада ми звънна да ме покани.Чувствах се невероятно щастлива,мислех че ще посика да се съберем отново.Но ти казвам,че това беше най-кошмарният ден и нощ в живота ми-държеше се много гадно с мен,лигавеше се,унижаваше ме,все едно беше непознат човек.
Така че просто поеми дълбоко въздух и продължи напред :)

ludotokrise
04-13-2009, 15:04
Сякъш аз съм го писала, мила и аз съм в т'ва положение, даже и по-зле ...кофти е, но остави го аз се опитвам да не го забелязвам(трудно е) оставям го той да ме поздравява, иначе излиза, че съм нагла и му търча по задника :?

vihrenco
04-13-2009, 16:42
Забрави го.
Той те е зарязал изведнъж значи или там в другия град има друго момиче...или просто е видял , че нещо не се получава с теб.
Не се унижавай да се опитваш да си го върнеш...щом той те е скъсал... :? :? :?

остави нещата така ,ако той се върне сам значи е осъзнал грешката си ,ако ли не има много др момчета нали така ...

Crazy_sunchO
04-14-2009, 18:13
и аз мисля, че ще е най-добре да се опитам да го забравя, повярвайте ми....МНОГО е трудно :(
ии мерси за съветите

beiho
04-14-2009, 20:44
Аве остави го замалко човека да подиша после, ако те обича, ще се върне при теб!

Supermie
04-14-2009, 21:16
Не искам да сипвам сол в раната обаче това с рождения ден малко вятър ми се струва ....кантара клони повече към секс...


Така, че по-добре да не спиш с него и после да сте приятели или да спиш с него и после да те резне пак.Не знам дали си струва ти прецени ;)

ilsi_
04-18-2009, 16:59
Аз също от 1 седмица съм в тва положение .. обаче е още по зле защото той вече си има нова приятелка .. Иде ми да се гръмнааа .. Ужасно е чувството да знаеш,че човека на к0йто си държал най - много цяла 1 година в момента прегръща и целува друга .. направо съм сасипана .. Бих направила и невъзможното да си го върна .. цяла седмица му звъня и го претеснявам накрая реших да се откажа ама чак днеска ..

Другите са прави .. направи всичко възможно по малко да мислиш за него и не го търси .. само ако не издържаш вече и трябва да го чуеш му звънни, но да знаеш по гадно ще ти стане ако наистина ти каже каде е с кой е или кво прави .. :? По добре се отдалечи от него и тайно се надявай като мен че ще се осазнае и ще се върне при теб .. Нищо друго не може да се направи .. Много добре знам какво ти е .. на мен ми идва да се самообия .. малко остана на втория ден да го направя добре че се връзомих и не ми позволиха да направя тая простотия, защото дори и така нямаше да си го върна ..

ELiTyYy
04-18-2009, 17:10
той е скъсал с теб...ако иска нещо-сам ще те потърси..

DevilWish
04-18-2009, 17:16
Заряза ме.

Ти си опитала да оправите нещата, да поговорите като нормални и разумни хора и да си изясните отношенията, а той какво Зарязал те... Момчето просто си е търсило повод да те остави и този разговор е бил и този въпросен повод.... Не го търси и не се влачи подир него, имай достойснтво и гордост! Горе главата и само напред гледай!
И според мен е так.Ако искаш изчакай да видиш какво ще стане. . ако на рожденният ден нищо не стане, остави го просто да върви.Ако го харесваш толкова значи искаш да е щастлив, ако се чувства щастлив без теб, остави го ;)

LDto
04-18-2009, 17:42
istoriqta ti e syshtata kato moita
no az do den neshen kakvo li ne napravih ne stana pla4eh i pred nego no eto pak sum v tova polujenie i edinstvenoto neshto koeto mi ostana sa bezcenite spomeni ot tova kolko shtaslivi bqhme v na4aloto i sega kolko studeni i razli4ni i mra4ni sme edin kum dr :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lqlqlqqqqqqqq
04-19-2009, 17:11
момчетата обикновено си търсят причини да зарежат едно момиче щото са страхливци така де повечето :-x .. но ако найстина мислиш че го обичаш поговори с него :( :( :( .. късмет ! ! !

rnbbaby666
04-19-2009, 22:41
само 1 ще ти кажа : НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!
продължавай да се бориш.Аз направих най-голямата ми грешка,че не му дадох време на моя бивш и веднага се захванах с друг ..

Crazy_sunchO
04-24-2009, 18:25
ВЪРНА СЕ ПРИ МЕЕЕНННН :grin: :grin: :grin: Мерси много за всички съвети, не му натяквах, че ми е гадно без него... И той просто се върна при мен... Два дни преди рождения ми ден!!! Не мога да опиша как се чувствам простооо... :grin: :-) :-)