PDA

View Full Version : Защо? (игра за умни хора)



Страници : 1 2 3 4 [5] 6 7

Tempest
05-28-2010, 21:56
мм... престараваш се - 1 седмица, няма и толкова, и си аут... щото трябва от някъде да черпим енергия, а откъде другаде, ако не от храната? Вода? Водата колко калории има? Всеки случай не стигат за дневните нужди от енергия... вчера бях на 4 вафли цял ден и днеска бях парцал сутринта... подкрепих се с 2 хамбургера и живнах... ето защо...


защо наистина повечето съфорумници само се лигавят? :?

SilverRain
05-28-2010, 23:18
защото сме мънички сладки лигавички пухести плюшкани муцонени мушмулчитЪ :-) 8-) ( да пази Господ )
защо съществуват емотиконите ? 8-)

Tempest
05-28-2010, 23:37
за да може да се "изразяват чувства" по интернет... което ми идва в повече и не се сдържам да се засмея... ффффахахаахаххахахааха


защо продължавам да льокам кола, след като е 2:37 и не ми се спи?

DeViLMaN
05-29-2010, 10:48
защото котката с ботушките още не се е научила да ходи :D

защо днес е празника на горна оряховица ? :shock:

Tempest
05-29-2010, 13:29
щото няма с кого да празнувам :D ай нанякъде брат?

Защо се чувствам прецакан?

Chrizz
05-29-2010, 13:45
шот си прецакан

Rule 20 гласи?

simi4ka
05-29-2010, 13:46
защото може би е така :D
защо трябва еднообразието да съществува

Chrizz
05-29-2010, 13:48
не трябва!
защо обама прилича толкова на бил гладен? :/

Tempest
05-29-2010, 13:59
въобразяваш си ;]

зашо го даваха да вали днеска е дге?!

_SwEeT_
05-29-2010, 16:14
zashtoto taka iskat :D

zashto duha vqtar :S :D

screammyname
05-29-2010, 18:22
Други сили, които причиняват ветровете или им влияят, са силата на баричния градиент, кориолисовата сила, плаваемостта и силата на триене. Когато съществува разлика в плътността между две съседни въздушни маси, въздухът се стреми да се премести от областите с по-високо налягане към областите с по-ниско налягане. Поради въртенето на планетата около нейната ос, въздушните потоци в области, достатъчно отдалечени от екватора и земната повърхност, са повлияни от кориолисовата сила. Триенето с повърхността на земята води до навлизане на ветровете по-навътре в зоните с ниско налягане.[2]

В по-общ план двата основни фактора, определящи едромащабната атмосферна циркулация, са разликите в нагряването между екваториалните и полярните области и въртенето на Земята.[3]

При анализа на ветрови профили ветровете се разглеждат в контекста на механично равновесие между физични сили. Такива модели се използват за изслеване на уравненията за движение на атмосферата и за количествени оценки на хоризонталното и вертикално разпределение на ветровете. Геострофният вятър е компонента на вятъра, представляваща резултата от кориолисовата сила и силата на баричния градиент. Посоката му е успоредна на изобарите и при незначително триене съответства приблизително на теченията над атмосферния граничен слой при средни географски ширини.[4] Термичният вятър е компонентата, дължаща се на хоризонтален температурен градиент или бароклинност.[5] Компонентата на агеострофния вятър представлява разликата между действителния е геострофния вятър и предизвиква постепенното изчезване на циклоните с времето.[6] Градиентният вятър е подобен на геострофния, но включва и центробежната сила.
Инфо-то е взето от :[http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%8F%D1%82%D1%8A%D1%80

:-P
Защо небето е синьо?

SilverRain
05-29-2010, 18:23
не е синьо ... 8-)
защо има добри и лоши хора ?

screammyname
05-29-2010, 18:29
zashtoto taka iskat :D

zashto duha vqtar :S :D



Във форума се пише само на КИРИЛИЦА ! Не е зле да прочетеш правилата - http://www.teenproblem.net/f/pravila.html няма да ти стане нищо ;)

SilverRain
05-29-2010, 18:30
zashtoto taka iskat :D

zashto duha vqtar :S :D



Във форума се пише само на КИРИЛИЦА ! Не е зле да прочетеш правилата - http://www.teenproblem.net/f/pravila.html няма да ти стане нищо ;)
да и се пише по темата

Mar7i
05-29-2010, 18:49
не е синьо ... 8-)
защо има добри и лоши хора ?

за да е по- интересно :)
Защо си тук ?

screammyname
05-29-2010, 18:57
За да се забавлявам 8-)


Защо има банкноти по 2 и 5 лева, а няма по 3 и 4 ?

Tempest
05-29-2010, 19:08
как ше няма!? ААА, ше се разправям с магазинерката!


Защо се лигавя?

SilverRain
05-29-2010, 19:13
шот си лигавнее
защо искам да живея сама в апартамента ?

screammyname
05-29-2010, 19:19
'Щот имаш hot and sexy boyfriend и го искаш 24/7 в леглото :D :D
Защо пея фалшиво : D?

Tempest
05-29-2010, 19:23
щото треа се подкрепяме ;]

SilverRain - кой те излъга, че съм лигавне btw?!


Защо не си е платила нета?

DeViLMaN
05-29-2010, 19:24
ми пей нефалшиво като можеш :D:D:D:D:D:D:D

защо небето е оранжево ? :(



















:lol:

SilverRain
05-29-2010, 19:24
SilverRain - кой те излъга, че съм лигавне btw?!



шом не си лигавне за кво са лигавиш ?

Tempest
05-29-2010, 19:29
ми пей нефалшиво като можеш :D:D:D:D:D:D:D

защо небето е оранжево ? :(


пак си гледал залеза, брат...

SilverRain - аз ако знаех, щях ли да питам?!

Защо не си е платила нета?

SilverRain
05-29-2010, 19:31
ми пей нефалшиво като можеш :D:D:D:D:D:D:D

защо небето е оранжево ? :(


пак си гледал залеза, брат...

SilverRain - аз ако знаех, щях ли да питам?!

Защо не си е платила нета?
е сори падна се тъй че аз ти отговорех, ако отговора не ти харесва съжалявам
пт: заквот няма пари
защо си толкова хубав/а ? 8-)

Tempest
05-29-2010, 19:34
не съм

защо е толкова смотана новата ми програма?! :?

Nakadah
05-29-2010, 19:35
аЗ ако не съм губав то кой ще бъде? :lol:

Защо само спамите?

DeViLMaN
05-29-2010, 19:35
щото ялов даскал я е прайл

защо не спиш ? :lol:

simi4ka
05-29-2010, 20:17
щото няма да е интересно

защо съществуват тъпи хора ?

diksi
05-29-2010, 20:25
Питай некой умен, ме не ме замесвай :lol:
Защо хората плачат?

Tempest
05-29-2010, 21:30
защото не могат да поемат ударите на съдбата.. или им се пречупва лесно психиката... и в двата (радост и тъга) случая :)


защо една мушичка я махам от монитора и тя пак каца на същото място?!

LiGiDY
05-29-2010, 21:31
щото има други хора които им праят мръсно


защо се пекат семките

Tempest
05-29-2010, 21:33
щото има други хора които им праят мръсно


защо се пекат семките

пекат ли се верно? Оу да е.. ем не знам... за да са пекани :)

защо една мушичка я махам от монитора и тя пак каца на същото място?!

LiGiDY
05-29-2010, 21:36
щото монитора ти там е разлят със няква течност


защо има бели негри жълтури

Tempest
05-29-2010, 21:38
а ти защо правиш разлика между тях? Все са хора... кво ти пука...


защо календара на маите свършва 2012?

sladk1KiFlA
05-29-2010, 21:48
щото са умрели не са могли да допишат 2013 :razz:
защ0 сега ми се пие като не ми се пие ?:-o

Tempest
05-29-2010, 21:54
щото са умрели не са могли да допишат 2013 :razz:
защ0 сега ми се пие като не ми се пие ?:-o

щото си кифла и не знаеш кво искаш


защо обиждате горките тестени изделия?

05-30-2010, 05:32
Тестени изделия..? Защото са кифли и не ядат нищо.

Защо човек се учи докато е жив?

maksimal
05-30-2010, 05:40
За да живее с наученото :-D

Защо не си учен??? :grin:

05-30-2010, 05:43
Защо не съм учен... ми, защото не разполагам с достатъчно голямо количество информация, за да се нареча знаещ и да могат хората да ме определят като учен.

Защо съществуват хипотезите?

Tempest
05-30-2010, 12:13
защото се опитваме да отгатнем всички въпроси, дори тия без отговор... което е жалко, жаждата ни за знание ще ни погуби някой ден!

защо искаме да знаем всичко?!

kris4ety14
05-30-2010, 12:18
защо искаме да знаем всичко?!

За да бъдем свободни :) .

Защо предразсъдъците могат да са опасни?

DaNGeRousLy
05-30-2010, 12:18
защо искаме да знаем всичко?!

Защото може би си мислим, че като знаем всичко ще станем по-умни.

Защо трябва да редуваме изворна и минерална вода ? 8-)

Lancelot
05-30-2010, 12:52
Защото употребата само на единия вид води до здравословни проблеми.

А защо когато някой види тема за Умни хора се чувства длъжен да се разпише в нея?

maksimal
05-30-2010, 12:55
Защото се мисли за умен 8-)


Защо пушиш/не пушиш

Sibel1990
05-30-2010, 14:11
не пуша.. незнам защо.. :? :lol: :lol:


Защо ми е толкова скучно в такъв прекрасен ден... :(

diksi
05-30-2010, 14:28
Може би утре имаш изпит.. ддз
Защо не знам кфо да питам.. :-o

December
05-30-2010, 15:44
Защото са ти се изчерпали идеите?

Защо мислите математикате е най-омразният предмет на повечето от нас?

05-30-2010, 15:57
Защото последователното логическо мислене не е присъщо за всеки човешки ум.

Защо според вас маите са изобразили краят на светът, който познаваме, и началото на нов през 2012 година?

dudit00
05-30-2010, 16:00
Защото последователното логическо мислене не е присъщо за всеки човешки ум.

Защо според вас маите са изобразили краят на светът, който познаваме, и началото на нов през 2012 година? Може би няма да е точно край. Или пък ще е край на лошите неща. :razz:
Защо хората обичат шоколадов сладолед? :o

December
05-30-2010, 16:00
Да плашат хората,и за да се спечелят няколко хиляди милиона от малоумни филми и книги :?

Защо повечето момичета пищят като видят паяк/стоножка или друго подобно грозно и страшно чудовище :shock:

Tempest
05-30-2010, 20:08
щото се превземат...


защо не понасям тишината?

elito96
05-30-2010, 20:15
защото се чувстваш самотен..

защо има звезди по небето ?

d3sincet0y
05-30-2010, 21:18
няма звезди... това е на Господ цедака

защо момчетата се опедалчиха?

00kk11
05-30-2010, 21:43
искат да са праят на интересни
Защо има зима 8-)

Tempest
05-30-2010, 21:56
щото има лято.. и тряа на някои да им е гадно, че е студено... Слънцето огрява под малък ъгъл Земята, така че лъчите не могат да затоплят повърхността, както и въздуха... затова е студено.. а що се казва зима.. не ме интересува


защо вярваш/не вярваш в бог?

Chrissie
05-30-2010, 22:05
Вярвам в Бог, защото на хората им е нужна някаква вяра - каквато и да е тя - за да имат надежда в нея и тя да им помага да вървят напред, да се изправят пред предизвикателствата и да им помага в трудностите. Всеки има нужда да вярва в нещо - някои в Бог, други в извънземни, трети в магическото... Но всеки има нужда да изпитва някаква вяра, дори и да не го осъзнава и/или отрича.


Защо има цветове?

Tempest
05-30-2010, 22:39
Защо има цветове?

защото вашия бог така е решил...

защо мислиш/не мислиш, че има извънземни?

офтопик:
ами аз не вярвам в бог и си се справям с предизвикателствата на живота, проблеми, изправям се след всеки удар... не вярвам в извънземните, а знам, че ги има, защото е егоистично и тъпо да мислим, че сме сами в едва ли не безкрайната вселена... наивно и егоистично... айде за бог да не почвам, че не мога да се спра после...

Chrissie
05-30-2010, 23:13
офтопик:
ами аз не вярвам в бог и си се справям с предизвикателствата на живота, проблеми, изправям се след всеки удар... не вярвам в извънземните, а знам, че ги има, защото е егоистично и тъпо да мислим, че сме сами в едва ли не безкрайната вселена... наивно и егоистично... айде за бог да не почвам, че не мога да се спра после...


Не, аз не споря нито се опитвам да създавам теми за спор. Просто изразих мнение, това е всичко. Да, съгласна съм - атеист си, не вярваш в Бог, не вярваш в нищо, свързано с него. Добре, никакъв проблем - всеки си има мнение, това е твоето и аз го оценявам, както предполагам си направил/а /по-скоро без "а"-то, струва ми се/ и ти, предполагам. Но тогава би следвало да вярваш в нещо друго, поне това е моята логика.
А и е доста странно да ми даваш такъв отговор - "защото вашият Бог така е решил". Това, че някои хора са вярващи съвсем не ги прави и глупави. Не винаги вярата заслепява.

По темата... Би трябвало, изключено е да сме сами във Вселената, а и съм убедена, че дори тези същества ще се присмиват на нашия "интелект".
Всъщност, ако трябва да съм честна, твоето обяснение, което даде по-горе за тази тема, е доста по-добро от моето. :)

Защо планетата ни е толкова малка?

Tempest
05-31-2010, 01:00
всичко, което не може да се обясни, се свързва с бог... започна да се използва като оправдание, като средство... и все пак не вярвам нещо да ми владее действията и съдбата... аз сам си я градя тая съдба...

относно темата: защо да е малка, добре си е... прекалено голяма щеше да е рядко населена... прекалено малка - щеше да е гъсто населена.... а и градовете щяха да са по-големи.. знам ли.. такова е устройството :)

защо ценностната ни система куца?

elito96
05-31-2010, 07:16
защото сме материалисти

защо Адам и Ева са се поддали на изкушението ?

DaNGeRousLy
05-31-2010, 07:42
Защо не ? :lol:


Защо слънцето свети ... ? :smt017

December
05-31-2010, 09:17
Предполагам,за да можем да живеем :lol: Много съм зле с физиката

Един въпрос свързан с това което пита Tempest. Защо христианството не признава другите религии.Защо тези хора са толкова вглабени и ограничени?Какво ги кара да вярват в Господ?

Само за Tempest,че ми стана интересно.защо си написал "вярваш ли в бог"?Примерно аз не приемам християнският Бог,но приемам други божества.Това да кажеш,че не вярваш в Бог е като да кажеш,че не приемаш друга религията и си атеист.

diksi
05-31-2010, 09:30
За мен Бог е един, различни религии - различни имена..
Защо Слънцето иска да угасне?

maksimal
05-31-2010, 09:53
Щот му писнало да ни топли 8-)

Защо вярваш/не вярваш в бог? :P

someonerandom
05-31-2010, 10:03
Ааа повтаряте се 8-)
Проблемът е,че и аз не знам дали вярвам или не.Трудно ми е да повярвам,че има нещо,което управлява животите ни,обаче не мога и да кажа,че не вярвам.
П.С:Снощи имахме дискусия на тази тема в едно бунгало...на не съвсем трезва глава :D .Забавно се получи 8-)
Защо е създаден алкохолът?

Tempest
05-31-2010, 10:26
offtopic:

Само за Tempest,че ми стана интересно.защо си написал "вярваш ли в бог"?Примерно аз не приемам християнският Бог,но приемам други божества.Това да кажеш,че не вярваш в Бог е като да кажеш,че не приемаш друга религията и си атеист.

ами бог е наименованието на кой да е бог, произволен... независимо коя религия е - мюсюлманство, християнство, будизъм и т.н. ако атеист е да не се кланям пред никакъв бог и да не приемам никаква религия - да, атеист съм

относнооо темата:
защото някой си е забравил компотите на времето и те са ферментирали...

а защо сега да пиеш алкохол е модерно?

maksimal
05-31-2010, 10:40
кой казал, че е модерно :lol:

защо е създадена дъвката 8-)

Tempest
05-31-2010, 10:49
да може да се твърди, че Наполеон е бил мултифункционален - дъвчи дъвка и мисли...

защо е модерно да си пушач днешно време?

Chrissie
05-31-2010, 11:01
December написа:

Само за Tempest,че ми стана интересно.защо си написал "вярваш ли в бог"?Примерно аз не приемам християнският Бог,но приемам други божества.Това да кажеш,че не вярваш в Бог е като да кажеш,че не приемаш друга религията и си атеист.


Съжалявам, че се бъркам, след като излишно е написано "само за Tempest" , но темата ми харесва. :)
Да, той не вярва в Бог, не вярва в никое божество и това реално го прави атеист - той го признава, приема го, не му пречи и очевадно е доволен. Защо това да е проблем? Всеки има право на избор, това е неговият.
А пък това, че ти вярваш в други богове би трябвало да те прави политеист. Това проблем ли е за теб? Проблем ли е за който и да било другиго? Не, нали? Той е направил своят избор, както и ти своят и това е чудесно.

Ох, и... Tempest, обяснението беше супер, благодаря ти. :wink:


По темата… Не смятам, че е модерно да се пуши… вече. Сега сякаш всеки се опитва да избягва цигарите – но, по-скоро е заради икономическата криза, отколкото за нещо друго. Предполагам, че повечето хората пушат само защото не могат да спрат.

Защо са създадени наркотиците?

Tempest
05-31-2010, 11:14
темата ми харесва вече... почваме все по-сериозни въпроси да задаваме :)

наркотиците са опиати... не знам защо са измислени, с лечебна цел може би.. и вече след това за глупости...


защо има такава жажда да знаем повече...?!
(говоря общо за човечеството)

Chrissie
05-31-2010, 11:24
Защото любопитството е в човешката природа, нормално е да искаме да знаем колкото е възможно повече неща - за щастие, понякога това в наш плюс, но не винаги, защото често пъти знанието може да ни изиграе лоша шега.

Защо хората са емоционални?

December
05-31-2010, 11:28
December написа:

Само за Tempest,че ми стана интересно.защо си написал "вярваш ли в бог"?Примерно аз не приемам християнският Бог,но приемам други божества.Това да кажеш,че не вярваш в Бог е като да кажеш,че не приемаш друга религията и си атеист.


Съжалявам, че се бъркам, след като излишно е написано "само за Tempest" , но темата ми харесва. :)
Да, той не вярва в Бог, не вярва в никое божество и това реално го прави атеист - той го признава, приема го, не му пречи и очевадно е доволен. Защо това да е проблем? Всеки има право на избор, това е неговият.
А пък това, че ти вярваш в други богове би трябвало да те прави политеист. Това проблем ли е за теб? Проблем ли е за който и да било другиго? Не, нали? Той е направил своят избор, както и ти своят и това е чудесно.
Ох, и... Tempest, обяснението беше супер, благодаря ти. :wink:
Не,нищо не съм му казала.Къде видя да го обвинявам,че е атеист.Аз питах защо е написал само за един Бог,а не съм му казвала нищо за това дали той вярва или не.Аз и затова съм против християнството.Те вярват,че само тяхната релия е истинска,и че всеки които вярва в нещо друго или не вярва,ще отиде в Ада :razz:

Въпросът на Tempest също е много интересен.Нали и National Geographic имат сега една такава реклама любопитен ли си?Ако хората не задаваха въпроси и не се опитваха да се стремят към повече,сега още щяхме да ходим голи и да спим по земята облечени в кожи.Много неща могат да се каже по този въпрос.Вече ние имаме много неща, но въпреки това учените се стремят да правят всичко възможно за да научат още и още.Това всъшност ме плаши,защото трябва да има и мистерии.А и ако знаем всичко,няма да е интересно и животът ни няма да има смисъл.
Tempest кажи ми какво мислиш и ти по този въпрос(защо има такава жажда да знаем повече...?! )Много ми е интересно как разсъждаваш :)

Съжелявам за големият офтопик.Дано модераторите да не го забележат.

elito96
05-31-2010, 11:28
Зашото ако не бяхме, щяхме да сме роботи..

Защо не сме безсмъртни ?

Tempest
05-31-2010, 11:35
иначе щяхме да сме киборги - роботи.. с една цел - да работим, да продължаваме рода и да умрем... трябва ни итрига :)

защо никой не признава хората, които казват истината в очите?

SonataArctica
05-31-2010, 11:36
щот са тъпи

Що има толкоз много букви и повечето ми се размазват?

Tempest
05-31-2010, 11:43
щото си пиян кат' кирка... или си махмурлия... или просто си сънен :)

защо задавате лични въпроси, чиито отговори, чудото да стане, няма да знаем?!

December
05-31-2010, 11:44
Да се правят на интересни.Може само да им е лигаво.К'во ти пука въобще?

Защо се нуждаем от писменост?
то и този въпрос е малко глуповат ама нищо 8-)

SonataArctica
05-31-2010, 11:45
щот съм тъп

що слънцето е топло?

DaNGeRousLy
05-31-2010, 11:47
Що'т тъй.


Защо китайската азбука има 100 (или повече букви), а бълг- та 30 8-)

Tempest
05-31-2010, 11:52
Що'т тъй.


Защо китайската азбука има 100 (или повече букви), а бълг- та 30 8-)

китайската азбука има около 2000 символа... учат се 3 години, честито... ние сме късметлии :) и някои все пак не знаят как да ги използват...

защо луната действа на водата (приливи/отливи)?

diksi
06-02-2010, 21:19
Не знам.. :-o
Ще повторя един въпрос : Защо никой не признава хората, които казват истината в очите? (tempest)

Tempest
06-03-2010, 22:17
защото на някои не им понася да чуят истината, казана без колебания и задръжки... защото някои предпочитат да си живеят в заблуда, създадена от сладникави лъжи... ами не - истината горчи :)


Защо добрите новини внасят енергия в хората?

TykaSePisheNick
06-04-2010, 07:59
Защото го развеселяват..А да те развеселят е хубаво! 8-)

Защо навсякъде е пълно с идиоти?

Djenka
06-04-2010, 10:16
Защото това е България! 8-)

Защо Земята е единствената планета, на която В МОМЕНТА има вода?

kris4ety14
06-04-2010, 14:29
Защото това е България! 8-)

Защо Земята е единствената планета, на която В МОМЕНТА има вода?

Земята не е единствената планета, на която има вода. На Марс също се предполага, че има, само че е дълбоко замръзнала.

Да не говорим и за някои други космически обекти 8-) .

Защо (с каква цел) е построена Великата китайска стена?

06-04-2010, 15:49
Ако историята не ми обягва, беше построена за да предпази Китай от монголските племена.. но може да не съм прав.


Защо хората чувстват умора?

kris4ety14
06-04-2010, 19:15
Ако историята не ми обягва, беше построена за да предпази Китай от монголските племена.. но може да не съм прав.


Защо хората чувстват умора?

Прав си :).

Защото в мускулите не постъпва достатъчно кислород за аеробните процеси и се натрупва млечна киселина в тях.

Защо при плаване в открито море се заболява от морска болест?

diksi
06-04-2010, 19:51
Не знам.. Защото морската болест се хваща при плаване в открито море??
Защо някой хора не държат на външния си вид и са посукани??

December
06-04-2010, 20:37
Защо са разбрали,че това е нещо повърхностно и не толкова важно колкото мозъчните способности.Или просто са мърлячи и непукисти :lol:

Защо се нуждаем от вода?

Tempest
06-04-2010, 21:43
защото.. ако не се лъжа 70+% от нас са вода... и тя ни снабдява с разни там.. съставки, които са ни жизнено нужни...


защо компютъра е неизменна част от днешното ежедневие?

TykaSePisheNick
06-04-2010, 21:56
Защото всичко е обвързано с него..

Вярно ли е, че мускулна треска се лекува само с повече движение и защо?

Tempest
06-04-2010, 22:14
амии вярно е, предполагам... не знам защо обаче... то мускулната треска е претоварване... което значи недобро окисляване на мускулите... с пвоече движения се задвижва и кислорода в мускулите и сигурно затова така се лекува.. ноо, да определено е вярно :) с мускулна треска съм качвал баири.. на следващия ден нищо ми няма :)

защо домашна Гроздана (гроздова ракия) ми блъскаше на Кайсиевица?!

BlowN
06-05-2010, 10:36
Защото е паднала някоя мишка вътре :grin: :grin: :grin:

Защо чемшира пожълтява след като някой се изпикае върху него ? :razz: :razz: :razz:

Tempest
06-05-2010, 19:28
кажи ми нещо, което не пожълтява, когато го препикаеш.. моля те!

защо не ми пука, че тя си има приятел..?! :shock:

December
06-05-2010, 20:13
Искаш да кажеш някой с който да излизаш и да играеш хек(не знам какво е това,ама съм чувала да говорят) :lol: Ами някои хора обичат само собствената си компания.
Tempest нали ти казваше на другите да не задават тъпи випроси от личният си живот, на които няма как да знаем оговора,а ти правиш същото :lol:

Защо през пубертета ни избиват пъпки?

Tempest
06-05-2010, 21:36
е, що задавам тъпи въпроси... щото 2 дена съм на алкохолна основа...

по въпроса: честно казано си нямам никаква идея, като цяло е неизменна част от пубертета... всичко, което може да ми щракне в мозъка е само теории (неверни ъф корс)

защо на някои хора алкохола им повишава мозъчната активност?

December
06-06-2010, 08:20
Не знам :lol: Сигурно им дава повече енергия или има някакви съсваки в него.Спирт :lol:
А за пъпките.То се иска постоянстово при ползването на продукти и всичко ще е ок :wink: Обаче повечето само момичетата се сещат да ползват(по мои наблюдени в козметика и диети 8-) :lol: )

Защо хората имат нужда от съня(я да видим кой си е купел новият брой на Нешънъл джеографик 8) :lol: )?

П.П. пак прекалих с емотиконките :?

Tempest
06-06-2010, 11:09
ами аз не ползвам козметика и нямам много пъпки...
по въпроса: нямам никаква идея защо трябва да спим... смисъл.. за да си починем, евентуално, ама не знам съня как действа на организма (и мозъка съответно) положително и ободряващо, при положение, че мозъка продължава да си работи... нямам пари за списанийца :)

защо хората си поръчват двоен хамбургер, голяма порция пържени картофки и след това диетична кола?

December
06-06-2010, 14:29
Щот е модерна :smt081 :smt081
За пъпките - и аз нямам :lol: Имам едно златно зелено мазило от Орифлейм без което не мога да живея и която ми спасява живота :lol:

Защо не можем да отидем на Юпитер( това госпожата по физика ни го обеснява в началото на годината.много е интересно,да видим дали и вие знаете 8-) )?

Tempest
06-06-2010, 14:58
физика нямам от миналата година, а и баща ми не ни е казвал (той ми преподаваше), предполагам заради метеоритния пояс между Марс и Юпитер?

Защо натискаме по-силно копчетата на дистанционното когато се изтощи батерията?

December
06-06-2010, 15:28
Правим отчаяни опити.Тъпото е, че копчетата май нямат никаква връзка със батерията :lol:
А за планетите: ами беше нещо общо за калциите в костите ни, и госпожата каза,че когата си на тази планета само при едно леко докосване ще ти се счупят костите.Нещо подобно...
Аз си мислех,че учителите взимат много пари,а казваш че нямаш пари за Нешънъл джеографик :shock:

Защо се нуждаем от списания и интернет 8-) ?

П.П.Май само двама човека пишем в тази тема :lol:

ParadOx
06-06-2010, 15:46
Защото търсим излишна информация с която да се забавляваме и да си запълваме мозъка с глупости

Защо някои хора не ядат зеленчуци? 8-)

BlackaTBW
06-06-2010, 16:05
Защо някои хора не ядат зеленчуци? 8-)


Защото зеленчуците не ядат хора.

Защо няма обикновен прах за пране?

December
06-06-2010, 16:14
Има :shock:

Защо преди малко изядох 2 пържоли а не давам над 44кг. :shock: :? ??

kris4ety14
06-06-2010, 16:29
Има :shock:

Защо преди малко изядох 2 пържоли а не давам над 44кг. :shock: :? ??

Защото метаболизмът ти е наред и всичко излишно се "изгаря" от организма.

Защо Том Сойер боядисва оградата на леля си Поли?

December
06-06-2010, 16:32
За да спечели парички 8-)

Защо влизаш в тийнпроблем :lol: ?

kris4ety14
06-06-2010, 16:42
Нямам си друга работа :D .

Защо Робин Худ бива обявен за човек извън закона?

Tempest
06-06-2010, 19:30
сигурно заради политически цели.. краде от богатите, нормално алчните копелета да се обявят срещу него :)

защо си мислите, че даскалите вземат много пари?!

loris
06-06-2010, 19:35
Мии всъщност не си мисля .... :D :D :D


Защо защо ????
ай ся да видим как ш ми отговори следващия? :D :D :grin:

Dessynka
06-06-2010, 19:41
Щото така :D

Защо трябва да има толкова болести и нещастие?

Tempest
06-06-2010, 20:43
за да можем да оценим доброто и здравето :)

Защо някои родители са толкова консервирани?!

December
06-06-2010, 21:02
защо си мислите, че даскалите вземат много пари?!Ами колко стачки правеха би трябвало да има успех :shock:

Яко ли е да ти преподава родителят ти 8-) :lol:
Винаги съм си мислела,че е адски зле.

Tempest
06-07-2010, 21:01
за да можем да оценим доброто и здравето :)

Защо някои родители са толкова консервирани?!

ъпец

sunshine1
06-07-2010, 21:10
защото не са либерални,,
защо някой ми чука на прозореца по тва време?

diksi
06-07-2010, 21:16
Щото иска да те пита нещо и не му се спи 8-)
Защо повечето не се кефят на стари песни?
Поздрав : The Underdog Project - Summer Jam

sunshine1
06-07-2010, 21:19
щото се прават на гъзари..
защо не спирам да пиша?

Tempest
06-07-2010, 22:48
щото не ти се спи, вероятно си влюбен/а...

Защо на опаковките с храна за кучета пише: Нов, по-добър вкус – кой я е пробвал?

December
06-08-2010, 09:45
Онова куче дето ходи на Марс 8-) То е най-умното и може да говори.Питали са го дали е вкусно и то е казало "Да,това е най-очарователното нещо което някога е докосвало непцето ми.Бих си го купил и за 10 паунда!Ще кажа на моята кучка само това да ми опакова в раницата когато пътувам за Марс!"(представете си го с един интелигентен акцент :lol: )

Защо дрехите ни се мачкат :lol:

nerealnasmart
06-08-2010, 14:30
Мачкат се, за да правят поколение. 8-)

Защо???

wali00
06-08-2010, 15:43
Защото.



Защо повечето, които създават теми, са прости и неграмотни,,?

diksi
06-08-2010, 17:30
Защото умните си имат работа..
Защо повечето от децата в България не спортуват? :-o

December
06-08-2010, 18:55
Защото са заети да ходят на кафенца или да седят пред компютъра :?

Защо английският е най-популярният език(засега)?

wali00
06-08-2010, 19:19
Защото е сравнително лесен и практичен.. Пък и през 19-20 век, Англия е била много силна държава, която се наложила в Европа.. Наред с някои традиции и закони, се е наложил и езика.. 8-)




Защо Титаник потъва..?

diksi
06-08-2010, 20:51
Като махнем айсберга.. Потъва, защото Лео трябва да умре..

Защо солените палачинки се ядат по-бавно от сладките? 8-)

kris4ety14
06-08-2010, 21:25
Като махнем айсберга.. Потъва, защото Лео трябва да умре..

Защо солените палачинки се ядат по-бавно от сладките? 8-)

Защото сладките палачинки съдържат много повече въглехидрати, които са основен енергиен източник за тялото.

Защо наркотиците са вредни?

Tempest
06-08-2010, 22:24
защото разсипват организма, също и водят до пристрастяване => допълнителни разходи..


защо на повечето им пука за мнението на масата хора?!

Nakadah
06-08-2010, 22:30
Защото ми се ходи до тоалетна

А защо на следващия не му се ходи до тоалетна :shock: ?

Tempest
06-08-2010, 23:04
щото не е пил колкото тебе


защо всички се кефят на някви супер безсмислени песни?! (главно от рода на "мрън-мрън")

YeahItsMe
06-08-2010, 23:06
щото не е пил колкото тебе


защо всички се кефят на някви супер безсмислени песни?! (главно от рода на "мрън-мрън")
защото ежедневието им е празно и скучно и за тях това е нещо велико :)

защо така не ми върви ?

Tempest
06-08-2010, 23:26
минаваш през такъв период.. и аз така си мислех и всичко се оправи :) споко, и с тебе ше стане така ;]

защо живеем? :)

December
06-09-2010, 12:02
За да умрем :lol:

Защо умираме 8-) :lol: ?

TheImmortaL
06-09-2010, 15:56
Защото досаждаме на децата си! :lol:

Защо Джако си замина?! :(

djuwkata
06-09-2010, 16:21
Защото човечеството не заслужава такъв талант.

Защо винаги сме недоволни?

wali00
06-09-2010, 16:22
Защото само след смъртта можем истински да оценим творчеството му (за жалост)..



Защо Хоумър Симпсън обича да казва "D'oh"? ;d

lolxlovex2lolxsoxmuchx
06-09-2010, 17:54
Защото друго незнай :Д ...

Защо си космата симпатяга? ^^

Tempest
06-09-2010, 22:05
напълно обезкосмен човек не съм виждал ;)

защо пак напълнихте единствената интересна тема във форума с тъпи въпроси?

Nakadah
06-09-2010, 22:10
Защото е "За умни", ако го нямаше това то нямаше кой да влезне в тази тема...

Защо се мислите за умни?

Tempest
06-09-2010, 23:05
да си умен за всеки е различно.. за едни бележчиците от училище са най-важните и според тях се определя колко си умен... ми аз трябва да съм средно тъп! Смятам се за умен, защото правя разлика между сериозно и на шега, защото не ми е първото средство за самозащита боя... вербалните атаки са ми малко по-силнички ;) и защото от обща култура знам разни работи, които мнозина няма да узнаят, било то от учебници или от живота..

защо почти всеки се има за най-умния?

gia_sena_mono
06-10-2010, 00:07
Защото смята, че всички останали са идиоти.
Защо не си лягам, след като ми спи?

Tempest
06-10-2010, 06:13
защото си пристрастена към компа!


защо тука най-известни са 3-4-5 стила и всичко други се смята за "помия"?

December
06-10-2010, 09:59
За музика ли става въпрос?М защото всички са зомбирани, и ако се различават от другите ги е страх,че ще са лузърчета :lol:

Защо умираме(пак задавам този въпрос,защото предишният отговор беше страшно тъповат.Не разбирам,хора щом ще отговаряте така лигаво,защо въобще влизате :? ...)?

whysosad
06-10-2010, 11:36
По принцип човек е възможно да живее до 150 години,
но при живот изпълнен с толкова много стрес, работа, проблеми - пределът е станал 70-80 години. Винаги има и изключения.
Защо умираме? Няма да го обяснявам тука с термини, за да може всеки един да го разбере. Умираме, защото клетките в организма са в определен брой и чрез процеси на делене започват да намалят.
Постепенно... и така се стига до смъртта.
За жалост не сме вечни. :)

Защо мацките сложили два пръста фон дьо тен и пудра, изкуствени коси, милги... се имат за звезди????

Sibel1990
06-10-2010, 11:38
те се имат за звезди, а ние ги имаме за кифли.. 8-) и така те се мислят за непустижимите красавици, а всъщност са някакви, които в магистралата са пълни.. :lol:

Защо като ме нарани аз още повече се връзвам на него ?? :(

Tempest
06-10-2010, 13:26
за да се намираш на работа... драматизираш, агонизираш, не знам и аз как да го нарека... кофти е, ама трябва да правим разлика между "не мога" и "не искам"... щото едно е "не мога да го забравя", друго е "не искам", нали? Говоря общо, не за твоя проблем, щото си нямам никаква идея (не искам и да имам) какъв е проблема...


защо ставаме все по-егоистични?! (въпрос ала' "защо умираме?", с възможност за локуморазтягане)

Tempest
06-12-2010, 22:43
за да се намираш на работа... драматизираш, агонизираш, не знам и аз как да го нарека... кофти е, ама трябва да правим разлика между "не мога" и "не искам"... щото едно е "не мога да го забравя", друго е "не искам", нали? Говоря общо, не за твоя проблем, щото си нямам никаква идея (не искам и да имам) какъв е проблема...


защо ставаме все по-егоистични?! (въпрос ала' "защо умираме?", с възможност за локуморазтягане)

ъп!

ShtrudeL
06-13-2010, 03:38
Айде и аз да се впиша


[quote=Tempest]защо ставаме все по-егоистични?! (въпрос ала' "защо умираме?", с възможност за локуморазтягане)

не мисля,че ставаме по-егоистични. По-скоро винаги сме си били и ще бъдем такива. Зависи и много от това как сме възпитани и в каква среда сме израстнали. Забелязала съм,че децата/хората,които са сами т.е нямат брат/сестра са по-егоистични. 6;37 :< *прозяВ*



Защо сънната артерия се нарича сънна? пуф

Tempest
06-16-2010, 04:26
щото като се клъцне и си заспиваш.. вовеки :)


защо 8 часа сън е оптимален?

darsit0
06-16-2010, 07:28
щот аз спя по 8 часа :D и всички трябва да взимат пример от мен :-D

защо..... ми писна тоя тесен апартамент 8-)

wali00
06-16-2010, 10:28
защото си мечтаеш за по-широк 8-)


защо има реторични въпроси.. :-o

diksi
06-16-2010, 11:17
От къде да знам.. За да кажеш нещо на някой чрез въпрос :-o :-o :o

Защое нужно да имаме по 4тири сезона?

Tempest
06-16-2010, 15:30
не е нужно... просто на нашата географска ширина се открояват 4 периода (от по около 3 месеца), които са с различен климат... викаме му сезон, щото е възприето така... ако искаш по-малко, отиди на юг :D

защо някои мобилни оператори кодират телефоните, които предлагат със свой план, за да може само техни SIM-карти да се разпознават?!

DaemonBoy
06-16-2010, 15:31
Защото са долни кожодери...

Защо глупостта е неизмерима?

Tempest
06-16-2010, 15:44
защото няма с какво да я сравним... иначе щеше да е ;)


защо България не се класира за световното? 8-) въпрос, лишен от смисъл, ама карай..

diksi
06-16-2010, 16:23
Защото тия са спрелции :-D

Защо в скайп не сложат такива емотиконки като тия тука
ПС - Някои много ми липсват като : :grin: :-o :shock: :? 8-) :lol: :razz: :neutral: ;-) [-( :-k ::: [-o< :-| :smt002 Ооох :-s много са..

December
06-17-2010, 07:47
Щот са тъпи :smt089 :smt081 :P :lol: :-) 8-) :oops: :smt007 :smt061 :smt050 :smt116 :smt110 :smt118 :smt104
Пхаха и аз мнофо се дразня :shock: :? :o

Защо майките ни все ни дрънкат да си оправяме стята?

mishelina10
06-17-2010, 15:21
Защото не искат те да ги оправят те :grin:
Защо животът ни е труден? :o

mishanavolley
06-17-2010, 15:55
защото ако беше лесен щете да бъде като по сценарий

защо учителите са зверове :-o

pollytto
06-19-2010, 11:47
защото им е писнало да търпят лигави и безкрайно надути деца!
защо вали дъжд?

victoriaa
07-02-2010, 20:25
защото не може само да пече слънце


Защо има разплакани деца ?

Nakadah
07-02-2010, 20:28
Защото съм тука...

Защо се мислиш за умен/а?

SladkotoPoly
07-02-2010, 20:31
защото съм ! :D
защо момчетата са балъци ? 8-)

peasant
07-02-2010, 20:33
защото трябва да има и тъпи хора :D :D :D :D
Защо мислиш че си готин 8)

tedety
07-02-2010, 22:19
Защото всички мислят,че съм :lol: 8)
Защо хората обичат да убиват животни? :(

BiGBaDWolF
07-02-2010, 22:40
Щото обичаме да ядеме месо...

Защо се обичаме ?

KakaoNaPrax
07-02-2010, 22:41
Защото щеше да е много празно и монотонно без чувствата ( най-вече любовта). :)
Защо някои хора не се къпят, бееееееееее баси ??? :-x

BiGBaDWolF
07-02-2010, 22:42
Щото не ги кефи ...

Защо ходим до тоалетна ?

Auby
07-02-2010, 22:57
Защото ни мързи после да си чистим, ако е на земята.

-Защо на селото ми всичко е мутирало (насекоми и т.н.), всичко с изключение на хорските мозъци? - Моля за научно обяснение.. :lol:

xxsunshinexx
07-03-2010, 07:49
Сигурно има некви токсични отпадъци близо до селото ти :lol:




Защо има толкова женска злоба ? :P

BebYlzZz
07-04-2010, 12:32
защото красивите мъже са много малко и жените се надпреварват за тях 8-)

защо толкова често се сдухваме ?

rebeccaa
07-04-2010, 12:39
Защото животът е радост и тъга, и понякога ги има и тези моменти.


Защо ЦСКА са по добри от Левски ? :D

placebo
07-04-2010, 13:00
незнам :D
защо шоколада е сладък ? :razz:

momomd
07-04-2010, 13:05
Защото се слага захар или други подсладители!
Защо има слънце?(изключително лесен въпрос!)

87439876534
07-07-2010, 12:20
Защото се слага захар или други подсладители!
Защо има слънце?(изключително лесен въпрос!)

За да хващаме естествен тен през лятото :razz:

Защо всички тийнейджъри се правят исключително много когато пушат и пият? 8) :D

amazonian
07-07-2010, 13:00
За да ги забележат
Защо Бойко Борисов е премиер? :D

ImTheBest
07-07-2010, 13:12
защото е всемогъщ :D

Защо малките лапета се правят на големи?

GD
07-07-2010, 13:24
Защото гледат от големите


Защо напоследък има много насилие?

GD
07-07-2010, 17:10
Защото ни харесва да сме тук


Защо има реклами?

elito0o0o0
07-07-2010, 17:21
Защото ей сега ще ходя до магазина.. :lol:

Защо ни мързи?

iwancho
07-07-2010, 18:41
Защото... тайна :Д





Защо съм гладен?

mlakniwe
07-07-2010, 18:47
Защото не си ял


Защо повечето момичета се правят на много важни и искат всички да им угаждат и да става на тяхната? :-o

ImTheBest
07-09-2010, 12:25
Защото искат да са център на внимание 8)

Защо навън е студено 8-) ?

alex4et0y
07-09-2010, 13:13
'Щото не е топло. 8-)
Защо има лоши хора?

bonbon_
07-09-2010, 17:34
Защото не искат да са добри.

Защо има слънце?

rebeccaa
07-11-2010, 11:04
Няма тъпи хора, просто някои ги мързи.


Защо от любовта боли ?

simi4ka
07-11-2010, 11:12
хмм , защото просто така се случва :(
защо ми е толкова скучно :?

evalongoria33
07-11-2010, 13:44
Защото не си навън с приятели а висиш като мен пред TeenProblem и Facebook... :smt024



Защо толкова обичаме шоколада ?

8-)

OtkrovennoBezrazlichna
07-11-2010, 14:06
защото е сладък на вкус

защо вали ?

ImTheBest
07-12-2010, 11:21
защото не е слънчево

Защо Слави Трифанов е с гола глава :D ?

December
07-12-2010, 11:37
за да е по-представителен :lol:

Защо 2012 а не 2011 :lol: ?

angel4eto100
07-12-2010, 12:14
За да съберат повече пари от филмите :D

Защо някои хора немогат да пеят :lol:

Sasha2k8
07-12-2010, 12:37
Защото не на всеки му се отдава пеенето :D .
Защо е пълно с кретени по пътищата? :D :D

lyfche
07-12-2010, 15:12
защото повечето са такива :| ;д

защо страдаме по даден човек

GD
07-12-2010, 15:52
Защото сме силно привързани към този човек


Защо има много дупки по пътищата?

DaNGeRousLy
07-12-2010, 16:34
Защото държавата няма средства за по-малко дупки .. 8-)

Защо това лято не е като другите ?

valerusha
07-12-2010, 16:39
Защото е криза... 8-)

Защо хората се мразят??

ilia_92
07-12-2010, 17:06
Защото иначе нямаше да е интересно.

Кой е най печелившия бизнес ?

rebeccaa
07-12-2010, 17:11
Да беше един ..



Защо животът е труден ?

DaNGeRousLy
07-12-2010, 17:13
Защото иначе нямаше да е интересно.


^



Защо ми отговаряш на този въпрос ? 8)

ImTheBest
07-12-2010, 18:10
защото няма какво да правя


Защо хората ги е страх от високо?

TeodorKoichinov4ever
07-12-2010, 19:04
Защото са пъзльовци... xD

Защо в даскало вс се бият?

TeodorKoichinov4ever
07-12-2010, 19:06
Защо TeodorKoichinov4ever не попита нищо ? :(

Защото забрави и си едитна поста...

Защо питаш? XD

lyfche
07-12-2010, 20:12
не че питам аз ама тя пита ,защото така е играта ;д

защо си тук ?

debiit0o
07-12-2010, 21:48
мм...шот си нямам друга работа... :lol:

Защо направиха тоя скапан закон за дискотеките...смисъл защо трябва да имаш 18 за да влезеш? [..яба аз шш удъртея докато пак влезна в дискотека бее... :D ...]]

Whoopdedoo
07-12-2010, 22:01
Щото на 13 годишните пикли като теб не трябва да стъпват в дискотеките.

Защо като сера и като лайното ми падне в тоалетната ми омпръсква целия задник с вода?

DirtyDream
07-13-2010, 11:44
Зщото неможеш да са сетиш начин че да не става така :D


Защо някой задават толкова тъпи въпроси ?? :?

Colouring
07-13-2010, 11:52
защото са малумници.. или им е скучно

Защо повечето хора предпочитат морето пред планината..

ira90
07-13-2010, 11:54
Защото обичат солената вода :D :D :D
Защо България няма да се оправи ?

iiordanova
07-13-2010, 12:19
.. защото българите не правим нищо по проблемите в страната ни
Защо тийновете правим глупости? 8-)

ImTheBest
07-13-2010, 12:33
Защото сме готини :grin:

Защо хората се целуват :D ?

GreenFairy
07-13-2010, 21:05
Защото имат крила!

Защо светят лампите?

bonbon_
07-13-2010, 22:18
защото са развалени

защо трябва да учим?

iwancho
07-14-2010, 14:31
^ попитаха те защо светят лампите и ти " защото са развалени " :ДД




щот така каза мама :Д



що има гейове?

ImTheBest
07-14-2010, 18:50
за да има такива, които да се гаврят с тях...


Защо си в този форум, а не навън?

bonbon_
07-14-2010, 19:44
Защото съм уморена.

Защо имаме телефони?

iwancho
07-14-2010, 19:54
за да си говорим




защо пия сок от диня? 8-)

meriLinka
07-14-2010, 20:17
защото е вкусен ;д

защо ми е криво цял ден ?

bonbon_
07-14-2010, 20:22
защото си тъжна .

защо има магазини?

iwancho
07-14-2010, 20:27
за да печеля пари





що изпих сока от диня за 3 минути? 8-)

bonbon_
07-14-2010, 21:22
щото си жаден

Що ми се спи

rebeccaa
07-14-2010, 21:27
Щото си изморена



Защо съм гладна ?

iwancho
07-14-2010, 21:28
щот не си сита :Д




що не съм гладен? 8-)

rebeccaa
07-14-2010, 21:35
Щото си сит хаха :D






Защо простотията ходи по хората, а не по животните и растенията :-D ?

valerusha
07-14-2010, 21:37
щото хората я приемат с разпети обятия :lol:

що сме се научили да пишем?? 8-)

iwancho
07-14-2010, 21:38
Щот те не говорят





що не ми се спи?

Monnie
07-15-2010, 07:38
Щото не си изморен.. :-P
Защо ми е горещо? :D

valerusha
07-15-2010, 07:49
щото е лято :grin:

що ми се слуша музика?

December
07-15-2010, 07:53
защото е лято :?

Къде е Tempest? Замина хубавото време когато се задаваха истински въпроси,тука да не ви е чат тема?Ама много интелигентни въпроси и отговори няма що.Чудите се къде да си вдигате броя на мненията и да спамите :? Свърши у-щето поне тука гледайте да си размърдате заспалите мозъци :?

Защо човек не може да стигне до Юпитер пр.(този въпрос съм го задавала и преди)?

valerusha
07-15-2010, 07:56
Защото не е развил знанията и способностите си до край

Защо е създадено Човечеството?

^ ПП. Права си :-o

lyfche
07-15-2010, 10:07
За да има живот.

Защо има коли ?

iwancho
07-15-2010, 12:47
За да се придвижваме по-бързо...




Защо има форуми?

to0niTy
07-15-2010, 13:34
За да може хората, които по цял ден нямат какво да правят, да си намерят някакво занимание .. :-D

Защо времето е горещо ? :-D

iwancho
07-15-2010, 13:47
Заради климата,глобалното затопляне...






Защо извънземните не се приселят да живеят при нас...?

valerusha
07-15-2010, 13:51
защото не искат да ни пречат, те са възпитани... 8-)

защо хората използват само 3% от мозъка си?

iwancho
07-15-2010, 14:05
^ не е 3,а 5%


Защото другата част от мозъка е заета с други дейности сигурно.. :д




Защо лудите хора използват 10% от мозъка си?

valerusha
07-15-2010, 14:08
Защо лудите хора използват 10% от мозъка си?


не лудите, а вундеркиндите..

защо не живеем навън?

iwancho
07-15-2010, 14:12
^ искам си отговора!


защото зимата ще измръзнем!



Защо трябва да ядем?

valerusha
07-15-2010, 14:15
^ искам си отговора!



неможе, не е верен

---------

защото така е създаден нашия организъм

защо има тъпи хора, а не сички да са еднакви?

iwancho
07-15-2010, 14:18
За да има различни неща!


^ и въпросът ми е напълно верен! :?



Защо има любов?

didi0804
07-15-2010, 14:33
Може би за да дава смисъл на живота ни

Защо има лято?

iwancho
07-15-2010, 14:36
За да правят хората тен :Д





Защоо... мм .. ядем нездравослновна храна,като знаем,че е такава...?

valerusha
07-15-2010, 14:41
Защоо... мм .. ядем нездравослновна храна,като знаем,че е такава...?

зе ми думите от.. клавиатурата :lol:

^ защото се влияем от тъпите страни на подсъзнанието си 8-)

защо лъжем?

iwancho
07-15-2010, 14:43
Защото ни е страх да кажем истината... (или да предпазим някого)




Защо има расисти?

teendeni
07-15-2010, 17:45
Защо има расисти?

Защото едните смятат че са по-горе от другите и обратното


ЗАщо има хора? :-o :D

Chrizz
07-15-2010, 17:46
Теории бол.. всичките са тъпи бтв

Защо е нужно да спим? :/

iwancho
07-15-2010, 18:38
За да се заредим с енергия и да отпочинем...





Защо трябва да ядем? (8-))

lyfche
07-15-2010, 21:33
За да имаме здрава имунна система.

Защо има сладко ? :D

iwancho
07-15-2010, 21:43
Защото има и солено...




Защо е създадена тая тема?

valerusha
07-15-2010, 21:45
има сладко, защото ако го няма - ще има само солено, кисело, горчиво, а щом ще има само кисело,солено,горчиво, значи хората ще отъпеят :lol: :lol:

защо хората и животните ослепяват?

iwancho
07-15-2010, 21:53
Защото така им е писано или ядат много солено...






Защо държавата не раздаде на всеки по 1М от най-скъпата парична единица? :д

shediovar
07-16-2010, 18:17
Защото на някой не им стигат ; D


Защо ни падат зъбите 2 пъти а не 3 ?