PDA

View Full Version : Да бъда ли с него?



I_Know
04-12-2009, 16:35
мерси за коментарите :)

TraPPed
04-12-2009, 16:39
..ами аз мисля че щом не ти липсват целувките,прегръдките му и прочие..една ли има смисъл...ако искаш да е си сама и да си просто с някой..давай

nicolepcd
04-12-2009, 16:39
Ми сама казваш, че вече не ти е хубаво с него, защо искаш пак да опитате? :-o Скучно ти е? Ако пък да, опитай пак, но за последно! :D

Crazy_sunchO
04-12-2009, 16:40
няма смисъл. така и двамата ще се измъчвате

myNameIsImmortal
04-12-2009, 16:44
И ти не разбираш ли, че те къса за да е с друга и след като спре да е с нея тръгва с теб, за да не е сам.. и като се появи друга пак те заебава..

Този път прояви смелост и му кажи НЕ!
И си намери друг, който няма да прави такива изпълнения и наистина ще иска да е само и единсвено с теб ;)

I_Know
04-12-2009, 16:49
ами какво да ви кажа ... като съм с него някак си не ми е толкова хубаво, а като сме разделени ми липсва и ми е кофти ...

I_Know
04-12-2009, 16:51
[quote="myNameIsImmortal"]И ти не разбираш ли, че те къса за да е с друга и след като спре да е с нея тръгва с теб, за да не е сам.. и като се появи друга пак те заебава..

Този път прояви смелост и му кажи НЕ!
И си намери друг, който няма да прави такива изпълнения и наистина ще иска да е само и единсвено с теб ;)[/quote



Даммм май си прав :S ... ми да ти кажа май е по-добре да скъсамеее и да му кажа не....

myNameIsImmortal
04-12-2009, 16:51
ето ти кама казваш, че като си с него не ти е кой знае колко добре, а като го няма ти липсва и ти е тъпо..

Решение: НАМЕРИ ДРУГ който няма да прави такива тъпотии и да къса с теб през седмица.. :)

Take_That
04-12-2009, 17:01
Много пъти сте опитвали да бъдете заедно, но никога не се е получавало, защо и двамата продължавате да се мъчите, най-добре да се разделите :) А и той какво прави, разделяте се и той след много кратко време е с друга, това показва, че никак не държи на теб... :)

I_Know
04-12-2009, 17:01
А какво мислите да изчакам ли да видя дали не се е променил наистина или да го режа...?

teenems
04-12-2009, 17:04
Здравейте! :) Значи с момчето с което съм в момента ходихме не много време около месец .. скъсахме, пак тръгнахме в този интервал той беше с други две момичета...пак се събрахме..скъсахме.. той пак беше с друга и сега отново сме заеднооо :) Като цяло не мога да кажа че не ми е хубаво с него..., но просто вече не е същото.. няма го това желание да бъда с него по цял ден, не ми липсват целувките и прегръдките му... и често казано преди ми пукаше адски много с кого е, с коя е и го ревнувах а сега дори не ми е просто любопитно.... 1ви път исках много да си го върна и знаех че искам и трябва да е мой... но нещата не се получиха.. той беше с всяка друга, но не и с мен... а сега вече самата аз не знам дали искам да съм с него..

какво мислите да опитаме ли отново..да започнем отначало или това ще бъде само губене на време....

и какво да опитвате ,колко пъти сте се оставили :? ,той с колко други ходил и не ти пука къде и ск кой е ем кво се буташ при него хвващай друг