PDA

View Full Version : Теодора Стефанова - поредната луда...или... ?



Goddess
04-12-2009, 15:39
Теодора Стефанова е личната ясновидка на италианския премиер и магнат Силвио Берлускони, както и новата гост - звезда в къщата на Вип Брадър.
Още в първата вечер я набедиха за луда, заради нещата, които говори...
Вие как мислите ?

Честно казано и на мен думите и ми звучат налудничаво, особено като говори за извънземното си, но съм човек, който винаги допуска и нещата, които не вижда. Това, че ние не можем да видим и разберем света и да видим нещата през нейния поглед, прави ли я (поредната) луда или ние сме прекалено ограничени ?
Поне за сега се държи доста адекватно, но постоянното споменаване на извънземното й предизвикаха доста коментари относно това дали има психични отклонения...а всъщност, като се замислиш, наистина много неща е предсказала, които са се оказвали истина след време.И човек като Берлускони й има такова доверие. Ванга е предсказала на майка й, че Теодора ще се прочуе като ясновидка...

AutumnTears
04-12-2009, 16:13
Според мен пък не е луда, може да е истина...а и нейният метод на "предсказване" не е много точен, защото повечето "ясновидки" от този тип говорят неясно и неточно, накратко думите и могат да се тълкуват по няколко начина.

Goddess
04-12-2009, 16:38
разбира се,че не е луда. даже е много хитра. луди са балъците,които и вярват :)

Да, абсолютно възможно е всичко да е за пари. Тя самата си каза, че в началото като е била в Италия, е била чистачка. Но пък Берлускони намерил кой да му лапа патката... :lol:
Въпросът е, че българите няма нещо, в което да не прозрем заговор, лъжа, измама и т.н и дори не допускаме ( не казвам "вярваме" ), че е възможно и да има хора, които да са по - различни от нас и наистина да имат някаква..."дарба"...

mArMaLaDkA
04-12-2009, 17:07
Да бе,ама каква е дарбата на тая?Да дрънка постоянно за извънземното си ли?То тогава и аз имам дарба,както не ми спира устата.Хубаво,видяла си нещо,сънувала си го,кажи го веднъж-два пъти,сетне млъкни.Като беше в "Стани богат" тея дни,водещият я пита за нейния Нилсън и тя почва едни истории,едни локуми да разтягаа,то едно такова тягостно му става на човек.Тая абсолютно е мръднала.Наскоро превключвах каналите и като я видях в "Горещо" си паднах-скъпа,доста изрязана рокля,направена прическа,налети гърди,обувки..-егати ясновидката,бе!Тя Ванга,каквато велика пророчица беше,не живееше в такъв лукс,да не кажа,че живееше в мизерия,та тая...Явно наистина добре предсказва с тая уста... :?

Spider4eto
04-12-2009, 18:53
Аре ве, като вижда в бъдещето, що не взе 200 000лв в "Стани богат". Нилсън къде беше да й каже отговорите? :-o
Не е луда, хитра е и знае как да си изкара парите. :)

LovEsIckk
04-12-2009, 18:55
Аре ве, като вижда в бъдещето, що не взе 200 000лв в "Стани богат". Нилсън къде беше да й каже отговорите? :-o
Не е луда, хитра е и знае как да си изкара парите. :)
+

Canis_Dirus
04-12-2009, 19:11
Въпросната Теодора Стефанова я има в Плейбой от Октомври 2002 по шунда, ако някой иска да я гледа.

На еротичните фотоси я бива, но са пуснали и лични такива, където няма грим и фотошоп (или поне е по-малко) и е яко блъсната в муцуната.

Pliok0019
04-12-2009, 20:38
абсолютна шарлатанка,поредната к*рва,която е намерила начин без труд да си изкарва прехраната :)

а на Берлускони му лапа патката,за тва я е наел за "лична ясновидка"...
Освен това е крайно елементарна и й личи, че е доста глупава.

Истинските магове не ги дават по телевизията и не парадират с дарбата си.

Seducti0n
04-12-2009, 22:04
Лудите хора не могат да манипулират /това, коего въпросната Теди прави/
Съзнанието на лудите е изолирано от реалността-те са в своя свят, в своя филм и дори не могат да направят връзка със случващото се в истинския свят.

Та... не, не е луда-тези, които и вярват са балъци. :)

afterforever
04-12-2009, 22:40
Бе светът ще свърши 2012, а ЕС ще се разпадне малко след тва, там е истината :razz: :razz: :razz:

Izzy_
04-13-2009, 12:48
Еми според тебе човек,на който му говори извънземно(даже и име си има :lol: ) дали е в ред?! :booooomb:
ПП:Всъщност не знам де,така ми се дава... :oops: 8-)

InitialD
04-13-2009, 22:08
Ха! Тя беше казала, че на финала на световното в Япония и Корея през 2002 ще се сблъскат Италия и Аржентина!
:lol:

Само дето Аржентина я отвяха в групите, а Италия налапа Корейският хуй на Хван Ан!

woshata
04-13-2009, 22:22
Бахти шарлатанката .

raduna
04-14-2009, 10:45
мисля, че щеше да е по-достоверна, ако беше избрала друго име на извънземното :D

PainMonopoly
04-14-2009, 15:17
разбира се,че не е луда. даже е много хитра. луди са балъците,които и вярват :)+1

Докато има идиоти, които си дават парите за врачки, ясновидки, знахари и вещици, ще има и кой да се препитава на техен гръб.

Lysit0
04-14-2009, 16:33
Поредната шарлатанка.Аз на друга освен на баба Ванга не съм вярвала ,няма и да го сторя.По простата причина,че дори и Вера Кочовска или там както беше е шарлатанка.Добре как баба Ванга виждаше и кога човек ще умре ,а тая същата Вера казвала нещо от сорта:'' ами на мен не ми е позволено да говоря за политиката с смъртта и не ги виждам.'' Първото,което е тя си противоречи,защото диния път не и било позволено ,a другият път невиждала.....абе пълни шарлатани,които си изкарват парите на гърба на хората.Има една ,казва се Мария Асенова.НЕ ходете при тая ми ,ако я виждате тая има повече силикон в устата и гърдите от мара отварячката,пък и тарифата и е 500лв на сеянс така да се каже.Била признат в цял свят дрън дрън.....също беше казала,че като била на 15-16 години Бог и диктувал от горе някакви рецепти ,с които човек можел да се излекува,имала над 3000.......Всяка нощ в 3 през ноща и диктували ,a писаното от нея било яроглифи и ей такива глупости.....Само шарлатани,човек да не се довери на никого на днешно време.

Mihailova
04-14-2009, 18:15
Един Господ знае какво умее тя или дали въобще умее нещо. Не съдете.

Alco
04-14-2009, 20:41
тая колкото прогнози е дала за мачове,една не е излязла вярна... за справка - беше казала,че на Евро 2004 България ще стигне много далече,а отпаднаха в групите с 3 загуби и голова разлика 1-9 :lol:

за светотвното 2002 беше казала че франция ше стигнат до финал, а те още първия мач паднаха сензационно от сенегал и не преминаха дори груповата фаза. 8-)

alwaysnforever
04-15-2009, 15:44
С това извънземно Нилсън ли кво беше..ме убива. :lol: :lol: :lol:

Enough
04-15-2009, 16:08
Искам да ме запознае с Нелсон (Нилсън О.о #царе). Искам контакт с извънземно <3

psychopath
04-15-2009, 17:29
четох някъде, че била чистачка на брата на Берлускони :D

на тая у изповедалнята сигурно и дават доволен брой помпи :D

Goddess
04-15-2009, 19:45
Унилсон. (wait) :-D

DjBaloon
04-15-2009, 21:17
не отричам нищо което не съм видял,както и не го приемам

SunSmile
04-17-2009, 16:32
разбира се,че не е луда. даже е много хитра. луди са балъците,които и вярват :)

Точно така! Хич не и се връзвам на думите пък и... извънземно... Къде е тва извънземно?! Сигурно е само духа му... Пълна глупост! Според мен най - лудия в случая е Берлускони!